Νέα

Βαρκελώνη πληροφορίες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fonias

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το Felina τι στυλάκι είναι και αν ξέρει κανείς τι τιμές παίζουν.
 

Επισκέπτης
το Felina τι στυλάκι είναι και αν ξέρει κανείς τι τιμές παίζουν.
το φελινα μαγκα ειναι ο ναος του σεξ μιλαμε με 80 εβροπουλακια γαμας θεομουνα που ουτε τα ct εχουν και μεσα υποδοχει σε αριστο χωρο οπου ο καθενας πελατης μπαινει σε ενα πριβε χωρο και μπαινουν 10-15 κοπελες  και σε χαιρεαταν μια μια αφου σε φιλησουν και σου συστηνονται καθως και στο τελος διαλεγεις κοπελα αφου πρωτα εχεις καβλωσει απο τοσες που εχεις δει!!
απο περιποιηση αφου μπηκαμε τρια ατομα και οι τρεισ βγηκαμε με ενα χμογελο σαν πιτσιρικιου!!!!!μπανακι με το μωρο πιπα οπως θες και μεσα ολες οι φυλες τουιακωβ ανατολικο μπλοκ δυτικο ευρωπαιες λατινες αφρικανες οτι θες!!!!!!
τελεια επιλογη και διπλα στο καμπ νου της μπαρτσελονας δυο σπορ συο γηπεδα δυο ναοι!!!!!!!!!!!
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
το φελινα μαγκα ειναι ο ναος του σεξ μιλαμε με 80 εβροπουλακια γαμας θεομουνα που ουτε τα ct εχουν και μεσα υποδοχει σε αριστο χωρο οπου ο καθενας πελατης μπαινει σε ενα πριβε χωρο και μπαινουν 10-15 κοπελες  και σε χαιρεαταν μια μια αφου σε φιλησουν και σου συστηνονται καθως και στο τελος διαλεγεις κοπελα αφου πρωτα εχεις καβλωσει απο τοσες που εχεις δει!!
απο περιποιηση αφου μπηκαμε τρια ατομα και οι τρεισ βγηκαμε με ενα χμογελο σαν πιτσιρικιου!!!!!μπανακι με το μωρο πιπα οπως θες και μεσα ολες οι φυλες τουιακωβ ανατολικο μπλοκ δυτικο ευρωπαιες λατινες αφρικανες οτι θες!!!!!!
τελεια επιλογη και διπλα στο καμπ νου της μπαρτσελονας δυο σπορ συο γηπεδα δυο ναοι!!!!!!!!!!!
Τα πραγματα δεν ειναι τοσο ιδανικα στο Felina οσο περιγραφει.Πηγα πριν απο λιγες μερες Κυριακη 06/06/13 σε βαζουν σε ενα δωματιακι 3χ4(χωραει 1 κρεβατι 2 κομοδινα 1 καρεκλα 1 ντουζερια και 1 χεστρα) αν εισαι κλειστοφοβικος την εκατσες.Στο δωματιακι αυτο (γαμας) ερχονται οι κοπελες ,καποιες σε φιλανε και σου λενε ονομα και καποιες αλλες σου λενε ενα γεια ειμαι η ταδε.Στην δικη μου περιπτωση ενω ο ιστοχωρος του Felina ειχε σε βραδινη υπηρεσια 15-20 κοπελες σε μενα ηρθαν μονο 4.Απο αυτες οι 3 ηρθαν με εσωρουχα και η 4η με φορεμα.Οι 2 πρωτες δεν βλεποντουσαν και πολυ ενω στην τριτη που πληρουσε καποια κριτηρια με χαλασε ο κωλος της και οτι ηταν κρυα οταν ηρθε.Ετσι διαλεξα την 4η με το φορεμα (μου αρεσε το προσωπο της) και την πατησα(μολις εβγαλε το φορεμα πηρα την πρωτη κρυαδα,οταν βλεπετε φορεμα υποψιαστειτε).Υποτιθεται ηταν Βραζιλιανα περασε προφυλακτικο σε πεσμενο πεος,πιπα για κλαματα και γαμησι αθλιο για να μην πολυλογω δεν καταφερα να τελειωσω.Τα 30 λεπτα πανε 80 ευρω τα 45 δεν θυμαμαι και 1ωρα 150.Αρκετες απο τις κοπελες δεν μιλανε αγγλικα η μιλανε ελαχιστα πραγμα το οποιο δυσκολευει την ολη κατασταση για οσους δεν μιλανε την γλωσσα.Στα συν οτι σε κερνανε ποτο και οτι η κοπελα κανει ενα μπανιο μαζι σου και σε καθε πελατη στρωνουν αλλο σεντονι και τελος εκει κοντα ειναι και το καμπ νου της Μπαρτσα.Το στουντιο εχει γυρω στις 10 πορτες οι οποιες οδηγουν σε μαλλον αντιστοιχα δωματιακια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
Τα πραγματα δεν ειναι τοσο ιδανικα στο Felina οσο περιγραφει.Πηγα πριν απο λιγες μερες Κυριακη 06/06/13 σε βαζουν σε ενα δωματιακι 3χ4(χωραει 1 κρεβατι 2 κομοδινα 1 καρεκλα 1 ντουζερια και 1 χεστρα) αν εισαι κλειστοφοβικος την εκατσες.Στο δωματιακι αυτο (γαμας) ερχονται οι κοπελες ,καποιες σε φιλανε και σου λενε ονομα και καποιες αλλες σου λενε ενα γεια ειμαι η ταδε.Στην δικη μου περιπτωση ενω ο ιστοχωρος του Felina ειχε σε βραδινη υπηρεσια 15-20 κοπελες σε μενα ηρθαν μονο 4.Απο αυτες οι 3 ηρθαν με εσωρουχα και η 4η με φορεμα.Οι 2 πρωτες δεν βλεποντουσαν και πολυ ενω στην τριτη που πληρουσε καποια κριτηρια με χαλασε ο κωλος της και οτι ηταν κρυα οταν ηρθε.Ετσι διαλεξα την 4η με το φορεμα (μου αρεσε το προσωπο της) και την πατησα(μολις εβγαλε το φορεμα πηρα την πρωτη κρυαδα,οταν βλεπετε φορεμα υποψιαστειτε).Υποτιθεται ηταν Βραζιλιανα περασε προφυλακτικο σε πεσμενο πεος,πιπα για κλαματα και γαμησι αθλιο για να μην πολυλογω δεν καταφερα να τελειωσω.Τα 30 λεπτα πανε 80 ευρω τα 45 δεν θυμαμαι και 1ωρα 150.Αρκετες απο τις κοπελες δεν μιλανε αγγλικα η μιλανε ελαχιστα πραγμα το οποιο δυσκολευει την ολη κατασταση για οσους δεν μιλανε την γλωσσα.Στα συν οτι σε κερνανε ποτο και οτι η κοπελα κανει ενα μπανιο μαζι σου και σε καθε πελατη στρωνουν αλλο σεντονι και τελος εκει κοντα ειναι και το καμπ νου της Μπαρτσα.Το στουντιο εχει γυρω στις 10 πορτες οι οποιες οδηγουν σε μαλλον αντιστοιχα δωματιακια.
φιλε εκπλυτομαι με αυτα που διαβαζω
οταν ειχα παει ειχε τουλαχιστον 15 κοπελες αλλα ηταν κια καλοκαιρι και φουλ τουρισμος
ολες ταν πανεμορφες και οι περισσοτερες λατινες οσο για το οτι δεν ηξεραν αγγλικα συμφωνω αλλα τι σε νοιαζει ας μιλανε καυλιαρικα ισπανικα ;) ;)
τα δωματιαα ητανκανονικα τουλαχιστον στα μεσα που ηταν στο βαθος και αριστερα αλλα το πρωτο αριστερα ηταν οντως μικρο και στενο=εκει γαμησε ο φιλος μου!!
στα μειον η ακριβη τιμη των 80 ευρω το μισαωρο αλλα οι κοπελες τουλαχιστον το καλοκαιρι ηαν απο αλλο πλανητη και τουλαχιστον ηταν επαγγελματιες!!!!
ισως παιζει ρολο  σεζον που πας εκει καθωςχειμωνα δεν εχει κινηση η βαρκελωνη
η τσατσα ηταν μια καυλιαρα κλασσικη ισπανιδη στα 35 κοντα με σγουρο σπαστο καστανο μαλλι????????????????
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
φιλε εκπλυτομαι με αυτα που διαβαζω
οταν ειχα παει ειχε τουλαχιστον 15 κοπελες αλλα ηταν κια καλοκαιρι και φουλ τουρισμος
ολες ταν πανεμορφες και οι περισσοτερες λατινες οσο για το οτι δεν ηξεραν αγγλικα συμφωνω αλλα τι σε νοιαζει ας μιλανε καυλιαρικα ισπανικα ;) ;)
τα δωματιαα ητανκανονικα τουλαχιστον στα μεσα που ηταν στο βαθος και αριστερα αλλα το πρωτο αριστερα ηταν οντως μικρο και στενο=εκει γαμησε ο φιλος μου!!
στα μειον η ακριβη τιμη των 80 ευρω το μισαωρο αλλα οι κοπελες τουλαχιστον το καλοκαιρι ηαν απο αλλο πλανητη και τουλαχιστον ηταν επαγγελματιες!!!!
ισως παιζει ρολο  σεζον που πας εκει καθωςχειμωνα δεν εχει κινηση η βαρκελωνη
η τσατσα ηταν μια καυλιαρα κλασσικη ισπανιδη στα 35 κοντα με σγουρο σπαστο καστανο μαλλι????????????????
εχει σημασια το οτι δεν μιλανε αγγλικα γιατι ωσπου να συννενοηθεις θα σου πεσει ο που τσος (μου συνεβει) ακομα και αυτη την εποχη ειχε πολλους τουριστες.Κατι ακομα οι φωτο στον ιστοχωρο τους ηταν επεξεργασμενες δυστυχως.Οχι η τσα2 ηταν μια 55-60 λατινα οπως και οι 3 απο τις 4 κοπελες απ'οσο καταλαβα απο τα χαρακτηριστικα τους
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
mono 3-4 κοπελες :think: :think: :think: :think: κριση και στην βατκελωνη ελεω μερκελ!!!!!!ειψε και κατι αλλα μαγαζια στο παρκο του γκαουντι κοντα αλα δεν θυμαμαι καθολου πως τα λεγανε γιατι μας πηγε ελληνας που ζει εκει!!
αλλα σαν τις γυναικες του φελινα δεν ειχαν τουλαχιστον τοτε ηταν 15 και ηταν κουκλαρες!
μαλλον τωρα το σαβουρεψαν το πραμα!!! στην λασ ραμπλας στα στενα ειχε κατι μαυρες σκετο aids!! :grin: :grin: μετρια που ολο σε κολουσαν και ελεγαν you wanna ficky ficky!! xaxa xaxa με 20 ευρω!!
και sthn berceloneta οταν καναμε μπανιο στην πλαζ ειχε κατι λατινες κοντα στα 2 ψηλα κτιρια που εσκαγαν στην παραλια για να πλασαρουν το εσκορτ τους και μαζι τους απο πισω και οι ταυλανδεζες για μασαζ και οι πακιστανοι-αραβες να πουλαν μοχιτο στην παραλια!!
πολυ τοπλες η παραλια και για πολυ καμακι :grin: :grin: :grin:
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Τι να σου πω μπορει οι υπολοιπες 10-15 κοπελες που λειπανε να ηταν  απασχολημενες προσφεροντας τις υπηρεσιες τους σε αλλους πελατες.Τι να πω μια φορα πηγα,δεν πηγα 5 φορες για να βγαλω ασφαλες συμπερασμα.Τις μαυρουλες δεν τις πετυχα γιατι ψαχτηκα τελευταια μερα και δεν ημουν και μονος για να οργανωθω οπως επρεπε.
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
σε 10 μερες θα ειμαι βαρκελωνη θελω να κανω 2 ερωτησεις;;  :huh: :huh: :huh:
ενα club la riviera που διαβασα σε πιο παλιο ποστ λειτουργει και αν λειτουργει πειτε λιγο ωραρια και τιμες;;;
και αν ειναι δυνατον ενα τοπ 3 για το ποια μαγαζια πρεπει να επισκευτω θα μου ηταν πολυ χρησιμο :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.335
Πόντοι
21.896
σε 10 μερες θα ειμαι βαρκελωνη θελω να κανω 2 ερωτησεις;;  :huh: :huh: :huh:
ενα club la riviera που διαβασα σε πιο παλιο ποστ λειτουργει και αν λειτουργει πειτε λιγο ωραρια και τιμες;;;
και αν ειναι δυνατον ενα τοπ 3 για το ποια μαγαζια πρεπει να επισκευτω θα μου ηταν πολυ χρησιμο :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
σιγουρα το φελινα διπλα στο νουεβο καμπ
otan phga moναδικες λατινες και υπεροχο στουντιο με 60 'η 80 ευρω το μισαωρο και μεσα ειχα καμια 10 μουναρες
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Mάρτιος του 2003, Βαρκελώνη, Ταραγόνα... Βροχή έξω, τα επεισόδια με τους τρομοκράτες τότε και μια χώρα συγκλονισμένη. Οι δρόμοι γεμάτοι κεριά για νεκρούς, όμορφες βόλτες στην Las Ramblas και σ'όλη την ευρύτερη περιοχή με το μετρό. Πρώτη μέρα μουσείο, δεύτερη μουσείο... Λέω στον φίλο μου ότι πρέπει να γαμήσουμε πάση θυσία. Μπαίνω στον ταρίφα που βρίσκω έξω από το Expo Hotel, του λέω "we want to fuck". "ficky-ficky"? μου αποκρίνεται, "Υes" του λέω... Και τι κάνει ο άνθρωπος? Στρίβει πίσω από το τετράγωνο του Expo Hotel ανεβαίνει τον "σαλίγκαρο" του Πάρκινγκ από πίσω και μας βγάζει στην "μυστική πορτούλα" του Sauna Cristal!!! Το μπουρδέλο ήταν σε απόσταση αναπνοής από εμάς και δεν το ξέραμε! Κοπέλες μέσα οι 8 στις 10 μουνάρες, όλων των εθνικοτήτων. Τιμές τότε (2003) , 200 ευρώ την ώρα. Γάμησα μια εν ονόματι Suzanna ξανθιά γύρω στα 29-30 με καταπληκτικό βυζί, μόλις είδε το καυλί μου με ρώτησε αν είμαι Έλληνας. Φαίνεται είχε φάει μεγάλες και καλές ψωλές κατά το παρελθόν. Την επόμενη μέρα αναζήτησα την Suzanna αλλά μάλλον είχε άδεια ή ρεπό, τελικά γάμησα μια Κολομβιανή μουνάρα με μια αντιαισθητική "χαρακιά-μαχαιριά" κατά μήκος της κοιλιάς κι από το μουνί μέχρι το στήθος της(μάλλον από κάποιον τοπικό νταβά). Την μέθ'επόμενη μέρα αναζήτησα πάλι την Suzanna, τζίφος... Τελικά βρήκα μια μαύρη μουνάρα(η πρώτη της ζωής μου στα 18 μου)να γαμήσω η οποία ήθελε και κέρασμα με ποτό εκτός απ'τα 200 αλλά τελικά πήρε τ'αρχίδια μου! χαχα. Ξόδεψα γύρω στα 600 ευρώ για 3 μέρες γαμήσι. Πέρασα απίθανα, όταν λέω απίθανα, εννοώ απίθανα! Το περιβάλλον πεντακάθαρο, η Suzanna μου έκανε εντύπωση που μπήκε μέσα όπως και οι υπόλοιπες με ένα ξύλινο κουτί Πρώτων βοηθειών με διάφορα σύνεργα μέσα(από προφυλακτικά μέχρι μαστίγια για τους βιτσιόζους). Η μαύρη με έκανε και μπάνιο μεσ'το τζακούζι πριν την γαμήσω. Επίσης ακόμα και αγάλματα του θεού Έρωτα κτλ. είδα μέσα στα δωμάτια, φυτά και κρεββάτια μοναδικού design που σου δίνουν την αίσθηση της Πολυτέλειας και της απόλυτης χαλάρωσης!Για όποιον βρεθεί στην μαγευτική Καταλονία με φίλο ή μόνος προτείνω την Sauna Cristal και τις μουνάρες της ανεπιφύλακτα!   :tits: :sunglasses:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Κάνω ενα cross posting και εδώ γιατί εκτός απο μασάζ δίνς και κάποιες πληροφορίες για το cristal

Πρόσφατη επίσκεψη Βαρκελώνη για δουλειές.
Κανόνισα ραντεβου για μασαζάκι με τη Ρομπέρτα, Ιταλίδα που μίλαγε ελάχιστα Αγγλικά αλλά με καλή διάθεση γίνεται η συνενόηση πάντα για αυτά τα πράγματα.

Ωραιές βυζάρες. Λίγο πιο νταρντανέ από οτι καταλαβαίνει κανείς από τις φωτογραφίες αλλά όχι πολύ.
Στα του μασάζ, δεν το κατέχει και πλήρως αλλά δεν βλασφημάς κι όλας. Το σούπερ ήταν οτι κατάφερνε να μου δουλεύει το καβλί με τέτοιο τρόπο που να σταματάει ακριβώς πρίν την εκτόξευση. Δεν είμαι βέβαιως πως το έκανε ακριβώς ή αν ήταν τυχαίο αλλά με έκανε τούρμο έτσι με αποτέλεσμα στο τελικό χτύπημα να εκτοξευτή το φραπόγαλο με μεγάλη ώθηση.
Το κόστος για 1 ώρα στα 8 ευρώ. Ο χόρος πολύ κεντρικά με πανεύκολη πρόσβαση. Θα ξαναπήγενα άνετα.

Επίσης να πώ οτι επισκέφτηκα το
Περιττό να πώ οτι τα κινεζόνια που είδα ήταν 2 ξεδοντιάρες, αβυζες, σιτεμένες και η μια ήταν και χοντρή. Ο χώρος στα όρια του ανεκτού. Για πολλούς δεν θα είναι ανεκτός

Στο φεύγα πέρασα απο
Ωραίος χώρος, τρελά μουνιά σε αφθονία αλλά οι τιμές διαστημικές. Ξεκινάει απο 140 το μισάωρο, 175 το 45 λεπτο και 200 η ώρα!!

Γενικά η Βαρκελώνη δεν είναι και οτι καλύτερο απο θέμα τιμής για τέτοιες υπηρεσίες εκτός και αν είσαι πισογλεντζές και σου αρέσουν τα τραβελια με τις τεράστιες ψωλές που υπάρχουν σε αφθονία. Μαδρίτη πιο φθηνά και με περισσότερη επιλογή.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
στην παλια περιοχη la ramblas κανουν πιατσα ρουμανακια,μαυρες,μαροκο και τσιγγανες,30 ευρο.θελει προσοχη το βραδι,κακοφημη περιοχη με ανγολεζους να πουλανε χαπακια και μικροκλεφτες τσαντων,πορτοφολιον.καλυτερα να μεινετε στην περιοχη αυτη,την μερα παλι εχει περισοτερες πουτανες,συχναζουν και σε μικρα καφενεια.
 

sexyme

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, τον επόμενο μήνα γιορτάζεται στη Βαρκελώνη ένα μεγάλο γεγονός. Το Mobile World Congress.

Βαρκελώνη θα λάβουν πολλούς επισκέπτες, αλλά και για πολλούς συνοδούς.

Βλέπω νέες συναρπαστικές ανακοινώσεις με όμορφες συνοδούς.

Καθώς αυτού του οργανισμού:
Ένα χαιρετισμό.
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Παίδες president το καλύτερο!!! Τα μουνια!! Τιμές από 150 μέχρι και 300 ΑΛΛΑ
ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ!
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Οδός paseo Bonanova 109!!!!!
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Και η la rapla το βράδυ όντως θέλει προσοχή!!
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Εμένα για παντα εκει!!!!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Καλημέρα παιδιά. Έχει κανείς να κάνει προτάσεις για κανένα μαγαζί-Club τύπου στριπ Αθήνας ή Φίβερ Θεσσαλονίκης;
Κάτι δηλ. με σόου και κοπέλες που κάνουν πράγματα στο πριβέ.
Αν κάποιος ξέρει καλύτερα να μην προτείνει κάτι σε κακόφημη συνοικία.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Για το Villalola ξέρουμε τίποτα;
 

silencious

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά κανένα αξιόπιστο site με Call girls στην Βαρκελώνη ξέρουμε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom