Νέα

1000 και μια νυχτες με ερασιτεχνιδα πορνη 100% real

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οι διακοπες με ερασιτεχνιδα πορνη με κοστος 1000ε ειναι

  • πεταμενα λεφτα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • οτι καλυτερο υπαρχει

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • δεν τα τρωω στραγαλια καλυτερα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • μακαρι να μπορουσα να το κανω και γω

    Ψήφοι: 4 57,1%
  • εχω γκομενα,δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
την κρατησα μετα για αρκετο καιρο..τι 200 λες με 50 ε την πηδουσα φυσικα εδινε κωλο
καλη φαση αλλα παντως φιλε μου 50€ την μερα δεν σου κοστισε..κατι παραπανω...βαλε και την διαμονη,το φαγητο,τους καφεδες και τα ποτακια της...και την πληρωσες σαν πουτανα για τα γαμισια και της εκανες τα εξοδα οπως σε καποια κοινη γκομενα..αρα 2 φορες πουτανα!!! :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
1000ευρω ειναι τα γαμησια ολου του χρονου αν γαμας μεταξυ η φυλης.με τη διαφορα οτι γαμας πολλα και ωραια μουνια
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
λοιπόν...Μύρωνα, για να μην τρολάρουμε και ο καθένας λέει το δικό του, δώσε τηλεφωνάκι της κοπέλας για να κάνουμε τα κουμάντα μας

και ο άλλος που είχε την ιδέα, αναμένουμε αποτελέσματα και αναλύτικες ενέργειες υλοποίησης της

πάντως εγώ δεν ξέρω πολλές νεαρές Ελλεεινήδες που με δωρεάν φαγητό και ύπνο θα πήγαιναν πορνοδιακοπές

 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
λοιπόν...Μύρωνα, για να μην τρολάρουμε και ο καθένας λέει το δικό του, δώσε τηλεφωνάκι της κοπέλας για να κάνουμε τα κουμάντα μας

και ο άλλος που είχε την ιδέα, αναμένουμε αποτελέσματα και αναλύτικες ενέργειες υλοποίησης της

πάντως εγώ δεν ξέρω πολλές νεαρές Ελλεεινήδες που με δωρεάν φαγητό και ύπνο θα πήγαιναν πορνοδιακοπές
:thumbsup:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
λοιπόν...Μύρωνα, για να μην τρολάρουμε και ο καθένας λέει το δικό του, δώσε τηλεφωνάκι της κοπέλας για να κάνουμε τα κουμάντα μας

και ο άλλος που είχε την ιδέα, αναμένουμε αποτελέσματα και αναλύτικες ενέργειες υλοποίησης της

πάντως εγώ δεν ξέρω πολλές νεαρές Ελλεεινήδες που με δωρεάν φαγητό και ύπνο θα πήγαιναν πορνοδιακοπές
κυριοι,αν προσεξατε,λεει οτι την τσιμπησε αγαπουλης,και πανε για γαμο...
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Εκεινο που ισως σας φανει παραξενο ειναι οτι της ειχα πει να κυκλοφορει εντελως γυμνη στο δωματιο χωρις καν εσωρουχο στην αρχη ντρεποτανε ενιωθε αβολα μου ειπε αλλα μετα το συνηθισε..μιλαμε για πολυ καυλε φαση

ασε μας κουκλιτσα μου που ανακαλυψες τον τροχο και θα μας φανει και παραξενο. παρτη για μια εβδομαδα στο cap d'adge να κυκλοφορει στους δρομους και στα μαγαζια με τα βυζια και τον κωλο εξω και ανεβασε μετα καμια φωτο (αυτο ισως να μας πει κατι)  :-
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.386
Πόντοι
6.955
Για κάποιον λόγο ενστικτωδώς πιστέυω όσα γράφει ο Μύρων. Λέγεται τελευταία οτι το καλύτερο (επι χρήμασι) γαμήσι το κάνουν οι καθημερινές ελληνίδες της διπλανής πόρτας που γίνονται για μια στιγμή (amateur) πορνίδια.! Έτσι για το καλό , επειδή τους έχουν προκύψει κάποια έκτακτα έξοδα.
Εγώ είχα στο περελθόν μια τέτοια εμπειρία με amateur αφέντρα και πέρασα πολυ πολυ καλα!
Αυτό που θέλω να ρωτήσω τον Μύρω είναι α) σε τι αγγελίες την βρήκες? γνωριμιων? και β) η Σέριφος είχε γκομενάκια και παραλία γυμνιστών?
Ευχαριστώ για την απάντηση σου
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
εννοω κοπελα της διπλανης πορτας πολυ ψαρωμενη και προθυμη για ολα Ελληνιδα 100% 25 ετων

Προ 8ετίας έφερε φίλος στην Κύπρο, μετά απο υπόδειξή μου,  Ρουμάνικο μουνάκι 22χρονο, όμορφο ξύπνιο και εξαιρετικά γαμήσιμο,  για να ρίχνει καθημερινά τον πούτσο του, να του μαγειρεύει - εργένης 50ρης ο φίλος - να του συγιρίζει - καθαρίζει το σπίτι,  και στην πορεία διαπίστωσε ότι άνετα μπορουσε να την έχει  και στο γραφείο σαν γραμματέα του - μιλαει αγγλικά ρωσσικα το μουνάκι και είναι και πολύ καλή σε όλες τις εφαρμογές γραφείου πληροφορικής ....
Την κρατησε 1 χρόνο - την ξέσκισε απο κάθε τρύπα - την δάνεισε και σε φίλους, την παρτούζωσε σε πολλούς συνδιασμούς και γενικά το φζαριστήθηκε μέχρι εκει που δεν πήγαιε ...
Κόστος ? τα έξοδα - εισιτηρια, 200 -300 εωρώ το μηνα και πολλά μικρά δωράκια, ένδυση υπόδηση και τα τοιαύτα ....
Το μωράκι γύρισε πίσω στη χώρα του και τωρα είναι μαμά και παντρεμένη με 2 κουτσούβελα ...
Ο φίλος την αντικατ΄στησε με άλλη απο την ίδια χώρα γιατι την βαρέθηκε
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Ε ρε λεφτα για πεταμα που εχουν μερικοι.... :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
""Μη επαγγελματιαs πορνη""                  Κατι σαν το.....εγκυοs παρθενα δλδ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
""Μη επαγγελματιαs πορνη""                   Κατι σαν το.....εγκυοs παρθενα δλδ
εχει ξαναγινει τυπε
image1.png
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εχει ξαναγινει τυπε
Αυτο εγινε μια φορα μοναχα και δεν αντιγραφεται....
Παντωs ναι μεν του στοιχισε λογικα για τοσο μικρο χρονικο διαστημα αλλα ταυτοχρονα του στοιχισε και αρκετα σε ετησια βαση....Θελω να πω δλδ καλα για τοσεs μερεs..........αλλα τον υπολοιπο καιρο τι θα κανει??
 

Επισκέπτης
καλησπερα μολις μπηκα και θελω να κανω μερικες διευκρινισεις..1. την αγγελια την εβαλα εγω..2.στην σεριφο ναι ειχε γυμνιστες προς το μικρο λιβαδι..3.την γκομενα την ειχα πριν κανα 3 μηνο στην αθηνα δεν ηρθε κατ ευθειαν μαζι μου διακοπες υπηρχε γνωριμια πριν καμμια δεν ερχεται με εναν αγνωστο κατ ευθειαν διακοπες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα μολις μπηκα και θελω να κανω μερικες διευκρινισεις..1. την αγγελια την εβαλα εγω..2.στην σεριφο ναι ειχε γυμνιστες προς το μικρο λιβαδι..3.την γκομενα την ειχα πριν κανα 3 μηνο στην αθηνα δεν ηρθε κατ ευθειαν μαζι μου διακοπες υπηρχε γνωριμια πριν καμμια δεν ερχεται με εναν αγνωστο κατ ευθειαν διακοπες
πριν πατε διακοπες επαιζε ακαποτο τυπε?
 

Επισκέπτης
Για κάποιον λόγο ενστικτωδώς πιστέυω όσα γράφει ο Μύρων. Λέγεται τελευταία οτι το καλύτερο (επι χρήμασι) γαμήσι το κάνουν οι καθημερινές ελληνίδες της διπλανής πόρτας που γίνονται για μια στιγμή (amateur) πορνίδια.! Έτσι για το καλό , επειδή τους έχουν προκύψει κάποια έκτακτα έξοδα.
Εγώ είχα στο περελθόν μια τέτοια εμπειρία με amateur αφέντρα και πέρασα πολυ πολυ καλα!
Αυτό που θέλω να ρωτήσω τον Μύρω είναι α) σε τι αγγελίες την βρήκες? γνωριμιων? και β) η Σέριφος είχε γκομενάκια και παραλία γυμνιστών?
Ευχαριστώ για την απάντηση σου
σε εφημεριδα την εβαλα εγω..ναι ειχε γυμνιστες προς το μικρο λιβαδι φιλε
 

Επισκέπτης
βεβαια να διευκρινισω οτι το πιο καλο απ ολα ειναι ναχεις μια γκομενα κανονικα αλλα αν δεν υπαρχει κατι τετοιο η αμεσως καλυτερη λυση ειναι αυτο που εκανα εγω
 

Επισκέπτης
το μονο κακο οτι κατα την διαρκεια του σεξ φωναζε πολυ και γιναμε ρεζιλι σ ολο το νησι  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom