Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GIORGOS 45 ATHENS BY NIGH

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολη την παρέα.
Τελικά τα πραγματα στην Ξάνθη ενώ ήταν σε ένα επίπεδο τώρα αρχίζει να πέφτει δραματικά, σε επίσκεψη στα μαγαζιά εκεί κοντά στο μασούτη τα πράγματα ήταν μέτρια έως χάλια δεν λέω καλή η πρόθεση αλλά δεν φτάνει!!!! Που είναι η θρυλική Κωνσταντίνα να γουστάρουμε.....(αν ξέρει κανείς απο διπλανές πόλεις να πεί τίποτα τώρα που είμαι βόρειο ελλάδα)Όσο για το studio δεν λέω καλό για τα δεδομένα της περιοχής αλλά μπορεί να βελτιωθεί σε εμψυχο δυναμικό πάρα πολύ !!! Κρίμα !!!
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Πες τα συναγωνιστη, την τελευταια φορα πγα για Κωνσταντινα και ηταν η σισσυ δν ψηθηκα δν μπηκα και οταν ρωτησα τον τσατσο ποτε 8α ξαναρθει η Κων/να δν ξερω και οτι ξερεις ξερω και τετοια χαζα, αν ηταν σωστος επαγγελματιας η θα κρατουσε Κων/να η 8α εφερνε κατι ισαξιο αλλα οχι ετσι...χαλια δυστηχως τα πραγματα... εκανες εφοδο σε ολα τα σπιτια ? ολες χαλι ηταν ?
 

GIORGOS 45 ATHENS BY NIGH

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα μια βόλτα σε όλα. Δεν ήταν όλες χάλι αλλά για το επίπεδο του studio δεν ήταν και καλές, μέτριες θα έλεγα.
Για τα άλλα δύο στο μασούτη σου είπα καλές οι προθέσεις αλλά δεν φτάνουν !!!! Έλεος πια !!! Μια Κωνσταντίνα ήταν που έσωζε την κατάσταση !!!
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερες παιδες κανα νεο απο τα σπιτια της Ξανθησ τπτ ?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερες παιδες κανα νεο απο τα σπιτια της Ξανθησ τπτ ?
 

makis53

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
διπλα στις γραμμες στο αριστερο σπιτι ειναι μια ξανθια με πιασηματα δεν θυμαμαι ονομα και δεξια ηταν μια δαρδανα ψηλη ξανθο μαλλι ονοματι αννα και το μονο σπιτι που ηταν απεναντι απο το μασουτη εκλησε νομιζω παιδες
 

makis53

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
διπλα στις γραμμες στο αριστερο σπιτι ειναι μια ξανθια με πιασηματα δεν θυμαμαι ονομα και δεξια ηταν μια δαρδανα ψηλη ξανθο μαλλι ονοματι αννα και το μονο σπιτι που ηταν απεναντι απο το μασουτη εκλησε νομιζω παιδες :2funny:
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερες παιδες κανα νεο απο τα σπιτια της Ξανθηs τπτ ?
 

makis53

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερες παιδες διπλα στις γραμμες στο αριστερο σπιτι ειναι μια ξανθια με πιασηματα δεν θυμαμαι ονομα και δεξια ηταν μια δαρδανα ψηλη ξανθο μαλλι ονοματι αννα και το μονο σπιτι που ηταν απεναντι απο το μασουτη εκλησε νομιζω παιδες 2funny
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκες. πηγα στο ερος παλι προχθες γιατι είναι το μονο που αξιζει στην Ξανθη. Το λοιπον, στο αριστερα μαγαζακι ένα καστανομαλλικο πολύ πολύ καλο σε όλα του.Κατερινα το ονοματακι και προγραματα κανει πολλα εκτος από κολαρακι(κριμα) και δεν βιαζεται και στην πιπα θεα.πηρα το προγραμα με 40 ευρο για πιο χαλαρα σο χρονο αλλα το μαναρι με τσιποθκοσε τοσο καλα που δεν θα αντεχα και πολύ και ο χρονοσ θα πηγενε χαμενος.ε μου λεει δεν πηραζει κανοθμε 69 με τα ιδια αν και ειχε 50 .τιν εωαζα να με πιπονει και όταν κοντευα να τελειωσω το εχονα στο μουνακι της και μετα παλι τσιμπουκακι 3 φορες, ε δεν αντεξα άλλο ο ανθροπας τελειοσα στο μουνακι της λιγο μπλα μπλα ( τα ελληνικα της τελεια). Στο δεξιο μαγαζακι που πηγα μετα να δω τι παιζει και να σας γραπσω να μαθετε και εσεις είναι ένα ρουμανακι πολύ ομορφο και γλυκο.φατσουλα και σωματακι που κανει μπαμ ότι είναι ρουμανα πολύ ωραιο. από προγραματα μονο απλο δυστυχος αλλα καυλοσα και μπηκα παλι.μονο και μονο στη θεα από το κολαρακι της το απαλοτατο δερματακι της και το γλυκο μουτρακι της εχυσα και παλι στο μουνακι της. ελληνικα δεν ξερει τιποτα άλλο εκτος από το γεια σου τι κανεις. σε γενικες γραμμες περασα πολύ καλα και σε καμια περιπτοση δεν κλαιω τα λεφτα μου. περεμενω γνωμες και από αλλους να δουμε τι λενε. :uglystupid:
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Έχω να περάσω παρα πολλά χρόνια από την Ξάνθη.Δεν συζητάω πια για τα μπουρδέλα μέσα στις γειτονιές των μειονοτήτων αλλά εκείνα τα δυο μαζί υπάρχουν ακόμα?Επίσης διαβάζω για ένα κοντά στο Μασούτη.Κι αυτό το θυμάμαι !!!Είναι αυτό που είναι μόνο του...Δεν με ενδιαφέρουν τα μοντέρνα πεντακάθαρα στούντιο γιατί είμαι παραδοσιακός και γουστάρω μεγάλες , χοντρούλες και εντελώς cult χώρους.Σε λίγες μέρες θα είμαι προς Ξάνθη οπότε θα ψάξω να δω τι γίνεται.Εννοείται πως θα ακολουθήσει report όπως τα παλιά ένδοξα χρόνια!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.798
Κριτικές
178
Like
39.357
Πόντοι
21.896
Έχω να περάσω παρα πολλά χρόνια από την Ξάνθη.Δεν συζητάω πια για τα μπουρδέλα μέσα στις γειτονιές των μειονοτήτων αλλά εκείνα τα δυο μαζί υπάρχουν ακόμα?Επίσης διαβάζω για ένα κοντά στο Μασούτη.Κι αυτό το θυμάμαι !!!Είναι αυτό που είναι μόνο του...Δεν με ενδιαφέρουν τα μοντέρνα πεντακάθαρα στούντιο γιατί είμαι παραδοσιακός και γουστάρω μεγάλες , χοντρούλες και εντελώς cult χώρους.Σε λίγες μέρες θα είμαι προς Ξάνθη οπότε θα ψάξω να δω τι γίνεται.Εννοείται πως θα ακολουθήσει report όπως τα παλιά ένδοξα χρόνια!
το σπιτακι στο μασουτη εχει κλεισει
αρεμειναν τα δυο μονο τα αντικρυστα
και χει και ενα στουντιο στο 3 χιλιομετρο ξανθη -κομοτηνης στα αριστερα οπως βγινις απο την πολη
 

petslaver

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Sex volcano μήπως γνωριζεις τηλέφωνο απο αφτο που ειναι εκτος ξανθης στο 3ο χλμ?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα εγω την προηγουμενη βδομαδα που περασα μια βολτα απο τα 2 ηταν και τα 2 κλειστα ...για αυτα που περνας τη γεφυρουλα μιλαω πριν το Μασουτη...
 

makis53

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Kαλησπέρα αυτά που αναφέρει ο NOTNot μέσα στις γειτονιές των μειονοτήτων που ακριβώς είναι?
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
exoun kleisei afta type edw k polla xronia

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι κανα νεο απο της Ξανθης τα στενα ?
 

ARKAS225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Κανενας φιλος για παρεα τσαρκα αποψε???
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα κανενα νεο απο μαγαζια της Ξανθης ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom