Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
16
Like
864
Πόντοι
371
Θέλω να γράψω για την Αλεξάνδρα που έχει only fans η μεγαλύτερη απάτη που παίζει όταν δούλευε κανονικά ήταν κομπλέ από υπηρεσίες είχα πάει 3 φορές και είχα μείνει ικανοποιημένος πριν μερικές μέρες την έστειλα για ραντεβού και μου είπε ότι πλέον κάνει μόνο αν ανοίξω βίντεο της στο ονλυφανς και εγώ σαν μαλακας το έκανα μου έφαγε λεφτά και μου έλεγε να περιμένω να ετοιμαστεί περίμενα σαν μαλακας ενώ μου έστελνε μυνήματα για το τι θα κάνουμεκαι όταν πέρασε πολύ ώρα την στέλνω και η τύπισσα μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει ραντεβού γιατί τράκαρε με το αυτοκίνητο και μου έστειλε φωτογραφια από το ένα τρακαρισμένο από το ίντερνετ όταν την είπα ψεφτρα και κλεφτρα η τύπισσα μου είπε ότι την αιδιαζω που την λέω έτσι και ότι δεν έπρεπε να με εμπιστευτεί πραγματικά ήθελα μέχρι και να την σκοτώσω πιο πολύ για την κορόιδια και όχι για τα λεφτά το λέω για να μην κάνει και άλλος το μεγάλο λάθος που έκανα εγώ και βαράω το κεφάλι μου ξέρω θα με πείτε κορόιδο και καλά θα κάνετε δεν θέλω να βρεθεί όμως και άλλος στην θέση μου. Η τύπισσα είναι κακός άνθρωπος μην δώσετε λεφτά σε κακούς ανθρώπους
Όσοι εμπιστεύονται τους άλλους δεν είναι κορόιδα . Αν μπορούσα να σου πω εγώ τα προσωπικά μου θα αισθανόσουν Einstein
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
387
Like
1.377
Πόντοι
201
Η συγκεκριμένη έτσι κι αλλιώς υπερκοστολογεί τις υπηρεσίες της εδώ και πάρα πολύ καιρό.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Όσοι εμπιστεύονται τους άλλους δεν είναι κορόιδα . Αν μπορούσα να σου πω εγώ τα προσωπικά μου θα αισθανόσουν Einstein
για να σε φαει εβαλες καρτα για πληρομη η καμνω λαθος ???
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπέρα ! Υπάρχει κάποια πληροφορία για την συγκεκριμένη ;

 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
387
Like
1.377
Πόντοι
201
Καλησπέρα ! Υπάρχει κάποια πληροφορία για την συγκεκριμένη ;


Μια χαρά είναι.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
387
Like
1.377
Πόντοι
201
Έχεις εμπειρία μαζί της ; Αν θες δώσε καμία πληροφορία

Όμορφη, επιθετική στο κρεβάτι, κυρίως ενεργητική, αν και τον παίρνει κιόλας, καλό μέγεθος, καυλώνει εύκολα, ανοιχτή σε φετίχ. Προσωπικά, έχω περάσει καλά μαζί της όσες φορές πήγα.
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Όμορφη, επιθετική στο κρεβάτι, κυρίως ενεργητική, αν και τον παίρνει κιόλας, καλό μέγεθος, καυλώνει εύκολα, ανοιχτή σε φετίχ. Προσωπικά, έχω περάσει καλά μαζί της όσες φορές πήγα.
Χύνει κ αν ναι λογικά με εξτραδακι ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Όχι όχι καμμία σχέση , άλλου είδους πατατρακ , συναισθηματικό .
εμ παιζουν αυτα ...αλλα μαλακια της αν κανει τετια !!!
Ναι και ναι. Περί οικονομικών, συζήτα το μαζί της.
περνει παζαρι τ μωρο?????
Χύνει κ αν ναι λογικά με εξτραδακι ;
εχε ετημα τ 150 εσυ!!
μην ειναι δυο τρομαρες!!!!!!
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
387
Like
1.377
Πόντοι
201
Με εμένα προσωπικά, πάντα μια χαρά ήταν. Περί παζαριών, όποιος θέλει μπορεί να παζαρέψει μαζί της, υποθέτω.
 

Mitsoss1312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχετε να μου προτείνετε κάποια ενεργητική με λεπτό καυλι να με ανοίξει για πρώτη φορά γιατί είμαι πρωτάρης και δεν θέλω να πάω με την μία σε κάποια με χοντρό πουτσο
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Το έχουν ρίξει στο τικ τοκ πλέον τα περισσότερα κορίτσια, για να παίρνουν δώρα και μπορεί κάποιος να τις προσεγγίσει κι έτσι
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχετε να μου προτείνετε κάποια ενεργητική με λεπτό καυλι να με ανοίξει για πρώτη φορά γιατί είμαι πρωτάρης και δεν θέλω να πάω με την μία σε κάποια με χοντρό πουτσο

Χωρίς να έχω εμπειρία με την συγκεκριμένη και κρίνοντας απο τις φωτογραφίες νομίζω ότι είναι η πιο λεπτοτσούτσουνη. Γενικά έχουν γραφτεί θετικά σχόλια στο φόρουμ. Την βρίσκεις ομως δύσκολα.

Ξανά λέω ότι δεν εχω πάει μαζί της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom