Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Live απο σαντανσκι... Μεχρι στιγμης τζιφος.πετυχα μονο ενα γυφτο που πασαρει κοπελες....
Κυκλοφορουν καλα μωρα στο πεζοδρομο,αλλα δεν ξερω αν ειναι του επαγγελματος δεν δινουν και πολυ σημασια....
Εχει ομως κατι μαναδες παναγια μου τι αστερια ειναι αυτες.... Αδυνατες με προσωπα ολο γλυκα.
Οχι σαν τις δικες μας που πεταν ενα παιδι και γινονται φακλανοτορπιλες.... Συνεχιζεται......
Εκδρομή στο Σαντάνσκι ρε φίλε ? Σαν να λέμε διακοπές στην Ελασσόνα .....
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Live απο σαντανσκι... Μεχρι στιγμης τζιφος.πετυχα μονο ενα γυφτο που πασαρει κοπελες....
Κυκλοφορουν καλα μωρα στο πεζοδρομο,αλλα δεν ξερω αν ειναι του επαγγελματος δεν δινουν και πολυ σημασια....
Εχει ομως κατι μαναδες παναγια μου τι αστερια ειναι αυτες.... Αδυνατες με προσωπα ολο γλυκα.
Οχι σαν τις δικες μας που πεταν ενα παιδι και γινονται φακλανοτορπιλες.... Συνεχιζεται......
Εγω σου τα ειχα πει οτι ειναι ακυρο το μερος που διαλεξες
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
μονο το πλεβεν κατι λεει σ ολη τη χωρα,,κ λιγο το πλοβντιβ για νεοτερους.. ;)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Σοφια,Βαρνα,Φιλιππουπολη-Πλοβντιβ ειναι οκ, Το Πλεβεν δεν ξερω ,μια φορα εχω παει το 2006
οι πιο καλες πουτανες απο εκει ειναι στην σοφια,,πουτσονοοτροπια στο μαξιμαμ
ψηλες κ βιζαρρουδες  :tits2:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Τυπε δεν παω ιδιαιτερα της βουλγαρες ,αλλα ειναι η δουλεια μου τετοια και ανεβενω πανω συχνα . Εγω ειμαι της ρωσικης σχολης
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Το Σαντάνσκι κάθε χρόνο και χειρότερα, η παρακμή σε όλα της το μεγαλείο. Έχει χαθεί εντελώς η αίγλη που είχε πριν 10 χρόνια.Οι έλληνες τουρίστες και πορνοτουριστές ανυπαρκτοι όπως και οι κοπέλες του επαγγελματος. Κίνηση δεν υπάρχει στην πόλη ούτε από τον τοπικό πληθυσμό. Τα μαγαζιά άδεια εντελώς και σε εστιατόρια που πριν μερικά χρόνια έκανες κράτηση για να σε δεχτούνε είσαι εντελώς μόνος οι με μια δύο παρέες.  
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο Σαντασκυ που πηγα την Παρασκευη 07.08.2015 στο ξενοδοχειο Παουταλια

ειχε μεν κοπελες 2-3 αξιζαν οι αλλες ηταν ομορφες αλλα φολες.

Μια η Τανια μελαχρινη 28 χρονων  η οποια λει οτι ειναι απο  Ρωσια τα δινει ολα με 50 ευρω την ωρα . Πιπα διχως καποτα , 69 , δακτυλα στο μουνι , κωλο , και γλωσοφιλα.
Στη ωρα ειναι τιμια μονο στο 2ο γαμησι κανει ενα τσιγαρο για ξεκουραση.

Μια φιλη της Τανιας η Μιρελα  και αυτη εξισου καλη


Η Γκαβριελα και αυτη μια κοντη ξανθια 25 χρονων αυτη δεν δινει κωλο , κανει 69 αφινει δακτυλα και δεν κανει πιπα διχως καποτα και δεν δινει γλωσοφιλα.
Μετρια καταθεση.

Η  Μπαρμπαρα ξανθια μιλφ αυτη κανει μονο απλο.Αλλα ειναι σταθερη σε αυτο δεν βιαζεται αφηνει για λιγο γλυφομουνη.

Γενικα το ξενοδοχειο αδειο λιγοι Ελληνες η αγορα τους πεσμενη η κοπελες ψαχνουν για ευρα αλλα προσοχη υπαρχουν πολλα καραμπατια απο τις 10 που μας εφεραν δυο βγηκαν καλες οι αλλες μετριες.
Οι καλες ηρθαν απο Βαρνα απο οτι μας ειπαν.Αν θα ξαναφυγουν δεν γνωρισω.
Πληροφοριες στην Ρεσεπτιον.

Ο δρομος ανοιξε ενα κομματι πριν το Σαντασκυ  , σχεδον ο μισος και κατι ,  για Σαντασκυ απο 15.08.2015 θα ανοιξει και το αλλο κομματι.
Παντως οσοι θελουν να πανε στο Πετριτσι στο καινουργιο Καζινο Εφ Μπιτ  θα τα δουν ολα δεν εχουν πινακιδες κανεις κυκλο τρως 50 χλμ παραπανω βενζινη και λακουβες.

 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Στο Σαντασκυ που πηγα την Παρασκευη 07.08.2015 στο ξενοδοχειο Παουταλια

ειχε μεν κοπελες 2-3 αξιζαν οι αλλες ηταν ομορφες αλλα φολες.

Μια η Τανια μελαχρινη 28 χρονων  η οποια λει οτι ειναι απο  Ρωσια τα δινει ολα με 50 ευρω την ωρα . Πιπα διχως καποτα , 69 , δακτυλα στο μουνι , κωλο , και γλωσοφιλα.
Στη ωρα ειναι τιμια μονο στο 2ο γαμησι κανει ενα τσιγαρο για ξεκουραση.

Μια φιλη της Τανιας η Μιρελα  και αυτη εξισου καλη


Η Γκαβριελα και αυτη μια κοντη ξανθια 25 χρονων αυτη δεν δινει κωλο , κανει 69 αφινει δακτυλα και δεν κανει πιπα διχως καποτα και δεν δινει γλωσοφιλα.
Μετρια καταθεση.

Η  Μπαρμπαρα ξανθια μιλφ αυτη κανει μονο απλο.Αλλα ειναι σταθερη σε αυτο δεν βιαζεται αφηνει για λιγο γλυφομουνη.

Γενικα το ξενοδοχειο αδειο λιγοι Ελληνες η αγορα τους πεσμενη η κοπελες ψαχνουν για ευρα αλλα προσοχη υπαρχουν πολλα καραμπατια απο τις 10 που μας εφεραν δυο βγηκαν καλες οι αλλες μετριες.
Οι καλες ηρθαν απο Βαρνα απο οτι μας ειπαν.Αν θα ξαναφυγουν δεν γνωρισω.
Πληροφοριες στην Ρεσεπτιον.

Ο δρομος ανοιξε ενα κομματι πριν το Σαντασκυ  , σχεδον ο μισος και κατι ,  για Σαντασκυ απο 15.08.2015 θα ανοιξει και το αλλο κομματι.
Παντως οσοι θελουν να πανε στο Πετριτσι στο καινουργιο Καζινο Εφ Μπιτ  θα τα δουν ολα δεν εχουν πινακιδες κανεις κυκλο τρως 50 χλμ παραπανω βενζινη και λακουβες.
τις εγκαινιασα τον χειμωνα ειδικα την TANIA  οντος ωραιο κοματι ..παντως το αστερι ειναι η MILENA μετα απο καιρο γυρισε  παλι.σε καποια φαση τις πηρα και τις 2.. οχι μαζι.. αλα  ξεχωριστα..επισης μεσα απο αγγελιες ALO.BG συναντησα μια τυπισα η οποια δουλευε παλια στο PAUTALIA απο BLAGOEVGRAD μου ειπε οτι υπαρχει ενα HOTEL ονομα RING στο BLAGOEVGRAD  και οτι μετα τις 7 μαζευοντε ωραια κοματια ..αν ανεβεις ριξε μια ματια και γραψε εδω οκ?
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
σαντανσκι κ βουλγαρια νοτια γενικως,,καραβια ναυαγισμενα... :rolleyes:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Το Σαντάνσκι ήταν κάποτε.  Τώρα δεν λέει. Τους κάναμε  ανθρώπους τους Βούλγαρους.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
σαντανσκι κ βουλγαρια νοτια γενικως,,καραβια ναυαγισμενα... :rolleyes:
συμφωνω απολυτα  μαζι σου..απλως χαρηκα που γυρισε η MILENA ..τωρα το αλο που αναφερω  αν ανεβει καποιος  ας μας ενημερωσει ,,ελπιζω να βοηθησα 
 

jojoloko

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
77
Like
36
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο από χοτελ παουταλια; Έχει τίποτα τώρα που χειμωνιάζει;
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Έχουμε κανένα νέο από χοτελ παουταλια; Έχει τίποτα τώρα που χειμωνιάζει;
επισκεψη την περασμενη εβδομαδα ..πολη φαντασμα ..πηρα την μιλενα την οποια την ειδα πολυ γερασμενη μαλον ητανε και η τελευταια..την εκανα με τη μια πισω θεσσαλονικη...αν γουσταρει καποιος και θελει να τραβιχτουμε σοφια ας μου στειλει μυνημα μισα τα εξοδα και παμε
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα σε όλους !!! Ξέρει κανένας εάν έχει ανοίξει ι δρόμος από τα σύνορα για Σαντανσκι ??? Ή πρέπει πάλι να κάνεις καμιά ώρα γύρω γύρω από τα χωριά για να πας ?? Ευχαριστώ.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά καλημέρα σε όλους !!! Ξέρει κανένας εάν έχει ανοίξει ι δρόμος από τα σύνορα για Σαντανσκι ??? Ή πρέπει πάλι να κάνεις καμιά ώρα γύρω γύρω από τα χωριά για να πας ?? Ευχαριστώ.
φιλε μου ανοιξε.αλα μη πας δεν υπαρχει τιποτε εκει.καλυτερα σοφια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom