Νέα

11 ΜΕΡΕΣ χωρις ΛΑΚΗ κ να δούμε,η απώλεια μεγάλη.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pz89
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γιατί πιστεύετε απουσιάζει ο ηγέτης;;;

  • Οργανώνει την εθνική πάλη

    Ψήφοι: 15 28,3%
  • Έπεσε θύμα αναρχοαριστερομπολσεβίκων

    Ψήφοι: 9 17,0%
  • Έπεσε θύμα των εβραίων του Σόρος

    Ψήφοι: 8 15,1%
  • Πήγε για μπάνιο κ ξέχασε τον αγώνα

    Ψήφοι: 10 18,9%
  • Δεν ξέρω/απαντώ

    Ψήφοι: 11 20,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    53

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.211
Πόντοι
2.606
Ayτο περιμενουμε κι εμεις τα κομμουνια. Να αρχισουμε τις εκαθαριστικες επιχειρησεις. Τον Παπαζολη με το ζορι τον κραταω.
αστον 2-3 μερες πριν το αμολησεις ,αταιγο....θα φαει και τις πετρες δεξια του δρομου μετα!!!! :rockon:
 
OP
OP
pz89

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ρε μαλακα, τι λεει ο απολυτος, εγινες τροκτσιστης ? Προχτες δεν ησουν ΣΥΡΙΖΑ ? Αποφασισε με ποιους εισαι, γιατι βλεπω να σε καθαριζουμε και σενα μαζι με τους δεξιους.
Γκαιμπελίζει ο πούστης... :birdman:

Εγώ είμαι με τον νικητή. :sunglasses:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.211
Πόντοι
2.606
Θα τον επιασε τον μαλάκα η γυναίκα του με κανένα call girl και αφού του γάμησε τα πρέκια με τη βοήθεια της αδερφής του και του άφραγκου προικοθήρα κουνιάδου, τον απείλησε ότι αν δεν σταματήσει τις πουτάνες και το bourdela θα τον χωρίσει και θα ξαναμείνει άφραγκος ο μαλάκας ο προικοθήρας. Φυσικά έκλασε μέντες και κάνει τον καλό οικογενειάρχη τώρα το αρχίδι
Εσενα πρεπει να σε εχει εκνευρισει λιγο αυτο το μουνοπανοπαιδι ο λακις! :rockon:
 

Επισκέπτης
ο παπαζολης ειναι τροσκιστης ρε τυπε :S
εγω παντως τυπε απο αριστερους μονο τον παπαζολη παραδεχομαι εδω μεσα ειναι ο μονος που βλεπει τα υπερ και τα κατα αν και προεκλογικα κανει λιγο τα στραβα ματια αν και λογικο μου φαινεται.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω παντως τυπε απο αριστερους μονο τον παπαζολη παραδεχομαι εδω μεσα ειναι ο μονος που βλεπει τα υπερ και τα κατα αν και προεκλογικα κανει λιγο τα στραβα ματια αν και λογικο μου φαινεται.
τυπε ο παπαζολης ειναι μορφη :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε μαλακα, τι λεει ο απολυτος, εγινες τροκτσιστης ? Προχτες δεν ησουν ΣΥΡΙΖΑ ? Αποφασισε με ποιους εισαι, γιατι βλεπω να σε καθαριζουμε και σενα μαζι με τους δεξιους.
τυπε δεν εγινε
παντα ηταν
αλλα το επαιζε λιγο κκε,λιγο οικολογος,και τωρα λιγο συριζας για να θολωσει τα νερα :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι λετε ρε παιδι μ ......
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
στο γερο διάολο και παραπέρα, και να μην ξανάρθει, ο αχόνευτος παλιόπουστας  :jerking:
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
akritasCivil_Slav_ELAS1.jpg


Οι εκκαθαριστικές επιχειρήσεις προχωρούν με σφοδρότητα. Ο εχθρός συντρίβεται και υποχωρεί!
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Λακη συνεχισε τον αγωνα σου μην σταματας πουθενα και εμεις οι πιστοι οπαδοι σου θα ειμαστε εδω για σενα.θα κανουμε υπομονη μεχρι να γυρισεις για να μας οδηγησεις στην τελικη νικη και τον αφανισμο της αριστερας.ο λακης ειναι ιδεα ρε μαλακες και οι ιδεες δεν πεθαινουν ποτε :rockon:
 

Επισκέπτης
Μήπως συνδέεται με την επάνοδο του Λίλα;  :think:
Ό,τι αρχίζει από Λ πάντως στο bou, μετράει  :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λακη συνεχισε τον αγωνα σου μην σταματας πουθενα και εμεις οι πιστοι οπαδοι σου θα ειμαστε εδω για σενα.θα κανουμε υπομονη μεχρι να γυρισεις για να μας οδηγησεις στην τελικη νικη και τον αφανισμο της αριστερας.ο λακης ειναι ιδεα ρε μαλακες και οι ιδεες δεν πεθαινουν ποτε :rockon:
ετσι τυπε
και να μην υπαρχει θα μας οδηγουν οι ιδεες του :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom