Νέα

Βαρόνος Μινχάουζεν 2023 Β΄ ημιτελικός Νίπλης VS tellystalone6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 574
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε πως αξίζει να λάβει τον τίτλο "Βαρόνος Μινχάουζεν 2023"

  • Νίπλης

    Ψήφοι: 29 49,2%
  • tellystalone6969

    Ψήφοι: 30 50,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    59
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.776
Like
68.009
Πόντοι
12.756
lizard licking GIF
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.770
Κριτικές
1
Like
6.098
Πόντοι
2.306

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.382
Κριτικές
21
Like
9.771
Πόντοι
3.346
Χαχα Ω Captain my Captain
Σήμερα θα δώσω στον εαυτό μου ρεπό και θα επανέλθω δριμύτερος στην καρδιά των εορτών!
Να σαι καλά για τα καλά σου λόγια κι εμένα δε με πείραξε η υποψηφιότητα μου καθεαυτή αλλά η αυθαίρετη πορεία του διαγωνισμού.
Θες σωστό διαγωνισμό;
Βάλε σαφείς όρους από την αρχή και πες πχ
Ότι μέχρι τις 16/12 οι 4 επικρατέστεροι θα μπουν σε α και β ημιτελικό και έπειτα ως τις 24/12 θα κονταροχτυπηθούν οι δύο επικρατέστεροι των ημιτελικών.
Αλλοιως,φαίνεται αυθαίρετο και στοχοποιητικο.
Να ξέρεις ότι ακόμα περιμένουμε τη συνέχεια με το γείτονα τράππερ και την καργιόλα πιτσιρίκα :rockon:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
Έχει πέσει πολύ χεσμεντέν, με τη φανερή. :tooth:

Ας είναι...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Αξιότιμε Κύριε,

Η επιλογή της διακοπής της ψηφοφορίας ως είχε, και το πέρασμα σε φάση ημιτελικών, ήταν μια απόφαση της τελευταίας στιγμής, και κατ απαίτηση ορισμένων μελών. Τούτο δε διότι ο αριθμός των ψηφισάντων παρέμενε κολλημένος στους 69 για διάστημα πλέον των 24 ωρών και ως εκ τούτου έπεφτε και το ενδιαφέρον. Εικοτολογώ βέβαια πως σε αυτό έπαιξε μεγάλο ρόλο το φανερό της διαδικασίας.

Τώρα όσον αφορά τις αιχμές σας για αυθαιρεσίες και στοχοποίηση, σας απαντώ ευθέως, πως και τα δύο ήτο στις προθέσεις μου. Οπότε, έχετε δίκιο.

Επίσης, όσον αφορά τη συμμετοχή σας, που έγινε κατόπιν προτάσεως άλλων μελών, και την οποία αποδέχτηκα γνωρίζοντας ότι έχετε πραγματική αίσθηση του χιούμορ, πιστεύω ακράδαντα, πως ουδείς νουνεχής σας τίμησε με τη ψήφο του ως ψεύτη. Περισσότερο ως "παραμυθά" σας ψήφισαν, και αυτό στα πλαίσια του γενικότερου χαβαλέ.

Άλλωστε το συγκεκριμένο νήμα, το άνοιξα για μπάχαλο, και όποιος το παίρνει σοβαρά είναι τουλάχιστον ελαφρόμυαλος (για να μην γράψω κάτι πολύ βαρύτερο).

Σας χαιρετώ και σας εύχομαι καλές γιορτές.
Το νήμα το ανοίξατε για το χαβαλέ και το μπάχαλο σωστά.
Πρώτος εγώ έδειξα ότι το διασκεδάζω.
Όμως ακόμη και η πλάκα έχει όρια και δεν την επιτρέπω όταν επιχειρεί να στοχοποιήσει όπως παραδεχτήκατε ο ίδιος.
Γιατί τότε παύει να είναι πλάκα.
Προσπερνώ το ότι δε με ρωτήσατε ευθύς εξαρχής αν επιθυμώ να συμμετάσχω(όπως το ίδιο έγινε και στο διαγωνισμό mr malakas) γιατί στ αλήθεια αναγνώρισα την αρχική διάθεση για χαβαλέ και μάλιστα χαρά μου να συμμετεχω ενεργα σε μια ομαδική πλάκα.Σωστά μαντέψατε εδώ,εχω χιουμορ και ειμαι ανθρωπος της παρεας και του χαβαλε.
Επομένως δε μιλάμε για ευθιξία δική μου αλλά για ελαφρότητα δική σας στο στήσιμο του εγχειρήματός σας.
Για να κλείσω,ο σωστός διαγωνισμός στήνεται ως εξής:
-ρωτάς τους υποψηφίους μέλη που έχεις στο νου σου, αν επιθυμούν να συμμετάσχουν στο διαγωνισμό
-ενημερώνεις άπαντες(συμμετέχοντες και ψηφοφόρους)για τους κανόνες του παιχνιδιού.Γιατί κάθε παιχνίδι έχει τέτοιους αλλοιώς δεν έχει καν πλάκα ούτε νόημα.
Θα δω όλο αυτό το συμβάν ως τη διάθεσή σας για μια ωραιότατη φάρσα που κατά τ άλλα απόλαυσα.
Αυτά κι από μένα.
Καλές γιορτές με υγεία
Αγάπη σε όλους.
Να Γαμιέστε(με όμορφα πουτανάκια και γκομενάκια)
:headbang2::smitten:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.407
Like
16.090
Πόντοι
3.656
Χθες το απόγευμα. Αποχώρησε για λόγους ευθιξίας. Δεν ήθελε να είναι υποψήφιος σε ημιτελικό.


Κάπελα ... άνευ παρεξηγήσεως .... κι εγώ δεν θέλω να έχω καμία σχέση με τις μαλακίες ψηφοφορίες που βάζεις ....
Και τα pm με ενημερώνουν ότι έχεις βάλει πολλές ψηφοφορίες μόνο για την πάρτη μου.
Μέχρι και περί του αν έμενα πριν 7 χρόνια στην γλυφάδα ...

αν γάμαγα πριν 20 χρόνια στη φυλής ....

ποιός ξέρει τι άλλο θα βάλεις ......

αν είχα πάρει πρώτη βίζιτα στα 80s ή στα 90s .........
αν γάμησα περισσότερες τάνες με διαφανείς ή ροζουλί καπότες ....
περισσότερους κώλους με σάλιο , αλοιφή ή βαζελίνη .... ων ουκ εστιν αριθμος
για να το ρίξουμε και εις την καθαρευουσα αφου αμα λαχει ναουμ

Στα αρχίδια μου δηλαδή αφού, απλά γίνεται πολύ μαλακία το θέμα
και το φόρουμ που έχει ήδη γαμηθεί γαμιέται και γίνεται χειρότερο παλτό στο δια ταυτα αμα λαχει να ουμ εξ αδιαιρετου ....
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
Όμως ακόμη και η πλάκα έχει όρια και δεν την επιτρέπω όταν επιχειρεί να στοχοποιήσει όπως παραδεχτήκατε ο ίδιος.Γιατί τότε παύει να είναι πλάκα.

Ασχέτως με την δική μου "ελαφρότητα" την οποία και παραδέχομαι, το παραπάνω καλείται ΕΥΘΙΞΙΑ και είναι από τις πιο κλασικές περιπτώσεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.407
Like
16.090
Πόντοι
3.656
Αν λέει ψέμματα ο καλόγερο ή όχι .... σχετικά με το αν ζει στη γαλλία .... στο μονπελιέρ ή όπου έχει πει ........

Προσωπικά στα @@ μου. Τις ψηφοφορίες όμως τις θεωρώ κατάντια.

ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ....... ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ..... ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΩ
είμαι στο μονπελιέρ γαμιόλες

και βγάζει μία φωτό με φόντο εκεί ......

montpellier-france.jpg


και γαμάει ψηφοφορίες .... ψηφοφόρους ... μαλάκες που σχολιάζουν .... αναλύουν ... κτλ .......

Εμένα στα @@ μου πάντα.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
Κάπελα ... άνευ παρεξηγήσεως .... κι εγώ δεν θέλω να έχω καμία σχέση με τις μαλακίες ψηφοφορίες που βάζεις ....
Και τα pm με ενημερώνουν ότι έχεις βάλει πολλές ψηφοφορίες μόνο για την πάρτη μου.
Μέχρι και περί του αν έμενα πριν 7 χρόνια στην γλυφάδα ...

αν γάμαγα πριν 20 χρόνια στη φυλής ....

ποιός ξέρει τι άλλο θα βάλεις ......

αν είχα πάρει πρώτη βίζιτα στα 80s ή στα 90s .........
αν γάμησα περισσότερες τάνες με διαφανείς ή ροζουλί καπότες ....
περισσότερους κώλους με σάλιο , αλοιφή ή βαζελίνη .... ων ουκ εστιν αριθμος
για να το ρίξουμε και εις την καθαρευουσα αφου αμα λαχει ναουμ

Στα αρχίδια μου δηλαδή αφού, απλά γίνεται πολύ μαλακία το θέμα
και το φόρουμ που έχει ήδη γαμηθεί γαμιέται και γίνεται χειρότερο παλτό στο δια ταυτα αμα λαχει να ουμ εξ αδιαιρετου ....

Troll mode: OFF

Οδοντίατρε,

άνευ παρεξηγήσεως, έχεις ξεπεράσει την απλή σου αυταπάτη πως είσαι το κέντρο του σύμπαντος, κι ότι όλα περιστρέφονται γύρω σου, και έχεις αρχίσει να αυθυποβάλλεσαι σε χαοτικές θεωρίες συνομωσίας στις οποίες ο ένας και μοναδικός στόχος είσαι εσύ.

Επειδή όμως όλο αυτό λαμβάνει χώρα στα τρολλονήματα ενός σάιτ για αγοραίο έρωτα, μήπως (γράφω μήπως) έχει αρχίσει να γίνεται αρρωστημένος ψυχαναγκασμός;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411
Αν λέει ψέμματα ο καλόγερο ή όχι .... σχετικά με το αν ζει στη γαλλία .... στο μονπελιέρ ή όπου έχει πει ........

Προσωπικά στα @@ μου. Τις ψηφοφορίες όμως τις θεωρώ κατάντια.

ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ....... ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ..... ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΩ
είμαι στο μονπελιέρ γαμιόλες

και βγάζει μία φωτό με φόντο εκεί ......

montpellier-france.jpg


και γαμάει ψηφοφορίες .... ψηφοφόρους ... μαλάκες που σχολιάζουν .... αναλύουν ... κτλ .......

Εμένα στα @@ μου πάντα.
Καλά κάνεις.
Την έριξα σε εσένα γτ με τον Nipple lover έχουμε μιλήσει περισσότερες φορές στο φύλλο 0 και όχι μόνο, παρά με εσένα.
Αν πάς όμως τελικό με τον kalogero,την έχω ρίξει στον άλλον και δεν έχω πρόβλημα να το πω.
Νο hard feelings :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom