Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Μποερει να δωσει καποιος πληροφοριες για την γαλενα


μέτρια πράγματα, ανατολικής προέλευσης. Το μυαλό της είναι μάλλον στο πορτοφόλι σου κι όχι στο πουλί σου ...... Κατά την ταπεινή μου άποψη!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εχουνε γραφτει απο αθηναιους συναδελφους για την γκαλενα.Ολοι συμφωνουν πως ειναι τρελλο μωρο.Απο βουλγαρια αλλα δεν εχει σταθερη αποδοση στις υπηρεσιες που παρεχει.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δεν την έχω πάρει γιατί είναι πολύ αδύνατη και δεν μου αρέσουν αυτές. Όμως, αν οποιαδήποτε δούλευε στο κατώφλι ενός ξενοδοχείου που θεωρείται "Σχολείο" ξεπέτας και έβλεπε τις άλλες να κατεβαίνουν στο 10λεπτο , όσο καλές προθέσεις και να έχει , θα κάνει και αυτή το ίδιο για να μην αισθάνεται μειονεκτικά. Μετά, γίνεται συνήθεια.


Μποερει να δωσει καποιος πληροφοριες για την γαλενα

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
σε γενηκες γραμες βουλγαροξεπετς για μενα μ διαφορα χιλιόμετρων η καλύτερη η ροζα που δεν την βλεπω φετος .....ειμαι πολυ στεναχωρημενος
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
201
Ακριβώς ότι λέει ο από πάνω.
είναι απωθημένο χρόνων η κοπέλα, όσες φορές την έχω καλέσει δε το έχει σηκώσει ποτέ
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
καλημερα,

Υπαρχουν πληροφοριες για το εν λογο καλουδι?
Θενκσ

πάρα πολύ καλη η Τρανουλα την έχω τεσταρει κάμποσες φορές ως παθητική. Βγάζει πάθος και καύλα. Η Αλυσσα έχει πλέον συγκεκριμένη πελατεία και δουλεύει με αυτήν, κατά καιρούς προσθέτει πολύ επιλεκτικά όμως. Πάντως παραμένει από τις καλύτερες !
 

Geraldos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.

Είχα ρωτήσει παλαιότερα ένα 'κορίτσι'

Έλαβα ένα προσωπικό μήνυμα από έναν συανγωνιστή που μου είπε απλά "αξίζει αν είσαι μερακλής", αλλά δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω σε ΠΜ για κάποιον λόγο; (Παλαιότητα λογικά;)
Θέλω να μοιραστείτε αν μπορείτε εμπειρίες με το τοσυπωτό αυτό κορίτσι.

Ευχαριστώ :cheesy:
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Καλησπέρα παιδιά.

Είχα ρωτήσει παλαιότερα ένα 'κορίτσι'

Έλαβα ένα προσωπικό μήνυμα από έναν συανγωνιστή που μου είπε απλά "αξίζει αν είσαι μερακλής", αλλά δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω σε ΠΜ για κάποιον λόγο; (Παλαιότητα λογικά;)
Θέλω να μοιραστείτε αν μπορείτε εμπειρίες με το τοσυπωτό αυτό κορίτσι.

Ευχαριστώ :cheesy:
Για να μπορείς να στείλεις πμ πρέπει να συμπληρώσεις 10 μηνύματα.
 

Foxvillager

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
411
Like
51
Πόντοι
1
https://*****/erotikes-gnorimies/καυλιαρα-τρανσ-πατρα-ενεργοπαθιτικη/

Ξερουμε κατι για αυτη ?
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.

Είχα ρωτήσει παλαιότερα ένα 'κορίτσι'

Έλαβα ένα προσωπικό μήνυμα από έναν συανγωνιστή που μου είπε απλά "αξίζει αν είσαι μερακλής", αλλά δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω σε ΠΜ για κάποιον λόγο; (Παλαιότητα λογικά;)
Θέλω να μοιραστείτε αν μπορείτε εμπειρίες με το τοσυπωτό αυτό κορίτσι.

Ευχαριστώ :cheesy:


Είχε δίκιο ο φίλος που στο έστειλε, είναι για μερακλήδες...! Είχα κάνει μια απόπειρα πριν καμιά διετία αλλά μείναμε στα προκαταρκτικά γιατί δεν με καύλωσε να προχωρήσω. Από το λίγο που τα είπαμε πάντως φάνηκε εντάξει σε χαρακτήρα.
 

Geraldos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Είχε δίκιο ο φίλος που στο έστειλε, είναι για μερακλήδες...! Είχα κάνει μια απόπειρα πριν καμιά διετία αλλά μείναμε στα προκαταρκτικά γιατί δεν με καύλωσε να προχωρήσω. Από το λίγο που τα είπαμε πάντως φάνηκε εντάξει σε χαρακτήρα.

Ευχαριστώ για την απάντηση, ψάχνω ένα τσουπωτό κορίτσι για GFE χεχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom