Νέα

1000 και μια νυχτες με ερασιτεχνιδα πορνη 100% real

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οι διακοπες με ερασιτεχνιδα πορνη με κοστος 1000ε ειναι

  • πεταμενα λεφτα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • οτι καλυτερο υπαρχει

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • δεν τα τρωω στραγαλια καλυτερα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • μακαρι να μπορουσα να το κανω και γω

    Ψήφοι: 4 57,1%
  • εχω γκομενα,δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

Επισκέπτης
για οσους ενδιαφερονται πριν κανα 2 βδομαδες ειχα βαλει παλι αγγελια και εχω παρει 4 τηλεφωνα..οι αμοιβες που ζητανε ειναι πολυ χαμηλες ακομα και 20 ευρω για 3 ωρες...δεν βγηκα με καμμια ακομα αλλα εχω 2 ραντεβου αυριο θα ενημερωσω για οσους ενδιαφερονται
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.386
Πόντοι
6.955
Καλύ τύχη αρχηγέ!
 

Επισκέπτης
βρηκα την αγγελια που εβαλε ο λακης 

Γιατί γίνεσαι χοντρομαλάκας ;;;
Με το αναφέρεσαι σε εμένα προσωπικά, πιστεύεις ότι μπορείς να με τσαντίσεις
ή να με προσβάλεις ;; Απλά γαμάμε το φόρουμ, γεμίζοντας σελίδες με μαλακίες.

λακη πες την αληθεια ποσα πιεμια πηρες απο μελη που προθυμοποιηθηκαν να σου κατσουν και με λιγοτερα? 

Στράκια δεν γαμάω , το έχω ξεκαθαρίσει.
Δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑίος.
Αλλά , είπαμε , μη γαμάμε το φόρουμ , γεμίζοντας σελίδες με μαλακίες.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
636
Like
231
Πόντοι
26
για οσους ενδιαφερονται πριν κανα 2 βδομαδες ειχα βαλει παλι αγγελια και εχω παρει 4 τηλεφωνα..οι αμοιβες που ζητανε ειναι πολυ χαμηλες ακομα και 20 ευρω για 3 ωρες...δεν βγηκα με καμμια ακομα αλλα εχω 2 ραντεβου αυριο θα ενημερωσω για οσους ενδιαφερονται
καμια εξελιξη εχουμε απο την αγγελια?
 

Επισκέπτης
παιδια επανερχομαι γιατι ειχα υποσχεθει να γραψω νεα για οσυς ενδιαφερονται αλλα και γιατι θελω μια συμβουλη..η αγγελια που ειχα βαλει δεν περπατουσε πολυ ωσπου προχτες βγηκα με μια πιτσιρικα Ελληνιδα πολυ καλη και πολυ ομορφη υπαρχει ομως ενα μικρο προβλημα..ειναι μονο 20 ετων..ποια ειναι η γνωμη σας θα περασω καλα διακοπες με ενα πιτσιρικι? στα λεφτα δεν εχει παραλογες απαιτησεις 50ε την μερα θελει συν τα εξοδα της φυσικα..το προβλημα ειναι οτι ειναι πολυ μικρη μην μου κανει τπτ σπασιματα φοβαμαι..στο κρεββατι την δοκιμασα δεν κανει με τπτ πρωκτικο και δεν δεχεται χυσιμο στο στομα..ποια η γνωμη σας? να το προχωρησω??  :think:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.722
Like
6.157
Πόντοι
1.406
παιδια επανερχομαι γιατι ειχα υποσχεθει να γραψω νεα για οσυς ενδιαφερονται αλλα και γιατι θελω μια συμβουλη..η αγγελια που ειχα βαλει δεν περπατουσε πολυ ωσπου προχτες βγηκα με μια πιτσιρικα Ελληνιδα πολυ καλη και πολυ ομορφη υπαρχει ομως ενα μικρο προβλημα..ειναι μονο 20 ετων..ποια ειναι η γνωμη σας θα περασω καλα διακοπες με ενα πιτσιρικι? στα λεφτα δεν εχει παραλογες απαιτησεις 50ε την μερα θελει συν τα εξοδα της φυσικα..το προβλημα ειναι οτι ειναι πολυ μικρη μην μου κανει τπτ σπασιματα φοβαμαι..στο κρεββατι την δοκιμασα δεν κανει με τπτ πρωκτικο και δεν δεχεται χυσιμο στο στομα..ποια η γνωμη σας? να το προχωρησω??  :think:
Και τζαμπα διακοπες και εξτρα ενα πενηνταρικο τη μερα και να σου κανει και κονξες μη το ενα μη το αλλο παει πολυ τυπε,σε πιανει κωτσο...εγω θα ελεγα να της πεις ντεμεκ και καλα οτι βρηκες αλλη γκομενα που δεν ζηταει 50ρικο και δεχεται μεχρι και ουρολαγνεια και οτι τησ δινεις ακυρο :s&m_3: .    Κατσε να δεις μετα απο μια μερα θα σε παρει και θα σε παρακαλαει να επιλεξεις αυτην με τους ιδιους ορους, και μη σου πω θα σου κανει και οικονομια εκει που θα πατε ;)
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
636
Like
231
Πόντοι
26
με τις κοπέλες που ζηταγανε 20 Ε για 3 ωρες, έκανες τίποτα ή δεν αξίζαν καθόλου??
 

Επισκέπτης
Και τζαμπα διακοπες και εξτρα ενα πενηνταρικο τη μερα και να σου κανει και κονξες μη το ενα μη το αλλο παει πολυ τυπε,σε πιανει κωτσο...εγω θα ελεγα να της πεις ντεμεκ και καλα οτι βρηκες αλλη γκομενα που δεν ζηταει 50ρικο και δεχεται μεχρι και ουρολαγνεια και οτι τησ δινεις ακυρο :s&m_3: .     Κατσε να δεις μετα απο μια μερα θα σε παρει και θα σε παρακαλαει να επιλεξεις αυτην με τους ιδιους ορους, και μη σου πω θα σου κανει και οικονομια εκει που θα πατε ;)
Σωστα τα λες αλλα η αδεια μου αρχιζει τελος ιουνιου και απ οτι ειδα φετος η αγγελια δεν περπαταει πολυ..μην μεινω στον ασσο..
 

Επισκέπτης
γενικα για καποιον αδιευκρινιστο λογο δεν εχω παρει πολλα τηλεφωνα..ας ελπισουμε οτι ηταν τυχαιο..παντως το μικρο απο εμφανιση λεει στο σεξ ομως ειναι πολυ ψαρωμενο..δεν "φτιαχνεται" ειναι πολυ στεγνο και την επομενη φορα θα χρειαστει αλοιφη μαλλον
 

Επισκέπτης
εν τω μεταξυ ξεχασα να σας πω οτι μου εβαλε και εναν περιεργο ορο! να μην παμε λεει πολυ μακρια για διακοπες( λεω να παω Κω φετος) αλλα καπου κοντα πχ Αιγινα, Πορο κλπ..κατι που εμενα προσωπικα με χαλαει..αφου πληρωνω εγω πρεπει να επιλεξω..δυστυχως οι μικρες τοχουν αυτο το ελαττωμα ειναι φοβιτσιαρες και ψαρωμενες και φοβαμαι μην παει στραφι το χιλιαρικο(αν κατσουμε 20 μερες)
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
636
Like
231
Πόντοι
26
Μάλλον Φέτος επειδη ηρθε η ανάπτυξη οι κοπέλες δεν εχουν μεγάλη οικονομική ανάγκη και γι αυτο δεν ανταποκρίθηκαν στην αγγελία σου σε συγκριση με πέρσι.
Για να βάλεις την αγγελία πήγες με την ταυτότητά σου στα γραφεία της χρυσής ευκαίρίας??
 

Επισκέπτης
Μάλλον Φέτος επειδη ηρθε η ανάπτυξη οι κοπέλες δεν εχουν μεγάλη οικονομική ανάγκη και γι αυτο δεν ανταποκρίθηκαν στην αγγελία σου σε συγκριση με πέρσι.
Για να βάλεις την αγγελία πήγες με την ταυτότητά σου στα γραφεία της χρυσής ευκαίρίας??
ναι αυτοπροσωπως..σου την βγαζουνε και φωτοτυπια και κρατανε το αντιγραφο..ολα αυτα μονο την πρωτη φορα ομως..μετα ανανεωνεις απο το τηλεφωνο κανονικα λεγοντας μονο τον αριθμο ταυτοτητος σου..δηλαδη γινεσαι ρεζιλι μια μονο φορα! :grin:
 

Επισκέπτης
Το ''100% real'' μ'αρέσει όποτε βγαίνει ξανά στην επιφάνεια αυτό το θέμα :2funny: :2funny:
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παίχτη, πώς θέλεις να σου πούμε τη γνώμη μας για το αν αξίζει, όταν δεν έχουμε/ξέρουμε τί ζητάς εσύ και τί σ' ενδιαφέρει;
Εάν πχ εσύ ψωνίζεσαι με το πρωκτικό, στο οποίο αυτή ρίχνει άκυρο, δεν έχει νόημα.

Γενικότερα, κατά τη γνώμη μου, το να μη γαμάς καλά (δηλ, να μην το φχαριστιέσαι 100%) και το να μη συνεννοείσαι (γιατί θα κάτσετε 20 μέρες μαζί, όλο και κάτι πρέπει να λέτε), πράγμα αναμενόμενο, όταν μιλάμε για 20χρονο, είναι πολύ σοβαροί λόγοι να μην το κάνεις.

Σε σχέση με τον όρο να μην πάτε μακριά, λάβε υπόψη σου ότι τη διευκολύνει να την κάνει, αν δει ότι το πράγμα δεν τραβάει ή (γιατί όχι;) αν την ξενερώσεις.

Πάντως, θα με ενδιέφερε να μας γράψεις κάποια πράγματα για το background του ελλεεινιδακίου.
Τί φάση τραβάει; Είναι χύμα; Είναι πουτανάκι με προϋπηρεσία (πχ cg);
Πώς μια ελλεεινίδα αυτής της ηλικίας παίρνει μια τόσο ανορθόδοξη (ακι επικίνδυνη) απόφαση;
Ναι μεν τα λεφτά είναι καλά, αλλά το πράγμα δεν είναι ούτε σύμφωνο με την νοοτροπία της ελληνίδας (που είναι μεν πουτανέ, αλλά εκ του ασφαλούς) ούτε ανώδυνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom