Νέα

Trust Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα darksun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
exei παει κανενας στο κωλαδικο στη Καλλιθεα ΤRUST ?
καποιος μου ειπε οτι γινονται τα χειροτερα μεσα
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Που είναι αυτό; Στριπ ή κωλόμπαρο;
 

Επισκέπτης
exei παει κανενας στο κωλαδικο στη Καλλιθεα ΤRUST ?
καποιος μου ειπε οτι γινονται τα χειροτερα μεσα

Οταν λες τα χειροτερα τι εννοεις ? Μαλακια / πιπα / κολο ?
Τοτε εννοεις τα καλυτερα.....

Ειναι αυτο στο τερμα της Θησεως στην Καλλιθεα ? :cheesy:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
απο τα λίγα μαγαζιά που μπορουσαν να το τραβήξουν μέχρι 12 το μεσημέρι (!)΄μέσα θα δεις οτι γουστάρεις, λαικόφατσες, τραβέλια μέχρι πουτάνες που τελειώσαν απο πιάτσα και πάνε για το "πρωινό τους".
αν ήθελα ποτάκι μετά τις 8 το πρωι ήταν μια καλή καβάτζα, αλλα μου έκανε πολύ παρακμή.
έχω να πάω παρα πολύ καιρό, πλέον δεν ξέρω τι παίζει
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
κατι σαν το παλιό ΤΟΤΕΜ να πουμε ?
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
ρε παιδια πηγα ενα βραδι στο τραστ τερμα θησεος!ξερει κανει τι παιζει?υπαρχει περιπτωσει να φωρτοσεισ απο εκει?
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε κράτα αυτό.....

Don't trust anyone!!! :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.675
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Ναι παιζει να φορτωσεις!!Κανα τραβελι ή κανα μαχαιρι στη πλατη...
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
μεγαλες πανε εκει...
μεχρι το πρωι...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ρε παιδια πηγα ενα βραδι στο τραστ τερμα θησεος!ξερει κανει τι παιζει?υπαρχει περιπτωσει να φωρτοσεισ απο εκει?
τι μου θυμισες!πηγαινα εκει οταν ερχομουνα Ελλαδα.μιλαμε για τα ετη 1993-1995.γνωριζα επαρχιωτησες απο Καλαματα,Καρδιτσα κλπ. ειχε και τραβεστι οπως γραφουν αλλα δεν με πολυενδιαφερουν.της πηγαινα με τ'αμαξι μεχρι το σπιτι τους ανταλασαμε τηλεφωνα (τοτε δεν υπηρχαν κινητα)τηλεφωνιομασταν και της συναντουσα.το κακο ειναι οτι Ελλαδα ποτε δεν καθομαι πανω απο 15 μερες.οποτε πολλες φορες δεν προλαβαινα να της  :knockinb:.βεβαια μιλαμε για αλλες εποχες.τωρα δεν ξερω τι παιζει.για πες μου τι ειδες?μουσικη παιζει λα'ι'κα οπως και τοτε?κοριτσια φοιτητριες ΤΕΙ απο επαρχια?
 

Stealthy

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
τι μου θυμισες!πηγαινα εκει οταν ερχομουνα Ελλαδα.μιλαμε για τα ετη 1993-1995.γνωριζα επαρχιωτησες απο Καλαματα,Καρδιτσα κλπ. ειχε και τραβεστι οπως γραφουν αλλα δεν με πολυενδιαφερουν.της πηγαινα με τ'αμαξι μεχρι το σπιτι τους ανταλασαμε τηλεφωνα (τοτε δεν υπηρχαν κινητα)τηλεφωνιομασταν και της συναντουσα.το κακο ειναι οτι Ελλαδα ποτε δεν καθομαι πανω απο 15 μερες.οποτε πολλες φορες δεν προλαβαινα να της  :knockinb:.βεβαια μιλαμε για αλλες εποχες.τωρα δεν ξερω τι παιζει.για πες μου τι ειδες?μουσικη παιζει λα'ι'κα οπως και τοτε?κοριτσια φοιτητριες ΤΕΙ απο επαρχια?

Bλάκα Δημητράκη, μήπως σου ζητούσαν και να τις χέσεις  :shit: :shit: οι φοιτήτριες;
 

PANOS32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζι ειναι Club το οποιο τιμουν ιδιαιτερα τα κοριτσια του επαγγελαμτος (Στριπτιζ Κωλομπαρα) μετα τη δουλεια τους, χαρακτηριστικο ειναι οτι το μαγαζι μενει ανοικτο μεχρι και της 12 το μεσημερι.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά Τζιτζιφιές είναι το μαγαζί αυτό;
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
χαρακτηριστικο ειναι οτι το μαγαζι μενει ανοικτο μεχρι και της 12 το μεσημερι.


ναι, σωστός ο παίκτης... Την τελευταία φορά που πήγα μου φτιάξαν και γιουβαρελάκια πολίτικα  :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ρε παιδιά Τζιτζιφιές είναι το μαγαζί αυτό;
ναι στην αρχη της Θησεως (τωρα νομιζω λεγεται Ελευθεριου Βενιζελου).τελευταια φορα ειχα παει το 1996.τοτε ηταν οπως τα γραφω.επαρχιωτισες απο τεχνικες επαγγελματικες σχολες ΤΕς ή φοιτητριες ΤΕΙ.αρκετα λα'ι'κες θα ελεγα.επαιζε λα'ι'κα Ελληνικα.παντος τοτε εκλεινε στις 5 το πρω'ι'.τωρα αν εχει καποιος πιο καινουργιες πληροφωριες ας μας γραψει γιατι σε 15 χρονια εχουν αλλαξει παρα πολλα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πιο παλιά συναντούσες στριπτιζούδες, τραβέλια αλλά έπρεπε να πας κατά τις 6 το πρωί..
Δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι, πάντως εκει μέσα νιώθεις λίγο τι πάει να πει νύχτα....
μόνο οι φάτσες που σκανε μυτη.. φτάνουν  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom