Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 345K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
912
Like
4.410
Πόντοι
446
Βέβαια η γιαγιά μου έλεγε όταν βλέπω ξύλο να φεύγω.....
Καλά σου έλεγε... Έβλεπε ότι είσαι λιγόψυχος και σου λέει άσε το παιδί να τρώει το φαγητό του...
Μην αγχώνεσαι. Δεν είναι για όλους έτσι και αλλιώς...
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
15
Like
5.391
Πόντοι
1.446
Καλά σου έλεγε... Έβλεπε ότι είσαι λιγόψυχος και σου λέει άσε το παιδί να τρώει το φαγητό του...
Μην αγχώνεσαι. Δεν είναι για όλους έτσι και αλλιώς...
Ήταν σοφές γυναίκες οι γιαγιάδες μας!!! Επίσης τα φαινόμενα απατούν καμία φορά..... :wink:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
687
Like
1.686
Πόντοι
206
Δοκίμασε το καυλί της Ίσιδας και θα σου αρέσει θα δεις...για πότε θα σε παίρνει παρτούζες χαμπάρι δεν θα πάρεις... :cheesy::cheesy::cheesy:... και αν την πιάνουν και οι ευαισθησιες της θα τρως και τις σφαλιάρες σου μπουκωμένος με το στραπ της. Είναι ωραία θα δεις:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
912
Like
4.410
Πόντοι
446
Ήταν σοφές γυναίκες οι γιαγιάδες μας!!! Επίσης τα φαινόμενα απατούν καμία φορά..... :wink:
Και άλλα έλεγαν οι σοφές γιαγιάδες, αλλά εσύ επιλεκτικά κρατούσες πράγματα, σαφώς ένα παιδάκι όπως θέλει τα καταλαβαίνει....
Μια αλλη συμβουλή που έδιναν αυτές οι σοφές γυναίκες,
Ούτε κακό ούτε καλό να κάνεις σε άνθρωπο, γιατί πάλι θα βρεις τον μπελά σου.

Όσο για τα φαινόμενα που απατουν, το μόνο που φαίνεται εδώ τώρα, είναι ένας που έχει θράσος να κάνει χαζές ερωτησουλες, επαναλαμβάνοντας ανούσια πράγματα, πίσω από μία οθόνη.... Νομίζοντας πως κάτι κάνει, αντί να έρθει να αποδείξει ότι τα φαινόμενα απατουν....

Επίσης ......
Πρόσεχε όταν θα χτυπήσεις ξανά το μικρό δάχτυλο του ποδιού σου, μην αρχίσεις τις ξένες γλώσσες... Σκέψου μια κοντουλα καυλιάρα, ότι θα σε καυλωνε, την ώρα που θα σε πονούσε, ανάλογα με τα όρια σου......
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
687
Like
1.686
Πόντοι
206
Ο Αϊνστάιν είπε... 2 πράγματα είναι άπειρα... Το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεια... Και για το σύμπαν δεν είμαι και τόσο σίγουρος!!!... Μετά το ξύλο δηλαδή θα μείνουμε με την πουτσα κάγκελο!!!
δεν ξέρω αν είμαι προικισμέμος ή χαμηλοκώλης....Μια φορά που ήταν τέρμα κάγκελο και κάτι πήγα κάτι να ψελίσω μου την έχωσε στον κώλο μου....ανατροφοδότηση το είπε:cheesy::cheesy::cheesy:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
15
Like
5.391
Πόντοι
1.446
Και άλλα έλεγαν οι σοφές γιαγιάδες, αλλά εσύ επιλεκτικά κρατούσες πράγματα, σαφώς ένα παιδάκι όπως θέλει τα καταλαβαίνει....
Μια αλλη συμβουλή που έδιναν αυτές οι σοφές γυναίκες,
Ούτε κακό ούτε καλό να κάνεις σε άνθρωπο, γιατί πάλι θα βρεις τον μπελά σου.

Όσο για τα φαινόμενα που απατουν, το μόνο που φαίνεται εδώ τώρα, είναι ένας που έχει θράσος να κάνει χαζές ερωτησουλες, επαναλαμβάνοντας ανούσια πράγματα, πίσω από μία οθόνη.... Νομίζοντας πως κάτι κάνει, αντί να έρθει να αποδείξει ότι τα φαινόμενα απατουν....

Επίσης ......
Πρόσεχε όταν θα χτυπήσεις ξανά το μικρό δάχτυλο του ποδιού σου, μην αρχίσεις τις ξένες γλώσσες... Σκέψου μια κοντουλα καυλιάρα, ότι θα σε καυλωνε, την ώρα που θα σε πονούσε, ανάλογα με τα όρια σου......
Χμμμ.... Έξυπνο το λογυδριο.... Σου δίνω τα συγχαρητήρια μου...!!!! Και δε νομίζω... Κάνω κάτι...
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.829
Κριτικές
13
Like
6.090
Πόντοι
2.046
Και άλλα έλεγαν οι σοφές γιαγιάδες, αλλά εσύ επιλεκτικά κρατούσες πράγματα, σαφώς ένα παιδάκι όπως θέλει τα καταλαβαίνει....
Μια αλλη συμβουλή που έδιναν αυτές οι σοφές γυναίκες,
Ούτε κακό ούτε καλό να κάνεις σε άνθρωπο, γιατί πάλι θα βρεις τον μπελά σου.

Όσο για τα φαινόμενα που απατουν, το μόνο που φαίνεται εδώ τώρα, είναι ένας που έχει θράσος να κάνει χαζές ερωτησουλες, επαναλαμβάνοντας ανούσια πράγματα, πίσω από μία οθόνη.... Νομίζοντας πως κάτι κάνει, αντί να έρθει να αποδείξει ότι τα φαινόμενα απατουν....

Επίσης ......
Πρόσεχε όταν θα χτυπήσεις ξανά το μικρό δάχτυλο του ποδιού σου, μην αρχίσεις τις ξένες γλώσσες... Σκέψου μια κοντουλα καυλιάρα, ότι θα σε καυλωνε, την ώρα που θα σε πονούσε, ανάλογα με τα όρια σου......
Αφεντρα.. εμένα εννοείς.. ;
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.829
Κριτικές
13
Like
6.090
Πόντοι
2.046
Ρε παιδιά συγγνωμη.. Σεξ δεν κάνει..οκ..Αυταρχικό φαντάζομαι κάνει.. / Δεν ενδιαφέρομαι.. τι αλλο κάνει ; κλωτσο μπουνίδι ;

Αφέντρα δεν τρολάρω.. να καταλάβω θέλω..

Ειμαι 1.88 84 κιλά.. με εχεις ;
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
158
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα στην υπέροχη παρέα του νήματος με μια αφιέρωση στους διαχειριστές του site που μου θύμισαν μια σκηνή από την ταινία "ο Ασυμβίβαστος".....
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
912
Like
4.410
Πόντοι
446
Καλημέρα στην υπέροχη παρέα του νήματος με μια αφιέρωση στους διαχειριστές του site που μου θύμισαν μια σκηνή από την ταινία "ο Ασυμβίβαστος".....
Καλησπέρα πλάσμα μου....

Ευτυχώς που υπάρχουν και αυτοί, διότι η κατάσταση έχει πάει σε άλλο επίπεδο...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
912
Like
4.410
Πόντοι
446
Καλημέρα πλάσματα μου.


1000004758.jpg
 

Bdsmlover21

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, στο τουρ στην Κρήτη θα βρίσκεστε μόνο Ηράκλειο?
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
687
Like
1.686
Πόντοι
206
Καλημέρα και καλή βδομάδα!! Φθινοπωρινή αναμονή για την Θ Ε Α. Οκτώβριος είναι και πλησιάζει...:smiling-face-with-heart-eyes:
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
43
Like
108
Πόντοι
0
Δεν κρατιέται ο lb, τι είναι 2 μήνες μπροστά στην αιωνιότητα της κυριας άλλωστε; :cheesy::cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB

Gmarbi

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Έχουμε φώτο από το χώρο στο ηρακλειο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom