Νέα

Τριο- Επιτελους ενα αληθινο ποστ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SexyCouple26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Παιδια καλημερα!
Ειλικρινα εχω βαρεθει να διαβαζω ψευτικα post εδω μεσα για δηθεν τριο και μπουρδες που δεν βοηθανε καθολου..
Προσφατα εγω και ο φιλος μου αποφασισαμε να βρουμε μια κοπελα για τριο.
MISSION IMPOSIBLE! Mονο αυτο εχω να πω!
Τι σε site μπηκα και εκανα εγγραφες και εβαζα αγγελιες, τι για prive club εψαξα...
Τιποτα!
Αρχικα ειχα πει σε μια φιλη μου που ηταν bi, και ενω συμφωνησε μεσα στην τρελη χαρα, μετα απο δυο μερες το ακυρωσε..
Πφφφφ...και τωρα ψαξιμο..
Δεν νομιζω οτι ψηνομαι να προσλαβω επαγγελματια (ναι οκ το πιο πιθανο ειναι οτι αυτες ειναι πιο καθαρες) γιατι εχω την αισθηση οτι δεν θα γουσταρει στη ουσια, απλα θα βογκαει επειδη πληρωθηκε και ετσι πρεπει.
Ελεγα να περασω μια βολτα και απο το Nirvana Swingers μπας και μας κατσει καποια..
Τι να κανω ρε παιδια?
(σημειωση: ειμαι η κοπελα του ζευγαριου) :huh:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πφφφφ...και τωρα ψαξιμο..
Δεν νομιζω οτι ψηνομαι να προσλαβω επαγγελματια (ναι οκ το πιο πιθανο ειναι οτι αυτες ειναι πιο καθαρες) γιατι εχω την αισθηση οτι δεν θα γουσταρει στη ουσια, απλα θα βογκαει επειδη πληρωθηκε και ετσι πρεπει.
Ελεγα να περασω μια βολτα και απο το Nirvana Swingers μπας και μας κατσει καποια..
Τι να κανω ρε παιδια?
(σημειωση: ειμαι η κοπελα του ζευγαριου) :huh:

Υπάρχουν και επαγγελματίες που συνδυάζουν το τερπνόν μετά του ωφελίμου......

Στο Nirvana, θα βρείς αυτό που θέλεις, αλλά και ζευγάρια για κάτι πιό προχώ. ;)
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μακαρι, ειλικρινα..!
Για ζευγαρια δεν νομιζω πως ψηνομαι ιδιαιτερα..
Μια ομορφη κοπελιτσα παντως θα γουσταρα να τη μοιραστω..
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Παιδια οσοι εχουν κατι να πουν στο θεμα ας γραψουν...
Ολες οι συμβουλες δεκτες..
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ψαχνεις και εσυ με την πρωτη το τελειο! τι να σου πουμε δλδ. Εδω τρωμε φολες εμεις που ψαχνουμε μια τρυπα να τον χωσουμε.
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
"Μιστρεσα"? Για βοηθησε λιγο...

Οσο για σενα gobr τι να σου πω, σε καταλαβαινω...περιπου...χεχε..
Κι ειναι κριμα ρε γαμωτο, να ελεγα οτι ειμασταν τιποτα μπαζα και δεν μπορουμε να βρουμε, να το καταλαβω..
Αλλα ειμαστε και οι δυο ομορφοι...Μηπως να παω κανενα W κανενα Aκρωτηρι, να μεθυσω καμια και μετα να τη παρουμε σπιτι?
Αυτε φαινονται αρκετα ευκολοπιστες...χεχεχεχε
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
"Μιστρεσα"? Για βοηθησε λιγο...

Οσο για σενα gobr τι να σου πω, σε καταλαβαινω...περιπου...χεχε..
Κι ειναι κριμα ρε γαμωτο, να ελεγα οτι ειμασταν τιποτα μπαζα και δεν μπορουμε να βρουμε, να το καταλαβω..
Αλλα ειμαστε και οι δυο ομορφοι...Μηπως να παω κανενα W κανενα Aκρωτηρι, να μεθυσω καμια και μετα να τη παρουμε σπιτι?
Αυτε φαινονται αρκετα ευκολοπιστες...χεχεχεχε
καλημερα σου.αν οντως απο οτι λες εισαι η κοπελα του ζευγαριου και εχεις κανει εγγραφη σε σαιτ κοινωνικης δικτυωσης τι να πω.... εγω με την κοπελα που βλεπεις διπλα εχουμε βρει αρκετες προθυμες η μικροτερη ηταν 18 και η μεγαλυτερη 50,δεν χρειαζεται να μεθυσεισ καμια στα μπαρ απλα στοχευε σωστα και μην το βαλεις κατω απο την αρνηση που θα παρεις απο καποια,αν θες ρωτα με να σου πω...παντως στο ξανα ειπα απο σαιτ εχω βρει αρκετο κοσμο και υποψην ειμαι 42 ετων εγω 32 αυτη  αρα κατι δεν κανεις σωστα
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
"Μιστρεσα"? Για βοηθησε λιγο...

Οσο για σενα gobr τι να σου πω, σε καταλαβαινω...περιπου...χεχε..
Κι ειναι κριμα ρε γαμωτο, να ελεγα οτι ειμασταν τιποτα μπαζα και δεν μπορουμε να βρουμε, να το καταλαβω..
Αλλα ειμαστε και οι δυο ομορφοι...Μηπως να παω κανενα W κανενα Aκρωτηρι, να μεθυσω καμια και μετα να τη παρουμε σπιτι?
Αυτε φαινονται αρκετα ευκολοπιστες...χεχεχεχε

Αν εχεις κανα 2gr. κοκορετσι μαζι κατι κανεις εκει...........
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
και εμεις εχουμε ψαχτει για τριο ή κουαρτετο αλλα οταν ο αλλος σε ρωταει τι προγραμμα κανετε και ποσες εκτονωσεις τι να του απαντησεις
μερικοι νομιζουν οτι ειναι στη φυλης
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376

Το tayros_ydroxoa ηταν καλυτερο nickname απο αυτο παντως.... :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
καλημερα σου.αν οντως απο οτι λες εισαι η κοπελα του ζευγαριου και εχεις κανει εγγραφη σε σαιτ κοινωνικης δικτυωσης τι να πω.... εγω με την κοπελα που βλεπεις διπλα εχουμε βρει αρκετες προθυμες η μικροτερη ηταν 18 και η μεγαλυτερη 50,δεν χρειαζεται να μεθυσεισ καμια στα μπαρ απλα στοχευε σωστα και μην το βαλεις κατω απο την αρνηση που θα παρεις απο καποια,αν θες ρωτα με να σου πω...παντως στο ξανα ειπα απο σαιτ εχω βρει αρκετο κοσμο και υποψην ειμαι 42 ετων εγω 32 αυτη  αρα κατι δεν κανεις σωστα
μην μου πεις οτι θα κανεις και οικογενεια εσυ :-
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Αt kazabuburas

Το ταυρος-υδροχοα το πετυχα νωριτερα που διαβαζα για να βρω μπας και υπηρχε καμια απαντηση στο θεμα..
Δεν με πολυνοιαζει αν καποιος δεν με πιστευει..
Εγω ειχα μια απορια και σκεφτηκα οτι εδω θα μπορεσετε να μου τη λυσετε..
Τωρα αν μια γυναικα με ανοιχτους σεξουαλικους οριζοντες σας φαινεται αδυνατο να υπαρχει λυπαμαι..
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Γυναικες με ανοιχτους οριζοντες παντα υπαρχουν....το θεμα ειναι οτι το τελευταιο 2μηνο εμφανιζονται ολες(μα ολες) στο bou  :grin: Δεν ανοιγεις κανα αλλο thread ρε man? Με αλλο θεμα εννοω. Εγω δεν εχω προβλημα να μαλακιστουμε και να λεμε παπαντζες οπως και αρκετοι αλλοι φανταζομαι(αλλα λογια να αγαπιομαστε) αρκει το θεμα να χει χιουμορ και ναναι και λιγο πρωτοτυπο.....ποσες επιθυμιες για παρτουζες απο...ελληνιδες σε αυτο το site να αντεξει ο μεσος μπουρδελακιας?  :grin:
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Δηλαδη πως να σε πεισω οτι λεω αληθεια?
Και δεν ειμαι "man"!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αt kazabuburas

Το ταυρος-υδροχοα το πετυχα νωριτερα που διαβαζα για να βρω μπας και υπηρχε καμια απαντηση στο θεμα..
Δεν με πολυνοιαζει αν καποιος δεν με πιστευει..
Εγω ειχα μια απορια και σκεφτηκα οτι εδω θα μπορεσετε να μου τη λυσετε..
Τωρα αν μια γυναικα με ανοιχτους σεξουαλικους οριζοντες σας φαινεται αδυνατο να υπαρχει λυπαμαι..
ανωμαλη ειναι η σωστη λεξη
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ανωμαλη ειναι η σωστη λεξη

Ειμαι ανωμαλη επειδη θεωρω οτι μπορω να περασω καλα με το φιλο μου και αλλη μια κοπελα?
Δεν βλαπτω κανενα, ουτε καν τον εαυτο μου..
Ανωμαλια ειναι αλλα πραγματα..
Αν ομως σας ελεγα οτι "ηθελα να του κανω ενα δωρο" τοτε θα θεωρουσατε οτι ειμαι οκ?
Αντε μετα απο τετοιες εντυπωσεις να σας πει ελευθερα τι θελει μια γυναικα στο κρεβατι..
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Και για να τελειώνουμε με τις σάχλες, το τρίο δεν οργανώνεται από τη γυναίκα αλλά από το αρσενικό. Αν το αρσενικό αποφασίσει κάτι τέτοιο μόνον και μόνον τότε μπορεί να επιτευχθεί η συνεύρεση. Όλα τα άλλα που διαβάζω είναι εκ του πονηρού από μπάκουρους. Και σιγά τώρα η κυρία ψάχνει για τρίτο και μάλιστα γυναίκα για τρίο. Τσου ρε. Αν είναι τόσο απελευθερωμένη δεν έχει στην παρέα την καμιά φίλη αναλόγου απόψεων? Συνήθως αυτά πάνε μαζί!! Νομίζω έχει βαρέσει η ζέστη κατακούτελα. Υπάρχουν και τα αιρκοντίσιον δεν σας φταίνε τα καημένα τα φόρουμ.
 
OP
OP
SexyCouple26

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Σοβαρα τωρα! Πατε καλα?
Ενας ανθρωπος μπηκε να ρωτησει 5 πραγματα και αρχιζετε και κραζετε?
Οποιος δεν θελει ας μη μου μιλαει..
Ειμαι γυναικα και το κανονιζω εγω επειδη ο φιλος μου ηθελε να εχω την πρωτοβουλια να διαλεξω οποια μου αρεσει και επισης δεν τα παει καλα με το διαδικτυο.
Που το προβλημα λοιπον?
Οποιος δεν ενδιαφερεται να βοηθησει ας μην μπαινει καν στον κοπο να απαντηση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom