Νέα

Trust Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα darksun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
για ποσο παλια εννοεις?μαλον πιο μετα απο την εποχη που πηγαινα εγω.Τραβεστι ειχε οντως οχι ομως παρα πολλα αντε 5-6 να ειχε  σε ολη την ντισκο.τοτε(1993)στριπτιτζουδες δεν ειχε (εννοω πολλες τωρα αν ηταν 2-3 μπορει).πιο πολυ ειχε αυτην την κατηγορια απο κοπελες που εγραψα παραπανω.---αυτους που λες φατσες θα τους χαρακτηριζα πολυ λα'ι'κους χαμηλου επιπεδου.παντος (τοτε)ηταν υσηχα φασαριες δεν ειχα πετυχει.μπραβο που βαλατε αυτο το θεμα.δεν ηξερα οτι αυτο το Club δουλευει ακομα! :)
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
τοτε μηπος εχει κανενας φρεσκα γιουβα... εεε νεα!!!!! :think:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
για ποσο παλια εννοεις?

1-2 χρόνια.
Αλλά ακόμα ανοιχτό είναι.
Θυμάμαι μια φάση ένα πρωί, με έναν τύπο,
να βρίσκεται σε χρόνο dt απέναντι στην πρασιά στην Θησέως  :sunglasses:

Τωρα αν είχε μαζί και κάνα πιάτο γιουβαρλάκια δεν πρόσεξα...
Είχα φάει ήδη στο Σαλονικιο  :P
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616


κόκκινα γιαχνί  :2funny:



Τωρα αν είχε μαζί και κάνα πιάτο γιουβαρλάκια δεν πρόσεξα...
Είχα φάει ήδη στο Σαλονικιο  :P

τι ωραία μπουγάτσα που έχει ο πούστης.... Όταν πάω Μουσσες ή Πλατινουμ, στο φεύγα δεν υπάρχει περίπτωση να μην σταματήσω...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
1-2 χρόνια.
Αλλά ακόμα ανοιχτό είναι.
Θυμάμαι μια φάση ένα πρωί, με έναν τύπο,
να βρίσκεται σε χρόνο dt απέναντι στην πρασιά στην Θησέως  :sunglasses:

Τωρα αν είχε μαζί και κάνα πιάτο γιουβαρλάκια δεν πρόσεξα...
Είχα φάει ήδη στο Σαλονικιο  :P
Σ'ευχαριστω για της πληροφωριες.για πες μου οι επαρχιωτισες φοιτητριες ΤΕΙ και μαθητριες απο τιποτα ΙΕΚ (απο Καρδιτσα,Σπαρτη,Καλαματα κλπ.)συχναζουν ακομα εκει?ή δεν εχει πια καθολου τετοιες?σε ρωταω γιατι σιγουρα σε 15 χρονια παρα πολλα εχουν αλλαξει.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Οποιος εχει το θεμα..φλερτ,κους κους,μπουρου μπουρου πεταω λουλουδια κλπ φορτωνει για πλακα γκομενακια γυρω στις 6-10 το πρωι!Την ωρα που θα ναι λιωμα με λιγα λογια!! Το μαγαζι ανοιγει μετα τις 12 το βραδυ και μαζευει κυριως μετα τις 6 το πρωι καθε καρυδιας καρυδι..βλεπε στριπτιζουδες,μπαργουμεν,πεινασμενες(για...)ξενυχτισες απο διπλανα μπαρ κι οτι αλλο φανταστει κανεις!Γενικα παιζουν γκομενες Γ Εθνικης με πολλες απο Β και ελαχιστες απο την Σουπερ Λιγκ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
10 το πρω'ι'!!!δηλαδη ειναι στο στυλ After Party!για πες μου οι επαρχιωτισες που γραφω πανε ακομα εκει?παντος εγω μετα της 5 θελω να παω για νάνι!!!!παντος σ'ευχαριστω για της πληροφωριες.οταν ξαναπαω Ελλαδα θα κανω καμια βολτα απο'κει!!!----για πες μου ακομα αν πας κατα της 1.30-2.00 τι θα βρεις?και τι μουσικη παιζει?λα'ι'κα οπως τοτε?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
10 το πρω'ι'!!!δηλαδη ειναι στο στυλ After Party!για πες μου οι επαρχιωτισες που γραφω πανε ακομα εκει?παντος εγω μετα της 5 θελω να παω για νάνι!!!!παντος σ'ευχαριστω για της πληροφωριες.οταν ξαναπαω Ελλαδα θα κανω καμια βολτα απο'κει!!!----για πες μου ακομα αν πας κατα της 1.30-2.00 τι θα βρεις?και τι μουσικη παιζει?λα'ι'κα οπως τοτε?
Δεν ξερω τι ρολο βαρανε οι επαρχιωτισες εκει μεσα!
Ολα παιζονται μετα τις 6 το πρωι στα Οινοφυτα των Δυτικων Προαστειων ;) ;)
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Οποιος εχει το θεμα..φλερτ,κους κους,μπουρου μπουρου πεταω λουλουδια κλπ φορτωνει για πλακα γκομενακια γυρω στις 6-10 το πρωι!Την ωρα που θα ναι λιωμα με λιγα λογια!! Το μαγαζι ανοιγει μετα τις 12 το βραδυ και μαζευει κυριως μετα τις 6 το πρωι καθε καρυδιας καρυδι..βλεπε στριπτιζουδες,μπαργουμεν,πεινασμενες(για...)ξενυχτισες απο διπλανα μπαρ κι οτι αλλο φανταστει κανεις!Γενικα παιζουν γκομενες Γ Εθνικης με πολλες απο Β και ελαχιστες απο την Σουπερ Λιγκ!
απο κυπελλο ελλαδος εχει τιποτα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δεν ξερω τι ρολο βαρανε οι επαρχιωτισες εκει μεσα!
Ολα παιζονται μετα τις 6 το πρωι στα Οινοφυτα των Δυτικων Προαστειων ;) ;)
τωρα δεν ξερω γι αυτο ρωταω να μαθω.αν διαβασες παραπανω εχω να παω Trust απο το 1996 τοτε ηταν γεματο επαρχιωτισες.τωρα οποσδηποτε πολλα εχουν αλλαξει.που ειναι τα οινοφυτα?τι εχει εκει Ντισκο?για πες μας δως μας τα φωτα!
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
τωρα δεν ξερω γι αυτο ρωταω να μαθω.αν διαβασες παραπανω εχω να παω Trust απο το 1996 τοτε ηταν γεματο επαρχιωτισες.τωρα οποσδηποτε πολλα εχουν αλλαξει.που ειναι τα οινοφυτα?τι εχει εκει Ντισκο?για πες μας δως μας τα φωτα!

ντιμ αν δεν ειχες παει οινοφυτα δεν εχεις παει πουθενα...εξω απο αθηνα παντως.. :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
ρε jimmάρα....o όρος disco έχει πεθάνει χρόνια τώρα....club...club λέμε σήμερα!

:2funny:

Και στα φυτά κάποια εποχή, έπαιζαν καλά rave...αλλά μπαστάρδεψαν.
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Σ'ευχαριστω για της πληροφωριες.για πες μου οι επαρχιωτισες φοιτητριες ΤΕΙ και μαθητριες απο τιποτα ΙΕΚ (απο Καρδιτσα,Σπαρτη,Καλαματα κλπ.)συχναζουν ακομα εκει?ή δεν εχει πια καθολου τετοιες?σε ρωταω γιατι σιγουρα σε 15 χρονια παρα πολλα εχουν αλλαξει.
Οχι ρε φιλε τι φοιτητριες!!!!! τωρα σκανε εκει κοριτσια που δουλευουν νυχτα απο μπαργουμεν απο τα γυρω κλαμπακια μεχρι στριπτιζουδες αυτα απο τις 4 και μετα τα ιδια ισχυουν και για το διπλα το πρωιν πλατινουμ
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Οχι ρε φιλε τι φοιτητριες!!!!! τωρα σκανε εκει κοριτσια που δουλευουν νυχτα απο μπαργουμεν απο τα γυρω κλαμπακια μεχρι στριπτιζουδες αυτα απο τις 4 και μετα τα ιδια ισχυουν και για το διπλα το πρωιν πλατινουμ
τελευταια φορα που πηγα πριν κανα τριμηνο επαιζαν καμια 10ρια νυχτοβιοι 40ρηδες,3-4 πιτσιρικαδες,κατι μπραβοι της περιοχης (αλλα & απο συγγρου),5-6 ρωσιδο-ουκρανες (μαλλον βιζιτουδες) και οι γνωστες που πανε εκει (μαλλον του μαγαζιου) που κουνανε τα κωλια τους και πινουν τζαμπα (φανταζομαι οτι δεν λενε οχι και σε καμια καλη βιζιτα).
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
τελευταία φορά που πήγα ήταν πριν από 3-4 μήνες..
δεν είδα κάτι 'περίεργο' αλλά ούτε και κάτι ενδιαφέρον.
πήγα 'νωρίς'..κατά τις 2-2:30 πριν από στριπότσαρκα.
είδα..παρέες με γνωστούς από την περιοχή (μάλλον) με στυλάκι
δυτικών προαστιων, παρέες με 30-35ρηδες γυρολόγους,
40ρηδες νυχτόβιους και ελάχιστες γυναίκες.. ίσως να ήταν
λάθος (μη ενδεικτική) νύχτα και ώρα..  
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
εγω εχω ακουσει οτι πανε πολλα τραβελια
και απο γκομενακια μαλλον βιζιτουδες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Σήμερα γύρω στις 05:30 επισκέφθηκα μαζί με τον συναγωνιστή μακη1985 το ΤΡΑΣΤ,στο οποίο είχα να πάω από την Πρωτοχρονιά :sunglasses: :sunglasses:.Όταν μπήκαμε το μαγαζί είχε ήδη αρκετό κόσμο,κυρίως κάγκουρες γύρω στα 18-20,κάτι λίγες μπαζοελλεινίδες και κάτι σκληρά σι-ντι,αηδιαστικά ακόμη και για μένα :o :o.Όσο περνούσε  η ώρα έσκαγαν μύτη και αξιολόγες παρουσίες,προφανώς μασατζούδες και σωληνοκόρες οι οποίες μόλις είχαν σχολάσει :grin: :grin:.Σε κάποια φάση μπαίνει μέσα ένα ζευγάρι μαζί με μια γιαγιά κι ένα μικρό κοριτσάκι :headbang: :headbang:.Η γκόμενα ήταν ένα ψηλό,ξανθό γύρω στα 30(αρκετά εντυπωσιακό) και ο τύπος ένας πιρφόρος μαλλιάς σαν τραγουδιστής δεκαετίας του 80' :rockon: :rockon:.Πρώτη φορά είδα τέτοιο σκηνικό στο μαγαζί :rolleyes: :rolleyes: και ακόμα δεν κατάλαβα τι ρόλο βαρούσαν όλοι αυτοί :think: :think:.Τέλος πάντων η μουσική ήταν και πάλι στα τέρματα :tickedoff: :headbang: και νομίζω έχουν βάλει και περισσότερα ηχεία.Εγώ δεν την πάλεψα πάνω από μια ώρα κι έτσι αποχωρήσαμε.Φεύγοντας παρατηρήσαμε καμια 10αρια μαύρες στην είσοδο παρακείμενης κλειστής καφετέριας οι οποίες λογικά μόλις είχαν σχολάσει από την πιάτσα λίγο πιο κάτω.Αισθητή η απουσία του μπέμπα σε άλλο ένα πόρνιασμα

 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
οποιος παει καλυτερα να πινει χυμο παντως.Οι μπομπες δεν παλευονται εκει μεσα :grin:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom