Νέα

47χρονη σκότωσε 50χρονο λογιστή που της έφαγε 200.000 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Που βρήκε αυτή τα 200 χιλιάρικα;Του επαγγέλματος ήταν;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Mα ,να στηθεί μόνος του στην αγχόνη;;;;
Τόσο θύμα ήταν η τον φάγανε οι τύψεις;
Τυπε αν κάποιος τον σημαδευε με ένα πιστόλι σε πούμε εκείνη την ώρα?? Μου κάνει και εμένα πολύ απελπισμένο να στήθηκε μόνος του, αν και ο ψυχισμός του ανθρώπου άβυσσος εστι..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.242
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Τυπε αν κάποιος τον σημαδευε με ένα πιστόλι σε πούμε εκείνη την ώρα?? Μου κάνει και εμένα πολύ απελπισμένο να στήθηκε μόνος του, αν και ο ψυχισμός του ανθρώπου άβυσσος εστι..
Μα μόνο η γκόμενα ήταν μέσα ...δεν είχε πιστόλι.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.960
Πόντοι
6.236

Τατιάνα, τα φιλιά μου
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
Στο μπουτσο μας οι λεπτομέρειες, τι είμαστε , ο Πουαρό;
Αν ήταν ανάποδα τα φύλα θα ακούγαμε πάλι για γυναικοκτονιες και θα χαμέ τα αναρχομπαχαλα να καίνε τα Εξάρχεια. Thus, ισόβια στη μπαζολα θειτσα κι άντε γεια ! Και πολύ ασχοληθηκαμε. Νεξτ
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Παντως δυνστο μιλφονι η κυρια έχει κςνενας το facebook της να τη δουμε καλυτερα0
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Ανεμομαζώματα , διαολοσκορπίσματα .
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
560
Like
625
Πόντοι
86
Τελικά στην Ελλάδα υπάρχει τρελό μαυρο χρήμα :2funny::headbang: Ολοι αυτοι που επένδυσαν σε αυτον,δεν μπορούσαν να τα βάλουν σε ακινητα,τράπεζα κλπ,γιατι κατευθειαν πρεπει να τα δικαιολογησουν στο κρατος,στο υπουργείο οικονομικών κλπ,θα μπορούσαν με ενα γερό πλυντήριο να τα βάλουν σε κρυπτονομισματα για κανα χρόνο,και να τα μετατρέψουν στην Ελβετία σε καταθεσεις με Φράνκο Ελβετιας, εγω που ρώτησα για Ελβετια γιατι τώρα δεν μπορώ να τραβήξω απο ρωσια λεφτα :headbang::jerking: Εαν τα καταθέσεις τα χρήματα κατευθειαν στην Ελβετια σου κανουν 25 ερωτήσεις,δεν ειναι οπως 30χρονια πριν που πηγαιναν με βαλιτσες γεματα χρηματα και εκαναν καταθεση,και οι λογιαρασμοι ηταν ανωνυμοι για δεκαετιες :headbang: αν απο κρύπτο τα μετατρεψεις σε φρανκα οι ερωτήσεις περιοριζονται ,αλλα η παροιμια λεει ξέρεις να κλεψεις,δεν ξερεις να κρύψεις :2funny: αν ημουν εγω ο μακαρίτης θα την είχα κάνει στα βαθη της ουκρανιας,η λευκορωσια,και ερυθρα αγγελια να εβγαινε η χώρες αυτες ειναι εκτος Ε.Ε και δεν εκδιδουν ,και ποσο φουκαραδες ειστε που μπήκατε συνδικαιουχοι με γκόμενα?:jerking::2funny: Τον λογαριασμο μου θα τον αγγιξει γυναικα ,η κόρη μου οταν πεθανω μονο :headbang: αυτοι που σηντηρουν την Ελλαδα ειναι αυτοι με το μαυρο χρήμα τελικα,αλλα δεν υπαρχουν παραθυρα στον νομο να τα ριξουν στην αγορα ,κατευθειαν θα σε περασουν ελεγχο υπουργειο οικονομικων η ΑΑΔΕ :jerking: η τελευταία ελπίδα ειναι για την οικονομια αυτοι με το μαυρο χρήμα,αν περιμέναμε απο τους Γκαστερμπαιτερ της Γερμανίας που περιμενουν να επιστρεψουν Ελλαδα να φιλάνε το χώμα και να ζήσουν τα τελευταια χρόνια της μαυρης λυπητερης ζωης τους με την Γερμανική συνταξη,καηκαμε :2funny:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.912
Πόντοι
3.346
:coffee::coffee: Δημητράκης speaking
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.831
Πόντοι
2.846
μεγάλα λαμογια οι λογιστές. χαλκιδα μια καριόλα μάζεψε πάνω από 500.000ε από πελάτες που της τα έδιναν να κάνει πληρωμές κ βγήκε στη σύνταξη
Τυπε μήπως έχεις να μου στείλεις το fubu της λογίστριας από Χαλκίδα ?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Αυτος ετρωγε λεφτα σε μουφα επενδυσεις.
Η αλβανιδα του εφαγε λεφτα και τον παρατησε.
Η 47χρονη επενδυε λεφτα ενω δεν δικαιολογουνται τετοια ποσα απο την εργασια της(μηπως ηταν βιζιτα;)
Πηγε να τον σκοτωσει και τελικα αυτοκτονησε;
Αν ηταν σεναριο, θα εμοιαζε εντελως εξωπραγματικο!
μηπως εκλεβε τα ανθωπολεια που εργαζοτανε? πιο λοτζικ μου κανει
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Πάντως να κάτσω εγω να κυνηγάω έναν κάποιο περίεργο να τον σκοτώσω γιατί μου έφαγε τα ωραία μου λεφτάκια και τελικά να τον βλέπω να αυτοκτονεί........αντί να του στρίψω το λαρύγγι............
Βυζαρού όντως
 
  • Like
Αντιδράσεις: FROID

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom