Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
314
Like
656
Πόντοι
81
Εχει παει καποιος προσφατα; ειδα φωτος με τζακουζι και τετοια! Παιζει κατι απ την πρωτη φορα; γνωριζουμε τιμες;
 

paulito

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
91
Like
8
Πόντοι
0
Παιζει γνωστη χορευτρια των Αθηνων σε αυτο το ινστιτουτο;
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Το αδελφό μαγαζί της Βασιλέως Κωνσταντίνου έκλεισε και οι κοπέλες (όσες έμειναν) μεταφέρθηκαν εδώ.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Πέρασμα προ τριών εβδομάδων περίπου. Συνεδρία με την Σόφη (εάν θυμάμαι καλά το όνομα, λόγω ηλικίας άρχισα να ξεχνάω εύκολα). Μετρίου ύψους, τροφαντούλα με καλά πιασίματα (όχι όμως αντιαισθητικά χοντρή), με βυζί τριάρι, μαυρισμένη πλήρως χωρίς γραμμές (κάνει σολάριουμ κατά δήλωσή της). Μια ώρα 80 ευρώ, καλό μασάζ και καλή πίπα (αν και με τα πεταχτά δοντάκια είχε ένα θεματάκι).
 

magoplis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
στη Σκουφά πήγαινα πολύ συχνά κυρίως με την Χριστίνα τη Ρουμάνα,γενικά έμενα ευχαριστημένος, τώρα που έχει μετακομίσει το σκέπτομαι διαβάζοντας και τις κριτικές
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Πλέον το μαγαζί λέγετε city golden spa.
Σε μια σελίδα στο ίντερνετ βρήκα και διαφήμιση τους. Έχουν τρία κορίτσια, από σώμα καλές φαίνονται, φάτσα δεν δείχνει. Όποιος ξέρει κάτι περισσότερο ας το πει...
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
περασμα σήμερα καθώς βρισκόμουνα κοντά για δουλειές..ευγενέστατη κυρία στην υποδοχή με εβαλε απευθείας στο μασαζορούμ να περιμένω.μου παρουσιαστηκαν 3 κοπέλες.όμορφες σχετικά και ηλικία γύρω στα 25.πέρασα με την πιο όμορφη για τα δικά μου γούστα μελανουρι απο σαλόνικα με ωραιο γυμνασμένο κορμάκι.καλή στο πρόγραμμα που εκτέλεσε.τα προγράμματα όμως δεν είναι vfm καθώς έχει 60ε το 20 λεπτο και 100ε το 40 λεπτο.δε λέω καλά μουνάκια αλλά ξεπερνάνε το μέσο όρο της αγοράς οι τιμές αυτές..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
περασμα σήμερα καθώς βρισκόμουνα κοντά για δουλειές..ευγενέστατη κυρία στην υποδοχή με εβαλε απευθείας στο μασαζορούμ να περιμένω.μου παρουσιαστηκαν 3 κοπέλες.όμορφες σχετικά και ηλικία γύρω στα 25.πέρασα με την πιο όμορφη για τα δικά μου γούστα μελανουρι απο σαλόνικα με ωραιο γυμνασμένο κορμάκι.καλή στο πρόγραμμα που εκτέλεσε.τα προγράμματα όμως δεν είναι vfm καθώς έχει 60ε το 20 λεπτο και 100ε το 40 λεπτο.δε λέω καλά μουνάκια αλλά ξεπερνάνε το μέσο όρο της αγοράς οι τιμές αυτές..
...όταν λες πρόγραμμα , πρόγραμμα με α και β μέρος ;;ακόμη και στο 20λεπτο;;
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
27
Πόντοι
1
περασμα σήμερα καθώς βρισκόμουνα κοντά για δουλειές..ευγενέστατη κυρία στην υποδοχή με εβαλε απευθείας στο μασαζορούμ να περιμένω.μου παρουσιαστηκαν 3 κοπέλες.όμορφες σχετικά και ηλικία γύρω στα 25.πέρασα με την πιο όμορφη για τα δικά μου γούστα μελανουρι απο σαλόνικα με ωραιο γυμνασμένο κορμάκι.καλή στο πρόγραμμα που εκτέλεσε.τα προγράμματα όμως δεν είναι vfm καθώς έχει 60ε το 20 λεπτο και 100ε το 40 λεπτο.δε λέω καλά μουνάκια αλλά ξεπερνάνε το μέσο όρο της αγοράς οι τιμές αυτές..

Άμα άξιζε φίλε μου χαλάλι τα 20 ευρώ παραπάνω.
Δυστυχώς τα περισσότερα μάσαζ δεν διαφέρουν από απλούς οίκους ανοχής
 

peroukas27

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
Παίζει τπτ καλό εκεί αξίζει η επίσκεψη?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Όποιος συναγωνιστής επιθυμεί ανταλλαγή απόψεων σε πμ για το συγκεκριμένο ελαιοτριβειο είμαι διαθέσιμος
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Εδώ παλιά δε δούλευε μια σεριφισσα περίεργη κάπως...δε θυμάμαι όνομα μωρέ που ήταν και στο Φαλήρου...
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Την λένε Σάντρα. Είναι λίγο απότομη και με λίγες κουβέντες.Επίσης είναι και αυτή που ήταν στην Σκουφά 10. Ταίριαξαν και οι δύο και να ήταν τρόπος να σου πάρουν τα λευτά χωρίς να προσφέρουν τίποτα. Κατά καιρούς έχουν όμορφα κορίτσια αλλά τα καθοδηγούν να μην προσφέρουν πολλά. Ετσι είσαι αναγκασμένος με κάποια που θα πάρεις να βάζεις το χέρι στην τσέπη συνέχεια αλλιώς δεν κάνουν τίποτα και σου σπάνε τα νεύρα. 
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Την λένε Σάντρα. Είναι λίγο απότομη και με λίγες κουβέντες.Επίσης είναι και αυτή που ήταν στην Σκουφά 10. Ταίριαξαν και οι δύο και να ήταν τρόπος να σου πάρουν τα λευτά χωρίς να προσφέρουν τίποτα. Κατά καιρούς έχουν όμορφα κορίτσια αλλά τα καθοδηγούν να μην προσφέρουν πολλά. Ετσι είσαι αναγκασμένος με κάποια που θα πάρεις να βάζεις το χέρι στην τσέπη συνέχεια αλλιώς δεν κάνουν τίποτα και σου σπάνε τα νεύρα. 

έλα ρε αυτή που δούλευε και στο συγγρού 12 πριν 12-15 χρόνια???
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Εγώ την θυμάμαι Φαλήρου 15 Μετά πήγε απέναντι απο το άγαλμα του Τρούμαν και τώρα εδώ που έσμιξε με την άλλη που ήταν στο Σκουφά 10. Η πολιτική τους είναι μη ζητάτε πολλά από τα κορίτσια
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
προς ενημέρωση των συναγωνιστων

στο συγκεκριμένο μαγαζι ναι μεν εχει ωραια μουνάκια αλλα εχουν πλεον καταργησει το 20 λεπτο προγραμμα με τα 60 ευρω!μόνα διαθέσιμα πλεον ειναι

-30 λεπτα 80Ε
-45 λεπτα 100Ε
-60 λεπτα 120Ε

Απο εμένα μαυρο μεχρι νεοτέρας
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
προς ενημέρωση των συναγωνιστων

στο συγκεκριμένο μαγαζι ναι μεν εχει ωραια μουνάκια αλλα εχουν πλεον καταργησει το 20 λεπτο προγραμμα με τα 60 ευρω!μόνα διαθέσιμα πλεον ειναι

-30 λεπτα 80Ε
-45 λεπτα 100Ε
-60 λεπτα 120Ε

Απο εμένα μαυρο μεχρι νεοτέρας
Αυτες οι τιμες ειναι ληστεια μετα φονιυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom