Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ρε παίδες δεν βλέπετε ότι ο τύπος μας τρολάρει τελείως και απλά μπαίνει και κάνει την καύλα του και γουστάρει να βλέπει πόσοι απαντάνε σε αυτά που γράφει;Δεν πρόκειται να τελειώσει ο τύπος την ιστορία μην ταλαιπωριέστε.Εγώ ψηφίζω να κανουμε report το νήμα και να σφραγιστεί.Δεν έχει κανένα νόημα το νήμα.
Και εσένα τι σε νοιάζει τι θα γίνει το νημα. Δηλαδή αν ανοίξεις εσυ ένα νημα θα ρθω εγώ να στο σφραγησω ;τι με κοφτει εμένα τι κάνεις εσυ;πολυ κακομαθημένα παιδακια εισαστε μερικοί μου φαίνεται
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Και εσένα τι σε νοιάζει τι θα γίνει το νημα. Δηλαδή αν ανοίξεις εσυ ένα νημα θα ρθω εγώ να στο σφραγησω ;τι με κοφτει εμένα τι κάνεις εσυ;πολυ κακομαθημένα παιδακια εισαστε μερικοί μου φαίνεται
Είσαι εκτός θέματος εδώ και πάρα πολύ καιρό.Και δεν σε βλέπω να καίγεσαι και πολύ για την γυναίκα σου.Κακομαθημένοι εμεις;Ναι αγόρι συνέχισε εσύ την ιστορία για το γαμήσια κάνανε στην γυναίκα σου με το πάσο σου.Εμείς εδώ καθόμαστε αργόσχολοι και την παίζουμε με αυτά που γράφεις.αν και κατα βάθος στεναχωριόμαστε με αυτά που τραβάς εσύ και η Στέλλα.Πάνω απόλα η αθώα Στέλλα σου.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τελικά είσαι ακόμα μαζί με την γυναίκα σου;
Οχι ακόμα δεν έχω καμια ένδειξη αν η γυναίκα μου είναι καλά και που βρίσκεται. Εχω τρελαθει. Οι ελπίδες μου αρχίζουν να σβήνουν
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Είσαι εκτός θέματος εδώ και πάρα πολύ καιρό.Και δεν σε βλέπω να καίγεσαι και πολύ για την γυναίκα σου.Κακομαθημένοι εμεις;Ναι αγόρι συνέχισε εσύ την ιστορία για το γαμήσια κάνανε στην γυναίκα σου με το πάσο σου.Εμείς εδώ καθόμαστε αργόσχολοι και την παίζουμε με αυτά που γράφεις.αν και κατα βάθος στεναχωριόμαστε με αυτά που τραβάς εσύ και η Στέλλα.Πάνω απόλα η αθώα Στέλλα σου.
Δεν υποχρεωνω κανέναν να περιμενει να διαβάσει τι γράφω.και εννοείται ότι η γυναίκα μου είναι αθώα γιατί αμφιβάλλεις;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.576
Πόντοι
8.346
Και εσένα τι σε νοιάζει τι θα γίνει το νημα. Δηλαδή αν ανοίξεις εσυ ένα νημα θα ρθω εγώ να στο σφραγησω ;τι με κοφτει εμένα τι κάνεις εσυ;πολυ κακομαθημένα παιδακια εισαστε μερικοί μου φαίνεται
Βρε αντε γαμησου μωρη τελευταία. Βλαχα βλαχαρα
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Δεν υποχρεωνω κανέναν να περιμενει να διαβάσει τι γράφω.και εννοείται ότι η γυναίκα μου είναι αθώα γιατί αμφιβάλλεις;
Εγώ;ότι και να πιστεύω εγώ δεν έχει κανένα νόημα.Εσύ τι πιστεύεις.Γιαυτό κάνεις τόσο καιρό να μας περιγράψεις το βίντεο της γυναίκας σου;δεν μπορείς να συγκεντρωθείς από το άγχος σου που δεν έχεις νέα της εδώ και σχεδόν 1 μήνα;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Εγώ;ότι και να πιστεύω εγώ δεν έχει κανένα νόημα.Εσύ τι πιστεύεις.Γιαυτό κάνεις τόσο καιρό να μας περιγράψεις το βίντεο της γυναίκας σου;δεν μπορείς να συγκεντρωθείς από το άγχος σου που δεν έχεις νέα της εδώ και σχεδόν 1 μήνα;
Φυσικά
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Πωωω ρε φίλε τι τραβάς.Ευτυχώς που μου έκοψε και το σκέφτηκα γιατί σε είχα παρεξηγήσει στο τέλος.Κάτι πρέπει να κάνουμε.Μήπως να συνεχίσεις την ιστορία σου με λεπτομέρεις μην μπορούμε να σκεφτούμε κατι;αλλιώς πρέπει να βρούμε άλλη λύση
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.806
Like
1.259
Πόντοι
216
Πωωω ρε φίλε τι τραβάς.Ευτυχώς που μου έκοψε και το σκέφτηκα γιατί σε είχα παρεξηγήσει στο τέλος.Κάτι πρέπει να κάνουμε.Μήπως να συνεχίσεις την ιστορία σου με λεπτομέρεις μην μπορούμε να σκεφτούμε κατι;αλλιώς πρέπει να βρούμε άλλη λύση
:2funny:
:woldman:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.492
Κριτικές
2
Like
18.798
Πόντοι
3.836

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.865
Κριτικές
8
Like
26.482
Πόντοι
6.336
Αρε προισταμενη και συ προσεχε μη σκισεις κανα καλσόν τρελοκοτσιδου
Προϊσταμένη της πουτάνας Εμμανουέλας?

Είσαι η ντροπή του Παλαμά.....
Η Στέλλα πέρασε στο παρασύνθημα και έκοψε τα φασολάκια....
Πήγε στα χοντρά χωριάτικα λοκάνικα....

:wanker:
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Προϊσταμένη της πουτάνας Εμμανουέλας?

Είσαι η ντροπή του Παλαμά.....
Η Στέλλα πέρασε στο παρασύνθημα και έκοψε τα φασολάκια....
Πήγε στα χοντρά χωριάτικα λοκάνικα....

:wanker:
Τι λες ρε προισταμενη;η γυναίκα μου δεκαρα δε δίνει για τα λουκάνικα είναι της υγιεινής διατροφής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom