Νέα

Αγαπη απο Τροφωνιοιυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mitv7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mitv7

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που θα την βρουμε τωρα??
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
απλά  ενημερωτικά-
εχει δουλέψει  επίσης  και στα  Περγάμου 1 , Ιουλιανου 71 , και νομιζω Διδύμου  (20 ?)  και    Καλύμνου 48 / και μαλλον και αλλου
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
σταματησε;; πόσο γλυκιά και σεξουαλική γυναικα.....
Πάντα μανία με τα μαντηλάκια να "με καθαρίσει,για να μεφιλήσει και να με φάει", όπως έλεγε... :)
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
σταματησε;; πόσο γλυκιά και σεξουαλική γυναικα.....
Πάντα μανία με τα μαντηλάκια να "με καθαρίσει,για να μεφιλήσει και να με φάει", όπως έλεγε... :)

Που εισαι ρε αρχοντα; :grin:
Αντε να γυρισει να παμε φιλε μου γιατι στην Τροφωνιου αυτη την στιγμη δεν εχει τιποτα.
Πιστευω σε κανενα μηνα θα ειναι εκει.
Πολυ καλη και απο'μενα ενα συν παραπανω,οταν την ειχα πρωτοπαρει πριν λιγα χρονια
επειδη βγαινει καλυμμενη με βαρια εσωρουχα δεν διεκρινα καλα αν ειχε μουνοτριχα(δεν χανω στιγμη ο πουστης)
Την ρωτησα και μου ειπε ναι αλλα ειχε γραμμουλα μονο,δεν πειραζει ομως γιατι ειναι πολυ καλη. :grin:
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Που εισαι ρε αρχοντα; :grin:
Αντε να γυρισει να παμε φιλε μου γιατι στην Τροφωνιου αυτη την στιγμη δεν εχει τιποτα.
Πιστευω σε κανενα μηνα θα ειναι εκει.
Πολυ καλη και απο'μενα ενα συν παραπανω,οταν την ειχα πρωτοπαρει πριν λιγα χρονια
επειδη βγαινει καλυμμενη με βαρια εσωρουχα δεν διεκρινα καλα αν ειχε μουνοτριχα(δεν χανω στιγμη ο πουστης)
Την ρωτησα και μου ειπε ναι αλλα ειχε γραμμουλα μονο,δεν πειραζει ομως γιατι ειναι πολυ καλη. :grin:


που σαι ρε φιλε;;;
αξίζει... είναι κάποιες που τις σέβεσαι...
εγώ πάντα όταν το κάνω μαζί της, το κάνω με σεβασμό! γλείψιμο στα βυζάκια, τη χαιδεύω λίγο, της ρίχνω 1-2 χαλαρά χαστουκάκια και τέλος κατάθεση πάντα ιεραποστολικό! ΚΥΡΙΑ η ατιμη, μακάρι να γυρισει, τωρα που η Αντζελα απο Τροφωνιου/Βεργας στματησε οριστικα και γυρισε Ρωσια... :( :( :(
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
που σαι ρε φιλε;;;
αξίζει... είναι κάποιες που τις σέβεσαι...
εγώ πάντα όταν το κάνω μαζί της, το κάνω με σεβασμό! γλείψιμο στα βυζάκια, τη χαιδεύω λίγο, της ρίχνω 1-2 χαλαρά χαστουκάκια και τέλος κατάθεση πάντα ιεραποστολικό! ΚΥΡΙΑ η ατιμη, μακάρι να γυρισει, τωρα που η Αντζελα απο Τροφωνιου/Βεργας στματησε οριστικα και γυρισε Ρωσια... :( :( :(



Λες αυτη στο Τροφωνιου 13 πανω ως Αντζελα οτι οριστικα σταματησε;
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Λες αυτη στο Τροφωνιου 13 πανω ως Αντζελα οτι οριστικα σταματησε;


ναι, αυτη που δουλευε και Βεργας! Μετα ειχε πάει Καλύμνου..Πήγα μια μέρα και μου ειπε η τσατσα πως σταματησε οριστικα. Πλεον ειναι Ρωσια...Ωραια πενηνταρα, αξιζε.... :rockon:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
ναι, αυτη που δουλευε και Βεργας! Μετα ειχε πάει Καλύμνου..Πήγα μια μέρα και μου ειπε η τσατσα πως σταματησε οριστικα. Πλεον ειναι Ρωσια...Ωραια πενηνταρα, αξιζε.... :rockon:


Ναι,καταλαβα ποια λες,αδυνατη με ωραια ματια και στο στερνο προς τα πανω χαρακτηριστικα λιγο κοκκαλο.
Πολυ καλη,απλα σε ρωτησα γιατι υπηρξε μια Αντζελα-Τζουλη-Ελενη παλια εκει αλλα ηταν αλλη. :grin:
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Ναι,καταλαβα ποια λες,αδυνατη με ωραια ματια και στο στερνο προς τα πανω χαρακτηριστικα λιγο κοκκαλο.
Πολυ καλη,απλα σε ρωτησα γιατι υπηρξε μια Αντζελα-Τζουλη-Ελενη παλια εκει αλλα ηταν αλλη. :grin:


οχι! αυτη ειχε συνηθως πιασμένα τα μαλλιά κότσο, μεγάλο βυζί και κωλάρα για χαστούκια...
Εκανε πολυ καλή πίπα, γλείφωντας τις μπαλες για πολλη ωρα και επισης της αρεσε η πλαγια στάσια... Δεν ηταν καθολου κόκκαλο, τα ειχε τα πιασιματακια της!
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
οχι! αυτη ειχε συνηθως πιασμένα τα μαλλιά κότσο, μεγάλο βυζί και κωλάρα για χαστούκια...
Εκανε πολυ καλή πίπα, γλείφωντας τις μπαλες για πολλη ωρα και επισης της αρεσε η πλαγια στάσια... Δεν ηταν καθολου κόκκαλο, τα ειχε τα πιασιματακια της!

Τοτε δεν την εχω πετυχει αυτη στο 13 πανω,προσεξε,μιλαω για το 13 πανω,οχι το 11 πανω της Αγαπης.
Μπορει και να μου ξεφυγε,κριμα γιατι ακουγεται ωραια! :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ολοι οι μιλφομπουρδελιαριδες ειχαν περασει απτην αγαπη πιστευω
καλη ηταν αλλα δεν με ενθουσιασε ποτέ
τιμουσε τα λεφτα της παντως
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom