Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.250
Like
3.833
Πόντοι
1.706
Για παλιές κριτικές εδώ μέσα, πολύ πριν το 2010
υπήρχε το θέμα ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ με κριτικές .

Εκεί πολλά παλιά μέλη, έχουν posts με δεκάδες αναφορές σε τότε επαγγελματίες του χώρου.
Μέλη, που ήταν μέλη από το 2006, όταν άλλοι , δούλευαν λάτζα στο εξωτερικό .

Μετά το 2006 , πολλά παλιά μέλη, σταμάτησαν να γράφουν κριτικές και λατζέρηδες του εξωτερικού
έγιναν λατζέρηδες εσωτερικού.
Συμφωνώ!! Αλλά καί οι κριτικές ποιός μού λέει εμένα ότι δέν είναι κατευθυνόμενες...θέλω νά πώ υποστηρικτικές...σέ κάποιες γκόμενες ?
Καταλαβαίνεις φυσικά τί θέλω νά πώ...αλλά τό λέω λίγο πιό γλυκά!! :undecided:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.360
Like
16.036
Πόντοι
3.656
Μιλάμε και για τότε και για τώρα. Γνωριμίες μεταξύ αγνώστων γίνονται, ίσως δεν είναι ο κανόνας στην ελληνική πραγματικότητα, αλλά δε σημαίνει ότι δε γίνονται. Ίσως να βοηθά και το επάγγελμα ορισμένων, ίσως και οι συγκυρίες, ίσως και τα δύο και ενίοτε λόγω δουλειάς να έχεις μία καλύτερη δυνατότητα πρόσβασης σε επαφή με το αντίθετο φύλο. Εμένα σε όλες τις περιπτώσεις ίσως να με είχε βοηθήσει η ιδιότητά μου σε δεδομένη στιγμή (χωρίς να έχει να κάνει με μπαρ, εργασία σε νύχτα, γυμναστήριο ή κάτι σχετικό) που βοήθησε στο να γίνει η πρώτη επαφή και κουβέντα.

Από την άλλη, πλέον, και ο ''κύκλος'' στον οποίο αναφέρεσαι διαρκώς δεν έχει την ίδια βαρύτητα με εκείνη που είχε στο παρελθόν. Ακριβώς λόγω των social, η άλλη δε θα περιοριστεί στον ''κύκλο'' της για την αναζήτηση του ''καλύτερου'' με βάση τα δικά της κριτήρια.

Νομίζεις σοβαρά ότι εάν η άλλη σε γνωρίσει ως ''άγνωστο'' και με βάση τα δικά της κριτήρια είσαι ΟΚ για εκείνη, θα σε απορρίψει κοιτάζοντας στον ''κύκλο'' της που μπορεί να αποτελείται από τελειωμένους losers μόνο και μόνο για το αίσθημα της ''ασφάλειας'' του γνωστού;

Οι ελλεεινίδες δε φημίζονται για το socializing τους.Τους άγνωστους,τους βλέπουν σαν σκουπίδια.Ακόμα κι αυτούς που τους αρέσουν εμφανισιακά.Όχι να τους μιλήσουν κιόλας,πόσο μάλλον...να τους κάτσουν.

Τα σοσιαλ τα'χουν μόνο για followers,όχι για να κάνουν γνωριμίες.Εκτός φυσικά αν τους κάτσει κάποιος απ'το 5% εκει μέσα,με επίσης χιλιάδες followers...φωτο με ταξίδια...άλλες γκόμενες κλπ

Γι'αυτό που λες στο τέλος,ναι αυτό πιστεύω.Ή θα πηδιέται με κάποιον απο τους loosers γνωστούς της ή με κανέναν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
Σε λαθος αντρες πας,εγω θα σε εκανα αρνάκι γαλακτος και να βελαζεις κιολας.
Χρόνια πολεμικές τεχνες και με σκληρη στρατιωτική εκπαίδευση οπου εκει το ηθικό φτανει σε διαστασεις τρέλας..γι αυτο κοριτσάκι τα τσοκαρακια τα ξοφτερνα και εκεί που σε παίρνει να τα λες αυτα
Κοίτα να δεις κάτι συμπτώσεις!

Κι ο κ. Βαν Ντάμα Κούπα το ίδιο. :coffee:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.542
Like
46.353
Πόντοι
6.256
Κοίτα να δεις κάτι συμπτώσεις!

Κι ο κ. Βαν Ντάμα Κούπα το ίδιο. :coffee:
ρε Παππου εδω μιλαμε εφαγε μπαν ο Παπιας...
ασε τον Βανταμα παει με γκομενακι τωρα βολτα,γαμησι κλπ:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
κατι μου λεει οτι δεν θα μακροημερευσει παλι:(
Μη μου λες τέτοια και με λούζει κρύος ιδρώτας. :confused:

Δύο μήνες χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο για τον Πίκη.

Μέχρι και στους ανώνυμους εξαρτημένους πήγα για να μπορέσω να θεραπευτώ από το στερητικό σύνδρομο. :confused:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.250
Like
3.833
Πόντοι
1.706
καλυτερα να βαλεις και ταγκ, γιατι ετσι δεν καταλαβαινουμε ποιους εννοεις ενεκα δικων σου εντασεων ?
Τάγκ υπάρχει λόγος πού δέν βάζω...δέν θέλω νά τά εκθέτω τά κορίτσια σέ όλους...αλλά μόνο στούς σχετικούς!!
Στό νήμα τό συγκεκριμένο...υπάρχουν τά πειστήρια καί οι αποδείξεις...άρα ο σχετικός τό καταλαβαίνει αμέσως!!

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
Συμφωνώ!! Αλλά καί οι κριτικές ποιός μού λέει εμένα ότι δέν είναι κατευθυνόμενες...θέλω νά πώ υποστηρικτικές...σέ κάποιες γκόμενες ?
Καταλαβαίνεις φυσικά τί θέλω νά πώ...αλλά τό λέω λίγο πιό γλυκά!! :undecided:

Το να είναι όλες "προμόσιον" μάλλον αποκλείεται. Και στο τέλος τέλος, όσοι τις βρίσκουν κατευθυνόμενες, γιατί δεν μπαίνουν να γράψουν κι αυτοί τις δικές τους; Το να το παίζεις εισαγγελέας πίσω από ένα πληκτρολόγιο χωρίς να καταθέτεις την δική σου εμπειρία, εκτός από πανεύκολο, είναι και πούστικο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.250
Like
3.833
Πόντοι
1.706
Συμφωνώ!! Αλλά καί οι κριτικές ποιός μού λέει εμένα ότι δέν είναι κατευθυνόμενες...θέλω νά πώ υποστηρικτικές...σέ κάποιες γκόμενες ?
Καταλαβαίνεις φυσικά τί θέλω νά πώ...αλλά τό λέω λίγο πιό γλυκά!! :undecided:
Επίσης ξέχασα νά σού πώ ότι όταν εγώ πήγαινα στά μπουρδέλα...τό Site αυτό δέν υπήρχε!!
Καί κάτι ακόμα πού τό έχω ξαναπεί...μέ Call Girls-City Tours κτλ πού δέν είχα πάει ποτέ στήν ζωή μου...υπάρχει λόγος!!
Δολοφόνησαν κολλητή μου φίλη -Οι παλαιοί τό ξέρουν- από τά πρώτα Call Girl στήν Αθήνα τότε...Σερβιτόρος νομίζω ήταν αυτός σέ νυχτερινό μαγαζί!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το να είναι όλες "προμόσιον" μάλλον αποκλείεται. Και στο τέλος τέλος, όσοι τις βρίσκουν κατευθυνόμενες, γιατί δεν μπαίνουν να γράψουν κι αυτοί τις δικές τους; Το να το παίζεις εισαγγελέας πίσω από ένα πληκτρολόγιο χωρίς να καταθέτεις την δική σου εμπειρία, εκτός από πανεύκολο, είναι και πούστικο.
Εχεις δίκιο αλλά οι άνθρωποι δέν είναι όλοι ίδιοι!!
Πολλοί τό έχουν επάγγελμα...άλλοι χόμπι καί άλλοι τίποτα!!
Δέν είμαι κατά τών κριτικών...αλλά αν υπήρχε περισσότερη διαφάνεια θά ήταν καλύτερα!!
Ετσι καί αλλιώς αυτός πού είναι νά πάει μά κάποια γκόμενα...δέν θά επηρεαστεί υπερβολικά από μία κριτική!!
Η καύλα τής στιγμής υπερνικά...οποιαδήποτε κριτική καί άν υπάρχει!!

:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ρε φιλε τι να συχαθουν αφου ειναι βρωμιαρες οι περισσότερες.
Ειχα πετυχει μια μουναρα 30 ετων και τα ειχε με εναν βρωμιαρη,ερχοταν κοντα σου και μυριζε μασχαλιλα ασε να δεις πως έτρωγε τα φαγια να πεφτουν απο το στομα του.
Εγω το ειχα πει οτι οι ελληνιδες διαλεγουν αντρες με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά και στανταρς.
Δεν θελουν ποιοτικούς αντρες και δεν τους αναζητουν
Αυτος ο τυπος ομως ειχε λεφτα χωραφια περιουσια και η 30αρα καμαρωνε σα γύφτικο σκερπανι.
Κοιτα δεν το λεω ρατσιστικα αλλα οι ελληνιδες οι περισσότερες ειναι αισχρές.
Όχι δε θέλουν ποιοτικούς άντρες οι Ελληνίδες είναι γυφτισες θέλουν Μαυριδερους με μούσια σα γυφτοπακιστανους,Ειμαι διακοπές πασχαλινές είδα ένα ζευγάρι αυτός σα Πακιστανός ότι πιο βρωμερό με μια λογικά Ελληνίδα χωρίς να ξέρω κιόλας συγουρα λευκο δέρμα μαύρα μαλλιά λεπτή πολύ καλύτερη από αυτόν σε φάση να λες γιατί ?μόλις απορούσα τους βλέπω να φεύγουν και ο τύπος είχε μια τεράστια κόκκινη μηχανή και λέω αα οκ να σου η απάντηση και σκέψου αυτή με το πακιστανολιβανεζο ήταν ντίβα που να δεις Ελληνίδες φασαιες φεμινίστριες αυτές είναι οι μεγαλύτερες βρωμες.Γενικα οι Ελληνίδες δε έχουν αξιοπρεπεια δε είναι καθαρές δε είναι νοικοκυρές αντίθετα είναι άχρηστες μοντέρνες φεμινίστριες.Μονο οι παλαιές γυναίκες είχαν αξιοπρεπεια και πήγαιναν με νορμάλ άντρες τώρα μας πάτησε η σύγχρονη καταντιασμενη εποχή και οι γκόμενες πάνε με γυφτοπακι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Λοιπόν βγαίνω με το νεο μωρό τωρα
στην κεντρικη πλατεια για σοφλακια θα πας μαρη λουλουκα του χωριου... και μετα σπιτακι να σου μαθει το καινουριο συστημα, 3 μπροστα-7 πισω-1 πιπα, του αστερα λεοντιου ?
παλι θα καλοπερασει ο πρωκτουλης σου τιτικα :2funny::2funny::2funny:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
21
Like
9.939
Πόντοι
3.346
Πολύ ενδιαφέρον :coffee::coffee::coffee:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.861
Like
1.751
Πόντοι
216
Όχι δε θέλουν ποιοτικούς άντρες οι Ελληνίδες είναι γυφτισες θέλουν Μαυριδερους με μούσια σα γυφτοπακιστανους,Ειμαι διακοπές πασχαλινές είδα ένα ζευγάρι αυτός σα Πακιστανός ότι πιο βρωμερό με μια λογικά Ελληνίδα χωρίς να ξέρω κιόλας συγουρα λευκο δέρμα μαύρα μαλλιά λεπτή πολύ καλύτερη από αυτόν σε φάση να λες γιατί ?μόλις απορούσα τους βλέπω να φεύγουν και ο τύπος είχε μια τεράστια κόκκινη μηχανή και λέω αα οκ να σου η απάντηση.

Μαντέψτε τι κοινό έχει ο Τζιμακος με τον Οβελιξ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
Εχεις δίκιο αλλά οι άνθρωποι δέν είναι όλοι ίδιοι!!
Πολλοί τό έχουν επάγγελμα...άλλοι χόμπι καί άλλοι τίποτα!!
Δέν είμαι κατά τών κριτικών...αλλά αν υπήρχε περισσότερη διαφάνεια θά ήταν καλύτερα!!
Ετσι καί αλλιώς αυτός πού είναι νά πάει μά κάποια γκόμενα...δέν θά επηρεαστεί υπερβολικά από μία κριτική!!

Αυτό που γράφετε δεν έχει να κάνει με πασίγνωστους βοηθούς οδοντοτεχνητών, που επειδή πήγαιναν ντίρλα στη δουλειά δεν τους προσλαμβάνει πλέον κανείς, και από την κακία τους, χέζουν τάφους, βρίζουν μανάδες, καταριούνται συνεχώς, και πάντα τους φταίνε οι άλλοι. Γιατί κάτι τέτοιοι καμώνονται τους εισαγγελείς. :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom