Νέα

Τρανς Λία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα noknow4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 230K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
διαβαζω σχολια και αναρωτιεμαι αν ειναι αληθινα .. δεν υπαρχει μεγαλυτερο φεηλ απο την τυπισσα νομιζει οτι καποια ειναι δεν απανταει σε μηνυματα οταν την ειχα ρωτησει τιμη μου ειχε πει κατι εξωπραγματικο 160 η 180 δεν ξερω αν εχει αυτη την συμπεριφορα επειδη ειναι μονοπωλιο στην καβαλα αλλα ντροπη της
καλημερα σας αρχισε η επιθεση ....ευχαριστω παρα πολυ να ενημερωσω οτι στα μυνηματα δεν απαντω αν θελετε κατι μονο στο τηλεφωνο επισεις ο αριθμος μου δεν δεχεται κλησεις με αποκρυψη ...τωρα για τα υπολοιπα να ενημερωσω οτι δεν εργαζομαι στην καβαλα οποτε μονοπολιο δεν υπαρχει αλλα στη θεσσαλονικη που ειναι και η εδρα μου το προγραμμα μου ειναι ενεργοπαθητικο και κοστιζει 70 ευρω και ειναι για μια χαλαρη εκτονωση τωρα αν θελετε ολοκληρη ωρα φυσικα το ποσον γινεται διπλο αυτα τα ολιγα ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
23
Like
666
Πόντοι
290
καλησπερα φιλοι,,μολις πηρα χαμπαρι οτι η λια ειναι προς τα μερη μου,, :idiot: :idiot: :idiot:
να παω να μην παω??
τι να κανω??
μηπως ξερουμε μεχρι ποτε θα ειναι εκει??
Με τίποτα! Μην πετάξεις τα λεφτά σου..! Φιλικά πάντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

διαβαζω σχολια και αναρωτιεμαι αν ειναι αληθινα .. δεν υπαρχει μεγαλυτερο φεηλ απο την τυπισσα νομιζει οτι καποια ειναι δεν απανταει σε μηνυματα οταν την ειχα ρωτησει τιμη μου ειχε πει κατι εξωπραγματικο 160 η 180 δεν ξερω αν εχει αυτη την συμπεριφορα επειδη ειναι μονοπωλιο στην καβαλα αλλα ντροπη της
Συμφωνώ κι επαυξάνω..! Μεγάλη ψωνάρα ΚΑΙ ξεπέτα!
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Με τίποτα! Μην πετάξεις τα λεφτά σου..! Φιλικά πάντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συμφωνώ κι επαυξάνω..! Μεγάλη ψωνάρα ΚΑΙ ξεπέτα!
αγαπητε μου αυτες που δεν ειναι καλες στη δουλεια τους τις πεταει το συστημα εξω η κατεβαζουν τις τιμες τους για να επιβιωσουν δοξα τον θεο ειμαι αρκετα χρονια στη δουλεια και τις τιμες μου ακομη δεν τις κατεβασα το αν ειμαι ψωναρα σνομπ η οτιδηποτε αλλο ειναι δικαιωμα μου τωρα στην δουλεια μου ειμαι ενεργητικη και παθητικη πρωτειμω το δευτερο και η χρεωση ειναι 70 ευρω για μιση ωρα ε αυτο δεν το λες και ξεπετα το μιση ωρα ευχαριστω πολυ παντως για τα καλα σας λογια απλα φροντιστε να μην στελνετε κοσμο σε τρανς που δεν εχουν κανει τα εμβολια κατα του κοβιτ και δεν ξερουν τι θα πει προφυλακτικο γιατι ειναι κινητες βομβες
 

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    718,6 KB · Εμφανίσεις: 372
Τελευταία τροποποίηση:

Greekraider

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
49
Like
49
Πόντοι
0
αγαπητε μου αυτες που δεν ειναι καλες στη δουλεια τους τις πεταει το συστημα εξω η κατεβαζουν τις τιμες τους για να επιβιωσουν δοξα τον θεο ειμαι αρκετα χρονια στη δουλεια και τις τιμες μου ακομη δεν τις κατεβασα το αν ειμαι ψωναρα σνομπ η οτιδηποτε αλλο ειναι δικαιωμα μου τωρα στην δουλεια μου ειμαι ενεργητικη και παθητικη πρωτειμω το δευτερο και η χρεωση ειναι 70 ευρω για μιση ωρα ε αυτο δεν το λες και ξεπετα το μιση ωρα ευχαριστω πολυ παντως για τα καλα σας λογια απλα φροντιστε να μην στελνετε κοσμο σε τρανς που δεν εχουν κανει τα εμβολια κατα του κοβιτ και δεν ξερουν τι θα πει προφυλακτικο γιατι ειναι κινητες βομβες
HOT
 

asd00f

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Λια θα μας έρθεις καθόλου Ρόδο;
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Να μια θεωρια να σκεφτεις .Δεν υπαρχει τιποτα ακριβο γιατι ολο αυτο εχει να κανει με την αντιληψη σου σχετικα με τη ζωη και τη δουλεια σου.για να γινω πιο σαφης ,αφορα μοναχα την αξια που δινεις εσυ και οι αλλοι γυρω σου πανω σε πραγματα και υπηρεσιες. αφορα το τι εκτιμας και τι προσδοκιες εχεις.ασ πουμε αν καποιος αγοραζει μια λαμποργκινι γιατι πιστευει πωσ αυτο θα του αλλαξει τη ζωη,εχει τεραστια αξια.αν αγορασει επειδη θελει να επιβεβαιωσει την βαθεια αγαπη του για τα γρηγορα αυτοκινητα παλι εχει διαφορετικη αξια και οι δυο ομως θα σου πουν δεν ειναι ακριβο ειναι πολυτιμο.οταν καποιος σου λεει ειναι ακριβο ουσιαστικα σου μιλαει για αυτον για το μπατζετ του και τι ειναι διατεθιμενος να ξοδεψει ...για να επιστρεψουμε τωρα στο θεμα μας .αν λοιπον καποιοι σας πουν οτι αυτο που προσφερετε ειναι ακριβο ,αφορα εκεινους και την αντιληψη που εχουν απεναντι στο προιον η την υπηρεσια σας .θεωρουν λοιπον πωσ δεν πρεπει να δωσουν τοσα χρηματα για να το εχουν .ειτε πως εσεις δεν το αξιζετε.πιθανοτατα ουτε αυτο ειναι προσωπικο απλα εσεις δεν συμπιπτετε με τα προσωπα που εκεινοι θεωρουν ακριβα.συμβουλη μου για τις νεες τρανς που κανενας δεν ζητησε αλλα τη δινω .......μην κανετε εκπτωση αν σας ζητησουν ,γιατι απλα θα τους επιβεβαιωσετε σε αυτο που πιστευουν .ενας φαυλος κυκλος θα ξεκινησει και εσεις θα πρεπει καθε φορα ,να οριζετε απο την αρχη την αξια σας.
Υ.Γ ........Αν δεν εχεις ιστορια,αληθεια γυρω απο το προιον και τις υπηρεσιες σου -προβλημα.σημαινει πως δεν εχεις αντιληψη ουτε γιατι κανεις αυτο που κανεις ουτε γιατι κοστιζει αυτα τα χρηματα
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
23
Like
666
Πόντοι
290
αγαπητε μου αυτες που δεν ειναι καλες στη δουλεια τους τις πεταει το συστημα εξω η κατεβαζουν τις τιμες τους για να επιβιωσουν δοξα τον θεο ειμαι αρκετα χρονια στη δουλεια και τις τιμες μου ακομη δεν τις κατεβασα το αν ειμαι ψωναρα σνομπ η οτιδηποτε αλλο ειναι δικαιωμα μου τωρα στην δουλεια μου ειμαι ενεργητικη και παθητικη πρωτειμω το δευτερο και η χρεωση ειναι 70 ευρω για μιση ωρα ε αυτο δεν το λες και ξεπετα το μιση ωρα ευχαριστω πολυ παντως για τα καλα σας λογια απλα φροντιστε να μην στελνετε κοσμο σε τρανς που δεν εχουν κανει τα εμβολια κατα του κοβιτ και δεν ξερουν τι θα πει προφυλακτικο γιατι ειναι κινητες βομβες
Καλομελέτα και θα σε πετάξει και το σύστημα αργά ή γρήγορα απ' έξω! Δε γελάς κανέναν με τέτοια συμπεριφορά. Επίσης, το αν είσαι ψωνάρα ή σνομπ ΦΥΣΙΚΑ και είναι πρόβλημά σου, όταν δεν αρέσεις κι από θέμα συμπεριφοράς, δε σε βλέπω να κρατάς ούτε την παλιά σου πελατεία για πολύ ακόμα.
 

Συνημμένα

  • istockphoto-518924703-1024x1024.jpg
    istockphoto-518924703-1024x1024.jpg
    76 KB · Εμφανίσεις: 82
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lia(1)

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Καλομελέτα και θα σε πετάξει και το σύστημα αργά ή γρήγορα απ' έξω! Δε γελάς κανέναν με τέτοια συμπεριφορά. Επίσης, το αν είσαι ψωνάρα ή σνομπ ΦΥΣΙΚΑ και είναι πρόβλημά σου, όταν δεν αρέσεις κι από θέμα συμπεριφοράς, δε σε βλέπω να κρατάς ούτε την παλιά σου πελατεία για πολύ ακόμα.

Ουδέν Σχόλιον

...μπαι μπαι και καλες διακοπες
 
Τελευταία τροποποίηση:

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
πρωτα Λαρισα μετα Κρητη και μετα Αθηνα . Θα ενημερωσω για τις ημερομηνιες και εδω και στα σχετικα σαιτ και στο ινστα
τελικα Αθηνα
02-11-2022 - 06-11-2022 in Athens Greece
Phone: +306940901722 (No hidden numbers)
και Ηρακλειο Κρητης
07-11-2022 - 11-11-2022 in Heraklion Greece
Phone: +306940901722 (No hidden numbers)
 

Συνημμένα

  • IMG-6735.jpg
    IMG-6735.jpg
    129,8 KB · Εμφανίσεις: 311
  • 2020.jpg
    2020.jpg
    187,4 KB · Εμφανίσεις: 331
  • IMG-6741.jpg
    IMG-6741.jpg
    145,7 KB · Εμφανίσεις: 282
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom