Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Φυσικά και είναι πολλά.....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Να το πω άλλη μια φορά. Μπαίνουμε στο μαγαζί και δεν ντρεπόμαστε γιατί πληρώνουμε και δεν ζητάμε κάτι δωρεάν. Ζητάμε αυτό που θέλουμε από την αρχή και αν δεν συμφωνούμε παίρνουμε τον εαυτό μας και φεύγουμε. Πάντα με ευπρέπεια βέβαια.
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Να το πω άλλη μια φορά. Μπαίνουμε στο μαγαζί και δεν ντρεπόμαστε γιατί πληρώνουμε και δεν ζητάμε κάτι δωρεάν. Ζητάμε αυτό που θέλουμε από την αρχή και αν δεν συμφωνούμε παίρνουμε τον εαυτό μας και φεύγουμε. Πάντα με ευπρέπεια βέβαια.

Συμφωνω, κατα βαση. Κατα την αποψη μου, μονο 3-4 περιπτωσεις (και αυτες μονο στο Σολωνος 80 και στο
σουφι σπα στη Νεα Σμυρνη) αξιζουν τα 100 ευρω φουλ προγραμμα. Υπαρχουν βεβαια και τα υποκειμενικα μας γουστα
που παιζουν σημαντικο ρολο σε αυτη μου την αποψη.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
στο Σούφι τι έφερε τώρα τελευταία?
 

xizas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
στο Σούφι τι έφερε τώρα τελευταία?

Εκτος απο τις γνωστες παλιες, εχει φερει και δυο καινουργιες Ελληνιδες, την Λιζα και την
Κατερινα (γυρω στα 26-28). Η Λιζα αξιζει απο υπηρεσιες (πολυ καλυτερες απο αυτες της Μαρινας),
την Κατερινα δεν την εχω δοκιμασει.







 

nikolas777777777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες μου ειπαν οτι εκει περα ειναι βρωμιαρες και αλουστες... ισχυει ?
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες μου ειπαν οτι εκει περα ειναι βρωμιαρες και αλουστες... ισχυει ?

αφού έχεις τις πληροφορίες σου γιατί ρωτάς ? πάντως στην συγκεκριμένη περιοχή εάν είναι έτσι που τα λες θα είχε κλείσει προ πολλού ,,,,,,άρα ...μάλλον κάτι σε βασανίζει
 

nikolas777777777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μαγγες μια σοφια που δουλευε το καλοκαιρι εκει ξανθια με γαλαζια ματια και ενα τατουαζ ηλιο στην πλατη μπορει να μου πει κανεις ποσο χρονων ηταν? ευχαριστω εκ των προτερων
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
μαγγες μια σοφια που δουλευε το καλοκαιρι εκει ξανθια με γαλαζια ματια και ενα τατουαζ ηλιο στην πλατη μπορει να μου πει κανεις ποσο χρονων ηταν? ευχαριστω εκ των προτερων

59
 

nikolas777777777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μηπως ξερει κανεις αλλος? ggary1000 μηπως ξερεις εσυ?
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
καλημερα εδω ακομα ειναι η τιμεσ στα 110 ευρω πηγεσ κανεισ προσφατα
 

georgiosT

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, θέλω την βοηθεια σας σε εναι  θέμα νομιζω σοβαρό... ΜΙα φίλη εκλεισε ραντεβού σε αυτό το μαγαζι απο το γκρουπον (

εδω κοιταξτε τι διαφήμηση κάνει,

Να μην σας κουραζω πολύ, μόλις μπήκε μέσα την υποδεκτηκαν 2 κοπελες και της ειπαν να παει σε ενα δωματιο να περιμενει, μπηκε και μετα απο λίγο σκάει ενας τύπος και μόνο που δεν τη βίασε η κοπελα εφυγε τρομαγμενη απο εκει.... ( η κόπελα δεν συνηθίζει να κάνει μασαζ απλα ετυχε λογω του κουπονιου)

Θέλω την γνώμη σας ,  εσεις στη θέση μου τι θα κάνατε;;

ευχαριστω πάρα πολύ
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Καλησπέρα σας, θέλω την βοηθεια σας σε εναι  θέμα νομιζω σοβαρό... ΜΙα φίλη εκλεισε ραντεβού σε αυτό το μαγαζι απο το γκρουπον (

εδω κοιταξτε τι διαφήμηση κάνει,

Να μην σας κουραζω πολύ, μόλις μπήκε μέσα την υποδεκτηκαν 2 κοπελες και της ειπαν να παει σε ενα δωματιο να περιμενει, μπηκε και μετα απο λίγο σκάει ενας τύπος και μόνο που δεν τη βίασε η κοπελα εφυγε τρομαγμενη απο εκει.... ( η κόπελα δεν συνηθίζει να κάνει μασαζ απλα ετυχε λογω του κουπονιου)

Θέλω την γνώμη σας ,  εσεις στη θέση μου τι θα κάνατε;;

ευχαριστω πάρα πολύ


Αδερφε πως πηγε να την βιασει? Τι της εκανε? Μηπως ειναι λιγο υπερβολικη?
 

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να πας να τον γαμησεις μεγαλε και αμα γουσταρεις στειλε μου πμ να τους γαμησουμε μαζι......εγω στη θεση σου θα τους εκανα διαφορα..πμ για περαιτερω
 

georgiosT

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Υπερβολικη όχι, της εβαλε χοντρο χερι.... υπηρχε θεμα, δεν μπορω να γραψω παραπανω διοτι δεν ξερω ποιος διαβαζει.... επισης ναι να παω να το καψω, και μετα;;;;;;;;  δεν ειναι μόνοι τους αυτοί αδερφε.... απο που ειναι τι ακρες εχουν;;;; μεχρι που θα φτασει;;; αλλα αυτό δεν μπορεί να συμβαινει στην καθε κοπελα..... δεν ξερω.....  αυτα.... ευχαριστω....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Υπερβολικη όχι, της εβαλε χοντρο χερι.... υπηρχε θεμα, δεν μπορω να γραψω παραπανω διοτι δεν ξερω ποιος διαβαζει.... επισης ναι να παω να το καψω, και μετα;;;;;;;;  δεν ειναι μόνοι τους αυτοί αδερφε.... απο που ειναι τι ακρες εχουν;;;; μεχρι που θα φτασει;;; αλλα αυτό δεν μπορεί να συμβαινει στην καθε κοπελα..... δεν ξερω.....   αυτα.... ευχαριστω....

Τι σου φταίει το μαγαζί για να "πας να το κάψεις"; Αν μπορείς βρες τον πελάτη που επιτέθηκε στη φίλη σου (υποθέτω θα ήταν κάποιος σουπερ-καβλωμένος πελάτης που είδε θηλυκό και όρμησε) και ζήτα του το λόγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom