Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Εχω να παω 2 χρονια αλα εκει γινοτανε παιχνιδι πας ρεσεπσιον και λες τι ψαχνεις καθεσε εξω  η στο υπογειο και περιμενεις τα κοριτσια διαλεγεις και τελος..παντως τα ωραια μωρα εχουνε φυγει εδω και πολλα χρονια καλυτερα σοφια ειναι 2 ωρες διαφορα αλα πολυ πολυ καλυτερα.σιγουρα πραγματα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Σκουπιδαριό και τσιγγανες μόνο έχει το Σαντάνσκι. Καμία σχέση με της παλιές ένδοξες εποχές
 

marios777

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα , νεουλι στο φορουμ παλαιοτατος στο σπορ !!!! ηθελα να ρωτησω στους ηχνιλατες των βαλκανιων !!! εχω πολλα χρονια να επισκεφθω νοτια βουλγαρια , μπορει καποιος σας παρακαλω να με ενημερωση σχετικα με την κατασταση που επικρατει στην περιοχη  ?(ενδιαφερομαι για ξενοδοχεια με καλα μωρα εαν υπαρχουν και που ) ευχαριστω εκ των προτερων . :)
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
το σαντασκι μου κανει τρελενομαι για τσιγγανες,κυπρο τωρα παλη γεμησε ο τοπος ενω ειχαν εξαφανιστει μετα την κριση.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.756
Πόντοι
266
ένας γνωστός μου πάει για μόνιμη εγκατάσταση εκεί, συνταξιούχος, πήγε είδε του άρεσε γάμησε από το πρωτο βράδυ...
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
φιλος τουριστικοσ πρακτορασ πηγε σαντασκι και του αρεσε σαν πολη,απλα δεν ειναι το στιλ του εκει η ζωη και μονο 2 μερεσ εκατσε.ο φιλος ειναι της βαρκελωνης,ευρωπης δεν κανει για το αθλημα  μας.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
λεω να ανεβω για μονοημερη εκδρομουλα σαντανσκι,πηγε κανενας φιλος πανω τωρα τελευται?
να μου πει καμια πληροφορια κανα κονεδακι?
απο τιμες κοπελες κτλ τι παιζει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
λεω να ανεβω για μονοημερη εκδρομουλα σαντανσκι,πηγε κανενας φιλος πανω τωρα τελευται?
να μου πει καμια πληροφορια κανα κονεδακι?
απο τιμες κοπελες κτλ τι παιζει?


Εδώ και πολύ καιρό είχα πάει στο Σαντάνσκι, αφού είχα διαβάσει τι ς φοβερές και τρομερές περιγραφές για αυτό, από Παρασκευή μετά τη δουλειά και γύρισα Δευτέρα πρωί. Όταν υπολόγισα το κόστος ταξιδιού, το ξενοδοχείο, το φαγητό (έφαγα σε μια Ελληνική Ταβέρνα με ρεμπέτικα κλπ) και την κούραση, είδα ότι θα ήταν προτιμότερο να πάρω δύο βίζιτες από άποψη κόστους. Θα μου ερχόταν πιο φτηνά και χωρίς να έχω κουραστεί, τουλάχιστον έχω εμπειρία από πρώτο χέρι. Εδώ γαμούσα Βουλγάρα με 20€, τι να μας κλάσει το Σαντάνσκι;
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εδω στην πιατσα ολες οι ιδιες και οι ιδιες ειναι ρε γμτ....
τα τσιγγανακια τα γουσταρω και ακουσα οτι εχει πολυ πραμα πανω,εχει λεει και κατι ξανθα πρασινοματικα τσιγγανακια εκει,
με ζαλισε ενας φιλος να παμε οπωτε αυτος για ψωνια και εγω για κανα μουνακι,απο τιμες φατσες κτλ εκοψες τιποτα?
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Πέθανε το Σαντάνσκι παιδιά...πήγα την προηγούμενη Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή με ένα φίλο και δεν έχει τπτ...μόνο κάτι τσιγγάνες που φοβάσε να τις πάρεις μην κολήσεις καμία ασθένεια... Σε πλησιάζουν οι νταβατζήδες στον πεζόδρομο και σου λένε να πας σε μια καφετέρια να καθήσεις και θα σου φέρουν την κοπέλα, η οποία θα είναι αμφιβόλου ποιότητας και υγείας...χώρια που πρέπει να είσαι προσεκτικός μην σε κλέψουν... Πότε μην τους δώσετε τα λεφτά μπροστά! Καλύτερα να μείνετε Αθήνα πού έχει τα πάντα.
Για μια απλή βόλτα καλό είναι...για τπτ άλλο!
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
εδω στην πιατσα ολες οι ιδιες και οι ιδιες ειναι ρε γμτ....
τα τσιγγανακια τα γουσταρω και ακουσα οτι εχει πολυ πραμα πανω,εχει λεει και κατι ξανθα πρασινοματικα τσιγγανακια εκει,
με ζαλισε ενας φιλος να παμε οπωτε αυτος για ψωνια και εγω για κανα μουνακι,απο τιμες φατσες κτλ εκοψες τιποτα?
Για ψώνια καλό είναι! Δεν είναι βέβαια Αθήνα, Ρώμη ή Παρίσι...είναι όμως οικονομικό!
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
To Σαντάνσκι τη νύχτα  :dancing:
IMG_6257.jpg
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παντως παιδια να υπαρχει καποιος που παει τακτικα και ξερει τα κολπα ας μου στειλει κανενα πμ να τον ρωτησω μερικα,γιατι θα παω μονος και θελω να ξερω τι παιζει
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Σχεδον καθε μηνα ανεβαινω Σαντανσκι-Σοφια. Δεν υπαρχουν κολπα και ειναι εντελως ακυρο για πορνοεκδρομη το Σαντανσκι
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τελος? φυγαν ολες? το χασαμε το κορμι πατριωτη?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Μονο γυφτακια και αυτα τριτης διαλογης
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ανεβα Σοφια εκει εχει οτι θες
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Live απο σαντανσκι... Μεχρι στιγμης τζιφος.πετυχα μονο ενα γυφτο που πασαρει κοπελες....
Κυκλοφορουν καλα μωρα στο πεζοδρομο,αλλα δεν ξερω αν ειναι του επαγγελματος δεν δινουν και πολυ σημασια....
Εχει ομως κατι μαναδες παναγια μου τι αστερια ειναι αυτες.... Αδυνατες με προσωπα ολο γλυκα.
Οχι σαν τις δικες μας που πεταν ενα παιδι και γινονται φακλανοτορπιλες.... Συνεχιζεται......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom