Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Idk3331

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
87
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς καμιά πληροφορία?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
απο τ ξερω ειναι παθητικη !!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
ρε παίδες τι γίνεται με τα εξ αλλαγής φίλου στο ελλαντα?
υπάρχει τίποτε της προκοπής?
τι απογινε η ζετα, η Βίκυ, η χαρά, η άλλη που έβγαινε Συγγρού και ήταν μελαχροινη κι έγινε ξανθιά μετά..
επίσης τίποτε καινούργιο δεν υπαρχει ? γιατί όλες συτες ειναι 40+
όταν λέω τι απογιναν εννοώ αν παίζει αγγελία και τέτοια.
ότι η ζετα έχει ονλυφανς το ξέρουμε, η χαρά έχει τικ Τοκ και μοστράρει το μουνακι της μέσα από κολάν χωρίς κιλοτάκι κιμαυτο το ξέρουμε..κι ότι παίζουν δυο γερονταρες αδιαφορες στο κανεσεχ κι συτο το ξέρουμε. κι ότι η ατζελα στο φυλής κάνει τα περασματακια της και αυτό.

κάνα νέο έχουμε???
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
ρε σεις μιλατε για τα τραβεστι σε κληση θηλυκου γενους πατε καλα; εγω δεν γαμαω αντρες μου πεφτει. μου αρεσουν οι λεσβιες που δεν πανε με αντρες. στους αντρες εχω αλλεργια. ωρες ωρες παρακαλαω να βρεθει ενα μερος μονο με γυναικες αποστειρωμενο απο αντρες. μαλλον βρηκα την φιλοσοφικη σχολη και μερικα μοντελαδικα οικους μοδας. τα τραβεστι ειναι αντρες ευνουχοι ετσι πρεπει να τους αποκαλουμαι. ω! αμπντουλ σουμπουλ αγα! αδερφες δηλαδη ακρωτηριασμενες. μερικοι απο αυτους δεν τον εχουν κοψει και δουλευουν και σε οικους ανοχης και οταν πας μαζι τους οταν τους παιρνεις απο πισω σε βαζουν να τους τραβας μαλακια στο καυβλι τους
Παντός από ενημέρωση σκίζεις. Βάζω στοίχημα πως η ροδέλα σου είναι σαν το κουλούρι Θεσσαλονίκης
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.821
Πόντοι
456
Σαν την Κλεοπάτρα, αλλά στο πιο άγριο της ναούμ !
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
4
Like
536
Πόντοι
21
Παντός από ενημέρωση σκίζεις. Βάζω στοίχημα πως η ροδέλα σου είναι σαν το κουλούρι Θεσσαλονίκης
Ναι,δεν ξέρει τίποτα...ότι έχει ακούσει λέει .
Πάντως για εμένα προσωπικά, κάποιες είναι ατελείωτα μωρά και γυναικαρες με απίστευτο ερωτισμό...
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
ρε σεις μιλατε για τα τραβεστι σε κληση θηλυκου γενους πατε καλα; εγω δεν γαμαω αντρες μου πεφτει. μου αρεσουν οι λεσβιες που δεν πανε με αντρες. στους αντρες εχω αλλεργια. ωρες ωρες παρακαλαω να βρεθει ενα μερος μονο με γυναικες αποστειρωμενο απο αντρες. μαλλον βρηκα την φιλοσοφικη σχολη και μερικα μοντελαδικα οικους μοδας. τα τραβεστι ειναι αντρες ευνουχοι ετσι πρεπει να τους αποκαλουμαι. ω! αμπντουλ σουμπουλ αγα! αδερφες δηλαδη ακρωτηριασμενες. μερικοι απο αυτους δεν τον εχουν κοψει και δουλευουν και σε οικους ανοχης και οταν πας μαζι τους οταν τους παιρνεις απο πισω σε βαζουν να τους τραβας μαλακια στο καυβλι τους

την αληθεια να λεμε δεν ειμαι ρατσιστης. οταν πηγαμε μπουρδελοτσαρκα με ενα φιλο μου μπηκαμε σε ενα μπουρδελο και ο φιλος μου λεει πριν ερθει η ιεροδουλη για να δουμε τι γαμουμε. μολις βγαινει το τραβεστι λεει η τσατσα απο δω η κοπελα μας (ποια κοπελα μωρη). κι ο φιλος μου λεει φωναχτα σε μενα ωχ! αντρας και εγινε λουης. φυσιολογικη ηταν βεβαια η αντιδραση του

καλα βρε παιδια τωρα σοβαρα σας σηκωνεται ενω ξερετε οτι ειναι αντρας πως μπορειτε απορω. ουτε για αστειο ουτε να το σκεφτω οχι να παω μαζι του
Νομίζω ότι , όχι απλά βρίσκεσαι σε λάθος νήμα, αλλά και σε λάθος σάιτ.
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Ναι,δεν ξέρει τίποτα...ότι έχει ακούσει λέει .
Πάντως για εμένα προσωπικά, κάποιες είναι ατελείωτα μωρά και γυναικαρες με απίστευτο ερωτισμό...
Τα γαμισια που έχω κάνει με τρανς δεν τα έχω κάνει με γυναίκα. Το θέμα είναι να πετύχει η χημεία φίλε μου. δυστυχώς οι ποιο πολλές τρανς είναι ξεπετες φίλε. Εμείς στην Κρήτη υστερούμε σε αυτό δυστυχώς. Ας πούμε στο Ηράκλειο από τις μόνιμες μόνο μια αξίζει. Γνώμη μου έτσι! Αθήνα έχει επιλογές πολλές και μπορείς να παίξεις μπάλα. Εδώ είναι μονοτερμα
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
απο τ ξερω ειναι παθητικη !!
Είχε προφίλ στο xvideos αλλά δεν μπορώ να το βρω. Μπορεί και να το εχει κλείσει δεν ξέρω. Εκεί σε ένα βιντεάκι γαμάει έναν τύπο και ρίχνει και τα μπατσάκια της.
Οταν την είχα πάρει τηλ πάντως δεν μου το απέκλεισε.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ναι ρε μουτρο αν τ δωσεις 100 μπορει!!
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
1
60 μου ειχε πει για μια ώρα ενεργοπαθητικο.
 

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
185
Like
437
Πόντοι
21
Έχει κάποιος συναγωνιστής άποψη για την παραπάνω;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Έχει κάποιος συναγωνιστής άποψη για την παραπάνω;
μετριες καταστασεις στ 100 αρικο δεν ξερω εγω δεν θα πηγεναι τωρα ποια την εχω παρει παλιοτερα ομως
και δεν θ ξαναπηγενα
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
μετριες καταστασεις στ 100 αρικο δεν ξερω εγω δεν θα πηγεναι τωρα ποια την εχω παρει παλιοτερα ομως
και δεν θ ξαναπηγενα
Συμφωνώ βάτραχος πολύ μέτρια και ζητάει πολλά και από υπηρεσίες φόλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom