Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα κανενα νεο απο μαγαζια της Ξανθης ?
 

corfiatis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Εκτός από το στούντιο Έρος δεν νομίζω να υπάρχει κατι αλλο επίσημο για γαμήσι το Νοέμβρι που το έψαξα.
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχουν τα σπιτια στις γραμμες η αλλιως στον Μασουτη που ειναι εξω απο την πολη συντροφε ...
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
νομιζω ότι ακομα δουλευουν τα δυο στις γραμμες αριστερα. το μοναχικο στον μασουτη απέναντι δεν νομιζω. και αλλα δυο στο ερος απενατι από τα alex park
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι κανα νεο απο της Ξανθης τα στενα ?
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες το βράδυ στα 2 μαγαζάκια στις γραμμές αριστερά στη Ξάνθη. Είχα όρεξη για παρακμιακό με καμία παλιά πουτανα Αλλά  έπεσα σε μπλόκο. Μπαίνω πρώτα στο δεξιά Σπίτι στην Εύα και περιμένω με την τσατσά την κοπέλα να σκάσει μύτη για δω. Μάταια όμως Γιατί είχε μπει με άλλο συμπολεμιστη και αργούσε. Λέω στην τσατσά φεύγω πάω και δίπλα να δω και αν σχολάσει η κοπέλα ξαναρχομαι. Πάω λοιπόν στο αριστερά που γράφει ένα κοπέλα και χτυπάω. Αργή λίγο ο τσατσος να ανοίξει και  αρχίζω να το μετανιώνω που βγήκα τσάρκα. Μπαίνω μέσα λοιπόν μετά από λίγο και κάθομαι και περιμένω να βγει κανένας μπαζοκαδος με κρεμάστρα βιζια κιλό και κιλουμπα. Και εκεί παθαίνω την Κολούμπρα. Σκάει μύτη ψιλό ξανθο ξανθό άλογο εν ονόματι Τερέζα και μένω τέζα. Σωματαρα βυζάρες κωλαράκι θεϊκό. Πολύ ευχάριστο και πρόθυμο μωρό μου λέει 30 το απλό 50 με κωλαράκι. Στον ενθουσιασμό μου πάνω λέω του τσάτσου θα τα πάρω και τα δύο.δεν κατάλαβε γέλασε με ξαναρώτησε και του λέω το δεύτερο. Πάρε 50 φερε κοπέλα τέτοια ευκαιρία στην Ξάνθη Πότε ξανά. Ερχετε Στο δωμάτιο γνωστού επιπέδου για όσους έχουν πάει και με βάζει κάτω και με αρχίζει μια πίπα όλο τρέλα χωρίς σταματημό. Ένα 10λεπτο ασταμάτητα. Λέω κούκλα μού γλυκιά τώρα λίγο μουνακι σε ιεραποστολικό και μετά κωλαράκι. Οκ? Καλά μου λέει και ξεκινάει η μάχη. Μουνάκι στενό το νιώθεις πολύ ακόμα και με κρεμουλα το δε κωλαράκι ακόμα ποιο στενό μπήκα σιγά σιγά Και μετα ανέβασα στροφές μέχρι τέλους που ήρθε μέσα στο κωλαράκι της. Συνιστώ ανεπιφύλακτα μαγκες εγώ θα ξαναπάω όσο πιο σύντομα Πριν φύγει και πέσουμε πάλι σε βαθειά παρακπαρακμή
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες το βράδυ στα 2 μαγαζάκια στις γραμμές αριστερά στη Ξάνθη. Είχα όρεξη για παρακμιακό με καμία παλιά πουτανα Αλλά  έπεσα σε μπλόκο. Μπαίνω πρώτα στο δεξιά Σπίτι στην Εύα και περιμένω με την τσατσά την κοπέλα να σκάσει μύτη για δω. Μάταια όμως Γιατί είχε μπει με άλλο συμπολεμιστη και αργούσε. Λέω στην τσατσά φεύγω πάω και δίπλα να δω και αν σχολάσει η κοπέλα ξαναρχομαι. Πάω λοιπόν στο αριστερά που γράφει ένα κοπέλα και χτυπάω. Αργή λίγο ο τσατσος να ανοίξει και  αρχίζω να το μετανιώνω που βγήκα τσάρκα. Μπαίνω μέσα λοιπόν μετά από λίγο και κάθομαι και περιμένω να βγει κανένας μπαζοκαδος με κρεμάστρα βιζια κιλό και κιλουμπα. Και εκεί παθαίνω την Κολούμπρα. Σκάει μύτη ψιλό ξανθο ξανθό άλογο εν ονόματι Τερέζα και μένω τέζα. Σωματαρα βυζάρες κωλαράκι θεϊκό. Πολύ ευχάριστο και πρόθυμο μωρό μου λέει 30 το απλό 50 με κωλαράκι. Στον ενθουσιασμό μου πάνω λέω του τσάτσου θα τα πάρω και τα δύο.δεν κατάλαβε γέλασε με ξαναρώτησε και του λέω το δεύτερο. Πάρε 50 φερε κοπέλα τέτοια ευκαιρία στην Ξάνθη Πότε ξανά. Ερχετε Στο δωμάτιο γνωστού επιπέδου για όσους έχουν πάει και με βάζει κάτω και με αρχίζει μια πίπα όλο τρέλα χωρίς σταματημό. Ένα 10λεπτο ασταμάτητα. Λέω κούκλα μού γλυκιά τώρα λίγο μουνακι σε ιεραποστολικό και μετά κωλαράκι. Οκ? Καλά μου λέει και ξεκινάει η μάχη. Μουνάκι στενό το νιώθεις πολύ ακόμα και με κρεμουλα το δε κωλαράκι ακόμα ποιο στενό μπήκα σιγά σιγά Και μετα ανέβασα στροφές μέχρι τέλους που ήρθε μέσα στο κωλαράκι της. Συνιστώ ανεπιφύλακτα μαγκες εγώ θα ξαναπάω όσο πιο σύντομα Πριν φύγει και πέσουμε πάλι σε βαθειά παρακπαρακμή

Καλησπερα ευχαριστουμε για την ενημερωση φιλαρακι.
Τελικα ειναι 3 τα μαγαζια ? 2 στις γραμμες και 3ο το ερος αλλα εχει δυο εισοδους ?
Εχει παει καποιος τελευταια παιζει κατι καλο ?
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
4 συνολικά είναι τα μαγαζιά. Τα 2 στις γραμμές αριστερά. Τα παλιά μουρδέλα και 2 εκεί στο ερος.
 

NickMag

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια εχει παει καποιος στα σπιτακια τελευταια εχουμε κανενα νεο ?
 

axilleasektoras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα συντροφοι.Νεος στο φορουμ.Στην Ξανθη παιζει κατι με τηλεφωνο ξερει κανεις?
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
πηγα στα 2 μπουρδελα που ειναι μαζι στο δρρομο απο την εκκλησια χτες
το αριστερο κλειστο στο δεξια μια ρουμανα που ηταν κομοτηνη μεχρι τωρα δεν αξιζει δεν τοχει δεντ ην πηρα γιατι την ξερω
στο ερως δεν πηγα....
 

room6010

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
εκτός από την Εμμανουέλα κανένα άλλο call girl παίζει στην Θράκη;
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
πήρα τηλέφωνο την εμμανουέλα και ενώ γράφει ότι εξυπηρετεί και Κομοτηνή όταν πήρα τηλ να κλείσω μου το έκλεισε στα μούτρα όταν της είπα ότι είμαι από Κομοτηνή.

Την έχεις πάρει εσύ στην Ξάνθη? είναι αυτή που φαινεται στις φωτό? (δύσκολα)
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
πήρα τηλέφωνο την εμμανουέλα και ενώ γράφει ότι εξυπηρετεί και Κομοτηνή όταν πήρα τηλ να κλείσω μου το έκλεισε στα μούτρα όταν της είπα ότι είμαι από Κομοτηνή.

Την έχεις πάρει εσύ στην Ξάνθη? είναι αυτή που φαινεται στις φωτό? (δύσκολα)

Η κοπέλα είναι μουφα μεγάλη... Ήταν θεσσαλονίκη και λόγω ότι δεν είχε πελατεία είπε να το
ρίξει επαρχία για αρπαχτές...
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Δεν νομίζω να είναι η κλασική που έπαιζε Θεσσαλονίκη. έχουν εμφανιστεί 2-3 τελευταία εδώ γύρω με διαφορετικές τιμές-υπηρεσίες και τηλέφωνα..ελπίζω τουλάχιστον, γιατί σκέφτομαι να την πάρω μόλις πέσει το μηνιάτικο του Σεπτεμβρίου  :grin:
 

fffikinho41989

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εχει να προτεινει κανεις που να εχει παει προσφατα?
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για το prive studio? εχει παει να μας πει εντιποσεις? :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom