Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 325K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Έχουν επιβεβαιώσει λέει 5 ατομα. Προσέξτε οταν περπατάτε στα πεζοδρόμια γιατι θα αρχίσουν να βουτανε από τα μπαλκονια.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
να δειτε που στο τελος θα μπει φυλακη ο πατερας και η μανα του κοριτσιου -δικαιολογημενα βεβαια - και ο 53, 42 και οι αλλοι 213 που βιασαν ή θελαν να βιαασουν θα βγουν λαδι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Βγαίνουν πολλά στη φόρα....

Ο 53χρονος δουλευε σε γνωστή επιχείρηση του Πειραιά πριν χρόνια από την οποία τον απολύσανε άσχημα....
Για αυτό μου φαινόταν γνωστή φάτσα το σίχαμα....

:vomit:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.622
Πόντοι
3.656
νέα ήθη ,mea culpa :confused:

απο το "έγινε πουτάνα να μεγαλώσει το παιδί της"
στο "έκανε πουτάνα το παιδί της για να κονομήσει"
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Βγαίνουν πολλά στη φόρα....

Ο 53χρονος δουλευε σε γνωστή επιχείρηση του Πειραιά πριν χρόνια από την οποία τον απολύσανε άσχημα....
Για αυτό μου φαινόταν γνωστή φάτσα το σίχαμα....

:vomit:
Ολυμπιακος - Μαρινακης - φιλος Κουλη = ο κουλης φταιει;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.209
Κριτικές
18
Like
19.988
Πόντοι
4.546
Δεν θα με εκπλήξει καθόλου, αν μετά από αυτά που διαβάζω, υπάρχει και αιμομιξία στο παιχνίδι.
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.599
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Μετά τον καλό ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΗ (όπως τον αποκαλούσε ο πατουλης), συνελήφθη και η καλή νεοδημοκρατισα γυναικά του.

 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.622
Πόντοι
3.656
όσο πάει γίνεται καλύτερο
Αναμένεται σύλληψη της συζύγου του Ηλία Μίχου

ρε τι μουνάρα γάμαγε ο πάκη φάδερ ? αυτή θα σήκωνε τη μπάνκα σαν εργαζόμενη

Scr.png
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
ΑΥΤΟ ακριβώς. Δεν γίνετε καταγραφή live όλων των τηλεφωνικών κλήσεων ανεξαιρέτως είναι πρακτικά αδύνατο και κοστοβόρο + ότι χρειάζονται χαοτικά τεράστια data center για να γίνει αυτό. Οι εταιρίες τηλεπικοινωνίας έχουν logs με τις κλήσεις, την διάρκεια τους, και τα sms. Όταν γίνεται άρση τηλεφωνικού απορρήτου από την εισαγγελεία τότε οι πάροχοι (cosmote, vodafone, wind κτλ) δείνουν τα logs αυτά στις αστυνομικές - ανακριτικές αρχές. Το περιεχόμενο των συνομιλιών καταγράφετε μόνο αν έχει εισαγγελική παραγγελία η ΕΥΠ. Για αυτο εξάλλου στην περίπτωση Ανδρουλάκη, χρειάστηκε να προσπαθήσουν να εγκαταστήσουν το Predator, για να παρακολουθούν τις κλήσεις. Αν ήταν έτσι και αλλιώς καταγεγραμμένες, δεν θα χρειαζόταν αυτό, θα τις έπαιρναν από τον πάροχο. 'Άλλο παράδειγμα, αν θυμάστε, στην δίκη της ΧΑ, το δικαστήριο είχε στα χέρια του τις κλήσεις των κινητών των διαφόρων εμπλεκομένων στη δολοφονία Φύσσα, αλλά οι εμπλεκόμενοι έλεγαν στις καταθέσεις τους ότι η συζήτηση ήταν άσχετη, αφού το δικαστήριο είχε τα logs μόνο και όχι τα φωνητικά αυτά κάθε αυτά. Αντιθέτως, στην ιστορία με τα στημένα παιχνίδια, η ΕΥΠ κατέγραφε το κινητό του Μαρινάκη, που χρησιμοποιούσε πακιστανικό με το όνομα Fataul Haque.

Logs από viber, facebook, messenger, whatsapp κτλ έχουν οι εταιρίες που τα διαχειρίζονται και τα δίνουν μετά από εισαγγελική εντολή. Πριν καμιά 20αριά χρόνια, η αντιτρομοκρατική είχε συλλάβει 2 άτομα και τους ανέκρινε για τοποθέτηση βόμβας. Τα άτομα ανερούσαν τα πάντα, μέχρι που η αντιτρομοκρατική τους παρουσίασε τις συνομιλίες τους από το chat του MSN, που προφανώς τις είχε πάρει από τη microsoft μετά από εισαγγελική εντολή. Στις εφαρμογές αυτές, όντως δίνουμε άδειες σε πολλές περιπτώσεις για να έχουν πρόσβαση σε τοποθεσία, λίστα επαφών κτλ τα οποία επίσης μπορεί η αστυνομία να ζητήσει από τις εταιρίες εκείνες, αν υπάρχει εντολή εισαγγελέα.

Τέλος η αστυνομία μπορεί να βρει και από που εκπέμπει σήμα το κινητό σου, αφού αυτό συνδέεται κάθε φορά με την πλησιέστερη κεραία κινητής τηλεφωνίας του παρόχου σου, πράγμα που ισχύει για όλα τα κινητά (ακόμα και τα παλιά) αλλά φυσικά δεν δίνει ακριβή τοποθεσία όπως τα gps.

Edit για να προσθέσω: Η μόνη περίπτωση που γίνεται καταγραφή φωνής, από εταιρίες, πχ την google, Amazon, Apple κτλ είναι όταν έχετε εγκαταστήσει και έχετε μονίμως ενεργά, τα προγράμματα φωνητικών εντολών που έχουν (Alexa, Siri, Conversa κλτ). Τα προγράμματα αυτά, σας ακούν διαρκώς από το μικρόφωνο του κινητού σας, ακόμα και αν δεν κάνετε κλήση και μιλάτε με τον διπλανό σας στο δωμάτιο, για να μπορέσουν να ακούσουν την φωνητική σας εντολή. Όσα ακούνε πριν την φωνητική εντολή, είναι κανονικά απόρρητα και είναι junk (σκουπίδια) που δεν πρέπει να καταγράφονται πουθενά, αντιθέτως όμως οι εταιρίες αυτές τα αποθηκεύουν σε μεγάλα data center στην Ιρλανδία (σε μερικά χρόνια και στη χώρα μας), και κατόπιν τρέχουν αναζητήσεις στα φωνητικά αυτά με λέξεις κλειδιά και πουλάνε στοιχεία σε εταιρίες για να βγούν διαφημίσεις. Apple και Amazon έχουν πληρώσει αποζημιώσεις εκατομμυρίων στις ΗΠΑ για την ιστορία αυτή και γενικά επειδή δεν είναι ακριβώς νόμιμη αυτή η καταγραφή, δεν ξέρω αν ΑΥΤΑ τα φωνητικά, μπορούν να ζητηθούν απο την εισαγγελία.
Σωστος αλλα να σε διορθωσω σε 2-3 πραγματα.
Απο οσο ξέρω πλέον έχουν συστήματα inside στο κάθε πάροχο συνδεδεμένα με τα δικά τους συστήματα, αρα τραβάνε οτι logs θελουν όταν θέλουν χωρίς να τα ζητήσουν.... τουλαχιστον οι μυστικες υπηρεσιες.
δεν κοιτανε απο ποια κεραία εκμπεμπεις μόνο, αλλά απο τριγωνισμό κεραίας, αφου το κινητο σου, ναι μεν συνδεεται στην πιο δυνατη,.. αλλα παραλληλα εχει επαφη και με αλλες βρίσκουν το ακριβές σημείο.
Oτι καταγραφεται απο apple amazon κλπ, επειδή πάνε για προσαρμομένες διαφημίσεις, κυρίως τα επεξεργάζεται ΑΙ σύστημα και σου στελνει την διαφημιση. Δεν νομιζω οτι αυτα αποθηκεύονται μονιμα κάπου, ίσως προσωρινά μεχρι να επεξεργαστουν.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.622
Πόντοι
3.656
τυπε αυτην ειναι που πεινουσε? η εξαθλιωμενη? με το μαλλι κομμωτηρίου ? :confused: :confused: :confused:
η Τατιάνα τα έλεγε αυτά τα λυπητερά ,

τους ξεφτίλησε ο Στέφανος , τους γάμησε άλλη μια φορά ο Άτρωτος :rockon:
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Όλα αυτά τα γνώριζα, όχι όμως ότι σκανάρονται και οι φωτογραφίες μας.

Για οοοοοολα αυτά γιατί δεν αντιδρά κανείς;

Τι στον πούτσο μπορείς να κάνεις χωρίς να το ξέρουν;
Επιτρέπεται το κατούρημα;

Αλλα τι ρωτάω εδώ πιάνουν βαποράκια ξέροντας τι έχουν καταπιεί και ότι το εμπόρευμα βρίσκεται στα άντερα τους.
Ρε τύπε, δεν αναρωτήθηκες ποτέ γιατί στα νήματα με φωτό από τις γυναίκες μας, τις γκόμενές μας, τις γειτόνισες με βυζοπούλες, όλες οι φωτό είναι μούφες;
Τι, δεν μπορούν να ποστάρουν καμιά πραγματική;
Απλά φοβούνται το FBI.
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.599
Like
5.228
Πόντοι
1.056
ε οχι και παλιος...! δε σ εβρισα :tooth:

προφανως ειναι αρρωστια η παιδοφιλια.. θεωρω πως εχουν απιστευτες ορμες οι 12χρονες- 13χρονες- 14χρονες.
αρχιζουν να αντιλαμβανονται τη σεξουαλικη της φυση ,οπως και εμεις αντιστοιχως αρχιζαμε να τραβαμε μαλακια.
νομιζεις πως οταν παω για τζοκινγκ ,δεν παρατηρω πως με κοιτανε?:undecided:εσυ γιατι λες να καθονται σε παγκακια με τα μπουτια εξω?
....και ντυνονται σαν πουτανακια πιατσας γαμω την τρελα μου...οι γονεις επιτελουν σοβαρα το ρολο τους :jerking:

ενω θα επρεπε στα 16-17+( οπως σωστα λες ) να συμπεριφερονται σαν γυναικες,πλεον αυτο θελουν να το κανουν πολυ πριν τα 15.
και οι γονεις ,αντι να πατησουν ποδι,τις αφηνουν να βαφονται και ντυνονται προκλητικα,ερμαια στις ορεξεις του καθε ψυχακια.
αλλο πραμα να αντιλαμβανεσαι τις ορμες σου και αλλο να βιαζεσαι να τις εκτονωσεις πριν την ωρα σου(με ωμο τροπο μαλιστα).
για να προλαβω τους ηθικολογους,εγω ειμαι μυστηριο τρενο:referee:
ουδεποτε καταδεχομουν να ασχοληθω με κατω των 18 ,ακομα και οταν ημουν 18-20-22-25...!
το θεωρουσα καταντια οπως λεει ο @Saul ....ασχετα αν δεν ημουν ακομη γυπας με σουπερ επιτυχιες.

και το θεωρουσα επισης αυτοπεριορισμο,υπο την εννοια οτι το target group ενος γυπα πληθαινει οσο στρεφεται σε σεξουαλικα πιο ενεργες ηλικιες ...να φανε και οι κοτες:mati:κοροιδευα οσους μεγαλυτερους ασχολουνταν με συνομηλικες η μικροτερες μου.
ειχα φετιχ ανεκαθεν με μεγαλυτερες ...οι φιλοι μου με αποκαλουσαν και με αποκαλουν μεχρι τωρα ανωμαλο με οιδιποδειο συνδρομο επειδη μου αρεσουν ακομη και 60αρες :*
βγαιναμε δηλαδη σε μαγαζια με σουπερ καριολακια ΔΙΠΛΑ μας και εγω ασχολουμουν με ανθυπομετριες μιλφοτζιλφαρες!

ΟΜΩΣ τωρα που 30αρισα,αντιλαμβανομαι οτι αρχιζουν να με γλυκαινουν (και) τα πιπινια:coffee: ισως οι διαφορες ηλικιας με ελκυουν.
προχθες βγηκα σε μπαρακι και μου τριβονταν συνεχεια κατι μικρες...:dunno:
χορευαν και κουνουσαν συνειδητα τα κωλαρακια τους πανω στο αριστερο μου χερι..κοντεψαν να μου ριξουν το ποτο !
το γαμωτο ειναι οτι δεν καταλαβα αν ειχαν τελειωσει σχολειο. δε θα ηθελα να ειμαι καθηγητης στη σημερινη εποχη.

αυτα λοιπον ειναι τα επικινδυνα των ....Σαββατοβραδων! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:


μεχρι να καταλαβω, ευτυχως εσκασε μια θεοσταλτη τσοντα 40αρα++++ ,βγαλμενη απο την περασμενη δεκαετια!
με μια τσιμπουκοφιλη της(λιγο πιο μικρη) και εναν ακομη τυπα συνοδεια...χορευαν πιο εξαλλα και απο τις πιτσιρικες :woldman:
κατι τετοιες τις ψαχνω με το κυαλι,εχουν αποσυρθει απο τη νυχτα οι περισσοτερες! εχουμε ελλειψη στοχοθεσιας :tooth:
ασχοληθηκα μαζι της γιατι ο τυπας,αν και οld-school μουτρο της νυχτας,ηταν αδερφος της και μονο που δε μου κερασε ποτο στο τελος!

ολα αυτα στα λεω γιατι καλο ειναι να κοιταμε πιο σφαιρικα τα πραματα....
ντρεπομαι που θα το ομολογησω,αλλα πλεον θα εκανα κατι και με 17-18αρα, αν μου τριβοταν !
με καβλωνουν, ενω παλια μου ηταν τελειως αδιαφορες:think:τις κοιτουσα ως ανωριμα υποκειμενα.
βεβαια παιζει ρολο και το backround της. μην ειναι καμια λουμπεν ξεκωλιστρα.

επειδη γραφτηκε και υπονοηθηκε προηγουμενως οτι ειναι ντροπη ενας 30αρης να πηδηξει μια 10-12 χρονια μικροτερη:think:
περι ορεξεως..οπως νιωθει ο καθενας,αναλογα με τη συγκυρια ποιυ διαγει. προφανως βγαινουν εκτος καδρου μωρα κατω των 17.
να θυμισω οτι οι παππουδες και οι πατεραδες μας κατα κανονα επαιρναν τουλαχιστον 7-8 χρονια μικροτερες.
συγκεκριμενα ,τη γιαγια μου ο παππους μου την παντρευτηκε οταν αυτος ηταν 31 και αυτη 20
ισως τραβηγμενη η διαφορα για γαμο ,σιγουρα οχι ομως και για σεξ. μην τρελαθουμε τωρα.

ποσους 60αρηδες ξερω που κανουν κανονικες σχεσεις με 20αρες και 25αρες σημερα....:shockedeyes:


παίχτη μου, φαντάζομαι τα κορίτσια που σε καβλαντιζουν στην παραλία και οι άλλες που σου τρίβονται στα λαδαδικα δεν ειναι 11 - 12 χρονών :confused:

Και εγω που ειμαι 30αρης καυλαντιζω και εχω φορτώσει 18αρες.......αλλα στα 18 η αλλη ειναι γυναικα, δεν ειναι παιδακι οπως ενα δωδεκαχρωνο.
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
2
Like
1.620
Πόντοι
201
Αποκλείω το ενδεχόμενο όλη η οικογένεια να μην ήξερε τίποτα.
Το ότι την πήγαινε σε μπουρδέλο για τις πράξεις σημαίνει πως το κοριτσάκι δυστυχώς ήξερε τι θα ακολουθήσει.Ναι μπορεί να μην είχε μιλήσει ,να φοβόταν,να ντρεπόταν πολλά μπορεί αλλά δεν τη βίασε κάποιος μία φορά και τέλος.
Γινόταν τακτικά.Τι δηλαδή θαμπώθηκε το 12χρονο από τη "χλιδή"??? Μη τρελαθούμε δηλαδή.
Το σίχαμα ο παιδεραστής γνώριζε τους γονείς της.Μπίζνα ήταν.
Για αυτούς που γνώριζαν την ηλικία της και πλήρωσαν για τις "υπηρεσίες¨ της δεν υπάρχουν λόγια.
Θα πρέπει να δημοσιευθούν ονόματα και φωτογραφίες επειδή είναι πιο επικίνδυνοι από τους άλλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom