Νέα

Τσαμπουκάδες με νταβάδες και μπράβους σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε τσακωθεί ποτέ με νταβάδες σε μπουρδέλο;

  • Ναι

    Ψήφοι: 25 24,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 79 76,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ναι ναι φυσικα
Δε τιθεται θεμα ποσου
Τα στουντιο εχουν αρνητικο vfm αν βαλεις κατω αναλογιες χρονου χρηματος.
Αφου 20 ευρω αγοραζουν 10 λεπτα μπουρδελου κανονικα θα πρεπε με 50 να καθομαστε μεσα 25 λεπτα κατι που σπανια συμβαινει σε στουντιο.

Ωστοσο παιζει και η καθαριοτητα του χωρου ενω η ομορφια των κοριτσιων ειναι ας πουμε οχι πολυ ανωτερη.

Μπορεις να δεις υπερμουναρους σε τσαρδια της Φυλης και μετριοτητες στα στουντιο

Ωστοσο η τοπ στουντιακη γκομενα ειναι κατα κανονα κατι σκαλοπατια ανωτερη απο την τοπ του μπουρδελου
Κι επιπλεον οι κοπελες στα στουντιο ειναι κατα τι περισσοτερο "εξημερωμενες" και λιγοτερο βιαστικες.
Κανονες δεν υπαρχουν παντως.
Μου χει τυχει μουναρος το 2006 στο Μεταξι στα 20 ευρω και φολα σε στουντιο...
ετσι ειναι ολα αυτα ειναι σχετικα...εγω προσωπικα προτιμω τη λισιων 73Α-Β γιατι ειναι και καθαρα,και πιο φτηνα και μαρεσουν οι λατινιαρες.Αλλα ναι το στουντιο για μενα θα επρεπε να εχει περισσοτερο χρονο.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Ευτυχώς όχι σε κανονικό μπουρδέλο, μέχρι εκεί δεν έφτασε η χάρη μου. Μόνο με κάτι μπούληδες βουτυρόπαιδα φίλους προστάτες, της συνομοταξίας κάτι ερασιτεχνών (από τις λεπτεπίλεπτες κυκλοθυμικές φρεσκαδούρες), κόντεψε να γίνει Chinatown το μαγαζί. Σε μια φάση, σκεφτόταν μέχρι να μαζευτούν καμμιά τριανταριά για να με σαπίσουν στο ξύλο, αλλά ένας απ' τους χαρισματικούς κιόλας, φοβόταν μή μείνει σέκος αν κάνει λάθος κίνηση, τους νουθετούσε μάλιστα για το πόσο απρόβλεπτος είμαι, την αστείρευτη εργαλειοθήκη μου κτλ. Σκέφτομαι να πάω να γαμήσω την αδερφή του και να τη χαρτζηλικώσω *καλά* για "ευχαριστώ", τώρα που πρωτοανέβασε κι αγγελία (την ήξερα παλιότερα από Badoo)!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Μετά από κοντά 20 χρόνια σε πολεμικές τέχνες και όντας κάτοχος διπλώματος προπονητή TKD θα σας πω αυτό που είχε πει κάποιος πολύ πιο έμπειρος από εμένα: "Ένα καλοδουλεμένο σώμα δεν είναι τίποτα μπροστά σε ένα καλολαδωμένο όπλο". Να προσέχετε.
θεωρω οτι ειναι πολυ χαζο να κανεις φασαρια σε τετοιους χωρους,εστω και αν εχεις δικιο.Εχω ενα φιλο οπου δυστυχως δε σκαμπαζει απο τετοιους χωρους (κωλομπαρα,η και απλο μπαρ)εχει ενα θεμα αντιληψης στο που βρισκεται,και μαλιστα αν γινει μαλακια, δεν θα μπορεσει να την υποστηριξει.και δεν ειναι λιγες οι φορες που παραλιγο να παρει στο λαιμο του και μενα ευτυχως ειμαι τυπος που ηρεμω τα πνευματα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Μια φορα επεσα σε σκαρτη πουτανα και δεν εκανε τα συμφωνηθεντα στο δωματιο και ζητησα λεφτα.
Εκει η τσατσα εκανε νερα μαζι με τη πουτανα η οποια μ εβριζε συνεχεια ενω εγω της ειπα αφου δεν καναμε τίποτα θα τα φας έτσι και λεει η τσατσα περιμενε τωρα θα δεις σκαει στο 3λεπτο ενας καραφλος γεροδεμενος αν και εγω ειμαι γυμνασμενος τουμπανο δεν μασαγα και μου λεει φυγε με φωνη του λεω αν δεν πάρω τα λεφτα δεν φευγω μου λεει θα σε πεταξω εξω του λεω εγω θα σε βαλω μεσα ο τυπος τσαμπουκας μου λεει φυγε ρε του λεω καλω την αστυνομια παει μεσα και μου πεταει τα λεφτα κατω παω να τα παρω φοβουμενος μη μου σκασει κλωτσια ειχα το νου μου και τα εφερα με το ποδι στο μερος μου τα πηρα και έφυγα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.304
Κριτικές
21
Like
9.539
Πόντοι
3.346
Μια φορα επεσα σε σκαρτη πουτανα και δεν εκανε τα συμφωνηθεντα στο δωματιο και ζητησα λεφτα.
Εκει η τσατσα εκανε νερα μαζι με τη πουτανα η οποια μ εβριζε συνεχεια ενω εγω της ειπα αφου δεν καναμε τίποτα θα τα φας έτσι και λεει η τσατσα περιμενε τωρα θα δεις σκαει στο 3λεπτο ενας καραφλος γεροδεμενος αν και εγω ειμαι γυμνασμενος τουμπανο δεν μασαγα και μου λεει φυγε με φωνη του λεω αν δεν πάρω τα λεφτα δεν φευγω μου λεει θα σε πεταξω εξω του λεω εγω θα σε βαλω μεσα ο τυπος τσαμπουκας μου λεει φυγε ρε του λεω καλω την αστυνομια παει μεσα και μου πεταει τα λεφτα κατω παω να τα παρω φοβουμενος μη μου σκασει κλωτσια ειχα το νου μου και τα εφερα με το ποδι στο μερος μου τα πηρα και έφυγα
Νομίζω την έχεις ξαναπεί αυτή την ιστορία
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω οσες φορες εχω ζητησει λεφτα πισω,δεν ειχα θεμα...2-3 αντε να ηταν αλλα ολα κομπλε
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.918
Πόντοι
1.336
Δεν αναμειχθηκα αλλα
Πρόκειται για περίπου 8-9 χρονια πριν
Εχουμε παει για τσάρκα στη φυλής με ενα φιλαρακι και οτι κάτσει.

Κατεβαίνουμε την Φώκαιας πρός Αχαρνών και μπαίνουμε στη μονοκατοικία με τις δυο εισόδους στα δεξια.

Μονοι μας στο σαλονι
Ενω περιμένουμε ηδη αρκετα να βγει η κοπελα ακούμε ταχύ βηματισμό στα σκαλοπάτια και φωνές με άγριες διαθέσεις..
Ανεβαίνουν 2 τύποι μαυροφορεμενοι με δερμάτινα και παράλληλα βγαίνει απ το δωμάτιο ενας αλλος ίδιας αμφιεσης και αρχίζουν να λογομαχουν

Εμεις σηκωνόμαστε και προσπαθούμε να φύγουμε σιωπηλά οταν σε μια φαση αντικρίζω πως και οι 3 εχουν βγαλει περίστροφα και τα κρατάνε χαμηλά στο χερι
Λεω στον φιλο μου τρέχα, τρέχουμε ολη την Αχαρνών και γυρνάμε σπιτια μας
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Δεν αναμειχθηκα αλλα
Πρόκειται για περίπου 8-9 χρονια πριν
Εχουμε παει για τσάρκα στη φυλής με ενα φιλαρακι και οτι κάτσει.

Κατεβαίνουμε την Φώκαιας πρός Αχαρνών και μπαίνουμε στη μονοκατοικία με τις δυο εισόδους στα δεξια.

Μονοι μας στο σαλονι
Ενω περιμένουμε ηδη αρκετα να βγει η κοπελα ακούμε ταχύ βηματισμό στα σκαλοπάτια και φωνές με άγριες διαθέσεις..
Ανεβαίνουν 2 τύποι μαυροφορεμενοι με δερμάτινα και παράλληλα βγαίνει απ το δωμάτιο ενας αλλος ίδιας αμφιεσης και αρχίζουν να λογομαχουν

Εμεις σηκωνόμαστε και προσπαθούμε να φύγουμε σιωπηλά οταν σε μια φαση αντικρίζω πως και οι 3 εχουν βγαλει περίστροφα και τα κρατάνε χαμηλά στο χερι
Λεω στον φιλο μου τρέχα, τρέχουμε ολη την Αχαρνών και γυρνάμε σπιτια μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom