Νέα

24ωρη πόλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Οι συγκοινωνίες ίσως θα έπρεπε να είναι 24ωρες (μετρό, ηλεκτρικός, λεωφορεία) αλλά φαντάζομαι για να είναι με το ωράριο που έχουν θα έχει γίνει κάποια μελέτη...Ελπιζω δηλαδή...
Εδώ στην περιοχή μου (Montpellier) έχουνε κάνει μία μελέτη και βρήκαν ότι θα βοηθήσει την οικονομία οι συγκοινωνίες να είναι δωρεάν. Και θα είναι από Δεκέμβρη. Είναι ήδη δωρεάν για τους 65+ καθώς και για όλους τα σαββατοκύριακα.

Θυμάμαι ότι επί Αντρέα στα 80ς και στην Αθήνα ήταν δωρεάν, αλλά μόνο τις πρωινές ώρες (5 με 9 νομίζω) για να διευκολύνεται ο κόσμος για τη δουλειά του.
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Εδώ στην περιοχή μου (Montpellier) έχουνε κάνει μία μελέτη και βρήκαν ότι θα βοηθήσει την οικονομία οι συγκοινωνίες να είναι δωρεάν. Και θα είναι από Δεκέμβρη. Είναι ήδη δωρεάν για τους 65+ καθώς και για όλους τα σαββατοκύριακα.

Δωρεάν στο λεωφορείο απ' του χρόνου ραμολί θα βολτάρεις...:tooth::tooth::tooth:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.986
Πόντοι
456
Εδώ στην περιοχή μου (Montpellier) έχουνε κάνει μία μελέτη και βρήκαν ότι θα βοηθήσει την οικονομία οι συγκοινωνίες να είναι δωρεάν. Και θα είναι από Δεκέμβρη. Είναι ήδη δωρεάν για τους 65+ καθώς και για όλους τα σαββατοκύριακα.

Θυμάμαι ότι επί Αντρέα στα 80ς και στην Αθήνα ήταν δωρεάν, αλλά μόνο τις πρωινές ώρες (5 με 9 νομίζω) για να διευκολύνεται ο κόσμος για τη δουλειά του.
Το δωρεάν ακούγεται ιδανικό προφανώς αλλά από κάπου θα πρέπει να έχουν έσοδα για να προσφέρουν σωστές υπηρεσίες.

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται μελέτη για να συμπεράνουμε ότι το δωρεάν είναι και καλό !
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom