Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
724
Κριτικές
24
Like
2.350
Πόντοι
496
γραψε της στο whatsaap και ρωτησε τη . Αυτα που περιεγαψα πιπ@ κωλο μουνι.
Καλά η βλαμμένη δεν γράφει ότι είναι ποστ ; Παλιά σε κάτι μπουρδέλα στην Μυλέρου πηδαγες τέτοια με 500 δρχ
(...40...35 χρόνια πρίν)
Θυμάμαι πήδηξα το χμ χμ ...'87 κώλο ακαποτα τραβεστί ποστ εκεί στην περιοχή ...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
332
Πόντοι
21
Καλά η βλαμμένη δεν γράφει ότι είναι ποστ ; Παλιά σε κάτι μπουρδέλα στην Μυλέρου πηδαγες τέτοια με 500 δρχ
(...40...35 χρόνια πρίν)
Θυμάμαι πήδηξα το χμ χμ ...'87 κώλο ακαποτα τραβεστί ποστ εκεί στην περιοχή ...
σωστα μιλας. δε το εγραφε οτι ειναι post op, της το ειπα και τσακωθηκαμε. καταλαβα οτι ειναι πικραμενη και απογοητευμένη με τη μαλ@κια που εκανε.
πιο πολυ εκατσα απο ιατρικη περιεργεια, οπου συζητησαμε το γιατι , που και πως εγινε.

Κατοπιν ακολουθησε δοκιμη in vivo ,οπου διαπιστωσα οτι ο ταυλανδος ειχε στησει κολπο, κατω απ το προστατη, ωστε να ερεθιζεται με την διυσδηση. Πραγματι ειχε προστατικα υγρα μεσα στο "τεχνητο" αυτο κολπο.
Επισης προσπαθησε να μου επιδειξει ενα "δυστυχή¨ οργασμο δι αυνανισμου, πραγμα που δεν μ επεισε βεβαια.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
724
Κριτικές
24
Like
2.350
Πόντοι
496
σωστα μιλας. δε το εγραφε οτι ειναι post op, της το ειπα και τσακωθηκαμε. καταλαβα οτι ειναι πικραμενη και απογοητευμένη με τη μαλ@κια που εκανε.
πιο πολυ εκατσα απο ιατρικη περιεργεια, οπου συζητησαμε το γιατι , που και πως εγινε.

Κατοπιν ακολουθησε δοκιμη in vivo ,οπου διαπιστωσα οτι ο ταυλανδος ειχε στησει κολπο, κατω απ το προστατη, ωστε να ερεθιζεται με την διυσδηση. Πραγματι ειχε προστατικα υγρα μεσα στο "τεχνητο" αυτο κολπο.
Επισης προσπαθησε να μου επιδειξει ενα "δυστυχή¨ οργασμο δι αυνανισμου, πραγμα που δεν μ επεισε βεβαια.
Πεστα στη Νεφέλη που θέλει να κάνει επέμβαση ...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
545
Like
1.897
Πόντοι
206
Πραγματικά τραγικό, ιδίως αν αναλογιστεί κανείς πως θεάρες σαν την Κelly Κlaymour και την Nathany Gomes έκοψαν τις ψωλάρες τους :-(
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
287
Κριτικές
18
Like
557
Πόντοι
6.060
Συγνώμη, δεν θέλω να κρίνω γιατί τα γούστα του κάθε ανθρώπου διαφέρουν, αλλά ρε φίλος.... Νταξ... Έλεος
Με αφορμή το σχόλιο του συναγωνιστή θα παραθέσω μια φράση που λέει ο σοφός λαός μας και η οποία καθορίζει και τον λόγο για τον οποίο κάποιος είναι μέλος αυτής της ιστοσελίδας, "πάρε τα μάτια μου και δες την". Σε καμία ανάρτηση μου δεν θα δείτε σχόλιο για τις επιθυμίες που έχει ο καθένας, μπορεί κάποιος να εκφράζει την προσωπική του άποψη, όχι όμως να γίνεται επικριτικός αλλιώς βρίσκεται σε λάθος ιστοσελίδα. Άλλωστε η αναζήτηση της πληροφορίας δεν σημαίνει απαραίτητα και επιθυμία συνεύρεσης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Scorch

Lentis1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0

Ξέρουμε τι εθνικότητας είναι;
Νόμιζα είναι Ελληνίδα.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
663
Like
1.210
Πόντοι
206

Ξέρουμε τι εθνικότητας είναι;
Νόμιζα είναι Ελληνίδα.
Αλβανιδα ειναι...ας λεει οτι ειναι Ιταλιδα...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
332
Πόντοι
21

Ξέρουμε τι εθνικότητας είναι;
Νόμιζα είναι Ελληνίδα.
ειναι απ τη πρωτευουσα της Αλβανιας, τα Πατησια,
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
142
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι για τα παρακάτω κορίτσια?


 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
486
Like
331
Πόντοι
21
Ξέρουμε κάτι για τα παρακάτω κορίτσια?


Για την Ρία ξέρω και στην προτείνω ανεπιφύλακτα στανταρακι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom