Νέα

Eve (Baltic Harmony)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 546
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.960
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/eve-baltic-harmony/]Eve (Baltic Harmony)[/url]

NITRO
2006/05/26


Πριν 3 ώρες έστειλα μήνυμα στο Baltic για Eve μήπως και κάτσει καμμία ακύρωση και χωθώ.Σε μισή ώρα ήμουν στο δωμάτιο με την Eve (από ότι μου είπε η ίδια, η Mila για κάποιο λόγο τις έχει με 2-3 ραντεβού την ημέρα και μετά τις δείχνει booked ενώ αυτές κάθονται -μάλλον προσωπικώς τους είναι δεν με ενδιαφέρει- )
Λοιπόν η τύπισα είναι φοβερό μ...ί και δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες που την δείχνουν λίγο κάπως στην μούρη.
Έχει απίστευτα πόδια , φοβερό κώλο και για όσους έχουν τρέλα με την περιποίηση των άκρων είναι για να τον παίζεις στα δάχτυλά της.
Για το service το μόνο που θα πω είναι πως την ώρα του sex μου έπαιρνε τον ιδρώτα από το μέτωπο με την γλώσσα της.
Τον κώλο της τον δίνει με απίστευτο αισθησιασμό και πραγματικά είναι φοβερή επαγγελματίας παιδιά.
Γιατί τελικά πιστεύω πως πραγματικές επαγγελματίες είναι αυτές που σε κάνουν να ξεχάσεις τα πάντα για μία ή δύο ώρες που θα ακριβοπληρώσεις για να περάσεις μαζί τους.
Πάντως από ότι μου είπε σκοπεύει να αλλάξει γραφείο και να πάει σε κάποιο που της σύστησαν 3-4 πελάτες της το venus. Το ξέρει κανείς? Αυτά είχα να καταθέσω χωρίς καμία υστεροβουλία (για να μην παρεξηγηθώ)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom