Νέα

2η τσόντα Τζούλιας Αλεξανδράτου! Παρτούζα με δύο μαύρους!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η 2η τσοντα της Τζουλιας?

  • Ναι

    Ψήφοι: 89 22,9%
  • Οχι

    Ψήφοι: 170 43,8%
  • Μετρια

    Ψήφοι: 129 33,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    388

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Δεν το έχει η κοπέλα ... ή απλά δεν μπορεί να το βγάλει στην οθόνη. Μάλλον δεν ξέρει να γαμιέται.
Δεν βγάζει καθόλου κάβλα - έχω πηδήξει γκόμενες που είχαν περισσότερο ερωτισμό στο μικρό τους νύχι από όσο αυτή σε ολόκληρο το σώμα της.

Χαμένη υπόθεση η τζούλια.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Πολλα μπορω να δωσω απο "μοντελα" τα οποια εγω απλα θεωρω μπαζα και ακρως ενοχλητικα ... αλλα 1 σπαμαρουμε και 2 βαριεμαι να τσακωθω τωρα

Οκ ... καταλαβαινω....



(οχι μαζι σου ... γενικα καποιος θα βρεθει να τις υπερασπιστει  :P ) ...
Με εχεις παρεξηγησει μαλλον.....
Δεν αρπαζομαι για χαζομαρες ουτε και τσακωνομαι αν δεν με θιγει καποιος καπου...

Απλα χαβαλες να γινεται.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν το έχει η κοπέλα ... ή απλά δεν μπορεί να το βγάλει στην οθόνη. Μάλλον δεν ξέρει να γαμιέται.
Δεν βγάζει καθόλου κάβλα - έχω πηδήξει γκόμενες που είχαν περισσότερο ερωτισμό στο μικρό τους νύχι από όσο αυτή σε ολόκληρο το σώμα της.

Χαμένη υπόθεση η τζούλια.
αυτες το ξερουν οτι τις πηδηξες ρε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Γιατί στην ψηφοφορία δεν υπάρχει και η δυνατότητα να επιλέξουμε "δεν ξέρω/δεν απαντώ". Εγώ, π.χ., δεν έχω δει την τσόντα (και ούτε σκοπεύω να τη δω με όσα γράφουν οι συνάδελφοι -ΟΚ η Αλίντισσα δεν είναι συνάδελφος  ;))
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
το "καυλα" μου που το μαθε ρε ο ολιζαντεμπε χαχαχαχα ολα τα λεφτα ρεεεεεε
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Δεν το έχει η κοπέλα ... ή απλά δεν μπορεί να το βγάλει στην οθόνη. Μάλλον δεν ξέρει να γαμιέται.
Δεν βγάζει καθόλου κάβλα - έχω πηδήξει γκόμενες που είχαν περισσότερο ερωτισμό στο μικρό τους νύχι από όσο αυτή σε ολόκληρο το σώμα της.

Χαμένη υπόθεση η τζούλια.

Ερωτισμο περισσοτερο μπορει να ειχανε... μουναρες σαν την Τζουλια δεν γαμησες και ουτε προκειται αν δεν πληρωσεις παντως ... παλι καλα που υπαρχει να βγαζει dvd και το απολυτο τσιμπουκι να γραφει τις παπαριες του και κανας μαλακας !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδες κανα λινκ με ηχο παιζει???
ειναι που ειναι ξενερωτη η πουτανα δεν ακουμε και τιποτα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Προσπαθεί να κάνει την όμορφη.Όλο πόζα κι αυταρέσκεια.Άραξε μωρή Τένα Τζέιμσον της εθνικής οδού.
Κάποιοι την κοροιδεύουν ακόμα και της λένε πως είναι μοντέλο.
Θα του έπρηξε τ αρχίδια του Σειρηνάκη και των μαύρων μέχρι να γυριστεί η σκηνή.
Όλο μη και μη.Νομίζει πως παίρνει βίζιτα κανάν τυρέμπορο που πλήρωσε καμιά χήνα για να το λέει στους κολλητούς του στο καφενείο.Δεν καταλαβαίνει καν πως πρέπει να "παίξει" να "προσποιηθεί" για την ικανοποίηση του θεατή.
Κακοστημένο τσοντοριάλιτυ και γι αυτό ευθύνεται η μαλακία που δέρνει την ίδια κι όχι η παραγωγή.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.925
Πόντοι
266
...Φτάνει ρε μ αυτή την ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ, ΑΛΛΟΙΘΩΡΗ, ΑΝΟΡΕΞΙΚΙΑ....ΕΛΕΟΣ...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Προσπαθεί να κάνει την όμορφη.Όλο πόζα κι αυταρέσκεια.Άραξε μωρή Τένα Τζέιμσον της εθνικής οδού.
Κάποιοι την κοροιδεύουν ακόμα και της λένε πως είναι μοντέλο.
Θα του έπρηξε τ αρχίδια του Σειρηνάκη και των μαύρων μέχρι να γυριστεί η σκηνή.
Όλο μη και μη.Νομίζει πως παίρνει βίζιτα κανάν τυρέμπορο που πλήρωσε καμιά χήνα για να το λέει στους κολλητούς του στο καφενείο.Δεν καταλαβαίνει καν πως πρέπει να "παίξει" να "προσποιηθεί" για την ικανοποίηση του θεατή.
Κακοστημένο τσοντοριάλιτυ και γι αυτό ευθύνεται η μαλακία που δέρνει την ίδια κι όχι η παραγωγή.

Γι'αυτο δεν τους "σηκωθηκε" στα παλικαρια ωρε. Μισο καυλωμενοι ηταν και σιγουρα ξενερωμενοι.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ερωτισμο περισσοτερο μπορει να ειχανε... μουναρες σαν την Τζουλια δεν γαμησες και ουτε προκειται αν δεν πληρωσεις παντως ... παλι καλα που υπαρχει να βγαζει dvd και το απολυτο τσιμπουκι να γραφει τις παπαριες του και κανας μαλακας !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Προφανώς δεν ήταν όμορφες σαν την τζούλια , δεν είπα κάτι τέτοιο. 


αυτες το ξερουν οτι τις πηδηξες ρε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσύ όλα τα θρεντ τα έχεις ίδια ? Μπορείς να μιλήσεις σοβαρά ?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γι'αυτο δεν τους "σηκωθηκε" στα παλικαρια ωρε. Μισο καυλωμενοι ηταν και σιγουρα ξενερωμενοι.
Οι άνθρωποι αυτοί(οι μαύροι)είναι επαγγελματίες 100/100.Και γνωστοί και πολύ καλοί στη δουλειά τους.Μπορείς να συμπεράνεις και μόνος σου γιατί βγήκε αυτό το μετριότατο αποτέλεσμα.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Οι άνθρωποι αυτοί(οι μαύροι)είναι επαγγελματίες 100/100.Και γνωστοί και πολύ καλοί στη δουλειά τους.Μπορείς να συμπεράνεις και μόνος σου γιατί βγήκε αυτό το μετριότατο αποτέλεσμα.

Το ξερω απλα μηπως φιλοτιμηθει να το δει κανενας και πει οτι ειναι καλη.  :headbang:
 

greg23

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Δωστε κανα λινκ να σχηματισουμε και μεις τη γνωμη μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom