Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 353K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saras84

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2024
Μηνύματα
10
Like
34
Πόντοι
0
Δεύτερη επίσκεψη στη κυρία Ισιδα...(Τώρα καταλαβαίνω τον φιλο LB γιατί επαινεί τόσο έντονα την αφέντρα)....η περιγραφή θα γίνει σε συνέχεια της επιτυχημένης ανάρτησης του mitsos1313 για τα πέναλντι...χαχα(έγραψε ο τύπος)
Λοιπόν φτάνω στο υπέροχο,καθαρό δωμάτιο που έχει νοικιάσει και στο πρώτο ημίχρονο με έκανε να αισθανθώ ότι παίζω στην έδρα μου.....φιλική,χαμογελαστή πρόσχαρη με έκανε να νιώσω πάλι πολύ άνετα.....όλα άλλαξαν στο δεύτερο ημίχρονο που με κλείδωσε σε ένα δωμάτιο και άρχισαν να πέφτουν......τα γκολ βροχή.....έχασα τη μπάλα στη κυριολεξια στην κανονική διάρκεια και παρόλα αυτά με πήγε σε παράταση υποταγής και πέναλτι βασανιστικά....τέλος αγώνα με ένα απίστευτο χαμόγελο ικανοποίησης από εκείνην που με έβλεπε να υποφερω και να βογγαω στα χέρια της........αναλυτική περιγραφή δεν χρειάζεται νομίζω...έχετε φαντασία το μπορεί να κάνει αυτή η υπέροχη αφέντρα.....αν δεν έχετε τόσο πολύ φαντασια παρόλαυτα μην ανχωνεστε.....έχει εκείνη φαντασία που οργιάζει......ανυπομονώ για το επόμενο session.....
Εγώ ούτε ημίχρονο δεν έβγαλα. Από την αρχή με αρπαξε και μετα μου συστηθηκε. Αρχισαμε να τα λεμε οταν στο σοσιαλ κερασε τον καφέ τς παρηγοριας.
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.776
Πόντοι
206
Αν κρίνω από τις αναλύσεις των αγώνων είναι φορμαρισμενη η αφέντρα μας τρεμε κοσμε :grin::grin::grin:
Εγώ πάντως ξεκίνησα προετοιμασία... Σήμερα από τη αγόρασα από τη λαική αγγουράκια, μπανανούλες και μελιτζάνες... Η καλή διατροφή επιβάλλεται πριν τα μεγάλα ντέρμπυ:cheesy::cheesy::cheesy:
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
51
Like
138
Πόντοι
0
Εγώ πάντως ξεκίνησα προετοιμασία... Σήμερα από τη αγόρασα από τη λαική αγγουράκια, μπανανούλες και μελιτζάνες... Η καλή διατροφή επιβάλλεται πριν τα μεγάλα ντέρμπυ:cheesy::cheesy::cheesy:
Αδερφέ εσύ καλά έκανες αλλά δυστυχώς η ήττα έρχεται από τα αποδυτήρια παίζουμε με 10 έχουμε μειονέκτημα :grin::grin::grin:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.776
Πόντοι
206
Αδερφέ εσύ καλά έκανες αλλά δυστυχώς η ήττα έρχεται από τα αποδυτήρια παίζουμε με 10 έχουμε μειονέκτημα :grin::grin::grin:
Μα για την ήττα παίζουμε .....Όσο πιο βαριά (βαθειά) τόσο πιο καλά. :wink:
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.903
Κριτικές
13
Like
6.328
Πόντοι
2.046

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
51
Like
138
Πόντοι
0
Μα για την ήττα παίζουμε .....Όσο πιο βαριά (βαθειά) τόσο πιο καλά. :wink:
Προβλέπεται διψηφια διάφορα το θέμα είναι που θα σταματήσει η κυρία μας και δεν νομίζω να φημίζεται για fair play :cheesy::cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.776
Πόντοι
206
Προβλέπεται διψηφια διάφορα το θέμα είναι που θα σταματήσει η κυρία μας και δεν νομίζω να φημίζεται για fair play :cheesy::cheesy:
Σε εμένα στους 23 πόντους σταμάτησε... Δεν της αρέσει να χαλάει τα παιγνίδια της μου είπε. Κυρία η Κυρία.:cheesy::cheesy::cheesy:
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
51
Like
138
Πόντοι
0
Σε εμένα στους 23 πόντους σταμάτησε... Δεν της αρέσει να χαλάει τα παιγνίδια της μου είπε. Κυρία η Κυρία.:cheesy::cheesy::cheesy:
Θα ενημερώσω την επόμενη εβδομάδα πόσο θα γράψει το κοντερ της αφεντρας έρχεται σίγουρα προσωπικό ρεκορ :cheesy:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.776
Πόντοι
206
Πρόσεξε τι εύχεσαι... Έτσι την πάτησα και εγώ.. Πλακίτσα - πλακίτσα, μου έχωσε ένα μαύρο μπουρί και σοβάρεψα απότομα:cheesy::cheesy:
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
51
Like
138
Πόντοι
0
Πρόσεξε τι εύχεσαι... Έτσι την πάτησα και εγώ.. Πλακίτσα - πλακίτσα, μου έχωσε ένα μαύρο μπουρί και σοβάρεψα απότομα:cheesy::cheesy:
Αργά ή γρήγορα όλοι θα παρουμε από το μπουρι της αφεντρας δεν υπάρχει δεν θέλω ή δεν μπορώ μας έχει σκλαβωσει η θέα. Καλό πσκ σε όλους και όλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom