Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (8 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.554
Κριτικές
90
Like
32.897
Πόντοι
24.700
κατι μου λεει οτι δεν θα μακροημερευσει παλι:(
Μη μου λες τέτοια και με λούζει κρύος ιδρώτας. :confused:

Δύο μήνες χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο για τον Πίκη.

Μέχρι και στους ανώνυμους εξαρτημένους πήγα για να μπορέσω να θεραπευτώ από το στερητικό σύνδρομο. :confused:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.872
Like
3.673
Πόντοι
1.706
καλυτερα να βαλεις και ταγκ, γιατι ετσι δεν καταλαβαινουμε ποιους εννοεις ενεκα δικων σου εντασεων ?
Τάγκ υπάρχει λόγος πού δέν βάζω...δέν θέλω νά τά εκθέτω τά κορίτσια σέ όλους...αλλά μόνο στούς σχετικούς!!
Στό νήμα τό συγκεκριμένο...υπάρχουν τά πειστήρια καί οι αποδείξεις...άρα ο σχετικός τό καταλαβαίνει αμέσως!!

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.554
Κριτικές
90
Like
32.897
Πόντοι
24.700
Συμφωνώ!! Αλλά καί οι κριτικές ποιός μού λέει εμένα ότι δέν είναι κατευθυνόμενες...θέλω νά πώ υποστηρικτικές...σέ κάποιες γκόμενες ?
Καταλαβαίνεις φυσικά τί θέλω νά πώ...αλλά τό λέω λίγο πιό γλυκά!! :undecided:

Το να είναι όλες "προμόσιον" μάλλον αποκλείεται. Και στο τέλος τέλος, όσοι τις βρίσκουν κατευθυνόμενες, γιατί δεν μπαίνουν να γράψουν κι αυτοί τις δικές τους; Το να το παίζεις εισαγγελέας πίσω από ένα πληκτρολόγιο χωρίς να καταθέτεις την δική σου εμπειρία, εκτός από πανεύκολο, είναι και πούστικο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.872
Like
3.673
Πόντοι
1.706
Συμφωνώ!! Αλλά καί οι κριτικές ποιός μού λέει εμένα ότι δέν είναι κατευθυνόμενες...θέλω νά πώ υποστηρικτικές...σέ κάποιες γκόμενες ?
Καταλαβαίνεις φυσικά τί θέλω νά πώ...αλλά τό λέω λίγο πιό γλυκά!! :undecided:
Επίσης ξέχασα νά σού πώ ότι όταν εγώ πήγαινα στά μπουρδέλα...τό Site αυτό δέν υπήρχε!!
Καί κάτι ακόμα πού τό έχω ξαναπεί...μέ Call Girls-City Tours κτλ πού δέν είχα πάει ποτέ στήν ζωή μου...υπάρχει λόγος!!
Δολοφόνησαν κολλητή μου φίλη -Οι παλαιοί τό ξέρουν- από τά πρώτα Call Girl στήν Αθήνα τότε...Σερβιτόρος νομίζω ήταν αυτός σέ νυχτερινό μαγαζί!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το να είναι όλες "προμόσιον" μάλλον αποκλείεται. Και στο τέλος τέλος, όσοι τις βρίσκουν κατευθυνόμενες, γιατί δεν μπαίνουν να γράψουν κι αυτοί τις δικές τους; Το να το παίζεις εισαγγελέας πίσω από ένα πληκτρολόγιο χωρίς να καταθέτεις την δική σου εμπειρία, εκτός από πανεύκολο, είναι και πούστικο.
Εχεις δίκιο αλλά οι άνθρωποι δέν είναι όλοι ίδιοι!!
Πολλοί τό έχουν επάγγελμα...άλλοι χόμπι καί άλλοι τίποτα!!
Δέν είμαι κατά τών κριτικών...αλλά αν υπήρχε περισσότερη διαφάνεια θά ήταν καλύτερα!!
Ετσι καί αλλιώς αυτός πού είναι νά πάει μά κάποια γκόμενα...δέν θά επηρεαστεί υπερβολικά από μία κριτική!!
Η καύλα τής στιγμής υπερνικά...οποιαδήποτε κριτική καί άν υπάρχει!!

:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Ρε φιλε τι να συχαθουν αφου ειναι βρωμιαρες οι περισσότερες.
Ειχα πετυχει μια μουναρα 30 ετων και τα ειχε με εναν βρωμιαρη,ερχοταν κοντα σου και μυριζε μασχαλιλα ασε να δεις πως έτρωγε τα φαγια να πεφτουν απο το στομα του.
Εγω το ειχα πει οτι οι ελληνιδες διαλεγουν αντρες με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά και στανταρς.
Δεν θελουν ποιοτικούς αντρες και δεν τους αναζητουν
Αυτος ο τυπος ομως ειχε λεφτα χωραφια περιουσια και η 30αρα καμαρωνε σα γύφτικο σκερπανι.
Κοιτα δεν το λεω ρατσιστικα αλλα οι ελληνιδες οι περισσότερες ειναι αισχρές.
Όχι δε θέλουν ποιοτικούς άντρες οι Ελληνίδες είναι γυφτισες θέλουν Μαυριδερους με μούσια σα γυφτοπακιστανους,Ειμαι διακοπές πασχαλινές είδα ένα ζευγάρι αυτός σα Πακιστανός ότι πιο βρωμερό με μια λογικά Ελληνίδα χωρίς να ξέρω κιόλας συγουρα λευκο δέρμα μαύρα μαλλιά λεπτή πολύ καλύτερη από αυτόν σε φάση να λες γιατί ?μόλις απορούσα τους βλέπω να φεύγουν και ο τύπος είχε μια τεράστια κόκκινη μηχανή και λέω αα οκ να σου η απάντηση και σκέψου αυτή με το πακιστανολιβανεζο ήταν ντίβα που να δεις Ελληνίδες φασαιες φεμινίστριες αυτές είναι οι μεγαλύτερες βρωμες.Γενικα οι Ελληνίδες δε έχουν αξιοπρεπεια δε είναι καθαρές δε είναι νοικοκυρές αντίθετα είναι άχρηστες μοντέρνες φεμινίστριες.Μονο οι παλαιές γυναίκες είχαν αξιοπρεπεια και πήγαιναν με νορμάλ άντρες τώρα μας πάτησε η σύγχρονη καταντιασμενη εποχή και οι γκόμενες πάνε με γυφτοπακι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.688
Πόντοι
17.311
Λοιπόν βγαίνω με το νεο μωρό τωρα
στην κεντρικη πλατεια για σοφλακια θα πας μαρη λουλουκα του χωριου... και μετα σπιτακι να σου μαθει το καινουριο συστημα, 3 μπροστα-7 πισω-1 πιπα, του αστερα λεοντιου ?
παλι θα καλοπερασει ο πρωκτουλης σου τιτικα :2funny::2funny::2funny:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.372
Κριτικές
21
Like
9.713
Πόντοι
3.346
Πολύ ενδιαφέρον :coffee::coffee::coffee:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.776
Like
1.647
Πόντοι
216
Όχι δε θέλουν ποιοτικούς άντρες οι Ελληνίδες είναι γυφτισες θέλουν Μαυριδερους με μούσια σα γυφτοπακιστανους,Ειμαι διακοπές πασχαλινές είδα ένα ζευγάρι αυτός σα Πακιστανός ότι πιο βρωμερό με μια λογικά Ελληνίδα χωρίς να ξέρω κιόλας συγουρα λευκο δέρμα μαύρα μαλλιά λεπτή πολύ καλύτερη από αυτόν σε φάση να λες γιατί ?μόλις απορούσα τους βλέπω να φεύγουν και ο τύπος είχε μια τεράστια κόκκινη μηχανή και λέω αα οκ να σου η απάντηση.

Μαντέψτε τι κοινό έχει ο Τζιμακος με τον Οβελιξ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.554
Κριτικές
90
Like
32.897
Πόντοι
24.700
Εχεις δίκιο αλλά οι άνθρωποι δέν είναι όλοι ίδιοι!!
Πολλοί τό έχουν επάγγελμα...άλλοι χόμπι καί άλλοι τίποτα!!
Δέν είμαι κατά τών κριτικών...αλλά αν υπήρχε περισσότερη διαφάνεια θά ήταν καλύτερα!!
Ετσι καί αλλιώς αυτός πού είναι νά πάει μά κάποια γκόμενα...δέν θά επηρεαστεί υπερβολικά από μία κριτική!!

Αυτό που γράφετε δεν έχει να κάνει με πασίγνωστους βοηθούς οδοντοτεχνητών, που επειδή πήγαιναν ντίρλα στη δουλειά δεν τους προσλαμβάνει πλέον κανείς, και από την κακία τους, χέζουν τάφους, βρίζουν μανάδες, καταριούνται συνεχώς, και πάντα τους φταίνε οι άλλοι. Γιατί κάτι τέτοιοι καμώνονται τους εισαγγελείς. :coffee:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.776
Like
1.647
Πόντοι
216
Σκάσε γαμω μας τα επριξες με τα κιλά αηντε.
Και να ταν το μόνο κοινό...
Και οι 2 πέσατε σε χύτρα με μαγικό ζωμό.

Ο Οβελίξ σε εκείνον που παρείχε υπεράνθρωπη δύναμη,εσύ σε εκείνον που αυξάνει το ποσοστό λίπους και τη χαζομάρα.

Απλά ο Οβελίξ δεν ξανά ήπιε,εσύ συνεχίζεις να (τον) πίνεις
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Και να ταν το μόνο κοινό...
Και οι 2 πέσατε σε χύτρα με μαγικό ζωμό.

Ο Οβελίξ σε εκείνον που παρείχε υπεράνθρωπη δύναμη,εσύ σε εκείνον που αυξάνει το ποσοστό λίπους και τη χαζομάρα.

Απλά ο Οβελίξ δεν ξανά ήπιε,εσύ συνεχίζεις να (τον) πίνεις
Τουλάχιστον είμαι νέος 25 χρόνων μωρη σκατιαρα δε είμαι 40 Άρης σκατογερος σα και σένα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.872
Like
3.673
Πόντοι
1.706
Αυτό που γράφετε δεν έχει να κάνει με πασίγνωστους βοηθούς οδοντοτεχνητών, που επειδή πήγαιναν ντίρλα στη δουλειά δεν τους προσλαμβάνει πλέον κανείς, και από την κακία τους χέζουν τάφους, βρίζουν μανάδες, καταριούνται συνεχώς, και πάντα τους φταίνε οι άλλοι.
Καλά σέ αυτό νομίζω ότι είχα δώσει "Μάχη" μαζί του γιά καιρό...γιά πολύ καιρό!!
Τώρα έχουμε ηρεμήσει καί οι δύο...καί αυτός καί εγώ!!
Πάντως συμφωνώ ότι δέν είναι σωστό...νά φτάνουμε καί νά λέμε κατάρες κτλ
Καί εγώ έχω βρίσει δέν τό κρύβω...καί ούτε κάνω τόν αγαθό...
Οταν π.χ. μέ έχουν πεί κάποια άτομα πούστη-γκόμενα-τράβελο-ψεύτη-κτλ
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Αυτό που γράφετε δεν έχει να κάνει με πασίγνωστους βοηθούς οδοντοτεχνητών, που επειδή πήγαιναν ντίρλα στη δουλειά δεν τους προσλαμβάνει πλέον κανείς, και από την κακία τους, χέζουν τάφους, βρίζουν μανάδες, καταριούνται συνεχώς, και πάντα τους φταίνε οι άλλοι. Γιατί κάτι τέτοιοι καμώνονται τους εισαγγελείς. :coffee:
Έχεις βάλει τσουκάλι?
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
444
Like
840
Πόντοι
81
Όχι δε θέλουν ποιοτικούς άντρες οι Ελληνίδες είναι γυφτισες θέλουν Μαυριδερους με μούσια σα γυφτοπακιστανους,Ειμαι διακοπές πασχαλινές είδα ένα ζευγάρι αυτός σα Πακιστανός ότι πιο βρωμερό με μια λογικά Ελληνίδα χωρίς να ξέρω κιόλας συγουρα λευκο δέρμα μαύρα μαλλιά λεπτή πολύ καλύτερη από αυτόν σε φάση να λες γιατί ?μόλις απορούσα τους βλέπω να φεύγουν και ο τύπος είχε μια τεράστια κόκκινη μηχανή και λέω αα οκ να σου η απάντηση και σκέψου αυτή με το πακιστανολιβανεζο ήταν ντίβα που να δεις Ελληνίδες φασαιες φεμινίστριες αυτές είναι οι μεγαλύτερες βρωμες.Γενικα οι Ελληνίδες δε έχουν αξιοπρεπεια δε είναι καθαρές δε είναι νοικοκυρές αντίθετα είναι άχρηστες μοντέρνες φεμινίστριες.Μονο οι παλαιές γυναίκες είχαν αξιοπρεπεια και πήγαιναν με νορμάλ άντρες τώρα μας πάτησε η σύγχρονη καταντιασμενη εποχή και οι γκόμενες πάνε με γυφτοπακι.
και εγω αυτο παρατηρω, βλεπεις κατι ανοιχτοχρωμες μουναρες να εχουν γκομενους κατι μαυριδερους με μουσια, τι σκατα μυαλο εχουν οι γκομενες που ειναι κατω των 30, στον εγκεφαλο τους γινεται ενας αχταρμας. αντε να βγαλεις ακρη για να την εχεις γκομενα, ειτε μαλακας υποταγμενος πρεπει να εισαι και να λες σε ολα ναι, ειτε να σου τρωει λεφτα ενα μηνιατικο σχεδον γιατι αυτη ειναι ανεργη ή δουλευει part time και οτι βγαζει τα πιο πολλα τα χαλαει σε αχρηστες μαλακιες
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
ξεκινα αυτοβελτιωση ζαπατικη
Παπαφιλιπ υπουργαρα Αθήναιε κάντε μια παρτουζα και οι 3 μεταξύ σας βρε κορίτσια να περάσετε καλά να ξεθυμανετε και αφήστε το κράξιμο στον Ζαπάτα που είναι πολύ πιο νορμάλ από εσάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom