Νέα

Τσαμπουκάδες με νταβάδες και μπράβους σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε τσακωθεί ποτέ με νταβάδες σε μπουρδέλο;

  • Ναι

    Ψήφοι: 25 24,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 79 76,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.764
Κριτικές
8
Like
24.347
Πόντοι
6.336
Οτι ολοι τα χουν καλα για ευνοητους λογους με τις αρχες,το ξερουμε.Το ερωτημα ειναι τι ακριβως συνεβη και με μια απλη καταγγελια ενος απλου πιτσιρικα,χωρις να ναι γιος βουλευτη πχ,κατεβασανε τα βρακια.Μαλλον θα ταν με την ανοχη κι οχι συνεννοχη των αρχων .

Τύπε και γω φαντάρος σκαστός από Ασπρόπυργο με ένα 20ρικο την γλύτωσα...
Ζητάγανε 100... :S
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Οτι ολοι τα χουν καλα για ευνοητους λογους με τις αρχες,το ξερουμε.Το ερωτημα ειναι τι ακριβως συνεβη και με μια απλη καταγγελια ενος απλου πιτσιρικα,χωρις να ναι γιος βουλευτη πχ,κατεβασανε τα βρακια.Μαλλον θα ταν με την ανοχη κι οχι συνεννοχη των αρχων .
Ποιος μιλησε για καταγγελια;
Απλη συνομιλία με τον σκοπο του τμηματος!!!!!
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Την αλλη μερα το φυσουσα και δεν κρυωνε και αποφασισα να παω στην αστυνομια.
Πηγα λοιπον στο αστυνομικο τμημα (νομιζω της Ακροπολεως) και ζητησα απο το σκοπο να δω τον αξιωματικο υπηρεσιας για μια καταγγελια.
Ο σκοπος με ρωτησε τι εγινε, και του ειπα κλαψουριζοντας την ιστορια.
Ακου τι θα κανεις μου ειπε...
Θα πας το βραδυ και θα ζητησεις την "Μαρια του Σιωτη" και θα της πεις οτι σε στελνει ο Κωστας απο το τμημα, και θα της ζητησεις να σου δωσει πισω τα λεφτα σου, ενω παραλληλα μου την περιεγραψε.
Μα δεν ηταν εκει χθες το βραδυ του ειπα. - ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ μου απαντησε.
Πραγματικα την αλλη μερα πηγα

Τυπε πηγες το ιδιο βραδυ που σου ειπε ο σκοπος
ή
πηγες το επομενο βραδυ?
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Προσεξτε αυτο που θα γραψω γιατι κρυβεται βαθυτερο νοημα...
Πιτσιρικας και με παρασυρει καποιος σε κωλομπαρο καπου σε ενα στενο της Αθηνας.
Πιο πολυ πηγα για την εμπειρια, και γιατι ηθελα να το παιξω μεγαλος, παρα να γαμησω.
Αφου με μαδησανε κανονικα, εμεινα με το πουλι στο χερι, και η οποια προσπαθεια για τσαμπουκα (λεμε τωρα) αποθαρρυνθηκε απο την παρουσια δυο περιεργων τυπων που φαινοταν να κανουν κουμαντο εκει μεσα.
Την αλλη μερα το φυσουσα και δεν κρυωνε και αποφασισα να παω στην αστυνομια.
Πηγα λοιπον στο αστυνομικο τμημα (νομιζω της Ακροπολεως) και ζητησα απο το σκοπο να δω τον αξιωματικο υπηρεσιας για μια καταγγελια.
Ο σκοπος με ρωτησε τι εγινε, και του ειπα κλαψουριζοντας την ιστορια.
Ακου τι θα κανεις μου ειπε...
Θα πας το βραδυ και θα ζητησεις την "Μαρια του Σιωτη" και θα της πεις οτι σε στελνει ο Κωστας απο το τμημα, και θα της ζητησεις να σου δωσει πισω τα λεφτα σου, ενω παραλληλα μου την περιεγραψε.
Μα δεν ηταν εκει χθες το βραδυ του ειπα. - ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ μου απαντησε.
Πραγματικα την αλλη μερα πηγα, ζητησα την Μαρια του Σιωτη η οποια μου παρουσιαστηκε και σαν χεσμενη μου εδωσε πισω τα λεφτα μου πριν καν τα ζητησω. (Μαλλον ειδοποιημενη απο τον μπατσο - ναναι καλα ο ανθρωπος)
Χεσμενοι και οι 2 τυποι ηρθαν και μου ελεγαν οτι δεν ειμαι ενταξει, και οτι τα ποτα τα ηπια και τα κερασα και οτι δεν επρεπε να παω στην αστυνομια. Τα ποτα τα ηπια και τα κερασα για να πηδησω τους απαντησα.
Τελος παντων, πηρα τα λεφτα πισω και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια.
Η εφηβικη αφελεια, και ο φοβος της πεινας για το υπολοιπο του μηνος ειχα σαν αποτελεσμα να παρω πισω τα λεφτα μου, και να δω τους νταβαδες να με κοιταζουν και να τρεμουν.
Εχει κανεις τωρα καμια αμφιβολια οτι η αστυνομια ελεγχει ολα αυτα τα κωλομπαρα και οχι μονο;
Έπρεπε την επόμενη μέρα να ευχαριστήσεις το σκοπό και να τον κεράσεις κάτι.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Τι μου Θυμησατε.....Δεκαετια 80.....Λειπουνε οι γονεις και αποφασιζουμε με ενα φιλαρακι να περπατησουμε.....Μαγκακος αλλα με την Κακη εννοια...ανεβαινουμε Αθηνα με το λεωφορειο,κατεβαινουμε Αγησιλαου και παμε προς Πλατεια Καραισκακη...στο υψος του ΟΣΕ μας πλησιαζει ενας Κραχτης...το γνωστο Παραμυθι.....του Φιλαρακου τον ετρωγε ο κολος του ....Παμε...και Παμε....παμε σε 5 λεπτα που ηρθε ο λογαριασμος 5 χιλιαδες.....που να βρεθουνε......Απειλες δεν πατε πουθενα....κλπ...με τα πολλα τους πειθουμε να παω και να τους τα φερω...Αγ.Κωσταντινου,Ταξι σπιτι και επιστροφη με το ιδιο ταξι......Οταν τους πληρωσα γυρναω και δινω ενα Χιλιαρικο σε μια απο τις Κοπελες μπουμπουαρ...Ξαφνιαστικε και με ρωτησε τι ειναι αυτο...????και της Απανταω"Το Μαθημα πρεπει να το Πληρωνεις....Περιττο να σας πω οτι για μια εβδομαδα μου ειχε ζαλισει τα αρ..ια....για το Χιλιαρικο......καλα να περνατε....
 

Επισκέπτης
Μου ειχε πει κι εμενα μια θεια στην Αγ. Κωσταντινου να με παει σε κωλομπαρο αλλα την εστειλα στο καλο γιατι λολ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Χρόνια εθισμένος στα μπουρδέλα απο τα 17 μεχρι τα 27 που  είμαι τωρα με εμπειρίες κυρίως από μπουρδέλα σε β.μακεδονια,θρακη,Βουλγαρία και 2-3 φορές το χρόνο σε Αθήνα το σκηνικό που θα πω τώρα μου είχε συμβεί για πρώτη φορά πριν 3 χρόνια περιπου.να ξεκαθαρίσω ότι είμαι κανονικός στην εμφάνιση και πάντα είναι ευγενικός και καθαρός με τις πουτανες και μη.λοιπον μπαίνω σε ένα σπίτι και δίνω 40 για γλειφομούνι.η κοπέλα Ρουμάνα πιτσιρικα πολύ εμφανίσιμη αλλά φαινόταν μεγάλο τσογλανι και ψωνησμενη.την ρωτάω μέσα άμα δίνει κωλο κ μου λέει να δώσεις εσύ κωλο.εκει καταλαβαίνω ότι έχω φάει μεγάλη φολα αλλά δεν δίνω σημασία.τελωσπαντων αρχίζει μια λογοδιαρροια,να κοροϊδεύει χωρίς λόγο στυλ θα φύγεις από εδώ χωρίς λεφτά,είστε μαλακες που έρχεστε εδώ κλτ.γενικα ήταν πολύ ειρωνική,εκνευρίστηκη,και χαζογελούσε συνέχεια .ξενερωνω απίστευτα και την λέω σήκω δώσε μου τα λεφτά να φυγω.αυτη σηκώνεται φεύγει και την λέω τραβα να τα κάνεις στην Ρουμανία αυτά όχι εδώ.η γκομενα παιζει να ηταν μαστουρωμενη,να ειχε παρει κοκα τπτ τετοιο δεν ξερω,δεν εξηγειται αλλιως.ειχα προλάβει να την γλείψω το μουνι μονο.ντυνομαι πάω στον τσατσο και τον λέω με ήρεμο τρόπο αλλά ξενερωμενος τι είναι αυτά τα πράγματα,έχουν πάρει πολύ αέρα και να μου δώσουν τα 40 πίσω.ο τσατσος σ' όλη την διάρκεια ήταν ουδετερος.ξαφνικα βγαίνει η πουτανα από μέσα,έρχεται προς τα εμένα με άγριες διαθέσεις και μου πετάει τα λεφτά κυριολεκτικά στα μούτρα.σκυβω να τα πάρω και καθώς σηκώνομαι με βαραει στο χέρι.τοτε την λέω τι έκανες μωρη, θολωνω την πιάνω απ' το λαιμό και την σμπρωχνω με δυμαμη.αρχιζει μια χοντρή φασαρία με τον τσατσο να μπαίνει ανάμεσα αυτή να ουρλιάζει κ να με βρίζει συνεχεια.το τι βρισιές άκουσα μάγκες δεν περιγράφεται,να βρίζει μάνες σόγια κτλ,πράγματα που δεν μ έχει πει κανείς στην ζωή μου,κ  μου τα έλεγε για πρώτη φορά μια πουτανα σαν να είμαι κανένα τσουτσεκι.απορω με τον εαυτό μου πως κρατηθηκα και δεν την σαπισα  στο ξύλο,γιατί άμα νευριασω πολύ και έχω  δίκιο μου γυρνάνε τα μυαλά,και μπορεί να κάνω μεγάλη μαλακιά.τελωσπαντων μέχρι να βγω απ' την πόρτα η γκομενα να με ακουλουθαει,να με βριζει,να επιχειρεί να με βαρεσει με  κάθε τρόπο,ο Τσάτσος στην μέση να θελει να μας ηρεμήσει και εγώ να απαντάω ρίχνοντας την μερικές  χριστοπαναγιες.στο τέλος πριν φύγω το μόνο που έκανα ήταν να την ρίξω μια ροχαλα στην μαπα.ο Τσάτσος βγήκε έξω μαζί μου και μου έλεγε ότι έχω δίκιο ,πως δεν θα ξαναγίνει κ ότι αυτή είναι τρελή και δεν θα ξανάρθει εδώ.σκεφτηκα να κάνω τίποτα μυνηση για εξυβρηση καθώς κ ότι αυτή μου επιτέθηκε πρώτη,αλλά μετά λέω δεν γαμιεται που να μπλέκω τώρα.τελωσπαντων τέτοιο πράγμα δεν μ έχει ξανατυχει ούτε με πουτανα ούτε με γυναίκα γενικότερα 

Έπεσες σε περίπτωση τύπε μου!
 

sakisvallas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
Του φευγατου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ!!!!
 

internationalboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
25
Πόντοι
0
Παλαιλοτερα σκηνικά επικίνδυνα παίζανε αλλά τώρα νομίζω οτι έχει γενικά καθαρίσει αυτός ο τομέας των τσαμπουκάδων και των μαχαιροβγαλτών...τώρα κοιτάζουνε το συμφέρον τους..έχει γίνει πιο επαγγελματικό το πεδίο, και ετσι θα πρέπει να είναι δηλαδή...Για φανταστείτε να ακουστεί σοβαρό σκηνικό σε στούντιο τώρα, την επόμενη ώρα δεν θα ξαναπατήσει κανεις...εκατομμύρια χαμένα..
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Στο Μεταξουργείο απογευματινή βάρδια Οκτώβριος 2014 στο Ιάσωνος 44 με τον διάδρομο πλακωθηκαν η πρωινή με την απογευματινή πουτανα για το ποια θα πάρει έναν πελάτη.Στο τέλος αυτός έφυγε μιλάμε για κλααααμααα έσκασα στα γέλια είχε πολύ φάση το όλο σκηνικό και στο τέλος και οι 2 χαμένες βγήκαν καμία δεν πήρε τίποτα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Πολύ παλιό σκηνικό σε κάποιο στη Φυλής. Πρέπει να ήταν 2005-2006. Δίνω 50άρικο, για να περάσω, μου δίνουν τα ρέστα. Έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο, τελειώνουμε, όλα καλά. Βγαίνει η κοπέλα να φύγει, αρχίζω να ντύνομαι, ανοίγει η πόρτα μπαίνει τσατσά και νταβάς και μου λένε πλαστό το 50άρικο. Δεν το είχα καταλάβει ότι ήταν πλαστό, όντως το είδα καλά στο φως είχαν δίκιο. Μου λένε δεν φεύγεις από δω, έχουμε κλειδώσει πόρτα ή που θα μας δώσεις άλλο χαρτονόμισμα κανονικό ή που θα γίνει της κακομοίρας. Δεν είχα μαζί μου άλλα χρήματα. Μου λένε ή που θα τηλεφωνήσεις σε κάποιον να σου φέρει χρήματα ή θα φύγεις από δω σε καροτσάκι κι εκεί έφαγα μία μπουνιά απ’ τον νταβά. Μικρότερος τότε, τα είχα κάνει πάνω μου, ντρεπόμουν κιόλας να πάρω κάποιον να τα φέρει στο μπουρδέλο. Με τα πολλά ευτυχώς κατάφερα να πείσω την τσατσά να πάμε μαζί σε μηχάνημα τράπεζας και της έδωσα τα χρήματα. Ευτυχώς δηλαδή που είχα πάρει μαζί την κάρτα μου. Μεγάλη ήττα…
Εμπειρίες που μπορεί να συμβούν...
Όταν σε κλειδώνουν μέσα πόση ψυχραιμία να δείξεις...
Ενώ θα μπορούσες να τους πεις από πριν πως θα πάμε μαζί σε ένα ATM να σας δώσω άλλο 50 άρικο κι εσείς θα μου δώσετε αυτό να το πάω σε τράπεζα.

Ο ήρεμος τόνος φωνής και η ψυχραιμία βοηθούν σε τέτοιες περιπτώσεις.

Η πρόληψη σώζει φίλε μου

Για να αποφύγουμε δυσάρεστες καταστάσεις σε μπουρδέλα

-αποφεύγουμε να μπαίνουμε με μοχθηρές και κακότροπες πουτάνες στο δωμάτιο.Πως θα το καταλάβουμε από πριν?Ανοίγουμε ένα μικρό διάλογο μαζί τους και ρωτάμε το πρόγραμμά τους πχ.Εκεί από τις απαντήσεις που θα λάβουμε θα καταλάβουμε με τι έχουμε να κάνουμε.
-αν μέσα στο δωμάτιο διαπιστώσουμε τα πρώτα σημάδια φόλας που είναι πχ η πουτάνα να σου υποδείξει κάτι με απότομο τρόπο ή να σου πει ότι αυτή τη στάση δε την κάνει γενικά να αρνηθεί με άσχημο τρόπο κάτι που θα ζητήσεις σε λογικά πλαίσια,ή να μη τηρήσει αυτά που είπε στο σαλόνι και πάλι ψυχραιμία:Βάλτη να σου πάρει μια πίπα συγκεντρώσου εκεί και μετά σε μια δυό στάσεις για να γαμήσεις όπως όπως μη πάνε τα λεφτά χαράμι.
Μην μπεις σε αντιπαραθέσεις μαζί της γιατί και τη στύση σου θα χάσεις και το δίκιο σου.Κυρίως όμως θα χαλάσεις τη ζαχαρένια σου.
-Για το αίτημα επιστροφής χρημάτων:Καλό είναι να το αποφεύγεις.Έχω πάρει πίσω χρήματα αλλά αυτά που ξόδεψα δεν άξιζαν τον κόπο.
Καλύτερα φύγε με το κεφάλι ψηλά και μην ξαναπατήσεις εκεί παρά να κάνεις μανούρα για 10,20,50 ευρώ.
Ναι είναι κρίμα να τους τα χαρίσουμε,ναι είμαι μεγάλο το ''γαμώτο'' αλλά σε βάθςο χρόνου δε θα σου λείψουν και πολύ.
-σε περίπτωση κατάφορης αδικίας εις βάρος σου πχ ξυλοδαρμός,κλοπή κτλ θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία άμεσα.

Σε γενικές γραμμές καλό θα είναι να είμαστε προνοητικοί και να αποφεύγουμε καταστάσεις πριν αυτές συμβούν.

Είναι μέσα στο πρόγραμμα του σπορ του μπουρδελιάρη και αυτές οι καταστάσεις.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
616
Πόντοι
301
Μετά από κοντά 20 χρόνια σε πολεμικές τέχνες και όντας κάτοχος διπλώματος προπονητή TKD θα σας πω αυτό που είχε πει κάποιος πολύ πιο έμπειρος από εμένα: "Ένα καλοδουλεμένο σώμα δεν είναι τίποτα μπροστά σε ένα καλολαδωμένο όπλο". Να προσέχετε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Αυτό το νήμα είνα για τον μπούλη!

Να μας πει ιστορίες για το πως του την έπεσαν 3 νταβάδες κι αυτός χραπ ξεφεύγει από τον έναν, έχοντας πιάσει κεφαλοκλείδωμα τον άλλον, με γυριστή κλωτσιά μπαμ ρίχνει κάτω τον τρίτο κι όπως ο δεύτερος πάει να τον μαχαιρώσει, τσααααακ του γυρίζει ένα ανάποδο κροσέ στη μάπα και τους έχει ξαπλώσει όλους μέσα σε 10 δευτερόλεπτα!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Αυτό το νήμα είνα για τον μπούλη!

Να μας πει ιστορίες για το πως του την έπεσαν 3 νταβάδες κι αυτός χραπ ξεφεύγει από τον έναν, έχοντας πιάσει κεφαλοκλείδωμα τον άλλον, με γυριστή κλωτσιά μπαμ ρίχνει κάτω τον τρίτο κι όπως ο δεύτερος πάει να τον μαχαιρώσει, τσααααακ του γυρίζει ένα ανάποδο κροσέ στη μάπα και τους έχει ξαπλώσει όλους μέσα σε 10 δευτερόλεπτα!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Νομιζω τον εχω δει τον πρωταγωνιστη του βιντεο να περιφερεται στην ιασωνος :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εμπειρίες που μπορεί να συμβούν...
Όταν σε κλειδώνουν μέσα πόση ψυχραιμία να δείξεις...
Ενώ θα μπορούσες να τους πεις από πριν πως θα πάμε μαζί σε ένα ATM να σας δώσω άλλο 50 άρικο κι εσείς θα μου δώσετε αυτό να το πάω σε τράπεζα.

Ο ήρεμος τόνος φωνής και η ψυχραιμία βοηθούν σε τέτοιες περιπτώσεις.

Η πρόληψη σώζει φίλε μου

Για να αποφύγουμε δυσάρεστες καταστάσεις σε μπουρδέλα

-αποφεύγουμε να μπαίνουμε με μοχθηρές και κακότροπες πουτάνες στο δωμάτιο.Πως θα το καταλάβουμε από πριν?Ανοίγουμε ένα μικρό διάλογο μαζί τους και ρωτάμε το πρόγραμμά τους πχ.Εκεί από τις απαντήσεις που θα λάβουμε θα καταλάβουμε με τι έχουμε να κάνουμε.
-αν μέσα στο δωμάτιο διαπιστώσουμε τα πρώτα σημάδια φόλας που είναι πχ η πουτάνα να σου υποδείξει κάτι με απότομο τρόπο ή να σου πει ότι αυτή τη στάση δε την κάνει γενικά να αρνηθεί με άσχημο τρόπο κάτι που θα ζητήσεις σε λογικά πλαίσια,ή να μη τηρήσει αυτά που είπε στο σαλόνι και πάλι ψυχραιμία:Βάλτη να σου πάρει μια πίπα συγκεντρώσου εκεί και μετά σε μια δυό στάσεις για να γαμήσεις όπως όπως μη πάνε τα λεφτά χαράμι.
Μην μπεις σε αντιπαραθέσεις μαζί της γιατί και τη στύση σου θα χάσεις και το δίκιο σου.Κυρίως όμως θα χαλάσεις τη ζαχαρένια σου.
-Για το αίτημα επιστροφής χρημάτων:Καλό είναι να το αποφεύγεις.Έχω πάρει πίσω χρήματα αλλά αυτά που ξόδεψα δεν άξιζαν τον κόπο.
Καλύτερα φύγε με το κεφάλι ψηλά και μην ξαναπατήσεις εκεί παρά να κάνεις μανούρα για 10,20,50 ευρώ.
Ναι είναι κρίμα να τους τα χαρίσουμε,ναι είμαι μεγάλο το ''γαμώτο'' αλλά σε βάθςο χρόνου δε θα σου λείψουν και πολύ.
-σε περίπτωση κατάφορης αδικίας εις βάρος σου πχ ξυλοδαρμός,κλοπή κτλ θα πρέπει να καλέσεις την αστυνομία άμεσα.

Σε γενικές γραμμές καλό θα είναι να είμαστε προνοητικοί και να αποφεύγουμε καταστάσεις πριν αυτές συμβούν.

Είναι μέσα στο πρόγραμμα του σπορ του μπουρδελιάρη και αυτές οι καταστάσεις.
Εγω σε φολες ειμαι κουλ.απλα απο μεσα μου κλαιω το 20ρικο-50ρικο. (πλεον τις καταλαβαινω απο το σαλονι,και περα απο αυτο υπαρχει και το site εδω που πριν μπω θα τσεκαρω να δω μηπως υπαρχει καμια κριτικη)Οταν ομως βγω απο το δωματιο,θα παω κατευθειαν στην τσατσα και θα πω αυτα που ειναι να πω...ηρεμα και ομορφα "ειχατε πει για ελευθερο στοματικο στο σαλονι και η κοπελα δεν εκανε" πχ..λεω ενα παραδειγμα.Δε χρειαζεται να τσακωθεις..και απλα δεν ξανα μπαινεις. Πολλες φορες που δεν εχω μπει στο δωματιο και με ρωταει κλασικα η τσατσα "τι εγινε δε σου αρεσε? μα ειναι πολυ ομορφη"..και απανταω ναι δεσποινης,αλλα μια καλη κριτικη δεν εχω δει στο site για την εν λογω κοπελα..η μπορει να πω την εχω δοκιμασει και δεν εκανε τιποτα" πολλες φορες παντως σε φολες εχω κανει παραπονα στη τσατσα.Το να τσακωθω με τη καθε μαλακω μεσα στο δωματιο δε κερδιζω κατι. Μια φορα στο μεταξουργειο ειχα μπει μεσα σε ελευθερο στοματικο που ανακοινωσε η τσατσα και μπαινει μεσα και φοραει κατεθειαν καποτα η αλλη :headbang: "τις λεω τι κανεις εκει? " μ λεει δε κανω ακαποτο....μα λεω το ειπε εξω η κυρια "οχι λεει λαθος θα ακουσες" και οπως ειμαι φιλε της λεω στοπ σηκωθηκα,ντυθηκα και ζητησα το 10ευρο πισω. και οταν με ρωτησε η τσατσα τι εγινε,της ειπα κανονικα τι πεχτηκε.Οχι αν θελουν ας ξανα κανουν τη κουτοπονηρια
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Εγω σε φολες ειμαι κουλ.απλα απο μεσα μου κλαιω το 20ρικο-50ρικο. (πλεον τις καταλαβαινω απο το σαλονι,και περα απο αυτο υπαρχει και το site εδω που πριν μπω θα τσεκαρω να δω μηπως υπαρχει καμια κριτικη)Οταν ομως βγω απο το δωματιο,θα παω κατευθειαν στην τσατσα και θα πω αυτα που ειναι να πω...ηρεμα και ομορφα "ειχατε πει για ελευθερο στοματικο στο σαλονι και η κοπελα δεν εκανε" πχ..λεω ενα παραδειγμα.Δε χρειαζεται να τσακωθεις..και απλα δεν ξανα μπαινεις. Πολλες φορες που δεν εχω μπει στο δωματιο και με ρωταει κλασικα η τσατσα "τι εγινε δε σου αρεσε? μα ειναι πολυ ομορφη"..και απανταω ναι δεσποινης,αλλα μια καλη κριτικη δεν εχω δει στο site για την εν λογω κοπελα..η μπορει να πω την εχω δοκιμασει και δεν εκανε τιποτα" πολλες φορες παντως σε φολες εχω κανει παραπονα στη τσατσα.Το να τσακωθω με τη καθε μαλακω μεσα στο δωματιο δε κερδιζω κατι. Μια φορα στο μεταξουργειο ειχα μπει μεσα σε ελευθερο στοματικο που ανακοινωσε η τσατσα και μπαινει μεσα και φοραει κατεθειαν καποτα η αλλη :headbang: "τις λεω τι κανεις εκει? " μ λεει δε κανω ακαποτο....μα λεω το ειπε εξω η κυρια "οχι λεει λαθος θα ακουσες" και οπως ειμαι φιλε της λεω στοπ σηκωθηκα,ντυθηκα και ζητησα το 10ευρο πισω. και οταν με ρωτησε η τσατσα τι εγινε,της ειπα κανονικα τι πεχτηκε.Οχι αν θελουν ας ξανα κανουν τη κουτοπονηρια
Στο 10 ευρω στα τετοια σου τυπε μου

Εγω σε στουντιο μια φορα περασα με μια πιτσιρικα στα 50 κλασσικα

Μπαινει μεσα η κορασιδα γλωσσοφιλα ιστοριες κλπ

Λεω "εδω ειμαστε"

Οταν εφτασε η ωρα της πιπας μου αρνηθηκε
Μου ειπε "no blowjob"
Με ημιμετρια λοιπον ψυχολογια το προσπερασα εκεινη την ωρα αυτο και καναμε ενα μετριο σεξ λογω δικης μου χαλασμενης ψυχολογιας.
Το να σου πει οχι μια ιεροδουλος στην πιπα ενω εισαι καθαρος και περιποιημενος το θεωρησα αδιανοητο.
Βγηκα εξω λοιπον και ειπα στην τσατσα με τροπο
"Συγνωμη,αλλα περιμενω ρεστα κυρια μου"
Μου λεει γιατι 50 κανει το απλο
Ναι αλλα της λεω η κοπελα μου εκανε το εντελως απλο χωρις στοματικο οποτε νομιζω πως μου οφειλετε 10 ευρω ρεστα"
Τι να κανει ντραπηκε μου τα δωσε
Και δεν ηταν το ποσο ηταν το γαμωτο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Στο 10 ευρω στα τετοια σου τυπε μου

Εγω σε στουντιο μια φορα περασα με μια πιτσιρικα στα 50 κλασσικα

Μπαινει μεσα η κορασιδα γλωσσοφιλα ιστοριες κλπ

Λεω "εδω ειμαστε"

Οταν εφτασε η ωρα της πιπας μου αρνηθηκε
Μου ειπε "no blowjob"
Με ημιμετρια λοιπον ψυχολιγια το προσπερασα εκεινη την ωρα αυτο και καναμε ενα μετριο σεξ λογω δικης μου χαλασμενης ψυχολογιας.
Το να σου πει οχι μια ιεροδουλος στην πιπα ενω εισαι καθαρος και περιποιημενος το θεωρησα αδιανοητο.
Βγηκα εξω λοιπον και ειπα στην τσατσα με τροπο
"Συγνωμη,αλλα περιμενω ρεστα κυρια μου"
Μου λεει γιατι 50 κανει το απλο
Ναι αλλα της λεω η κοπελα μου εκανε το εντελως απλο χωρις στοματικο οποτε νομιζω πως μου οφειλετε 10 ευρω ρεστα"
Τι να κανει ντραπηκε μου τα δωσε
Και δεν ηταν το ποσο ηταν το γαμωτο
Δεν ηταν το 10ρικο..ηταν το γαμωτο! η κοροιδια δηλ,εννοειται οτι δεν με ενοιαξε το 10ρικο.Και μ εχει τυχει πολλες φορες αυτο και στη φυλης ειδικα και μαλιστα οταν ανακοινωσουν για ελευθερο στοματικο τους ρωταω "σιγουρα??" ναι μ λενε.Δεν εχει μαλακιες,καθε φορα που δε θα μπω και θα ερθει η τσατσα να μ πει το κλασσικο "δοκιμασε τη και δε θα χασεις" λεω οχι...την εχω δοκιμασει και εχω χασει. Σε στουντιο δε παω γιατι παλια που πηγαινα ειδα οτι τα γαμησια και ο χρονος που κανουν εκει δεν εχουν και μεγαλη διαφορα με φυλης.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Δεν ηταν το 10ρικο..ηταν το γαμωτο! η κοροιδια δηλ,εννοειται οτι δεν με ενοιαξε το 10ρικο.Και μ εχει τυχει πολλες φορες αυτο και στη φυλης ειδικα και μαλιστα οταν ανακοινωσουν για ελευθερο στοματικο τους ρωταω "σιγουρα??" ναι μ λενε.Δεν εχει μαλακιες,καθε φορα που δε θα μπω και θα ερθει η τσατσα να μ πει το κλασσικο "δοκιμασε τη και δε θα χασεις" λεω οχι...την εχω δοκιμασει και εχω χασει. Σε στουντιο δε παω γιατι παλια που πηγαινα ειδα οτι τα γαμησια και ο χρονος που κανουν εκει δεν εχουν και μεγαλη διαφορα με φυλης.
Ναι ναι φυσικα
Δε τιθεται θεμα ποσου
Τα στουντιο εχουν αρνητικο vfm αν βαλεις κατω αναλογιες χρονου χρηματος.
Αφου 20 ευρω αγοραζουν 10 λεπτα μπουρδελου κανονικα θα πρεπε με 50 να καθομαστε μεσα 25 λεπτα κατι που σπανια συμβαινει σε στουντιο.

Ωστοσο παιζει και η καθαριοτητα του χωρου ενω η ομορφια των κοριτσιων ειναι ας πουμε οχι πολυ ανωτερη.

Μπορεις να δεις υπερμουναρους σε τσαρδια της Φυλης και μετριοτητες στα στουντιο

Ωστοσο η τοπ στουντιακη γκομενα ειναι κατα κανονα κατι σκαλοπατια ανωτερη απο την τοπ του μπουρδελου
Κι επιπλεον οι κοπελες στα στουντιο ειναι κατα τι περισσοτερο "εξημερωμενες" και λιγοτερο βιαστικες.
Κανονες δεν υπαρχουν παντως.
Μου χει τυχει μουναρος το 2006 στο Μεταξι στα 20 ευρω και φολα σε στουντιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom