Νέα

Βιετνάμ sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
καλησπερα σας με ενδιαφερει να παω για 16 δεκεμβριου για 15 μερες ποιος μπορει να μου δωσει καποιες συμβουλες για κοστος κλπ κλπ κλπ σας ευχαριστω πολυ
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Πρέπει να γίνεται χαμός.

   
 

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Δεν βλεπω και πολυ κινηση στο θεμα...
Βρισκομαι Σαιγκον απο σημερα και αναρωτιεμαι αν ισχυουν διαφορετικα δεδομενα απο τις αρχικες περιγραφες προ ετων.
Στο ξενοδοχειο μου, δεν δεχονται επισκεπτες και αν αντιληφθουν πουτανα σε κυνηγανε κιολας...
Πρωτη μεγαλη διαφορα με Ταυλανδη.
Οκ, θα πρεπει να ψαξω ποια ειναι guest friendly.
Ξερει κανεις καποιο σιγουρα?
Κοντα σε district 1, φανταζομαι για ευκολη προσβαση σε γνωστα σημεια.
Πολλα μασατζιδικα με υποσχομενες υπηρεσιες, δεν δοκιμασα λογω υπερπροσφορας.
Απο μπαρακια για σιγουρο ψαρεμα, ποια ειναι καλα τωρα?

Vung Tau, λενε εδω οτι ειναι βαρετα πλεον και μονο για οικογενειες.
Τοσο πολυ αλλαξε αναποδα σε αυτα τα χρονια?
Ισχυει?

Nha Trang, λεω να παω μετα την πρωτοχρονια (μιας και θεωρητικα ειναι καλυτερη στην Σαιγκον).
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.771
Κριτικές
178
Like
39.307
Πόντοι
21.896
noikiase mesw booking com καποιο διαμερισμα και κουβλς οτι θελεις

εγω ετσι εκανα ανοι
 

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Επισης, πλεον βιζα βγαζεις ηλεκτρονικα απο πριν πανευκολα σε 2-3 μερες στο εμαιλ σου.
Δεν ξερω αν εχει αναφερθει, αλλα πλεον γινεται επισημα απο το υπουργειο εξωτερικων τους.
Μην τσιμπατε με γραφεια που μεσολαβουν και παιρνουν λεφτα για αερα κοπανιστο.
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • viet1unnamed (5).jpg
    viet1unnamed (5).jpg
    114,3 KB · Εμφανίσεις: 225
  • BIETN1shutterstock_555192388-girl-in-traditional-costume-rowing-boat-and-playing-traditional-instrum
    BIETN1shutterstock_555192388-girl-in-traditional-costume-rowing-boat-and-playing-traditional-instrum
    751,3 KB · Εμφανίσεις: 109

ΓιώργοςΗΒ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, σκέφτομαι μετά τα Lockdowns, ένα ταξίδι Ασία σε Ταϋλάνδη ή Βιετνάμ. Έχω επισκεφθεί αυτές τις χώρες και πέρασα υπέροχα.

Θα ήταν ακόμα πιο φοβερό να επισκεφθώ αυτές τις χώρες με κάποιον συναγωνιστή/ στές καθώς ένας φίλος μου με τον οποίο ταξιδεύαμε μαζί δεν έχει χρήματα.

Γι αυτό όποιος είναι αποφασισμένος όπως εγώ, να γνωριστούμε πριν το ταξίδι και να το σχεδιάσουμε μαζί. Είμαι γενικά ευέλικτος.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
καλήμερα στα παιδιά! Έχει πάει κανείς πρόσφατα να μας πει τι γίνετε? έχουν χαλαρώσει τα πράγματα? σε ποια πόλη αξίζει για σεξοτουρισμο ?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
τύποι να πάει κανείς ταξίδι αναψυχής και να ρίξει κι έναν πούτσο σε μια ντόπια ιερόδουλη (αν δε βρει γκομενίτσα) το βρίσκω οκ και λογικό, αλλά να επιλέγεις προορισμό με βάση τις ιερόδουλες και πως θα γαμήσεις μου φαίνεται απλά τραγικό.
βγαίνουμε από τη χώρα για να ανοίξει το μάτι μας και να αποκτήσουμε εμπειρίες, όχι για να πληρώσουμε γαμήσια.
λέω εγώ τώρα...
για να μην επισημάνω το γεγονός ότι έτσι πραγματικά οδηγούνται πληθυσμοί ολόκληροι στην εκπόρνευση, και μάλιστα στις χειρότερες μορφές της. το θέαμα - προ 25ετίας - ενός αρχιδιού που προσπαθούσε ο παλιομαλάκας να σπρώξει σε μένα και την κοπέλα μου τα παιδιά και τη γυναίκα του για λίγα δολλάρια δεν θα το ξεχασω ποτέ.
σταματάω το σπαμ :hi:
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
2.408
Πόντοι
446
5εκατομμυρια σχολια για την κορεσμενη ταιλανδη αλλα το Βιετναμ φαινεται πολυ πιο αναβαθμισμενο σε ολα
 

Handsome8

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
5εκατομμυρια σχολια για την κορεσμενη ταιλανδη αλλα το Βιετναμ φαινεται πολυ πιο αναβαθμισμενο σε ολα
Πολύ πιο ακριβό το Βιετνάμ όσο αφορά τον αγοραίο έρωτα. Πιο όμορφες οκ οι Βιετνάμεζες αλλά δεν συγκρίνεται η υποδομή τής Ταϊλάνδης με του Βιετνάμ. Έτη φωτός μπροστά η Ταϊλάνδη. Κυρίως λόγω κουλτούρας.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Πολύ πιο ακριβό το Βιετνάμ όσο αφορά τον αγοραίο έρωτα. Πιο όμορφες οκ οι Βιετνάμεζες αλλά δεν συγκρίνεται η υποδομή τής Ταϊλάνδης με του Βιετνάμ. Έτη φωτός μπροστά η Ταϊλάνδη. Κυρίως λόγω κουλτούρας.
μήπως ΔΕΝ πρέπει να ενισχύουμε μια τέτοια μαλακισμένη κουλτούρα???
εμετικούς τύπους/υπανθρώπους που σπρώχνουν σε ξένους παιδιά και γυναίκα για λίγα δολλάρια?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.760
Πόντοι
46.223
  • Like
Αντιδράσεις: linear

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
769
Κριτικές
15
Like
3.415
Πόντοι
1.436
Ο μέσος μισθός στο Βιετνάμ απ´ότι είδα στο Ίντερνετ είναι 300 δολάρια. Επομένως έπαιρναν περίπου 10 μηνιάτικα για ένα βράδυ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Διαβάζοντας την συζήτηση εδώ και βλέποντας κάποια βίντεο στο YouTube αλλά και μιλώντας με έναν Βιετναμεζο που αγαπάει πολύ την Ελλάδα και θέλει να την επισκεφθεί για 2 λόγους, έβγαλα κάποια συμπεράσματα για την χώρα που βέβαια δεν είναι και τόσο θετικά.
Ο ένας λόγος που ο Βιετναμεζος αγαπάει την χώρα μας είναι γιατί ένας Έλληνας, ο Κώστας Σαραντίδης υπηρέτησε τον Βιετναμέζικο Στρατό, κατά την διάρκεια του πρώτου πολέμου της ΙνδοΚινας και το 2013 ονομάστηκε Ήρωας των Λαϊκών Ενόπλων Δυνάμεων.
Ο άλλος λόγος είναι η Εθνική μας ποδοσφαίρου την οποία παρακολουθεί φανατικά από το 2004.
Σε συζήτηση που είχα μαζί του μου είπε ότι οι Έλληνες που επισκέπτονται το Βιετνάμ ή μένουν σε αυτό χαίρουν ιδιαίτερης εκτίμησης κυρίως λόγου του Σαραντίδη.
Μου είπε μάλιστα ο Βιετναμεζος που πρέπει να μείνω (περιοχή Old Quarter, δυτικά του Κόκκινου ποταμού) και ότι καλό θα ήταν στο Ανόι να μην πάρεις φαγητό ή προιόντα που πουλιούνται σε πάγκους και στον δρόμο γιατί και καλής ποιότητας δεν είναι και ακριβά θα χρεώσουν.
Δεν του έπιασα συζήτηση για τις κοπέλες από το Βιετνάμ γιατί κατάλαβα ότι ο συγκεκριμένος είναι αδιάφορος αν και εγώ του είπα κάποια στιγμή ότι έχετε ωραίες γυναίκες.
Εντύπωση όμως μου έκαναν κάποια σχόλια σε βίντεο που είδα στο γιουτουμπ από Γιαπωνέζο και άλλους γιουτουμπερ. Σε ερωτήσεις του στις κοπέλες από το Βιετνάμ οι περισσότερες προτιμούσαν να γνωρίσουν Βιετναμεζο ή Ασιάτη κυρίως από χώρες όπως η Κίνα γιατί η κουλτούρα του Βιετνάμ έχει επιρροές από την κινέζικη.
Ελάχιστες στο βίντεο είπαν ότι δεν έχουν πρόβλημα να γνωρίσουν κάποιον από χώρα της Δύσης.

Το Ανόι των 9 εκατομμυρίων έχει ένα παράξενο στατιστικό που μπορεί να αποτελέσει μεγάλο κίνδυνο για τον επισκέπτη.
Κυκλοφορούν στους δρόμους της πόλης 6 εκατομμύρια σκουτερς.
Επίσης είναι πολύ ακριβή πόλη.

Η χώρα έχει πληθυσμό 99 εκατομμυρίων σύμφωνα με την απογραφή του 2022 αν δεν κάνω λάθος.
Η Ho Chi Minh είναι η δεύτερη πιο γνωστή πόλη και σε αυτή φθάνει κάποιος με πολύ πιο φθηνό αεροπορικό εισιτήριο από την Ελλάδα σε σύγκριση με το κόστος Αθήνα-Ανόι.
Παρά το γεγονός ότι η πορνεία είναι παράνομη, στους δρόμους και στο Ανόι και στο Ho Chi Minh απ' ότι είδα υπάρχουν freelancers κοπέλες.
Κάποιοι κάτω από τα βίντεο έχουν γράψει αρνητικά σχόλια σχετικά με την κατάσταση στις 2 πόλεις.
Το ένα είναι ότι έχουν φθάσει από Ταυλανδη κυκλώματα που προωθούν στην πορνεία ντόπιες κοπέλες αλλά και κάποιες τις φέρνουν από άλλες ασιατικές χώρες.
Επίσης το θέμα με τα σκούτερ θέλει πολύ μεγάλη προσοχή καθώς έχουν συμβεί παρά πολλά ατυχήματα σε επισκέπτες από την δύση.
Στις φωτογραφίες τα σχετικά σχόλια από βίντεο στο YouTube.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-10-29-00-06-28-128_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-10-29-00-06-28-128_com.google.android.youtube.jpg
    660,7 KB · Εμφανίσεις: 60
  • Screenshot_2023-11-02-01-00-18-041_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-11-02-01-00-18-041_com.google.android.youtube.jpg
    733 KB · Εμφανίσεις: 54
  • IMG_20231102_010046.jpg
    IMG_20231102_010046.jpg
    129 KB · Εμφανίσεις: 57
Τελευταία τροποποίηση:

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Αν παει η βρισκεται καποιος Ανοι προς μεσα Φλεβαρη, ας μου στειλει μηνυμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom