Νέα

Τσιγγάνες σε πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fantasy24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Και εγώ γουστάρω γυφτισες αλλά φοβάμαι να την πέσω .  Αν ξέρει κάποιος στάνταρ ας μας πει
τυπε ακου αν τη πεσεις σε γυφτισα θα κοιτάξεις σε τι φαση είναι,π.χ αν τη δεις καλοντυμενη και να φαινεται ότι εχει χρημα μην τη πεσεις γιατι σιγουρα θα σου ερθουν 10 για ξυλο.απο την άλλη αν φαινεται τελιως μπατηρακι και είναι καλο μουνετο τοτε ορμα και πες της σου δινω τοσα για  :knockinb: κατά 80% δε θα σου πει όχι και ο λογος είναι ότι εκδηδεται εν γνωση του γυφτοσυζηγου της.οι γυφτοσυζυγοι δε γουσταρουν να δουλευουν και κανουν τους οικογενειακούς νταβαδες,στελνουν τα 5 παιδια τους για ζητιανιά η να πουλανε σκορδα παιρνουν το επιδομα πολυτεκνου και η γυφτισσα εκδίδεται για εξτρα εισοδημα.οποτε μην κολωσεις να τη πεσεις σε γυφτισσες που εχουν αναγκη το χρημα αλλα προσεξε γιατι μπορει να σου κλεψει μεχρι και το βρακι αν δεν παρεις χαμπαρι.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
καλησπερα και απο μενα παιδια και γω γουσταρω φουλ γυφτακια για φασεις αλλα θελει προσοχη..Ψαχτειτε μεσω Facebook και θα βρειτε τσιγγανες απο Αγια Βαρβαρα καλοντυμενες κουκλαρες που δεν τις καταλαβεινεις οτι ειναι τσιγγανες αλλα θα στο πουν δε ντρεποντε για τη καταγωγη τους και μετα ψαχτειτε σε περιοχες Μενιδι και γυρω αλλα εκει ειναι πιο β κατηγοριας και θελει περισσοτερο προσοχη..εμενα μου χουν κατσει και οι δυο φασεις στη πρωτη πηγαινα χαλαρα επερνα το γκομενακι και βγαιναμε εκει κοντα στη δευτερη περιπτωση πηγαινα και κοιταγα γυρω μου μη μου τη πεσουν και πηγαινα αρκετα μακτυα απ τη περιοχη της μη μας παρει κανα ματι..
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
αν δεις οτι ειναι με τιποτα δικους της μη κανεις κουβεντα γιατι μπορει να μπλεξεις...
τις προαλλες ημουν Κορινθο και ειδα 2 γυφτισσες καμια 25ρια χρονων μελαχρινα αδυνατα μες τη καυλα ηθελα να την πεσω αλλα ειχαν μαζι τα μικρα τους και δε μου πηγαινε να κανω κινηση αλλιως παω και πιανω κουβεντα κ οτι γινει!
 

spankingz_abroad

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
5
Like
15
Πόντοι
0
Μάγκες, οι γύφτισσες είναι κωλόφαρα...Μακριά... Θα μαζέψετε πολύ ρόπαλο... Όσο για τον Lefteris22: Μπράβο μαγκάκο...καλά ξηγηθηκες.... Απλά στάθηκες τυχερός και έπεσες στην περίπτωση...
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Γειά σας. Μου είπανε ότι έχει πιάτσα στην λεωφόρο έξω από το Μαρκόπουλο αλλά μου πέφτει μακριά να πάω εκεί. Ξέρει κανείς καμία άλλη πιάτσα ας πούμε πατήσσια και εκει γύρω η κάπου αλλού ακτός βέβαια από Ζεφυρια Μενίδια και τέτοιες περιοχές.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Γειά σας. Μου είπανε ότι έχει πιάτσα στην λεωφόρο έξω από το Μαρκόπουλο αλλά μου πέφτει μακριά να πάω εκεί. Ξέρει κανείς καμία άλλη πιάτσα ας πούμε πατήσσια και εκει γύρω η κάπου αλλού ακτός βέβαια από Ζεφυρια Μενίδια και τέτοιες περιοχές.
για πες ωρες μιλας τυπε?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Γειά σας. Μου είπανε ότι έχει πιάτσα στην λεωφόρο έξω από το Μαρκόπουλο αλλά μου πέφτει μακριά να πάω εκεί. Ξέρει κανείς καμία άλλη πιάτσα ας πούμε πατήσσια και εκει γύρω η κάπου αλλού ακτός βέβαια από Ζεφυρια Μενίδια και τέτοιες περιοχές.

Τύπε έχουν ρίσκο οι γύφτισσες.Γιατί απαξιώνεις μενίδι-ζεφύρι???Σκάνε μύτη και κέντρο τα γυφταριά αλλά συνήθως πρωινές ώρες.Τσέκαρε από τρίγωνο και γύρω δρόμους και όλο και κάτι θα βρεις.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Τύπε έχουν ρίσκο οι γύφτισσες.Γιατί απαξιώνεις μενίδι-ζεφύρι???Σκάνε μύτη και κέντρο τα γυφταριά αλλά συνήθως πρωινές ώρες.Τσέκαρε από τρίγωνο και γύρω δρόμους και όλο και κάτι θα βρεις.

Που να μπλέξω τύπε με Ζεφύρι και εκεί γύρω να με περικυκλώσει κανείς να τρέχω μετά. Κάνουν καμία πιάτσα στο κέντρο;
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
ενας χαζούλης ειχε βρει μια γυφτισσα παντρεμενη με πολλα παιδια και του ειχε πει 20 ευρω για να τη πηδηξει σε ένα βανακι εγκαταλελημενο το τι ακριβως εγινε δεν μπορεσα να δω γιατι κινδυνευε οποιος ηταν κοντα.απο ότι ειπανε οι υπολοιποι παει ο χαζούλης να τις δωσει το 20αρικο για να τη πηδηξει η γυφτισσα το παιρνει και φωναζε ότι προσπαθουσε να τη βιασει εντωμεταξι συννενοημενοι λογικα εμφανίζονται ο αντρας της και αλλοι δυο συνολικα 3 και αρχιζουν και τον κοπανάνε στο ξυλο και καπακι όπως εβλεπα από αποσταση ορμησαν πανω του άλλες 2 γυφτισσες μαζι με τους 3 αντρες μεχρι και κατι 10χρονα παιδια τον ταραξαν στις κλωτσιες,ο χαζούλης ειχε πανικοβληθεί τοσο που τα ειχε χασει του ειχαν σκισει τα ρουχα και εβγαζε αιμα από μυτη στομα.εφαγε πολύ ξυλο το παιδι.μακρια από αυτή τη σκατοφαρα
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
φιλε μου περναω αρκετες φορες απο Μαρκοπουλου στους κεντρικους δρομους αλλα δεν εχω δει κατι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Που να μπλέξω τύπε με Ζεφύρι και εκεί γύρω να με περικυκλώσει κανείς να τρέχω μετά. Κάνουν καμία πιάτσα στο κέντρο;

Μύστη τσέκαρε τα θρεντ για τις πουτανόπιατσες και θα βρεις χρήσιμες πληροφορίες.Τα έχουμε τεράστια ανάγκη τα ρομαντικά γυφταριά του κέντρου.Εγώ είχα πετύχει κάποτε ρομαντική έγγυος πρεζοτσιγγάνα η οποία έκανε ρομαντικό φουλ έξτρα γαμήσι με 10 ευρώ,ξούθου και αριστοτέλους γωνία.Για ακραίους φυσικά μύστες,αλλά και πολλές γύφτισσες έξω από τα ρομαντικά πορνοχοτέλια της ομόνοιας που κάνουν κανονικό πέσιμο.
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
κάποτε Βερανζέρου και πέριξ έβρισκες φοβερά κομμάτια, τσιγγάνες πιτσιρίκες πανέμορφες. Τώρα πια δεν νομίζω να υπάρχει κάτι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
κάποτε Βερανζέρου και πέριξ έβρισκες φοβερά κομμάτια, τσιγγάνες πιτσιρίκες πανέμορφες. Τώρα πια δεν νομίζω να υπάρχει κάτι.

Τύπε οι γύφτισσες είναι απρόβλεπτες,σκάνε απροειδοποίητα στην πιάτσα και δεν έχουν στάνταρ ώρες και σημεία.Ίσως ξανασκάσουν μύτη για ρομαντικές φάσεις όπως αυτή που είχα αναφέρει στην αριστοτέλους με την έγκυο πρεζογύφτισσα.
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
423
Κριτικές
13
Like
587
Πόντοι
3.230
κάποτε Βερανζέρου και πέριξ έβρισκες φοβερά κομμάτια, τσιγγάνες πιτσιρίκες πανέμορφες. Τώρα πια δεν νομίζω να υπάρχει κάτι.
ακόμα έχει αλλά πρέπει να της πετύχεις..
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
Γειά σας. Μου είπανε ότι έχει πιάτσα στην λεωφόρο έξω από το Μαρκόπουλο αλλά μου πέφτει μακριά να πάω εκεί. Ξέρει κανείς καμία άλλη πιάτσα ας πούμε πατήσσια και εκει γύρω η κάπου αλλού ακτός βέβαια από Ζεφυρια Μενίδια και τέτοιες περιοχές.
...δεν υπάρχει πιάτσα στο Μαρκόπουλο...κάποτε πριν σίγουρα 8 χρόνια υπήρχε προς Μερέντα κοντά στους στάβλους προς το βουνό...και γινότανε αλισβερίσι με 2-3 από δαύτες..όμως εκεί δεν υπάρχει ούτε κολώνα της ΔΕΗ...τραγικά απόμερο και την ακους στερεοφωνικά μόλις σουρουπώνει...δεν περνάει ούτε κουνάβι...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Επικίνδυνο μέρος το μαρκόπουλο τύπε  :think:,μου θύμισες την υπόθεση του εξαφανισμένου αθλητικού παράγοντα του μαρκόπουλου  :rockon: :rockon:

URL]]
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Έκανα πρόταση σε γυφτοπούλα στο μαναστηράκι που πουλάει λουλούδια και με έβρισε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom