Νέα

Η επιστολή μιας πρώην ιερόδουλης προς τους πελάτες της ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.873
Κριτικές
40
Like
22.848
Πόντοι
26.096
Urban legend.  :)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538
Μεγαλη ξεπετα πρεπει να ταν....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
AN, λέμε ΑΝ ειναι αληθεια...
Ποσο μα ποσο στ' αρχιδια μας μωρή καριόλα.
Να πηγαινες να επλενες σκάλες.

Κι εμεις σε σεβομαστε πολυ λιγοτερο απο μια καθαριστρια, να εισαι βεβαιη.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
έλεος με αυτές τις προσπάθεις που κάνουν να γεμίσουν ανθρώπους με ενοχές
γνωρίζουμε καλά ότι είμαστε τέρατα και ότι δεν φοράμε φωτοστέφανα και γουστάρουμε κιόλας :2funny:
σε αντίθεση με τους ηθικολόγους - ενοχολόγους

αν ήταν όντως επιστολή ιερόδουλης θα γνώριζε καλά ότι δεν πρόκειται περί εγκεφαλικού παιχνιδιού και επιβεβαίωσης... αυτά είναι οι εξαιρέσεις
δεν είναι οι περισσότεροι πελάτες βλαμμένα που νοιάζονται για ψυχική επαφή η κάποιου είδους επιβεβαίωσης

απλά πληρώνουν για να κάνουν σεξ συγκεκριμένη στιγμή με συγκεκριμένο σωματότυπο - στιλ γυναίκας
τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο

 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Αν δεν είναι λεσβία, τότε θα την τρέλαναν οι πιρφόροι.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Δεν βίωσε τον ελληνικό ρομαντισμό και τα γράφει αυτά.

Βασικά, στα @@ μας!
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.873
Κριτικές
40
Like
22.848
Πόντοι
26.096
Tanja Rahm was prostituted for three years in different Danish brothels. She managed to extricate herself from prostitution when she was 23 years old. Suffering of anxiety and depression, she managed to educate as a therapist, sexologist and as a lecturer. Her 2010 book “A-Z Love and Sexuality” was published in Denmark. In 2014 she got a degree in social education at University Sjaelland.

She teaches students about sexuality and speaks loudly against prostitution. She is a political activist and has spoken politically at hearings in Denmark against prostitution. As a writer, she has written lots of articles about and negative efforts of prostitution.

Tanja wasn’t physically forced into prostitution. She didn’t have a pimp and used to say that her choice was made by her, and her alone. After a long journey with intense therapy, she discovered that her route into prostitution had been psychologically coerced because of a dysfunctional childhood, a youth littered with sexual assaults, and a resulting low self-esteem and a lack of confidence in her surroundings. She now says: “prostitution is never a free choice”.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Μάγκες πέραν του κάτα πόσο μας αρέσουν η όχι αυτά που γράφει η τύπισα, που σίγουρα σε κάποιους απο εμάς δεν μας αρέσουν,ενω κάποιους άλλους μας αφήνουν αδιάφορους, καλό θα ήταν για να μην γινόμαστε αιθεροβάμονες να παραδεχθούμε κάτι.

Οι περισσότερες εργαζόμενες του χώρου έτσι όπως η τύπισα το περιγράφει αισθάνονται για τους πελάτους τους, για εμάς δηλαδή !!

Προσωπικά εμένα δεν  μου αρέσουν αυτά που γράφει χύμα. Αλλά στη πλειοψηφία τους είναι αλήθεια και η πλειοψηφία των γυναικών του χώρου κατά τη γνώμη μου έτσι αισθάνεται.

Στα αρχίδια μας ήδη προείπαν κάποιοι φίλοι. Εντάξει είναι και αυτο μια άποψη, μια προσέγγιση του θέματος !!
Ολες οι απόψεις σεβαστές !!!

Είναι όμως καλό να ξέρουμε τι μας γίνεται και να μην τρέφουμε ψευδαισθήσεις !!
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Παρε ενα να σου περασει ο πονος καργια.....  :vomit:
 

Συνημμένα

  • starxidiamol.jpg
    starxidiamol.jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 39

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Tanja Rahm was prostituted for three years in different Danish brothels. She managed to extricate herself from prostitution when she was 23 years old. Suffering of anxiety and depression, she managed to educate as a therapist, sexologist and as a lecturer. Her 2010 book “A-Z Love and Sexuality” was published in Denmark. In 2014 she got a degree in social education at University Sjaelland.

She teaches students about sexuality and speaks loudly against prostitution. She is a political activist and has spoken politically at hearings in Denmark against prostitution. As a writer, she has written lots of articles about and negative efforts of prostitution.

Tanja wasn’t physically forced into prostitution. She didn’t have a pimp and used to say that her choice was made by her, and her alone. After a long journey with intense therapy, she discovered that her route into prostitution had been psychologically coerced because of a dysfunctional childhood, a youth littered with sexual assaults, and a resulting low self-esteem and a lack of confidence in her surroundings. She now says: “prostitution is never a free choice”.
Aμα εχει ψηγματα αληθειας το οσα λεει, τοτε καλο θα ηταν να αλλαξει ψυχολογο.
Κακοποιηθηκε λεει μικρη και αυτο την οδηγησε στην πορνεια. ΜΑΛΑΚΙΕΣ, θα μπορουσε να ηταν ψυχολογικα σκατα με χαμηλη αυτοεκτιμηση χωρις να πληρωνετε ΑΔΡΑ για να την πηδανε.
Το αστερι της ο ψυχολογος θα της ειπε πως δεν φταις εσυ που γουσταρες το χρημα, φταιει ο χαμηλος σου αυτοσεβασμος που προκληθηκε απο την κακοποιηση σου, δεν εισαι απλα μια πουτανα που γουσταρε ευκολα φραγκα.
Υπαρχουν οντως περιπτωσεις που τις λυπασαι. Η συγκεκριμενη να παει να γαμηθει.
Και αλλα αυτο το "μαρτυριο", και οι σωματικες πληγες, σε τρια χρονια.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Αγαπητή (πρώην) πουτάνα,
Αν νομίζεις ότι ένιωσα έλξη για σένα επειδή αποφάσισα να πληρώσω για να σε πηδήξω γελιέσαι.
Απλά εκείνη τη στιγμή ήθελα να εκτονωθώ και βαριόμουνα να πάω παρακάτω.
Μη νομίζεις ότι τα λεφτά που σου δίνω τα βρίσκω στο δρόμο. Να ξέρεις ότι μετά μετανιώνω που διάλεξα μια ξεπέτα σαν εσένα.
Και μη μπερδεύεσαι. Και εγώ μια ηθοποιό έψαχνα να προσποιήται ότι περνάει καλά μαζί μου. Διαφορετικά θα καθόμουν να ακούσω τις μαλακίες της γκόμενας ή της γυναίκας μου πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το σεξ.
Μην πιστεύεις τις μαλακίες που σου λέω για το τι θέλει ένα κορίτσι σαν εσένα σε αυτή τη δουλειά. Πρέπει κάτι να πω για να για να μην παίζουμε σε βουβό κινηματογράφο.
Γνωρίζω ότι δεν ικανοποιήσαι ούτε ερεθίζεσαι σεξουαλικά αλλά αντιθέτως προσποιήσαι.. Αλλά ξέρεις κάτι? Πληρώνω για να ικανοποιηθώ εγώ και όχι εσύ.
Και σου επαναλαμβάνω. Μην πιστεύεις ότι μαλακία σου λέω κατά τη διάρκεια του sex. Όταν τελειώσω και φύγω δεν θυμάμαι τίποτα από ότι σου είπα.
Σίγουρα δεν πηγαίνεις σπίτι μετά από μένα εκτός αν είμαι ο τελευταίος της βάρδιας όπως και εγώ δεν πηγαίνω σπίτι όταν σε εξυπηρετώ όταν έρθεις στη δουλειά μου αλλά περιμένω τον επόμενο πελάτη. Έτσι είναι όλες οι δουλειές και μη ξεχνάς ότι δεν σε ανάγκασα εγώ να κάνεις αυτή τη δουλειά αλλά είναι δική σου επιλογή.
Πραγματικά μη λυπάσαι εμένα που πληρώνω για να ικανοποιήσω τις σεξουαλικές μου ορέξεις όπως γουστάρω. Να λυπάσαι τον εαυτό σου γιατί με αυτά που γράφεις δείχνεις πόσο πολύ μισείς τους πελάτες που τόσα χρόνια κορόιδευες με τις ξεπέτες σου  ενώ εκείνοι σε στήριζαν οικονομικά.
Είμαι σίγουρος ότι ότι δουλειά και αν επιλέξεις να κάνεις στη συνέχεια θα αισθάνεσαι το ίδιο μίσος
για όσους έχουν την ατυχία να χρειαστούν τις υπηρεσίες σου.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
maximilian
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Αγαπητή (πρώην) πουτάνα,
Αν νομίζεις ότι ένιωσα έλξη για σένα επειδή αποφάσισα να πληρώσω για να σε πηδήξω γελιέσαι.
Απλά εκείνη τη στιγμή ήθελα να εκτονωθώ και βαριόμουνα να πάω παρακάτω.
Μη νομίζεις ότι τα λεφτά που σου δίνω τα βρίσκω στο δρόμο. Να ξέρεις ότι μετά μετανιώνω που διάλεξα μια ξεπέτα σαν εσένα.
Και μη μπερδεύεσαι. Και εγώ μια ηθοποιό έψαχνα να προσποιήται ότι περνάει καλά μαζί μου. Διαφορετικά θα καθόμουν να ακούσω τις μαλακίες της γκόμενας ή της γυναίκας μου πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το σεξ.
Μην πιστεύεις τις μαλακίες που σου λέω για το τι θέλει ένα κορίτσι σαν εσένα σε αυτή τη δουλειά. Πρέπει κάτι να πω για να για να μην παίζουμε σε βουβό κινηματογράφο.
Γνωρίζω ότι δεν ικανοποιήσαι ούτε ερεθίζεσαι σεξουαλικά αλλά αντιθέτως προσποιήσαι.. Αλλά ξέρεις κάτι? Πληρώνω για να ικανοποιηθώ εγώ και όχι εσύ.
Και σου επαναλαμβάνω. Μην πιστεύεις ότι μαλακία σου λέω κατά τη διάρκεια του sex. Όταν τελειώσω και φύγω δεν θυμάμαι τίποτα από ότι σου είπα.
Σίγουρα δεν πηγαίνεις σπίτι μετά από μένα εκτός αν είμαι ο τελευταίος της βάρδιας όπως και εγώ δεν πηγαίνω σπίτι όταν σε εξυπηρετώ όταν έρθεις στη δουλειά μου αλλά περιμένω τον επόμενο πελάτη. Έτσι είναι όλες οι δουλειές και μη ξεχνάς ότι δεν σε ανάγκασα εγώ να κάνεις αυτή τη δουλειά αλλά είναι δική σου επιλογή.
Πραγματικά μη λυπάσαι εμένα που πληρώνω για να ικανοποιήσω τις σεξουαλικές μου ορέξεις όπως γουστάρω. Να λυπάσαι τον εαυτό σου γιατί με αυτά που γράφεις δείχνεις πόσο πολύ μισείς τους πελάτες που τόσα χρόνια κορόιδευες με τις ξεπέτες σου  ενώ εκείνοι σε στήριζαν οικονομικά.
Είμαι σίγουρος ότι ότι δουλειά και αν επιλέξεις να κάνεις στη συνέχεια θα αισθάνεσαι το ίδιο μίσος
για όσους έχουν την ατυχία να χρειαστούν τις υπηρεσίες σου.
javascript:void(0);
Με φιλικούς χαιρετισμούς
maximilian
:kneel: :kneel:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
αποδεικνύει ότι εκτός από πουτάνα στο κορμί είναι και ΠΟΥΤΑΝΑ στην ψυχή και στο μυαλό όπως όλες

ένα κομμάτι πληρωμένο κρέας
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.873
Κριτικές
40
Like
22.848
Πόντοι
26.096
Αγαπητή (πρώην) πουτάνα,
Αν νομίζεις ότι ένιωσα έλξη για σένα επειδή αποφάσισα να πληρώσω για να σε πηδήξω γελιέσαι.
Απλά εκείνη τη στιγμή ήθελα να εκτονωθώ και βαριόμουνα να πάω παρακάτω.
Μη νομίζεις ότι τα λεφτά που σου δίνω τα βρίσκω στο δρόμο. Να ξέρεις ότι μετά μετανιώνω που διάλεξα μια ξεπέτα σαν εσένα.
Και μη μπερδεύεσαι. Και εγώ μια ηθοποιό έψαχνα να προσποιήται ότι περνάει καλά μαζί μου. Διαφορετικά θα καθόμουν να ακούσω τις μαλακίες της γκόμενας ή της γυναίκας μου πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το σεξ.
Μην πιστεύεις τις μαλακίες που σου λέω για το τι θέλει ένα κορίτσι σαν εσένα σε αυτή τη δουλειά. Πρέπει κάτι να πω για να για να μην παίζουμε σε βουβό κινηματογράφο.
Γνωρίζω ότι δεν ικανοποιήσαι ούτε ερεθίζεσαι σεξουαλικά αλλά αντιθέτως προσποιήσαι.. Αλλά ξέρεις κάτι? Πληρώνω για να ικανοποιηθώ εγώ και όχι εσύ.
Και σου επαναλαμβάνω. Μην πιστεύεις ότι μαλακία σου λέω κατά τη διάρκεια του sex. Όταν τελειώσω και φύγω δεν θυμάμαι τίποτα από ότι σου είπα.
Σίγουρα δεν πηγαίνεις σπίτι μετά από μένα εκτός αν είμαι ο τελευταίος της βάρδιας όπως και εγώ δεν πηγαίνω σπίτι όταν σε εξυπηρετώ όταν έρθεις στη δουλειά μου αλλά περιμένω τον επόμενο πελάτη. Έτσι είναι όλες οι δουλειές και μη ξεχνάς ότι δεν σε ανάγκασα εγώ να κάνεις αυτή τη δουλειά αλλά είναι δική σου επιλογή.
Πραγματικά μη λυπάσαι εμένα που πληρώνω για να ικανοποιήσω τις σεξουαλικές μου ορέξεις όπως γουστάρω. Να λυπάσαι τον εαυτό σου γιατί με αυτά που γράφεις δείχνεις πόσο πολύ μισείς τους πελάτες που τόσα χρόνια κορόιδευες με τις ξεπέτες σου  ενώ εκείνοι σε στήριζαν οικονομικά.
Είμαι σίγουρος ότι ότι δουλειά και αν επιλέξεις να κάνεις στη συνέχεια θα αισθάνεσαι το ίδιο μίσος
για όσους έχουν την ατυχία να χρειαστούν τις υπηρεσίες σου.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
maximilian

:thumbsup:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
αποδεικνύει ότι εκτός από πουτάνα στο κορμί είναι και ΠΟΥΤΑΝΑ στην ψυχή και στο μυαλό όπως όλες

ένα κομμάτι πληρωμένο κρέας
όλες πουτανες.όλες πολυοργασμικες καριολες  είναι.απλά θέλουν  να πληρώνονται  κιόλας ενώ χύνουν.καμία τους δεν μισεί την πουτσα αλλά την λαχταράνε.αλλά τουλάχιστον  Αυτή έχει μπέσα σε αντίθεση  με τις έξω που είναι για μπαμπεσα.εθισμένος στον καβλι ολες και στην επιβεβαίωση  του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom