Νέα

Βιετνάμ sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
Η πιο ευκολη και αμεση διεξοδος για πηδημα στη Σαιγκον ειναι τα “Lady Bar”.
Βρισκονται στην District 1, κυριως γυρω απο την οδο Hai Ba Trung.
Εξω απο το μπαρ βρισκεται τουλαχιστον ενας κραχτης, που μολις πλησιασεις πεταγεται προς αγραν πελατη.
Αν κοντοσταθεις , ορμαει προς την πορτα, την ανοιγει και σημαινει συναγερμο.
Τα πρωτα κοριτσοπουλα ηδη ξεπροβαλλουν.
Κανοντας ενα βημα στο εσωτερικο του μαγαζιου και σταματωντας για εποπτευση του χωρου, εχεις κιολας σε παραταξη μπροστα σου ολες τις διαθεσιμες κοπελες.
Κατα τη γνωμη μου δεν χρειαζεται να προχωρησεις παραμεσα ουτε για να πιεις ποτο ουτε για να παιξεις μπιλιαρδο, εκτος κι αν θελεις να μοιρασεις χρηματα σε φιλοδωρηματα και lady drinks.
Η επιλογη ερωτικης παρτενερ μπορει να γινει στην εισοδο του καταστηματος με το barfine να στοιχιζει 300-400Κ VND και το κοστος της short time απασχολησης να ανερχεται στο 1-1,2Μ VND (ισοτιμια αρχων Φεβρουαριου στα ανταλλακτηρια της πολης: 1€ ~28000 VND).
Απο επιπεδο ομορφιας συναντας την μετριοτητα εως την χαριτωμενη κουκλιτσα, ενω η υπηρεσια μπορει να ειναι τυπικη εως να περιλαμβανει “everything” ( αυτο το τελευταιο κυριως σε Café 29 και Cali).
Ιδου και η χωροταξικη παρουσιαση των “Lady Bar” που επισκεφθηκα πριν απο λιγες μερες: [URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=200186257349195325705.00049bedcf273578beeb3&z=17[/url]
Μια αλλη επιλογη που αφορα κυριως νυχτοπουλια ειναι τα κλαμπ τυπου Apocalypse now και Velvet, οπου οι freelancers αφθονουν.
Για οσους θελουν να προσπαθησουν περισσοτερο υπαρχουν φυσικα και τα beauty salons. Εκτος απο το dmax υπαρχουν πολλα ακομα. Μια δημοφιλης αλυσιδα ειναι και τα Duyen Dang με υποκαταστηματα στις Truong Dinh str. και Le Anh Xuan str.
www.youtube.com/watch?v=pmXnku-KprU]http://www.youtube.com/watch?v=pmXnku-KprU[/video]
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Λοιπον μορτες Παρασκευη, αν ολα πανε καλα, θα ειμαι Να Τρανγκ, οποτε πιστευω να βρω το καιρο να σας δωσω φρεσκες πληροφοριες για το τι τρεχει εκει κατω.
Αντε και καλο μας ταξιδι!!!!

Κανένα νέο από Να Τρανγκ ? Πως πάει εκεί ?
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Συμβαίνουν και αυτά!
Και στο Σαμούι πέρσι αν θυμάμαι καλά καρφώσαν δύο ταχύπλοα από το Full Moon Party
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Πως λέγεται η Ελλάδα στα Βιετναμέζικα ?
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Και πως λέγονται οι Έλληνες στα βιετναμέζικα ?
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Λοιπον μορτες Παρασκευη, αν ολα πανε καλα, θα ειμαι Να Τρανγκ, οποτε πιστευω να βρω το καιρο να σας δωσω φρεσκες πληροφοριες για το τι τρεχει εκει κατω.
Αντε και καλο μας ταξιδι!!!!


Ο ρεμπέτης ρε παιδια τι εγινεςς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
μετα το ταξιδι στο Βιετνάμ χαθηκε λετε να εμεινε μονιμα εκει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ακομα περιμενω να διαβασω............................

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Ο ρεμπέτης ρε παιδια τι εγινεςς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
μετα το ταξιδι στο Βιετνάμ χαθηκε λετε να εμεινε μονιμα εκει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ακομα περιμενω να διαβασω............................

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
τον βρηκα
τον βρηκα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
και για του λογου το αληθες....


ρε μαγκες γαμιοντας πηγαινα να μεινω εκει.....ετοιμος ειμαι...

για αναλογη επειχηρηση στην ολλανδια εχω 1500ευρω νοικι συν φορους ασφαλειες ρευματα κλπ κλπ
εν μεσω κρισης....
και χωρις να γαμαμε τα δροσερα μουνακια που γαμανε οι τυποι εκει.....

αν μη τι αλλο κορυφαια ποιοτητα ζωης
ζωη σε αργους ρυθμους χωρις αγχος και προβληματα....
σιγουρα λιγοτερη τεχνολογια αλλα αυτο ειναι καλοοοοο......
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
απιστευτοοοοοοοο

καλα που δεν εχω (οπως παντα :2funny: :2funny: :2funny:)
λεφτα για εισητηριο να φυγω τωωωωωραααα.....
και καθιστε εσεις οι υπολοιποι να δουλευετε για το ικα-τεβε-οαεδ-δντ-για τα κλεμενα απο τους πολιτικους-χρεη-δανεια-δεη-δημοσιους υπαλληλους-κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ

το μονο λαθος του που πηρε και την γυναικα του μαζι......

κτλ κτλ κτλ
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Ο ρεμπέτης ρε παιδια τι εγινεςς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
μετα το ταξιδι στο Βιετνάμ χαθηκε λετε να εμεινε μονιμα εκει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ακομα περιμενω να διαβασω............................

Εγώ τον βλέπω να παντρεύτηκε στο Βιετνάμ (εδώ που τα λέμε γιατί όχι ! - όπως και να το κάνουμε οι Βιετναμέζες δεν παίζονται !)
Για ρίξε ένα μάτι για γάμους στο Βιετνάμ - αλά και στα ελληνικά:

www.vietnam-weddings.com/gamos_ala_vietnamezika.html]http://www.vietnam-weddings.com/gamos_ala_vietnamezika.html[/url]

Γράφει: Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες για την διοργάνωση γάμων στο Βιετνάμ.......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εγώ τον βλέπω να παντρεύτηκε στο Βιετνάμ (εδώ που τα λέμε γιατί όχι ! - όπως και να το κάνουμε οι Βιετναμέζες δεν παίζονται !)
Για ρίξε ένα μάτι για γάμους στο Βιετνάμ - αλά και στα ελληνικά:

www.vietnam-weddings.com/gamos_ala_vietnamezika.html]http://www.vietnam-weddings.com/gamos_ala_vietnamezika.html[/url]

Γράφει: Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες για την διοργάνωση γάμων στο Βιετνάμ.......
τυπε παιζουν πολλοι γαμοι ελληνων εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom