Νέα

19.000.000 ευρώ για μολύβια στο υπουργείο Παιδείας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα strata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βρε αντέ.....να πάνε να γαμηθούν τα "ενημερωτικά" μπλογκς.....άμε στο διάολο...καταντήσαμε να ενημερωνόμαστε από μπλογκς,επειδή η τηλεόραση και το ραδιόφωνο σας ξυνίζουν,που ανάθεμα και αν γνωρίζεις ποιος είναι ο καμμένος που το έχει... :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Εγω ΠΠ το εχω ξαναπει.
Πριν καμια εβδομαδα.
Ούτε κανενας μεταναστης θα πεθανει, ούτε πίπα θα φαμε απο την ΕΕ (χρεωκοπία), ούτε εκλογές θα γινουν.
ΠΑΣΟΚ εχουμε. Τα εχουμε ξαναπει αυτα. Επαγγελματιες δολοφονοι. Σε σκοτωνουν και λες και ευχαριστω.
Ο supermouse δεν με πιστευει, θεωρει οτι σε λιγο θα παρουν τον Γιωργακη με τις κλωτσιες. Ο Περσονας θεωρει οτι θα εχουμε εκλογες το καλοκαιρι. Εγω πιστευω οτι απλως θα εχουμε Γιωργακη ως το 2021. Τουλαχιστον.


Να έχουμε ρε και μέχρι το 2056......και ας είναι και 100+ χρονών τότε....αρκεί να σταματήσει αυτή η κωλοενημέρωση των μπλογκς.........αυτοί είναι που θέλουν κρέμασμα....οι ανώνυμοι καμμένοι που γράφουν μέσω ενός κωλομπλόγκ και παραπληροφορούν τον ηλίθιο κόσμο του διαδτκτίου,επειδή τους ξυνίζει η τηλεόραση....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βρε αντέ.....να πάνε να γαμηθούν τα "ενημερωτικά" μπλογκς.....άμε στο διάολο...καταντήσαμε να ενημερωνόμαστε από μπλογκς,επειδή η τηλεόραση και το ραδιόφωνο σας ξυνίζουν,που ανάθεμα και αν γνωρίζεις ποιος είναι ο καμμένος που το έχει... :uglystupid:

ΑΝ θυμαμαι καλα ειχες και εσυ καποιο μπλογκ... το οποιο σωθηκε... γιατι σε λυπηθηκα!!! ΧΧαχαχχα πλακα κανω τυπε.

Ακου.... πλεον οι δημοσιογραφοι δεν κανουν εκπομπες απο οσο θα εχεις προσεξει εαν εχεις προσεξει....

τα καναλια δεν εχουν λεφτα να τους πληρωσουν... η κατασταση εχει δυσκολεψει αρκετα για ολους

Τσεκαρε σημερα το βραδυ... αν και τωρα πλεον δεν μπορεις.... απλα επαιζαν επαναληψεις...

ΠΟυ ειναι η Πανια οεο?
ΠΟυ ειναι ο ΤΡιανταφυλλοπουλος οεο???
ΠΟυ ειναι ο Χατζηνικολαου και ο Παυλοπουλος?  ;)

Και ο χαρδαβελλας επαναληψη ειχε.
 

Επισκέπτης
ΑΝ θυμαμαι καλα ειχες και εσυ καποιο μπλογκ... το οποιο σωθηκε... γιατι σε λυπηθηκα!!! ΧΧαχαχχα πλακα κανω τυπε.

Ακου.... πλεον οι δημοσιογραφοι δεν κανουν εκπομπες απο οσο θα εχεις προσεξει εαν εχεις προσεξει....

τα καναλια δεν εχουν λεφτα να τους πληρωσουν... η κατασταση εχει δυσκολεψει αρκετα για ολους

Τσεκαρε σημερα το βραδυ... αν και τωρα πλεον δεν μπορεις.... απλα επαιζαν επαναληψεις...

ΠΟυ ειναι η Πανια οεο?
ΠΟυ ειναι ο ΤΡιανταφυλλοπουλος οεο???
ΠΟυ ειναι ο Χατζηνικολαου και ο Παυλοπουλος?  ;)

Και ο χαρδαβελλας επαναληψη ειχε.


1) Το μπλογκ μου,δεν ήταν ενημερωτικό......είχε να κάνει με το μπιγκ μπράδερ,με θέματα ονομάτων/επωνύμων,και με τραγούδια,κυρίως....


2) Χεσμένη την έχω αυτήν την "κατάσταση",που μας έχουν πρήξει τα παπάρια...ΕΛΕΟΣ δηλαδή......εγώ πιστεύω ακάθεκτος ότι και λεφτά υπάρχουν,και οι καιροί είναι μια χαρά.....τα υπόλοιπα τα γράφω στα παλαιότερα των υποδημάτων μου

3) Από που και ως που η Πάνια είναι δημοσιογράφος;;;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
1) Το μπλογκ μου,δεν ήταν ενημερωτικό......είχε να κάνει με το μπιγκ μπράδερ,με θέματα ονομάτων/επωνύμων,και με τραγούδια,κυρίως....


2) Χεσμένη την έχω αυτήν την "κατάσταση",που μας έχουν πρήξει τα παπάρια...ΕΛΕΟΣ δηλαδή......εγώ πιστεύω ακάθεκτος ότι και λεφτά υπάρχουν,και οι καιροί είναι μια χαρά.....τα υπόλοιπα τα γράφω στα παλαιότερα των υποδημάτων μου

3) Από που και ως που η Πάνια είναι δημοσιογράφος;;;

1) Εσυ ξερεις τι ειχε... εγω δεν χρειαζεται να μπω για να μαθω  :grin:

2) ΕΞαρταται για ποιον μιλαμε.... για ποια κατηγορια ανθρωπων μαλλον... αν και νομιζω πως η κατασταση γενικα ειναι ασχημη. Το θεμα δεν ειναι τι πιστευεις.. το θεμα ειναι να μπορεις να το υποστηριξεις.

Και δεν υπαρχει αξιοπιστη υποστηριξη οταν χρησιμοποιεις το ρημα "πιστευω" ειναι υποκειμενικο.

ΕΓω ειπα νομιζω... οχι πιστευω.  ;)

3) ΟΚ ειναι παρουσιαστρια.
 

Επισκέπτης
2) ΕΞαρταται για ποιον μιλαμε.... για ποια κατηγορια ανθρωπων μαλλον... αν και νομιζω πως η κατασταση γενικα ειναι ασχημη. Το θεμα δεν ειναι τι πιστευεις.. το θεμα ειναι να μπορεις να το υποστηριξεις.


Πάντως οι μαλάκες που βάζουν την σημερινή εποχή,ως την πιο δλύσκολη εποχή μετά την κατοχή,έχουν εντελώς χαλασμένο μυαλό,και χρειάζεται μεταμόσχευση

Αλλά εγώ απλά το πιστεύω,ακόμα και αν δεν είναι έτσι.....αυτό που ξέρω είναι μονάχα ένα.....τα κωλομπλόγκς -ενημερωτικού (!!!!!!!!) χαρακτήρα-,έχουν ασκήσει επιρροή στις απόψεις των πολιτών.....είανι το μεγαλύτερο καρκίνωμα που υπάρχει αυτή τη στιγμή.....δυστυχώς
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πάντως οι μαλάκες που βάζουν την σημερινή εποχή,ως την πιο δλύσκολη εποχή μετά την κατοχή,έχουν εντελώς χαλασμένο μυαλό,και χρειάζεται μεταμόσχευση

Αλλά εγώ απλά το πιστεύω,ακόμα και αν δεν είναι έτσι.....αυτό που ξέρω είναι μονάχα ένα.....τα κωλομπλόγκς -ενημερωτικού (!!!!!!!!) χαρακτήρα-,έχουν ασκήσει επιρροή στις απόψεις των πολιτών.....είανι το μεγαλύτερο καρκίνωμα που υπάρχει αυτή τη στιγμή.....δυστυχώς

Δεν διαφωνω οτι καμια φορα τα τραγικοποιουν τα πραγματα...

ΑΛλα δεν εχεις δικιο. Δεν ξερω αν εσυ δεν θιγεσαι....

ΑΛλα οι μισθοι εκει εξω ειναι της πεινας. Βεβαια για ολη αυτη την κατασταση

δεν φταινε μονο οι πολιτικοι σε αυτο συμφωνουμε.... Να δεις με τους γιατρους τι προκειται να γινει

που απο ΙΟυνιο καταργουνται ολα σε επιπεδο ασφαλισης... ΙΚΑ / ΜΙΚΑ / ΔΗμοσιο και μπαινει ο ενιαιος φορεας.

Ο ελληνικος λαος ειναι ιδιαιτερα εξυπνος και ικανος αλλα εχει ενα μεγαλο μειονεκτημα το οποιο μπορει να
τσακαλωσει ακομη και τις πιο σημαντικες δεξιοτητες... αυτο ειναι η οργανωση.

Οσο δεν εχεις οργανωση... δεν θα εχεις αναπτυξη. Δεν μπορει να δουλευεις 1 και να καθεσαι 3 ουτε να δουλευεις συνεχομενα και μετα να καθεσαι συνεχομενα... ειμαστε ο πιο δουλευταρας λαος αλλα απο παραγωγικοτητα 0.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και ουτε τωρα που ηρθαν οι ξενοι να μας "φτιαξουν" δεν εχουμε πραγματικη οργανωση....

Γιατι παμε να οργανωθουμε υπο πιεση... αλλοι το παιζουν οργανωμενοι παριστανοντας τους...

αλλοι δεν οργανωνονται .... κτλπ.

Εγω πιστευω.. πως αν αποφασιζαν ΟΛΟΙ... να παιξουν σε ενα κοινο παρανομαστη οργανωσης.... αλλαζοντας την νοοτροπια τους κατα 70%.... (γιατι και αυτο ειναι προβλημα)

μεσα σε 5 χρονια θα ειχες ξεχρεωσει.

Και σε αλλα 5 θα ειχες γινει ΙΣΡΑΗΛ / ΕΛΒΕΤΙΑ /ΓΕΡΜΑΝΙΑ κτλπ

δεν ειναι καθολου δυσκολο απλα θελει ταξη.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom