Νέα

Τρανς Λία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα noknow4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 230K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Λία είσαι εκθαμβωτική.. κορμάρα, υπέροχο πρόσωπο και επίπεδο.. :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Λία είσαι εκθαμβωτική.. κορμάρα, υπέροχο πρόσωπο και επίπεδο.. :)
ευχαριστω πολυ να σαι καλα αλλα στη δικη μας δουλεια δυστυχως δεν μετρανε ολα αυτα ....κυριαρχει ο αθεμιτος ανταγωνισμος και η κακογουστια .Η φτηνια τρωει τον παρα λει ο λαος .οταν καποιος κανει τη δουλεια του σωστα παντα υπαρχει καποιος που τον περιμενει στη γωνια ...ειτε την κανει καλα ειτε οχι .σημασια εχει να υπαρχει εξελιξη και οχι στασιμοτητα...αρκετα ομως δεν θελω να κουρασω καλο πασχα σε ολο τον κοσμο
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
ευχαριστω πολυ να σαι καλα αλλα στη δικη μας δουλεια δυστυχως δεν μετρανε ολα αυτα ....κυριαρχει ο αθεμιτος ανταγωνισμος και η κακογουστια .Η φτηνια τρωει τον παρα λει ο λαος .οταν καποιος κανει τη δουλεια του σωστα παντα υπαρχει καποιος που τον περιμενει στη γωνια ...ειτε την κανει καλα ειτε οχι .σημασια εχει να υπαρχει εξελιξη και οχι στασιμοτητα...αρκετα ομως δεν θελω να κουρασω καλο πασχα σε ολο τον κοσμο

:rose: :rose: :rose:

...όταν είσαι χώρια μου με τρώει η στεναχώρια μου...

καλό Πάσχα σε ολους σας

:cum: :pipa2: :cum:
 

ivan20

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Αθήνα κατεβαίνεις συχνα lia?
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
μπειμπι λιγο αν προσεχες σε καθε ποστ μου κατω τρεχει μια μπαρα και γραφει ολα οσα θελεις να μαθεις τηλεφωνο ινσταγκραμ κτλ δεν θελει κοπο θελει τροπο

Λία μου, αυτό είναι μία αρρώστια της εποχής μας, διαβάζουν τα πρώτα και τα κεφάλαια και δεν φτάνουν στο τέλος. Τώρα με το κορονοϊο πιστεύω να αλλάξει κατάσταση λίγο. Ο κόσμος να μάθει να διαβάζει και μεταξύ γραμμές κι αυτά που δεν είναι γραμμένα.
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
μπειμπι λιγο αν προσεχες σε καθε ποστ μου κατω τρεχει μια μπαρα και γραφει ολα οσα θελεις να μαθεις τηλεφωνο ινσταγκραμ κτλ δεν θελει κοπο θελει τροπο

Μωρό Καλησπέρα ποτέ θα έρθεις προς Καβάλα ;;;;
 

ivan20

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Πότε θα είσαι Αθήνα να κανονίσω να αφήσω όλες τις δουλειές για πάρτη σου
 

malexanthi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κούκλα

Παλιότερα έκανες επισκέψεις Καβάλα από την οποία κατάγεσαι.
Θα μας ξαναέρθεις προς το εδώ να σε συναντήσουμε ;
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Καλησπέρα κούκλα

Παλιότερα έκανες επισκέψεις Καβάλα από την οποία κατάγεσαι.
Θα μας ξαναέρθεις προς το εδώ να σε συναντήσουμε ;
αν σε ενδιαφερει ελα θεσσαλονικη δεν νομιζω να κανω ραντεβου καβαλα αλλα αν συμβει θα ενημερωσω προς το παρον καναμε το εμβολιο και παμε για ανοσια αυτο πρωτα και οδευουμε για κοβιτ φρι
 

malexanthi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αν σε ενδιαφερει ελα θεσσαλονικη δεν νομιζω να κανω ραντεβου καβαλα αλλα αν συμβει θα ενημερωσω προς το παρον καναμε το εμβολιο και παμε για ανοσια αυτο πρωτα και οδευουμε για κοβιτ φρι
Σε ευχαριστώ κουκλα. Και εγώ τελείωσα με την μια με τα εμβόλια (johnson βλεπεις ) και ήδη περασαν οι μισες μέρες πριν την πλήρη ανοσία. Κρίμα που δεν κάνεις ραντεβού Καβάλα . Αν με βγάλει ο δρομος μου προς Θεσσαλονίκη θα τα πούμε.
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Σε ευχαριστώ κουκλα. Και εγώ τελείωσα με την μια με τα εμβόλια (johnson βλεπεις ) και ήδη περασαν οι μισες μέρες πριν την πλήρη ανοσία. Κρίμα που δεν κάνεις ραντεβού Καβάλα . Αν με βγάλει ο δρομος μου προς Θεσσαλονίκη θα τα πούμε.
ινσταγκραμ αγαπη παντα γραφω που βρισκομαι για να μη με ρωτατε συνεχεια που ειναι αρκετα κουραστικο
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
ενημερωση μονο το σουκου θα ειμαι Βολο τα ραντεβου θα ειναι περιορισμενα κανονιστε την πορεια σας και απο δευτερα Λαρισα
 

Συνημμένα

  • IMG-3958.jpg
    IMG-3958.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 229

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
185
Like
437
Πόντοι
21
ενημερωση μονο το σουκου θα ειμαι Βολο τα ραντεβου θα ειναι περιορισμενα κανονιστε την πορεια σας και απο δευτερα Λαρισα
Αθήνα ποτέ θα κατέβεις κουκλαρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom