Νέα

ψηφοφορια!!Τελειωνετε 2 φορες με ντανα στην ωρα οι ανω των 30;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ψηφοφορια!!Τελειωνετε 2 φορες με ντανα στην ωρα?οι ανω των 30 να απανταν

  • ναι

    Ψήφοι: 61 45,9%
  • οχι το πολυ μια

    Ψήφοι: 42 31,6%
  • μπορω και τρεις

    Ψήφοι: 19 14,3%
  • και παραπανω

    Ψήφοι: 11 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Με την ευκαιρια δουελιας που ειχα βουλγ ειχα παρει και ενα φιαλρακι αυτος για να κενει σεξοτυισμο!πηραμε και ντανες και παρασκευη και σαββατο αλλα και κυριακη και αληθεια παρατηρησα ενα προβλημα μου οτι δεν μπορω να ωβγαλω 2 φορες σε μια ωρα με ντανα!!και ενω εχουμε ιδια ηλικια  περιπου ανω των 30 και οι δυο αυτος ηταν σαν πολεμικη μηχανη μεσα σε 23 λεπτα εβγαζε δυπ φορες και εγω την δευτερη την παρατουσα στα μισα και σκεφτομαι τωρα η μαλλον μας πηραν τα χρονια η οφειλετε στο κωλοαγχος της δουλειας και τα πολλα χλμ που κανω καθημερινα?!!!!!!!!
ας απανταν καλυτερα οι ανω των αντα και οι κοπελες ειτε οι επαγγελματιες ειτε αυτες που εχουν σχεση!!
μηπως με πηρε η κατω βολτα και εγωηστικ δεν θελω να το παραδεχτω η μηπως απλα ειαναι θεμα οτι ποεζω τον ευατο μου για δευτερη και ειναι ψυχολογικο?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Με την ευκαιρια δουελιας που ειχα βουλγ ειχα παρει και ενα φιαλρακι αυτος για να κενει σεξοτυισμο!πηραμε και ντανες και παρασκευη και σαββατο αλλα και κυριακη και αληθεια παρατηρησα ενα προβλημα μου οτι δεν μπορω να ωβγαλω 2 φορες σε μια ωρα με ντανα!!και ενω εχουμε ιδια ηλικια  περιπου ανω των 30 και οι δυο αυτος ηταν σαν πολεμικη μηχανη μεσα σε 23 λεπτα εβγαζε δυπ φορες και εγω την δευτερη την παρατουσα στα μισα και σκεφτομαι τωρα η μαλλον μας πηραν τα χρονια η οφειλετε στο κωλοαγχος της δουλειας και τα πολλα χλμ που κανω καθημερινα?!!!!!!!!
ας απανταν καλυτερα οι ανω των αντα και οι κοπελες ειτε οι επαγγελματιες ειτε αυτες που εχουν σχεση!!
μηπως με πηρε η κατω βολτα και εγωηστικ δεν θελω να το παραδεχτω η μηπως απλα ειαναι θεμα οτι ποεζω τον ευατο μου για δευτερη και ειναι ψυχολογικο?
εγω ειμαι 21 και δεν μπορω δυο φορες στην μια ωρα ,με εξαιρεση την πιπα και την μλκια :grin:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
ti στο διαολο μονο εγω ειμαι ανικανος??? :think: :think: :think:          :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ρε παίχτη πόση ώρα κράτησε συνολικά η "ιστορία";
Αν κράτησε αρκετή ώρα δεν χρειάζεται απαραίτητα δεύτερη φορά, δεν είναι για χόρταση επειδή είναι πληρωμένο.

Μην το κάνεις σαν αυτούς που ξεσκίζουν τους μπουφέδες των ξενοδοχείων στα πρωινά! :grin:



Αν βέβαια τελείωσες στο τρίλεπτο, υπάρχει ένα πρόβλημα.

Αλήθεια αυτός με τις δύο φορές στα 23 λεπτά (Ούτε καν 25! Χρονόμετρο είχατε βάλει; :grin:) πόσο γρήγορα τελείωσε την πρώτη φορά;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Ρε παίχτη πόση ώρα κράτησε συνολικά η "ιστορία";
Αν κράτησε αρκετή ώρα δεν χρειάζεται απαραίτητα δεύτερη φορά, δεν είναι για χόρταση επειδή είναι πληρωμένο.

Μην το κάνεις σαν αυτούς που ξεσκίζουν τους μπουφέδες των ξενοδοχείων στα πρωινά! :grin:



Αν βέβαια τελείωσες στο τρίλεπτο, υπάρχει ένα πρόβλημα.

Αλήθεια αυτός με τις δύο φορές στα 23 λεπτά (Ούτε καν 25! Χρονόμετρο είχατε βάλει; :grin:) πόσο γρήγορα τελείωσε την πρώτη φορά;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Ρε παίχτη πόση ώρα κράτησε συνολικά η "ιστορία";
Αν κράτησε αρκετή ώρα δεν χρειάζεται απαραίτητα δεύτερη φορά, δεν είναι για χόρταση επειδή είναι πληρωμένο.

Μην το κάνεις σαν αυτούς που ξεσκίζουν τους μπουφέδες των ξενοδοχείων στα πρωινά! :grin:



Αν βέβαια τελείωσες στο τρίλεπτο, υπάρχει ένα πρόβλημα.

Αλήθεια αυτός με τις δύο φορές στα 23 λεπτά (Ούτε καν 25! Χρονόμετρο είχατε βάλει; :grin:) πόσο γρήγορα τελείωσε την πρώτη φορά;
eixame βαλει στοιχημα οτι μπορει σε μια ωρα 3 φορες και οπως το καταλαβατε το εχασα και πληρωσα την βιζιτου :'( :'( :'( :'(
αλλα πραγματικα ο τυπος ειναι και ανω των 30 και σιγουρα πονταρω πολλα πανω του!! :grin:αφου στο χασκοβο οταν πηραμε μια ουκρανη και την σκοτωσε  στην μια ωρα οταν τελειωσε με φωναξε για να κανω τον διερμηνεα και τις ειπα ψεματα οτι θελει αλλες δυο ωρες και αυτοι ειπε  σε κανενα δυοωρο να ξαναερθει για να ξεκουραστει και χωρις υπερβολη ειχε πεθανει οι τυπισσα!!!
οσο για εμενα στα ιδια ρηχα ποταμια :grin: :grin:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
1.χρονομετρο βαζετε?  :headbang:

2.ως γνωστον το αγχος και η κουραση δημιουργουν προβληματα.προβλημα ειναι να τελειωνεις στο 2 λεπτο,προβλημα ειναι και να μη τελειωνεις ουτε σε μιση ωρα,προβλημα ειναι και να σου πεφτει στα μισα  :2funny:

3.προσωπικα τη λυση την εχω βρει εδω και χροοονια...τραβας μια μαλακια πιο πριν και εισαι οκ απο θεμα αντοχης  :2funny:

4.η γυμναστικη βοηθαει.δε λεω να πλακωθεις αλλα κανε ρε παιδι μου κανα τρεξιματακι,κανα ποδηλατο,βοηθαει να εχεις γερο καβλι  :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Μα, σου ξαναλέω, το 3 φορές δεν λέει ΤΙΠΟΤΑ!

Εμένα γνωστή Ελληνίδα βίζιτα μου έχει πει πως κάποιος, κάτω των 30, είχε τελειώσει 3 φορές σε μιά ώρα χωρίς αυτή να έχει χρησιμοποιήσει καμία της "τρύπα", ούτε καν το στόμα της!
Με το άγγιγμα μόνο!  Νομίζω την πρώτη φορά χωρίς καν άγγιγμα...
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
εγώ που είμαι 28 μπορώ να παίξω ?  :2funny:

αν είναι ξανθιά με πιασιματάκια και προσεγμένο σώμα απο την κοριφή ως τα νύχια μπορώ 3 φορές χαλαρά...
αν είναι ότι άλλο είναι όλα πιθανά...αν δεν βρω πάνω της κάτι που με φτιάχνει πολύ μπορεί και να μην γίνει και τίποτα.

υγ
οι μαστόρισες στην πίπα εξαιρούντε...   :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
εγώ που είμαι 28 μπορώ να παίξω ?  :2funny:

αν είναι ξανθιά με πιασιματάκια και προσεγμένο σώμα απο την κοριφή ως τα νύχια μπορώ 3 φορές χαλαρά...
αν είναι ότι άλλο είναι όλα πιθανά...αν δεν βρω πάνω της κάτι που με φτιάχνει πολύ μπορεί και να μην γίνει και τίποτα.

υγ
οι μαστόρισες στην πίπα εξαιρούντε...   :2funny: :2funny: :2funny:
ουφ σιγα σιγα βρισκω συμπαραστατες :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μα, σου ξαναλέω, το 3 φορές δεν λέει ΤΙΠΟΤΑ!

Εμένα γνωστή Ελληνίδα βίζιτα μου έχει πει πως κάποιος, κάτω των 30, είχε τελειώσει 3 φορές σε μιά ώρα χωρίς αυτή να έχει χρησιμοποιήσει καμία της "τρύπα", ούτε καν το στόμα της!
Με το άγγιγμα μόνο!  Νομίζω την πρώτη φορά χωρίς καν άγγιγμα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
τι εγινε ρε τυπε αφου εισαι ηφαιστειο
οι φωτογραφια ειναι παλια πλεον ειμαι σβησμενο :grin: :grin:
εδω και λιγες μερες κατι με εχει πιασει και με τπτ 2 φορες
μαλλον λογω κουρασης :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μα, σου ξαναλέω, το 3 φορές δεν λέει ΤΙΠΟΤΑ!

Εμένα γνωστή Ελληνίδα βίζιτα μου έχει πει πως κάποιος, κάτω των 30, είχε τελειώσει 3 φορές σε μιά ώρα χωρίς αυτή να έχει χρησιμοποιήσει καμία της "τρύπα", ούτε καν το στόμα της!
Με το άγγιγμα μόνο!  Νομίζω την πρώτη φορά χωρίς καν άγγιγμα...

γιατρε αλλαξε τραγουδι πια εχει γινει βαρετο το "μια βιζιτα μου ειπε" να ξερεις
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οι φωτογραφια ειναι παλια πλεον ειμαι σβησμενο :grin: :grin:
εδω και λιγες μερες κατι με εχει πιασει και με τπτ 2 φορες
μαλλον λογω κουρασεις :think:

μη μασας τυπε χυνουμε για ευχαριστηση οχι για εργολαβια
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
αμα σε πιασει το αγχος κλαφτα.σπας και τα νευρα της γκομενας(θα σηκωθει ρε μαλακα να με γαμησεις τι θα γινει?  :2funny: )

 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom