Νέα

Νέα εφαρμογή στο Facebook για σεξ μεταξύ <<φίλων>>!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
Νέα εφαρμογή στο FB για σεξ με γκόμενες μέσα από τους φίλους σας, εύκολα και χωρίς ντροπές...
Το μόνο που έχεις να κάνει είναι να μπεις εδώ να συνδεθείς με το λογαριασμό του FB και να διαλέξεις με ποια από τις φίλες σου θέλεις να κάνεις σεξ!!!! Αν γίνει αμοιβαίο add τότε και μόνο τότε έρχεται και στους 2 μήνυμα ότι γουστάρετε τρελίτσες... αλλιώς δε το μαθαίνει ποτέ!!!! και επίσης σημαντικό κανένας δεν ξέρει ότι χρησιμοποιείς την εφαρμογή... Εγώ την έχω δοκιμάσει και τα σπάει...

[video]http://www.tsekouratoi.gr/2013/02/facebook-one-night-stand_13.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook[/video]
 

alan2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Like
7
Πόντοι
0
ναι...ερχεται το μυνημα, οκ ,και μετα??
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μετα παιζεις μπαλα παικταρα μου!!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τελικα οι χορτοφαγοι κανουν γλυφομουνια;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Νέα εφαρμογή στο FB για σεξ με γκόμενες μέσα από τους φίλους σας, εύκολα και χωρίς ντροπές...
Το μόνο που έχεις να κάνει είναι να μπεις εδώ να συνδεθείς με το λογαριασμό του FB και να διαλέξεις με ποια από τις φίλες σου θέλεις να κάνεις σεξ!!!! Αν γίνει αμοιβαίο add τότε και μόνο τότε έρχεται και στους 2 μήνυμα ότι γουστάρετε τρελίτσες... αλλιώς δε το μαθαίνει ποτέ!!!! και επίσης σημαντικό κανένας δεν ξέρει ότι χρησιμοποιείς την εφαρμογή... Εγώ την έχω δοκιμάσει και τα σπάει...

[video]http://www.tsekouratoi.gr/2013/02/facebook-one-night-stand_13.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook[/video]


μπορει να σε κανει add, να μαθει δηλαδη οτι θες να την πηδηξεις και μετα να το ανεβασει στο wall της κανοντας σε βουκινο σε ολους.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειδικα αμα το κανεις σε καμια παλια συμμαθητρια απ'το σχολειο :2funny:
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
με την τσαπού στο χέρι είναι οι περισσότεροι μαμιάδες από το βιβλίο, το μουνί θέλει κυνήγι και φράγκα για να δώσει το πολυτιμότερο της  :fuck2:
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
καλα που βγηκε αυτη η εφαρμογη .  ειχα γαμησει ολες τις αγνωστες και ειχα ξεμεινει
τωρα με αυτο θα μπορεσω να γαμησω και τις φιλες
σωθηκαμε αδελφια
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
μπορει να σε κανει add, να μαθει δηλαδη οτι θες να την πηδηξεις και μετα να το ανεβασει στο wall της κανοντας σε βουκινο σε ολους.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειδικα αμα το κανεις σε καμια παλια συμμαθητρια απ'το σχολειο :2funny:

Μάλλον δεν κατάλαβες πώς λειτουργεί η εφαρμογή...
1)Από τη στιγμή που γράφεσαι και χρησιμοποιείς την εφαρμογή μπορείς να δεις ποιοι από τους φίλους σου τη χρησιμοποιούν και μπορούν να δουν ότι τη χρησιμοποιείς εσύ μόνο αυτοί που τη χρησιμοποιούν και οι ίδιοι. Δηλαδή το ποιος χρησιμοποιεί την εφαρμογή δε γράφεται στο public......Και δεύτερο και πιο σημαντικό
2) Αμέσω μόλις γραφτείς σου βγάζει όλες τις γκόμενες που έχεις φίλες...Διαλέγεις εσύ 5 που θα ήθελες να τις πηδήξεις και τις κλικάρεις. ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΗΔΗΧΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. Αν συμβεί αυτό τότε έρχεται ένα μήνυμα και στους δυο σας ότι υπάρχει αμοιβαίο ενδιαφέρον.

Δηλαδή όσο υπάρχει μονόπλευρο ενδιαφέρον ούτε γάτα ούτε ζημιά. Μόλις υπάρξει αμοιβαίο ενδιαφέρον η μισή ντροπή δική σου και η μισή δική της. Και το κορυφαίο είναι ότι δε θα ντρέπεσαι/φοβάσαι την ξεφτίλα στο να δηλώσεις ότι θέλεις να πηδήξεις μία, γιατί για να το μάθει θα πρέπει αυθόρμητα να δηλώσει κι αυτή ότι θέλει να πηδηχτεί μαζί σου....

Θα γίνει πανικός....
1) Συνάδελφοι στη δουλειά που κοιτάζονται όλη την ώρα και είναι στο "Με γουστάρει, δε με γουστάρει"
2) Στα πιτσιρίκια λυκείου θα πέσουν ξεγυρισμένα γαμήσια
3) Στους μεγαλύτερους θα βγουν απωθημένα...θα βάλουν όλοι ότι θέλουν να πηδήξουν τη "φίλη" τους από το Λύκειο
4) Φίλες της γυναίκας / γκόμενας σου που σε κοιτάνε και τις κοιτάζεις και δεν είσαι σίγουρος

Πιστεύω ότι θα κλείσουν πολλά σπίτια
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
δουλεύει όντως ρε παιδιά ????
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Εγώ γράφτηκα αλλά δεν το έχω δοκιμάσει....Ένας φίλος που το δοκίμασε με μια φίλη του (έκανε πρώτα ο ένας add τον άλλο και μετά από λίγο το ανάποδο) μου είπαν ότι δουλεύει ακριβώς όπως το περιέγραψα πιο πάνω
 

Lazar Angelov

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παιζω μπαλα και χωρις την εφαρμογη!...χαχαχα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγώ γράφτηκα αλλά δεν το έχω δοκιμάσει....Ένας φίλος που το δοκίμασε με μια φίλη του (έκανε πρώτα ο ένας add τον άλλο και μετά από λίγο το ανάποδο) μου είπαν ότι δουλεύει ακριβώς όπως το περιέγραψα πιο πάνω

Τελικά πηδήχτηκαν? :think:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβεις να μια θελει να πηδηχτει μαζι σου η οχι και θελει και εφαρμογη?
Υπαρχουν τα like και το τσατ οπου μπορεις να μιλησεις και να καταλαβεις που βρισκεσαι με καποια.
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Τελικά πηδήχτηκαν? :think:
Όχι ρε....Συνεννοήθηκαν από την αρχή. Την έκανε ο φίλος μου add για να δουν αν θα βγάλει κανένα μήνυμα σε αυτήν. Μετά της είπε να τον κάνει και αυτή add και μόνο τότε ήρθε μήνυμα και στους δύο.
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Πολύ φύτουκλας αυτός που σκέφτηκε την εφαρμογή.
 

Lazar Angelov

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα ποιος ο λογος της εφαρμογης?....

Αφου αμα θελουν 2 ατομα μπορουν να βαλουνε καμερα και να κανουν οτι θελουνε!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom