Νέα

28η Οκτωβρίου. Ψηλά την σημαία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 985
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Επισκέπτης
Για τους ΓΑΜΗΜΕΝΟΥΣ ΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΕΣ που τολμούν και ομιλούν
για τη δεκαετία του 1940 ,
υπενθυμίζω τα θαυμαστά έργα τους ...
[size=25pt]
18 ΜΗΝΩΝ[/size]   [size=23pt]ΚΟΡΙΤΣΙ
ΒΙΑΣΜΕΝΟ
& ΔΟΛΟΦΟΝΗΜΕΝΟ !!!!!!
[/size]
όχι από ανθρώπους,
από κουμμουνιστές


367265199_f41972a706.jpg

[size=12pt]ΕΛΕΝΗ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ[/size]

[size=12pt]Σκατά στους τάφους των νεκρών του ΚΚΕ,
του ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ,
του ΕΛΑΣ, του ΕΑΜ , της ΟΠΛΑ , της ΕΠΟΝ.[/size]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Η Δημοτική Αστυνομία γιατί κατεβαίνει στην παρέλαση?  :huh:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ωχ εσκασε και το οργισμενο πουρό ο λάκης τωρα...

λάκιε η παντοφλιτσα να ειναι μιγκάτο  :P
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Που εισαι συναδελφε τι κανεις??? πηγες στρατο?
έλα ρε τύπε, όχι ακόμα, το δρομολογώ για το καλοκαίρι και μετά.
αναμένω εξελίξεις για να δω τι παίζει με 1-2 δουλειές που έχω σταμπάρει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
έλα ρε τύπε, όχι ακόμα, το δρομολογώ για το καλοκαίρι και μετά.
αναμένω εξελίξεις για να δω τι παίζει με 1-2 δουλειές που έχω σταμπάρει

Βρηκες τυιποτα???? μια χαρα.
Πανω σε τι ? τι θα κανεις εκει?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Βρηκες τυιποτα???? μια χαρα.
Πανω σε τι ? τι θα κανεις εκει?
κοιτάζω εταιρίες ελληνικές σαν την οι οποίοι αναπτύσουν κυκλώματα asic για διάφορες λειτουργίες όπως το jpeg-2000, γιατί και η πτυχιακή μου ήταν πάνω σε verilog.
από την άλλη περιμένω να δω τι θα γίνει με την εγνατία, έχω ακούσει ότι θα χρειαστούν προγραμματιστές για όχι μόνο για τα γεωπληροφοριακά συστήματα της εγνατίας αλλά και για την ανάπτυξη επιπλέον Mobile υπηρεσιών για τον δρόμο.
τώρα θα κάτσω για κάτι μήνες να προσπαθήσω να φτιάξω έναν usb 3.0 controller, οι οποίοι έχουν πάρα πολύ ζήτηση.
θα περιμένω το καλοκαίρι να δω εάν θα προκυρηχθεί καμία θέση για ερευνητικό προσωπικό στο τει μεσολογγίου, εχουν τμήμα με αυτοματισμούς και απ΄ ότι έχω πληροφορηθεί κάνουν αρκετά πράγματα πάνω σε προγραμματισμό, οπότε ποτέ δεν ξέρεις.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

ΜΠΟΥΧΤΙΣΜΕΝΟΣ
28.10.2012 | 01:31


ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΡΑΔΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ. ΑΚΡΗ ΔΕ ΒΓΑΖΩ. ΚΑΙ ΕΝΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΘΥΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ ΣΚΟΠΟ, ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ [ΒΛΕΠΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΥΓΕΙΑ, ΠΑΙΔΕΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ]. ΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΤΥΧΕ.



*3 χρόνια αυτοκριτική και αυτομαστίγωμα, αυτός τουλάχιστον το πήρε απόφαση
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τυπε ο αβραμομορτης εχει και μια αδυναμια στην ελληνικη υπαιθρο :2on1:
:grin:
τύπε για μένα το λέει.
έχει την εντύπωση ότι η αγροτιά είναι αποκλειστικά για τους κατώτερους κοινωνικά και μορφωτικά ανθρώπους.


μην αγχώνεσαι τύπε και ελιές και γίδια και μελίσσια έχουμε.
μερικές χρονιές τα μελίσσια μας αποδίδουν σε 3 μήνες, όσο βγάζει ένας βουλευτής ολόκληρο το χρόνο από την αποζημίωση.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ΜΠΟΥΧΤΙΣΜΕΝΟΣ
28.10.2012 | 01:31


ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΡΑΔΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ. ΑΚΡΗ ΔΕ ΒΓΑΖΩ. ΚΑΙ ΕΝΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΘΥΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ ΣΚΟΠΟ, ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ [ΒΛΕΠΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΥΓΕΙΑ, ΠΑΙΔΕΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ]. ΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΤΥΧΕ.



*3 χρόνια αυτοκριτική και αυτομαστίγωμα, αυτός τουλάχιστον το πήρε απόφαση

Το μέγα θέμα των χρεών για ένα μεγάλο κομμάτι της κοινωνίας ήρθε πάλι στην επιφάνεια με τον πιο αδιάψευστο τρόπο. Νεαρός άνδρας πριν από λίγη ώρα κατά την διάρκεια του εσπερινού μπροστά στους πιστούς στον Ιερό Ναό του Αγίου Δημητρίου στο Αγρίνιο κατάπιε χάπια άγνωστης ποσότητας και αστραπιαία, βρισκόμενος  σε μεγάλη συναισθηματική φόρτιση έπεσε λιπόθυμος.

Σύμφωνα με μαρτυρίες των εμβρόντητων πιστών ο άνδρας πριν πάρει τα χάπια έδειξε ένα χαρτί και φώναξε ότι σε αυτό αναγράφεται ειδοποίηση από τη εφορία για χρέη που έχουν λήξει. Ούτε οι πιστοί ούτε οι ιερείς πρόλαβαν να τον αποτρέψουν και απλά ειδοποίησαν την αστυνομία και το ΕΚΑΒ, που έφτασαν άμεσα. Αρκετοί τον άκουσαν να λέει ότι έχει τρία παιδιά και είναι εδώ και καιρό άνεργος. Σύμφωνα με πληροφορίες από το νοσοκομείο Αγρινίου, όπου μεταφέρθηκε, δεν διατρέχει κίνδυνο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μια χαρα ειναι η αγροτια ρε αμα βγαζεις χρηματα χαχα ποιος τα λεει αυτα  :P
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Βρηκες τυιποτα???? μια χαρα.
Πανω σε τι ? τι θα κανεις εκει?
ξέχασα να σου πω ρε για το coursera.org
μπες και πάρε κανένα μάθημα, δίνουν πιστοποιητικά και έχει μέσα πανεπιστήμια σαν τον princeton.
εγώ περιμένω εδώ και ένα μήνα να ξεκινήσει το μάθημα για ετερογενή παράλληλα συστήματα και θα κάνουν opencl cuda και MP.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ξέχασα να σου πω ρε για το coursera.org
μπες και πάρε κανένα μάθημα, δίνουν πιστοποιητικά και έχει μέσα πανεπιστήμια σαν τον princeton.
εγώ περιμένω εδώ και ένα μήνα να ξεκινήσει το μάθημα για ετερογενή παράλληλα συστήματα και θα κάνουν opencl cuda και MP.


οκ ρε θα το κοιταξω ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom