Νέα

Τσιγγάνες σε πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fantasy24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lef1994

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Καμία πιάτσα γύρω από Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλό? Με γύφτισσες παντα
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
πρεπει να εχει χρονια να πηδηξεις για να πας με τσιγγανες.οποιος ειναι τολμηρος ας τις κανει γλειφωμουνι.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Έτσι και γαμησεις τσιγγάνα και μετά σου πει την μοίρα σου... σίγουρα θα σου πει ότι θα πεθάνεις σύντομα!!  :priest: :priest: :priest: :woldman:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
το μουνι οσο καθαρο και ειναι αλλο τοσο βρωμικο μπορει να γινει.και θανατηφορο
 

Milfokratoria

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
71
Like
31
Πόντοι
0
ολοι κωλορατσιστές εδω μέσα ,μη μπαίνετε εδω μεσα αν εινα ρε καραγιόζηδες,παντε σε καμια συγκεντρωση τις χ.α που ούτε κει γαμάει κανείς.
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
78
Like
83
Πόντοι
0
Χθες το απόγευμα στην παραλία Ασπροπύργου τσιγγανα γύρω στα 26-28 μου έκανε ένα φιλότιμο τσιμπουκακι για 20 Εβραίους... Μπορούσα και λιγότερο αλλά με αιφνιδίασε γιατί δεν είχα ξαναδεί πιάτσα στο σημείο... Απ ότι μου είπε είναι από Ασπρόπυργο...
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Ωραιος ο παιχτης εκει στη γυρω περιοχη παιζουν αρκετα γυφτακια να εχεις ορεξη να γυρνας με τ αμαξι!
απλα εγω θα δινα 10ρικο!
 

mr. robot

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
172
Πόντοι
290
Τις τελευταίες μέρες συμπεριλαμβανομένης και της σημερινής εντόπισα και κατέληξα στο εξής συμπέρασμα. Τσιγγανοπούλα πιτσιρίκα στο δρόμο, πριν το Μέγαρο Μουσικής είναι η οδός Βλαδήμηρου Μπένση. Στη γωνία λοιπόν Μπένση και Βασ. Σοφίας κάθεται κάτω η τύπισσα, φοράει μαντίλα, παρατήρησα σωματότυπο είναι λεπτή και από φάτσα καλή.Είναι σίγουρα ενήλικη. Την δεύτερη φορά που πέρασα μου έκανε ψιτ, αφού έστριβα στη γωνία και έφευγα. Την 3η μέρα μου είπε καλημέρα, αφού πάλι είχα προσπεράσει. Τότε έκανα τη σύνδεση στο μυαλό μου, αλλά ήταν πολύς κόσμος τριγύρω, ήμουν με τα πόδια, είχα μόνο 5 ευρώ πάνω μου. Τσεκάρετε και οι πιο έμπειροι αν θέλετε να δούμε τι παίζει.
 

Dinos1985

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Τις τελευταίες μέρες συμπεριλαμβανομένης και της σημερινής εντόπισα και κατέληξα στο εξής συμπέρασμα. Τσιγγανοπούλα πιτσιρίκα στο δρόμο, πριν το Μέγαρο Μουσικής είναι η οδός Βλαδήμηρου Μπένση. Στη γωνία λοιπόν Μπένση και Βασ. Σοφίας κάθεται κάτω η τύπισσα, φοράει μαντίλα, παρατήρησα σωματότυπο είναι λεπτή και από φάτσα καλή.Είναι σίγουρα ενήλικη. Την δεύτερη φορά που πέρασα μου έκανε ψιτ, αφού έστριβα στη γωνία και έφευγα. Την 3η μέρα μου είπε καλημέρα, αφού πάλι είχα προσπεράσει. Τότε έκανα τη σύνδεση στο μυαλό μου, αλλά ήταν πολύς κόσμος τριγύρω, ήμουν με τα πόδια, είχα μόνο 5 ευρώ πάνω μου. Τσεκάρετε και οι πιο έμπειροι αν θέλετε να δούμε τι παίζει.
τι ωρες ειναι εκει; αν θες παμε και μαζι τι λες;
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ εχει βρει κανεις τωρα τελευταια πιατσα με γυφτισσες? Γυφτισσες τσιγκανες αυτες που λενε να σου πω την μοιρα σου οχι σαν αυτες στα μπουρδελα απο ρουμανιες βουλγαριες κλπ.γιατι οξ τελευταιες αναρτησεις ειναι 1 χρονο++ και δεν ξερω κατα ποσο υσχιουν.
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Τις τελευταίες μέρες συμπεριλαμβανομένης και της σημερινής εντόπισα και κατέληξα στο εξής συμπέρασμα. Τσιγγανοπούλα πιτσιρίκα στο δρόμο, πριν το Μέγαρο Μουσικής είναι η οδός Βλαδήμηρου Μπένση. Στη γωνία λοιπόν Μπένση και Βασ. Σοφίας κάθεται κάτω η τύπισσα, φοράει μαντίλα, παρατήρησα σωματότυπο είναι λεπτή και από φάτσα καλή.Είναι σίγουρα ενήλικη. Την δεύτερη φορά που πέρασα μου έκανε ψιτ, αφού έστριβα στη γωνία και έφευγα. Την 3η μέρα μου είπε καλημέρα, αφού πάλι είχα προσπεράσει. Τότε έκανα τη σύνδεση στο μυαλό μου, αλλά ήταν πολύς κόσμος τριγύρω, ήμουν με τα πόδια, είχα μόνο 5 ευρώ πάνω μου. Τσεκάρετε και οι πιο έμπειροι αν θέλετε να δούμε τι παίζει.

Μια χαρα ηταν ρε φιλε τα 5 ευρω ποσα δλδ να της έδινες;

Εγω παντα στο αμαξι εχω καβατζα ενα 5ευρω μπας κ κατσει κατι παρόμοιο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
το μουνι οσο καθαρο και ειναι αλλο τοσο βρωμικο μπορει να γινει.και θανατηφορο

Σωστά.Σαν το μύδι.

    Ρε μαλάκες... θα αρχίζω να πιστεύω οτι ο ΑΡΚΑΣ, έχει όντως ξαμολήσει τους χαρακτήρες του στο bourdela.com

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

alexgiann13(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες εχω ψαξει παντου... πλιζ οποιος ξερει να μου απαντησει
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Ρε μαγκες εχω ψαξει παντου... πλιζ οποιος ξερει να μου απαντησει
Παιδιά τίποτα δεν έχω βρει στην Αθήνα ίσως επαρχία παίζει περισσότερο το καμάκι σε τσιγγανα γυφτισσα
Έχω ακούσει ότι προς το τέλος του μήνα που περνούν τις συντάξεις οι παππούδες στα ΑΤΜ πάνε οι τσιγγανουλες και προσπαθούν ν αρπάξουν κατι και οι παππούδες οτι μπορούν να δώσουν καμία πίπα χούφτωμα ακόμα και σεξακι αλλά όπως ειπα πριν επαρχία μόνο Αθήνα δεν έχω δει κάτι ανάλογο
 

br0ken.s0ciety

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
ρε μαγκεσ δωστε καμια πληροφορια για νεαρα τσιγκανακια.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
ρε μαγκεσ δωστε καμια πληροφορια για νεαρα τσιγκανακια.
Τίποτα φιλε μου διστυχως και στο φόρουμ έχει πάρει κανείς γυφτισσα δεν έχει καμία ενημέρωση
Δε κουνιέται φύλλο μόνο οι τσιγγανοι γαμάνε τσιγγανες εμείς οι μπαλαμοι τίποτα
 

starboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
418
Πόντοι
290
Δεν χανουμε και κατι... βρωμιαρες ειναι και ξενερωτες στο σεξ
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
Άηηηηηηχ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Του τραβάς??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom