Νέα

Το bourdela.com στο περιοδικό Free

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
το πηρα χτες το βραδυ και ειναι μια σελιδα οπου λεει το πως το σκεφτηκαν οι αντεστενης και αλεξ αυτο και διαφορα αλλα.
εμενα δεν μου αρεσε παντως
δεν ειχε την πουτανιαρικη πλευρα του σαιτ
ουτε καν φοτο δεν ειχε
δηλαδη πηραν μια μινι συνεντευξη στα παιδια και τελος
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
το πηρα χτες το βραδυ και ειναι μια σελιδα οπου λεει το πως το σκεφτηκαν οι αντεστενης και αλεξ αυτο και διαφορα αλλα.
εμενα δεν μου αρεσε παντως
δεν ειχε την πουτανιαρικη πλευρα του σαιτ
ουτε καν φοτο δεν ειχε
δηλαδη πηραν μια μινι συνεντευξη στα παιδια και τελος
η αληθεια ειναι πως κι εγω περιμενα ποιο μεγαλη συνεντευξη και πιο πολλα πραγματα αλλα οκ...αυτο ειναι θεμα περιοδικου κι οχι των παιδιων!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
η αληθεια ειναι πως κι εγω περιμενα ποιο μεγαλη συνεντευξη και πιο πολλα πραγματα αλλα οκ...αυτο ειναι θεμα περιοδικου κι οχι των παιδιων!!!
βεβαια ρε φιλαρακι
εγω δεν ειπα οτι φταινε τα παιδια
στο κατω κατω συνεντευξη δωσαν δεν ειναι δικο τους
απλα λεω οτι το περιοδικο εχει ενα σορο μαλακιες
και να βαλει 2-3 σελιδες δεν μπρουσε
να βαλει καμοια φοτο
γιατι αν εξερεσεις οτι τα παιδια σε καποια φαση ειπαν οτι εχει και πλακα και τελος
αντι να δειξουν εκτενεστερα το πουτανιαρικο στοιχειο αλλα
και την ομορφη και σοβαρη και αστεια πλευρα
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Αν δεν υπήρχε του πίστι το δικό μας θα υπήρχε ??? :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εκτος θεματος
καφαλαια γραμματα

και περιμενεις απαντηση?
κοιτα τους κανονες ρε φιλαρακι γιατι θα στο σβησουν το μηνυμα

4. Απαγορεύεται αυστηρά η ΜΟΝΙΜΗ ΧΡΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ. Κινδυνεύετε να δείτε τη δημοσίευσή σας να εξαφανίζεται. Τα κεφαλαία τα χρησιμοποιείτε για να ΤΟΝΙΣΕΤΕ κάτι μέσα στο υπόλοιπο κανονικό κείμενο. Διαφορετικά είναι σα να ΦΩΝΑΖΕΤΕ επί μονίμου βάσεως.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
πουτανχαμων


Αυτά είναι τα nick που αναφέρει το free
Σας ευχαριστώ για μια ακόμη φορά για την τιμή.  :)  Αν και υπάρχει λάθος στο όνομά μου. Δε θέλει χ αλλά γ. Δεν πειράζει. Ανθρώπινα είναι τα λάθη. Προφανώς με μπερδέψατε με τον Τουτ-ανχ-αμών.  :grin:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Σας ευχαριστώ για μια ακόμη φορά για την τιμή.  :)  Αν και υπάρχει λάθος στο όνομά μου. Δε θέλει χ αλλά γ. Δεν πειράζει. Ανθρώπινα είναι τα λάθη. Προφανώς με μπερδέψατε με τον Τουτ-ανχ-αμών.  :grin:
θα αρχισεις και τα αυτογραφα η εισαι χαμηλων τονων
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
<-----------------------γκρουπι του τουτανγαμων........ :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
τωρα το ειδα το θεμα...αυριο θα το παρω...
μονο απ τις παραπανω πωλησεις απ τα μελη του σαιτ που θα κανει το σαιτ το φρεε νθα ανεβει πολυ...κονομα στο σαιτ....
μαγκια των υπευθυνων...μπραβω ρε παιδια....μαγκια σας...χαιρομαι για εξυπνες ιδεες και νεους που κονομανε με μια καλη ιδεα....
ειμαι σιγουρος πως ουτε που το φανταζοσασταν στην αρχη....καλη συνεχεια!!!

σιγα το περιοδικο και σιγα την διαφημιση.. ενα φλομαγαζο ειναι που κανονικα πρεπει να πληρωσει τον αλεχ για την διαφημιση που του κανουμε οπως και το πλαιη μποη ...οι καιροι αλλαζουν..το μπουρδελα κομ εχει πολυ ποιο μεγαλη αναγνωσιμοτητα και επισκεψημοτητα...για μενα ειναι μαλακας ενας που πληρωνει λεφτα στο πλει μποι ενω μπορει αμα μπει στο φορουμ το δικο μας να βρει οτι θελει και τσαμπα...η και  σε αλλη τοποθεσια στο ιντερνετ..κακος για μενα μπηκε σαν η ειδηση της εβδομαδας η φιλοξενια σ αυτο το φλορομαγαζο ...εκτος και εαν υπαρχει διαφημιση οποτε παω πασο. σε λιγο καιρο θα σας  παρακαλαει η ελευθεροτυπια και ο λαμπρακης να βαλουν διαφημηση στο μπουρδελα κομ ..βαζω στοιχημα. φιλε  ΑΛΕΧ θα με θυμηθεις...και μην κρυβεστε τι φοβαστε?? το σδοε??παμε για κανενα καφε καμμια μερα...???
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
σιγα το περιοδικο και σιγα την διαφημιση.. ενα φλομαγαζο ειναι που κανονικα πρεπει να πληρωσει τον αλεχ για την διαφημιση που του κανουμε οπως και το πλαιη μποη ...οι καιροι αλλαζουν..το μπουρδελα κομ εχει πολυ ποιο μεγαλη αναγνωσιμοτητα και επισκεψημοτητα...για μενα ειναι μαλακας ενας που πληρωνει λεφτα στο πλει μποι ενω μπορει αμα μπει στο φορουμ το δικο μας να βρει οτι θελει και τσαμπα...η και  σε αλλη τοποθεσια στο ιντερνετ..κακος για μενα μπηκε σαν η ειδηση της εβδομαδας η φιλοξενια σ αυτο το φλορομαγαζο ...εκτος και εαν υπαρχει διαφημιση οποτε παω πασο. σε λιγο καιρο θα σας  παρακαλαει η ελευθεροτυπια και ο λαμπρακης να βαλουν διαφημηση στο μπουρδελα κομ ..βαζω στοιχημα. φιλε  ΑΛΕΧ θα με θυμηθεις...και μην κρυβεστε τι φοβαστε?? το σδοε??παμε για κανενα καφε καμμια μερα...???

Έλα ντε, πέστα ρε φίλε.

Ενώ το Free μέχρι πέρυσι τραβούσε κάτι σαραντάρια (40 χιλιάδες μηνιαία κυκλοφορία) φέτος έχει πέσει σε καμιά 15αριά.

Οπότε σου λέει, τι να κάνουμε ας προβάλουμε το bourdela.com μήπως και τσιμπήσουμε κανέναν αναγνώστη.
Και πραγματικά κάποιους τσιμπήσανε αν κρίνουμε από το πόσοι εδώ μέσα αγόρασαν το περιοδικό.

Πάντως η ιντερνετική διαφήμιση είναι ακόμη πολύ πίσω στην Ελλάδα.
Και σε κάθε περίπτωση είναι πολύ δύσκολο ένα site που μόνο έχει αυτό το όνομα να προσελκύσει διαφήμιση Που σήμερα εμφανίζεται στα mainstream media.

Εδώ μία φορά η Play Media είχε διαφήμιση και δεν την επανέλαβε.
Και γιατί άλλωστε;
Αφού όλοι εδώ μέσα κατεβάζουν το ίδιο υλικό από torrents και rapidshare.
Πόσους πελάτες θα κερδίσουν από εδώ;

Άλλωστε και στα ανάλογα site του εξωτερικού, ακόμη και εκεί όπου είναι πολύ περισσότερο διαδεμένο το ηλεκτρονικό εμπόριο και η διαδικτυακή διαφήμιση, προσελκύουν διαφημίσεις από την στενή θεματολογία τους.

Μην περιμένεις δηλαδή την Εθνική ή την Eurobank ή τον ΟΠΑΠ να διαφημιστούν εδώ.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Έλα ντε, πέστα ρε φίλε.

Ενώ το Free μέχρι πέρυσι τραβούσε κάτι σαραντάρια (40 χιλιάδες μηνιαία κυκλοφορία) φέτος έχει πέσει σε καμιά 15αριά.

Οπότε σου λέει, τι να κάνουμε ας προβάλουμε το bourdela.com μήπως και τσιμπήσουμε κανέναν αναγνώστη.
Και πραγματικά κάποιους τσιμπήσανε αν κρίνουμε από το πόσοι εδώ μέσα αγόρασαν το περιοδικό.

Πάντως η ιντερνετική διαφήμιση είναι ακόμη πολύ πίσω στην Ελλάδα.
Και σε κάθε περίπτωση είναι πολύ δύσκολο ένα site που μόνο έχει αυτό το όνομα να προσελκύσει διαφήμιση Που σήμερα εμφανίζεται στα mainstream media.

Εδώ μία φορά η Play Media είχε διαφήμιση και δεν την επανέλαβε.
Και γιατί άλλωστε;
Αφού όλοι εδώ μέσα κατεβάζουν το ίδιο υλικό από torrents και rapidshare.
Πόσους πελάτες θα κερδίσουν από εδώ;

Άλλωστε και στα ανάλογα site του εξωτερικού, ακόμη και εκεί όπου είναι πολύ περισσότερο διαδεμένο το ηλεκτρονικό εμπόριο και η διαδικτυακή διαφήμιση, προσελκύουν διαφημίσεις από την στενή θεματολογία τους.

Μην περιμένεις δηλαδή την Εθνική ή την Eurobank ή τον ΟΠΑΠ να διαφημιστούν εδώ.
φιλε γενικα το ιντερνετ ειναι πισω στην ελλαδα..η μαννα μου που ειναι 77 ετων εχει φιλους της ηλικιας της  στην αμερικη που της ζητουν να στειλει εμαιλ...αλλα σε λιγα χρονια ακομα και σοκολατα απο το ιντερνετ θι αγοραζεις δεν θα χρειαζετε να πας στο περιπτερο...δεν ξερω αν θα ειναι καλο εαν φτασουμε σε αυτο το σημειο..εγω πιστευω οτι ο οπαπ τουλαχιστον θα παρακαλαει τον αλεχ να διαφημιστει...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
λοιπόν έχω το free... έχω και scanner ... ο λαός θέλει να ανεβάσω φωτό?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
λοιπόν έχω το free... έχω και scanner ... ο λαός θέλει να ανεβάσω φωτό?
Ναι ρε...το ρωτάς????
ΥΓ--->Η καλύτερη υπογραφή στο site....''Πουτάνα θα σε πιάσω και θα σε ξεκωλιάσω''.....και φυσικά ο τύπος που τρέχει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom