Νέα

2η τσόντα Τζούλιας Αλεξανδράτου! Παρτούζα με δύο μαύρους!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η 2η τσοντα της Τζουλιας?

  • Ναι

    Ψήφοι: 89 22,9%
  • Οχι

    Ψήφοι: 170 43,8%
  • Μετρια

    Ψήφοι: 129 33,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    388

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα με τα λινουξ...

τελικα αυτη η τυπισσα εχει βαλει εμφυτευματα στον κωλο της?  :o :o :o
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Η Τζουλια ειναι απαραδεχτη, εκτος του οτι εχει πλεον χαλασει. Τι μπουταρες, κωλαρες και δεν συμμαζευεται ειναι αυτες. Εχει βαλει αρκετο βαρος απο την προηγουμενη τσοντα.

Οσο για την προετοιμασια...................απαραδεχτη παλι οπως διαβασα και σε μια κριτικη.  :grin:

Που πας βρε κοριτσι μου να πηδηξεις μαυρη πουτσα χωρις να εχεις βαλει κανενα δονητη απο πισω! Ετσι νομιζεις μπαινουν μεσα οι "μεγαλοι" ??  :2funny: :2funny:

 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
227
Πόντοι
6
Αλήντισσα έχεις και εσύ μαλλί πλατίνα; (κάτι παθαίνω με το χρώμα αυτό..)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα με τα λινουξ...

τελικα αυτη η τυπισσα εχει βαλει εμφυτευματα στον κωλο της?  :o :o :o
Πιθανον !!!!  Τωρα που ανοιξε  η ....σηραγγα  θα μπουν και κοντεινερ
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Δε συγκρινεται με τη πρωτη...Κριμα που δεν εδωσε κουλουρι + οτι τα βυζια τα κραταει κρυφα ολη την ωρα λες και δε πρεπει να τα δει ο ηλιος... Περιμενα κατι καλυτερο , αλλα σωζεται απλα και μονο επειδη ειναι Τζουλια...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πιθανον !!!!  Τωρα που ανοιξε  η ....σηραγγα  θα μπουν και κοντεινερ

Οχι , εγω λεω αν εχει κανει επεμβαση να βαλει μαξιλαρια στον κωλο της για να ειναι πιο
στρογγυλος κτλπ.... (ασε που δεν ειναι) μονοκοματη ειναι τελοςπαντων... ασε μην λεμε πολλα
γιατι θα μας βγαλουν οτι ζηλευουμε κιολας που δεν πηδαμε αυτο το αποβρασμα... ε και να σε θεωρησουν ζηλιαρη
για αυτο το πραμα παει πολυ....  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δε συγκρινεται με τη πρωτη...Κριμα που δεν εδωσε κουλουρι + οτι τα βυζια τα κραταει κρυφα ολη την ωρα λες και δε πρεπει να τα δει ο ηλιος... Περιμενα κατι καλυτερο , αλλα σωζεται απλα και μονο επειδη ειναι Τζουλια...

Δεν νομιζω.  :grin: Τα βυζια τα εβγαλε για λιγο και ηταν εμφανεις οι ουλες γυρω απο την ρογα, οσο για το κουλουρι ................. προσπαθησε το κοριτσι αλλα δεν εμπαινε!!  :2funny: Αφου τοσο φοβοτανε που σε μια σκηνη του την επιασε για να μην την βαλει απο πισω!  :grin:

Αυτο που θα πω ειναι οτι την "ταλαιπωσησανε" πολυ οι μαυροι, μαλλον ξεσκισμα θα το ελεγα, και για αυτο και μονο αξιζει η τσοντα!  :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οχι , εγω λεω αν εχει κανει επεμβαση να βαλει μαξιλαρια στον κωλο της για να ειναι πιο
στρογγυλος κτλπ.... (ασε που δεν ειναι) μονοκοματη ειναι τελοςπαντων... ασε μην λεμε πολλα
γιατι θα μας βγαλουν οτι ζηλευουμε κιολας που δεν πηδαμε αυτο το αποβρασμα... ε και να σε θεωρησουν ζηλιαρη
για αυτο το πραμα παει πολυ....  :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν το πηδαμε επειδη (κατσε να βρω μια δικαιολογια :grin:) .....επειδη δεν μαs αρεσε που εκμεταλλευεται τουs εγχρωμουs...Nα γιατι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν το πηδαμε επειδη (κατσε να βρω μια δικαιολογια :grin:) .....επειδη δεν μαs αρεσε που εκμεταλλευεται τουs εγχρωμουs...Nα γιατι

οχι εγω γενικα δεν θα την πηδουσα και να μου καθοταν
ορκιζομαι και στην ζωη της οικογενειας μου  ;)
η γκομενα ειναι λες και.... εχεις παρει ενα ωραιο γλυκο
και το χεις αφησει μεσα στο ψυγειο μια βδομαδα... ε θα χει παρει μυρωδια
θα χει αλλοιωθει το βουτυρο θα αρχιζει να χαλαει σιγα σιγα
θα φαινεται οτι ειναι πολλων ημερων... ετσι και αυτη ηταν ωραια γκομενα
αλλα κοιτα πως καταντησε απο τις κοκες τις κραιπαλες τα γαμησια και τις μαλακιες.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οχι εγω γενικα δεν θα την πηδουσα και να μου καθοταν
ορκιζομαι και στην ζωη της οικογενειας μου  ;)
η γκομενα ειναι λες και.... εχεις παρει ενα ωραιο γλυκο
και το χεις αφησει μεσα στο ψυγειο μια βδομαδα... ε θα χει παρει μυρωδια
θα χει αλλοιωθει το βουτυρο θα αρχιζει να χαλαει σιγα σιγα
θα φαινεται οτι ειναι πολλων ημερων... ετσι και αυτη ηταν ωραια γκομενα
αλλα κοιτα πως καταντησε απο τις κοκες τις κραιπαλες τα γαμησια και τις μαλακιες.
Bαρυs ο ορκοs σου!!!
Τετοιον ορκο εγω δεν θα παρω.....Καθοτι ειμαι ασθενηs(με το μουνι!) και οδοιποροs.......Kαι ωs γνωστον ...ασθενηs και οδοιποροs αμαρτιαν ουκ εχει :grin: :grin:
P.S....Αυτο με το γλυκο στο ψυγειο......ναι μεν, αλλα ....αν βρειs κλειστα τα ζαχοροπλαστεια θα το φαs
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
P.S....Αυτο με το γλυκο στο ψυγειο......ναι μεν, αλλα ....αν βρειs κλειστα τα ζαχοροπλαστεια θα το φαs

ε ναι ρε... αλλα δεν ειναι μαλακια που καταντησε ετσι?
Μια χαρα τυπισσα ηταν... τελοςπαντων.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ε ναι ρε... αλλα δεν ειναι μαλακια που καταντησε ετσι?
Μια χαρα τυπισσα ηταν... τελοςπαντων.
Kαλα το ξεκινησε ........μα στου δρομου τα μισα, σβησαν τ αστρα τα χρυσα ....
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
227
Πόντοι
6
Παίδες αν δεν "καταντούσε" έτσι, δεν θα γύριζε τσόντες και εμείς δεν θα τον παίζαμε ή δεν θα συζητάγαμε καν..
Ας είναι όπως είναι και ας κάνει αυτή το ταμείο της...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Παίδες αν δεν "καταντούσε" έτσι, δεν θα γύριζε τσόντες και εμείς δεν θα τον παίζαμε ή δεν θα συζητάγαμε καν..
Ας είναι όπως είναι και ας κάνει αυτή το ταμείο της...
Ακριβως! Δεν ειναι και για τα μπαζα, απλα ειναι βαρυς ο τιτλος της πορνοσταρ και αυτη δεν φαινεται να μπορει να τον σηκωσει... Την γαμας ανετα ομως αν και εχει πεσει στο σεξοχρηματιστηριο η μετοχη της.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Με την αποτυχία του anal,επιβάλλεται ένας Woodman να τη ξεκωλλιάσει

Αμα την γαμησει ο woodman η κοπελα θα αυτοκτονησει απο τα ψυχολογικα μετα φιλε. Οι μισες που εχουν περασει απο αυτον πριν ΚΑΙ μετα κλαιγανε. Γινανε βεβαια και τα μεγαλυτερα ονοματα οπως angel dark κλπ

+1 για τον woodman λοιπον  :rockon:
 

aemas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:2funny:Μαγκες ευχαριστουμε πολυ για τα Link που δωθηκαν καταφερα και εγω να την δω αν και πιστευω πως δεν αξιζε και τον ολο ντορο και το ψαξιμο  :jerking:αν και συμφωνω επιβάλλεται ένας Woodman να την ξεκωλλιάσει!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

tal2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
αλλη μια μουφα του σειρηνακη....επισης 30 λεπτα δεν τα λες ταινια...αλλα σποτακι κακης ποιοτητας....ας δει λιγο vivid ή dp και μετα γυρναει την επομενη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom