Νέα

Ζώα και άνθρωπος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Προς αποφυγην παρεξηγησεων εννοουσα "τι καταλαβαινεις που γαμας αυτο το θρεντ σπαμαροντας ακαταπαυστα"
α...ρε αγαπουλη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεχρι και το γατι ξεσκατωνεις για παρτυ της
 

Επισκέπτης
α...ρε αγαπουλη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεχρι και το γατι ξεσκατωνεις για παρτυ της

Περιμενω να γυρισει η velvy απο το μπανιο της να και επαναφερει επιτελους την ταξη στο θρεντ. Αφου απ'οτι φαινεται οι μοντ δεν ασχολουνται με το θεμα του σπαμ, ειναι η μονη που ισως να τα καταφερει τελικα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Περιμενω να γυρισει η velvy απο το μπανιο της να και επαναφερει επιτελους την ταξη στο θρεντ. Αφου απ'οτι φαινεται οι μοντ δεν ασχολουνται με το θεμα του σπαμ, ειναι η μονη που ισως να τα καταφερει τελικα.
μπα..οταν κανει εμφανιση ο πριγκιπας η βελβη κλανει πατατες.... :2funny: :2funny:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Τυπε δεν πας να πιεις το μιλκο σου μη φας ξυλο απο την μαμα σου;
ασε τα χαζα και προσεχε...
πηγες και ανοιξες παρτιδες με τον μορφεα;
βλεμενος εισαι;
θες να σε βρουν σε κανα χαντακι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μπα..οταν κανει εμφανιση ο πριγκιπας η βελβη κλανει πατατες.... :2funny: :2funny:

Όσο και να γλείψεις,τίποτα θα παραμείνεις. Αν η έλλειψη κατινιάς στο ανύπαρκτο μυαλό σου μεταφράζεται ως 'κλάνω πατάτες ' αποδεικνύεις περίτρανα την ανυπαρξία σου.
 

Επισκέπτης
ασε τα χαζα και προσεχε...
πηγες και ανοιξες παρτιδες με τον μορφεα;
βλεμενος εισαι;
θες να σε βρουν σε κανα χαντακι
οχι ρε γαμουλη.μη μου χαλας τη φαντασιωση.ειναι δυνατον εσυ να το πιστευεις αυτο για το μορφεα? ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Περιμενω να γυρισει η velvy απο το μπανιο της να και επαναφερει επιτελους την ταξη στο θρεντ.


Απο οτι βλεπω γυρισε, αντε να δω τι εχει να γινει !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Όσο και να γλείψεις,τίποτα θα παραμείνεις. Αν η έλλειψη κατινιάς στο ανύπαρκτο μυαλό σου μεταφράζεται ως 'κλάνω πατάτες ' αποδεικνύεις περίτρανα την ανυπαρξία σου.
Τα σεβη μου και καλα ξεμπερδεματα, εγω την κανω με ελαφρα πηδηματακια !!! :badair: :badair: :badair:
 

Επισκέπτης
Καθηστε ρε μη φευγετε τωρα που γυρισα κι εγω. Αντε να πουμε καμια μαλακια να περασει η ωρα. Χασαμε και το μπανιο σημερα :headbang: :headbang: Κι αν ειστε καλα παιδια θα σας βαλω και φωτογραφιες απο τα ζωα μου. Ειδα επεστρεψε κι ο κυριος Δημητρης χαχαχουχας. Αντε να ερθει κι βελβω να τα κανει πουτανα ολα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Όσο και να γλείψεις,τίποτα θα παραμείνεις. Αν η έλλειψη κατινιάς στο ανύπαρκτο μυαλό σου μεταφράζεται ως 'κλάνω πατάτες ' αποδεικνύεις περίτρανα την ανυπαρξία σου.
κοψε την εκλογικευση και
ασε τα ψυχαναλιτικα μωρο μου
δεν ειναι ωρα...
 

Επισκέπτης

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
με αυτα θα ασχολουμαστε τωρα ματια μου...
δεν με λες εχεις facebook;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom