Νέα

Τι ζωδιο ειμαστε; Πιστευετε στα ζωδια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα evabb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 569
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ζώδιο είμαστε? (άντρες & γυναίκες)

  • Κριός

    Ψήφοι: 19 7,9%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 23 9,5%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 21 8,7%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 17 7,0%
  • Λέων

    Ψήφοι: 11 4,5%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 29 12,0%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 12 5,0%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 18 7,4%
  • Αιγόκερως

    Ψήφοι: 17 7,0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 24 9,9%
  • Ιχθείς

    Ψήφοι: 21 8,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    242
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Είναι ολοφάνερο ότι ταιριάζεις με τα κλίματα των 47 βαθμών Κελσίου. Εκεί εξηγούν λέξη-λέξη το θρησκευτικό τους κείμενο. Εδώ οι ντόπιοι δεν ασχολούμαστε με το τουρκο-κρατούμενο παπαδαριό και τα κείμενα μετά από 400 χρόνια σκλαβιάς από Σουνίτες , γιατί τα κείμενα άνετα μπορούν να έχουν παραχαραχτεί.
Πες μας την ημερομηνία γέννησής σου και θα φανεί αμέσως τι τιτανο-τεράστια απάτη είναι τα ζώδια.
Υποθέτω ότι οι Σουνίτες τα απορρίπτουν και έχεις μια προδιάθεση.

Μόλις ποστάρησα τη θέση της Επιστήμης για την απάτη των ζωδίων. Αντί να καταδεχτείς να τη διαβάσεις με χαρακτηρίζεις Σουνίτη!!!!! Τραλαρά, τραλαρό, τι ωραία που περνώ. Πόσο περισσότερη αχαριστία προς τη λογική σκέψη και την Επιστήμη; κάθεσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο και το χρησιμοποιείς προσπαθώντας να απαξιώσεις την Επιστήμη που το δημιούργησε. Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι η μακρόχρονη έκθεση σε οποιαδήποτε πίστη βλάπτει σοβαρά τις ανώτερες εγκεφαλικές λειτουργίες
 

Επισκέπτης
Μόλις ποστάρησα τη θέση της Επιστήμης για την απάτη των ζωδίων. Αντί να καταδεχτείς να τη διαβάσεις με χαρακτηρίζεις Σουνίτη!!!!! Τραλαρά, τραλαρό, τι ωραία που περνώ. Πόσο περισσότερη αχαριστία προς τη λογική σκέψη και την Επιστήμη; κάθεσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο και το χρησιμοποιείς προσπαθώντας να απαξιώσεις την Επιστήμη που το δημιούργησε. Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι η μακρόχρονη έκθεση σε οποιαδήποτε πίστη βλάπτει σοβαρά τις ανώτερες εγκεφαλικές λειτουργίες

Σε προκαλώ να δώσεις την ημερομηνία γέννησή σου και να σου δώσω το προφίλ σου .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Σε προκαλώ να δώσεις την ημερομηνία γέννησή σου και να σου δώσω το προφίλ σου .

Σε προκαλώ να δεις το βίντεο όπου ο James Randi ξεφτιλίζει την αξία των ζωδίων και την απάτη τους. Σιγά που θα το δεις. Τι σχέση έχουν οι πιστοί με τη λογική και τις αποδείξεις; Θα προσποιηθούν ελαφριά αμνησία και θα ξεχάσουν τα στοιχεία σε 5 δευτερόλεπτα  
 

Επισκέπτης
Αν υπάρχει κάποιος άπιστος Θωμάς που είναι διατεθειμένος να δώσει την ημερομηνία γέννησής του (δε χρειάζεται το έτος) για να γράψω το προφίλ του , ας τη δώσει !
 

jit72

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Σκορπιος ειμαι και οσο για το αν πιστευω στα ζωδια οχι δεν πιστευω και τα θεωρω πουτσες μπλε μ'αγριολουλουδα :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
ελα να καβλαντισουμε εδω λιγο...

Πιστευετε στα ζωδια;​

οχι τελειως
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Όχι δε πιστεύω. Στο lifo (ναι αμάρτησα που το διάβασα) είχε ένα άρθρο που τα αποδομεί τα ζώδια και αυτούς που τα πιστεύουν. Υπάρχουν προβλέψεις ζωδίων διαφόρων ταχυτήτων. Δηλαδή προβλέψεις ζωδίων για οικονομικά ασθενέστερους όπου υπάρχει παραίνεση του αστρολόγου για προσοχή στα οικονομικά τους και πιο σφιχτή ζωή και να αποφεύγουν τις γκρίνιες. Από την άλλη οι προβλέψεις άλλων αστρολόγων που απευθύνονται σε πιο ευκατάστατο κοινό συμβουλεύουν για ταξίδια εκδρομές lifestyle αγορές. Τέτοια διαβάζουν οι κορρασίδες φαίνεται και για αυτό ονειρεύονται μεγαλεία και έχουν μεγαλομανίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
Εγώ δεν πιστεύω αλλά μια μιλφάρα 45 άρα που γουστάρω και γουστάρει και είμαστε πολύ κοντά στο κρεβάτι τα πιστεύει!!! Οπότε καταλαβαίνετε ότι την αφήνω να μου λέει, λέει, λέει... Μου έχει φτιάξει αστρολογικό χάρτη!!!
Το αστείο είναι ότι τη ρωτάω αν βλέπει μια ψηλή ξανθιά στο κρεβάτι μου!!!
Και μου λέει ότι δε βλέπουν τέτοιες λεπτομέρειες!!!
Θα σου τα πω εγώ που βλέπω της λέω!!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

PAPARIAMANTOLES

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
81
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
Κοιτάζοντας τα αποτελέσματα , δείτε ποια έχουν κάτω από 8% . Όσοι ανήκουν σε αυτά τα ζώδια ή δεν πιστεύουν στα ζώδια ή δεν πάνε με πουτανες
.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: noblue

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.304
Κριτικές
21
Like
9.539
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
20

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311
Πιο απαλά όμως είμαι και λίγο ρομαντικια :inlove::fuck1:
aiming gwyneth paltrow GIF
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.295
Πόντοι
17.311

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.304
Κριτικές
21
Like
9.539
Πόντοι
3.346
μου αρεσει που οι περισσοτεροι ηταν αρνητικοι στην αρχη, αλλα μετα λεγανε ζωδιο και ωροσκοπο καλυτερα και απο λεφακη... οταν γραφανε γυναικες :2funny::2funny::2funny:
Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα έλεγαν οι αρχαίοι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom