Νέα

Το bourdela.com στο περιοδικό Free

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Απλώς Γαμάτο  :rockon:

Υ.Γ. Η φωτό του παπα-Γιώργη είναι με το μώβ ράσο που του είχε δώσει ο φίλος του ο παπα-Τσάκαλος  ;)
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Antistenis πήρα το περιοδικό.Εσύ στην φωτογραφία είσαι ο αριστερά ή ο δεξιά ??? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Θα ήθελα να το πάρω αλλά... δεν ξέρω! Δεν παίρνω ποτέ κανένα περιοδικό οπότε θα είναι λίγο μυστήριο να φέρω το Free στο σπίτι!!! Ίσως το πάρω και το χαζέψω στο γραφείο :)
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ευχαριστώ πολύ τους admins Alexxx k' antisthenis που μου κάνανε την τιμή και γράψανε το νίκ νέημ μου σαν τα πιο γαμάτα του σάϊτ  :rockon: ο poutanoleon σας ευχαριστεί και η συνέντευξη γάμάτη :)
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Θα ήθελα να το πάρω αλλά... δεν ξέρω! Δεν παίρνω ποτέ κανένα περιοδικό οπότε θα είναι λίγο μυστήριο να φέρω το Free στο σπίτι!!! Ίσως το πάρω και το χαζέψω στο γραφείο :)
Αχ προβλήματα εσείς οι παντρεμένοι :2funny: :2funny:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Τελευταία μας έχουν βγάλει και σε άλλες εφημερίδες.
Για αυτό το λόγο θα κάνω μία κατηγορία "Δημοσιεύσεις" κάτω από τα 'Αρθρα, όπου θα υπάρχουν μαζεμένες όλες οι δημοσιεύσεις που είχαμε ως τώρα (σκαναρισμένες)
Αlexxx, εκτός από τους μόνιμους κατοίκους εξωτερικού, σε ευχαριστούν και οι λογικοί άνθρωποι του σάιτ :) ενημέρωσέ μας όταν θα είναι έτοιμο!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τωρα το ειδα το θεμα...αυριο θα το παρω...
μονο απ τις παραπανω πωλησεις απ τα μελη του σαιτ που θα κανει το σαιτ το φρεε νθα ανεβει πολυ...κονομα στο σαιτ....
μαγκια των υπευθυνων...μπραβω ρε παιδια....μαγκια σας...χαιρομαι για εξυπνες ιδεες και νεους που κονομανε με μια καλη ιδεα....
ειμαι σιγουρος πως ουτε που το φανταζοσασταν στην αρχη....καλη συνεχεια!!!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
άντε και συνέντευξη σε κάνα playboy μάγκες.αλλά με κανονικές φωτογραφίες και με πρόσωπα  :dancing:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.179
Κριτικές
5
Like
59.281
Πόντοι
12.056
Αλανιαρη Βαγγο.... ;) ;)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Το ιδιο προβλημα εχω και εγω... :think: :think:

Φίλε vago.....σαν να έιχα πολύ καιρό να σε δώ να ποστάρεις κάτι !
Παρολα αυτά...πρόβλημα - ξεπρόβλημα......έχω δει ένα ποστάκι σου ΦΩΤΙΑ σε άλλο σάιτ ,....!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom