Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
την βρίσκεις συγγρου χαμηλά μετα της 1΄00..ενα φεγγαρι ηταν και φ 99 ωραιομωρο ειναι δεν τ χω παρει ηθελε να μ σπρωξει θημαμαι ...οπου φυγει φυγει εγω
 

Bill.bill.

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2010
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
την βρίσκεις συγγρου χαμηλά μετα της 1΄00..ενα φεγγαρι ηταν και φ 99 ωραιομωρο ειναι δεν τ χω παρει ηθελε να μ σπρωξει θημαμαι ...οπου φυγει φυγει εγω



xaxa τοσο καλα! thanks μουτρο  :hi:



 

nexia_13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
θελω ομορφη τρανς με πλουσια προσοντα
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
την βρίσκεις συγγρου χαμηλά μετα της 1΄00..ενα φεγγαρι ηταν και φ 99 ωραιομωρο ειναι δεν τ χω παρει ηθελε να μ σπρωξει θημαμαι ...οπου φυγει φυγει εγω
Και γιατί έφυγες ρε βατραχε??Να σε σπρώξει ήθελε.Που να ήθελε να σε μαμηση κιόλας!
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
70
Like
71
Πόντοι
0
Δεν γράφω συχνά εδώ, αλλα για την συγκεκριμένη κοπέλα που την εχω επισκευτεί αρκετές φορές στο εξωτερικό πιστεύω οτι το αξίζει...

Πάνω απο όλα πολύ καθαρή, το τιμά αυτό που κάνει χώρις 'οχι αυτό, οχι εκείνο' κτλ, καμία σχέση με το να κρατάει ώρα, και πάρα πολύ όμορφη (για τα δικά μου γούστα)... την βρίσκω πολύ πιο όμορφη απο κοντά...

Μια επίσκεψη που αξίζει για την δική μου γνώμη... επείδη ειναι και η πρώτη της φορά στην Ελλάδα, σκέφτηκα να γράψω τα σχόλια μου γι'αυτή και μακάρι να την κάνουμε να έρχεται πιο συχνά στα μέρη μας...

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Σελιδα 622 θεμα θεσσαλονικη αυτη την περιοδο τραβεστι τρανς και θα απαντηθουν οι αποριες σου.
Υ.Γ Διαβαζετε τα θεματα που υπαχουν στο σαιτ που εχουν σχεση με τρανς και κρος.Οχι μονο οταν ερχεται καποια στην πολη σας να ρωτατε. :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

Strange Cargo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω κατ αρχήν για την πληροφορία.Επισης,μη βαράς,στο νήμα για Αγγελίες γενικά ανέβασα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ευχαριστω κατ αρχήν για την πληροφορία.Επισης,μη βαράς,στο νήμα για Αγγελίες γενικά ανέβασα.
  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: D ;Δεν βαρω μην το παιρνεις προσωπικα απλα βρηκα την ευκαιρια να το πω... :gay: :gay: :gay:
 

Strange Cargo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: κομπλέ,δεν υπάρχει προβλημα.Με την κριτική που έγραψες,θα το τιμήσω το τεμάχιο,ειναι αυτο ακριβώς που ψαχνω!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Έχει δίκιο ο strange.

Για να βρεις κριτική πρέπει να διαβάσεις 325 σελίδες με τσακωμούς, χαβαλεδες κ ασχετα.

Εδώ γιατί έχει ελάχιστες ελληνίδες τρανς;

Για να βρεις αυτό που θες πρέπει να είσαι τουλάχιστον κωλόφαρδος (το πιάσατε το υπονοούμενο).

Το περίεργο είναι ότι σε μικρότερα sites βρίσκεις περισσότερες κριτικές.

Τι θα χρειαστεί για να μπουν νέες καταχωρίσεις ;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Έχει δίκιο ο strange.

Για να βρεις κριτική πρέπει να διαβάσεις 325 σελίδες με τσακωμούς, χαβαλεδες κ ασχετα.

Εδώ γιατί έχει ελάχιστες ελληνίδες τρανς;

Για να βρεις αυτό που θες πρέπει να είσαι τουλάχιστον κωλόφαρδος (το πιάσατε το υπονοούμενο).

Το περίεργο είναι ότι σε μικρότερα sites βρίσκεις περισσότερες κριτικές.

Τι θα χρειαστεί για να μπουν νέες καταχωρίσεις ;
Eξαιρετικο το ερωτημα σου απλη η απαντηση.Καταρχας πολλες τρανς δεν θελουν να βαζουν καρτελα στο σαιτ.Ο λογος;Απλος φοβουνται τις κακες κριτικες.Τα γραπτα μενουν.Οποτε φοβουνται την δυσφυμιση.Για να ειμαστε και απολυτα δικαοι αρκετες κριτικες εχουν γραφτει που ενα εμπειρο ματι μπορει να καταλαβει πως ειναι ψευτικες.
Δευτερον το σαιτ εχει τεραστια επισκεψημοτητα.Ποσοι γραφουν τακτικα;;Μετρημενοι στα δαχτυλα.Τι συμβαινει;;;Καθονται διαβαζουν πανε γαμανε-γαμιουνται και δεν γραφουν τιποτα.Παραδειγματα;;δεκαδες εχω.
Θελεις να γραψεις κριτικη;;Μπαινεις στην λιστα με τις τρανς και ψαχνεις να βρεις το μωρο.
Δεν το εχει;;πρεπει να στειλεις π.μ στον αντισθενη να του δωσεις λινκ με φωτο και να τον παρακαλεσεις να σου κανει καρτελα.
Αν εισαι τυχερος και το διαβασει το μυνημα γρηγορα τοτε θα δεις συντομα την καρτελα που θα μπορεις να γραψεις κριτικη.
Μπορω να σου γραψω και αλλα πραγματα αλλα ελπιζω να σε καλυψα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom