Νέα

Υπάρχει τελικά αξιόπιστο dating app στην Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos neapolitis38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
566
Like
174
Πόντοι
6
Eιναι απατεώνες. Γενικά το tinder δεν αξίζει. Στην Ελλάδα τίποτα δεν αξίζει. Μόνο το άτυπο συνοικέσιο. Δεν υπάρχει φλερτ μεταξύ αγνώστων. Ειδικά στα 40+ είσαι τελειωμένος.
ρωταω γιατι εκανα βιντεοκληση με μερικες αλλα ευτυχωσ δεν συνεχιστηκε
 

dino809

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
Sxeseis.gr για μεγαλύτερες ίσως ηλικίες. Γίνεται δουλίτσα.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
566
Like
174
Πόντοι
6
Sxeseis.gr για μεγαλύτερες ίσως ηλικίες. Γίνεται δουλίτσα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Είχα πουλήσει έρωτα σε μια από το σχέσεις μπας και γαμήσω και μου βγήκε ξινό γιατί όταν βγήκαμε. Μου αράδιασε μανιφέστο για το τι σχέδια έχει και να της τα χρηματοδοτήσω άμα κάνουμε "σχέση".
Κοινώς με τρόμαξε και την έκανα ghosting.
Τώρα κυρίως καυλάντα στο koronadates γιατί διακοπές και βαριέμαι.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Υπάρχει τελικα αξιοπιστο datting app στην Ελλάδα που να λειτουργεί χωρις fake λογαριασμούς???
ναι, λέγεται ¨καμάκι¨ κι είναι απολύτως αποτελεσματικό. Το έχεις ως application εγκατεστημένο στον εγκέφαλο και συνεννοείται με τα μάτια που στέλνουν πληροφορίες και βιομετρικά, ψυχολογικά, γενετήσια στοιχεία μέσω των νευρώνων σε κέντρα του εγκεφάλου που σχετίζονται με το ένστικτο της αναπαραγωγής. Κατόπιν σε ένα εικονικό περιβάλλον δημιουργείται μια εικόνα που προβάλλεται με ειδικό αλγόριθμο εσωτερικά και συνήθως έχει αρκετή δόση φαντασίωσης. Όλο αυτό ενεργοποιεί και το κάτω κέντρο, το υδραυλικό που δίνει εντολή για εκκρίσεις οργανικών ουσιών και κλείνει τις βαλβίδες αναστολών. Μόλις αυτό συμβεί αναλαμβάνει η τεστοστερόνη να σμπρώξει τον άρρενα προς το θήλυ και συνήθως ξεκινά ένα λεκτικό παίγνιο με τη γλώσσα του σώματος να συνεπικουρεί. Η επιτυχία του application αυτού έγκειται σε πολλούς παράγοντες, στατιστικά έχει καλύτερα αποτελέσματα από ότι η οθόνη ενός laptop ή κινητού τηλεφώνου. Δοκίμασέ τη.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Είχα πουλήσει έρωτα σε μια από το σχέσεις μπας και γαμήσω και μου βγήκε ξινό γιατί όταν βγήκαμε. Μου αράδιασε μανιφέστο για το τι σχέδια έχει και να της τα χρηματοδοτήσω άμα κάνουμε "σχέση".
Κοινώς με τρόμαξε και την έκανα ghosting.
Τώρα κυρίως καυλάντα στο koronadates γιατί διακοπές και βαριέμαι.
ερωτα της πουλησες η χρημα?
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Τιντερ ρε μάγκες, ειδικά όσοι είστε Αθήνα έχει φουλ μουνί. Δυστυχώς πλέον δεν είμαι στην πόλη και έχω χάσει πολλές που μόλις ακούνε επαρχία ξενερώνουν. (Αλλάζω την διεύθυνση και βάζω Αθήνα ώστε να βρώ καβατζα για όταν έρχομαι)
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
ερωτα της πουλησες η χρημα?
Και τα δυο φυσικά. Έχεις δει το ένα χωρίς το άλλο?
Απλά ήθελα να τη βγάλω φτηνά πληρώνοντας κάνα 3ημερο διακοπές κι η άλλη μου έβγαλε ολόκληρο πρόγραμμα για το τι σκοπεύει να κάνει με όλο μου το net worth. Ε, εκεί έκανα άτακτη υποχώρηση, δεν αξίζει.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Και τα δυο φυσικά. Έχεις δει το ένα χωρίς το άλλο?
Απλά ήθελα να τη βγάλω φτηνά πληρώνοντας κάνα 3ημερο διακοπές κι η άλλη μου έβγαλε ολόκληρο πρόγραμμα για το τι σκοπεύει να κάνει με όλο μου το net worth. Ε, εκεί έκανα άτακτη υποχώρηση, δεν αξίζει.
Sorry παίχτη αλλά ότι δίνεις,παίρνεις.Δεν πάει έτσι.Δεν είναι όλες gold diggers.Κάνε μια δοκιμή να μην αναφέρεις λεφτά και να τις ρίξεις με την προσωπικότητα σου
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Sorry παίχτη αλλά ότι δίνεις,παίρνεις.Δεν πάει έτσι.Δεν είναι όλες gold diggers.Κάνε μια δοκιμή να μην αναφέρεις λεφτά και να τις ρίξεις με την προσωπικότητα σου
Ναι, αυτά πήγαινε και πες τα σε κάποιον 25 χρόνια νεότερο που δεν είναι 1,65 με καράφλα και μπάκα.
Δεν κατάφερα να γίνω cult φιγούρα σαν τον Ron Jeremy που μου μοιάζει για να μου κάτσουν για το bucket list.
Όταν δοκιμάζω την προσωπικότητα είναι οριακά να καλέσουν την αστυνομία.
Άμα πάω χωρίς λεφτά θα μου κάτσει κάτι σαν εμένα με βυζιά. Τα οποία θα'ναι πεσμένα κιόλας γιατί θα μου ρίχνει 10-15 χρόνια.
Και δεν θέλω να γαμήσω εμένα με βυζιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dg67

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ναι, αυτά πήγαινε και πες τα σε κάποιον 25 χρόνια νεότερο που δεν είναι 1,65 με καράφλα και μπάκα.
Δεν κατάφερα να γίνω cult φιγούρα σαν τον Ron Jeremy που μου μοιάζει για να μου κάτσουν για το bucket list.
Όταν δοκιμάζω την προσωπικότητα είναι οριακά να καλέσουν την αστυνομία.
Άμα πάω χωρίς λεφτά θα μου κάτσει κάτι σαν εμένα με βυζιά. Τα οποία θα'ναι πεσμένα κιόλας γιατί θα μου ρίχνει 10-15 χρόνια.
Και δεν θέλω να γαμήσω εμένα με βυζιά.
Σεβαστή η επιλογή σου
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Σεβαστή η επιλογή σου
Επίσης, για να καταλάβεις τι βιετναμέζικα φλασμπακς έφαγα με την τύπισσα.
Με σοβαρό ύφος μου είπε πως θα ήταν καλό να πουλήσω το σπίτι μου στη FL κι αφού φυσικά, μου σκίσει τον κώλο το IRS να φέρω εδώ τα λεφτά και να πάρω ενοικιαζόμενα στο τραγονήσι της. Σπίτι το οποίο βγάζει αρκετά σε ενοίκιο.
Δηλ, μετά από αυτό είπα στον πούτσο μου "μαλάκα, που με έφερες?".
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Επίσης, για να καταλάβεις τι βιετναμέζικα φλασμπακς έφαγα με την τύπισσα.
Με σοβαρό ύφος μου είπε πως θα ήταν καλό να πουλήσω το σπίτι μου στη FL κι αφού φυσικά, μου σκίσει τον κώλο το IRS να φέρω εδώ τα λεφτά και να πάρω ενοικιαζόμενα στο τραγονήσι της. Σπίτι το οποίο βγάζει αρκετά σε ενοίκιο.
Δηλ, μετά από αυτό είπα στον πούτσο μου "μαλάκα, που με έφερες?".
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom