Νέα

Τί θα κάνατε; Πρόβλημα με σεξ σε σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Κανένας λογικός άνθρωπος δεν ανέχεται ο σύντροφός του να είναι σεξουαλικά στερημένος ή να μην καλύπτεται πλήρως στο ερωτικό κομμάτι. Ούτε και η ίδια το θέλει.
Αυτά μόνο στις αρχές όσο είστε άγνωστοι. Μόλις έρθει οι οικειότητα κλάφτα δεν αλλάζει τίποτα. Η οικειότητα καταστρέφει τα πάντα, προσωπικές, επαγγελματικές, σεξουαλικές σχέσεις.
Βρες ένα τρόπο σιγά σιγά να το επικοινωνήσεις
Γελάει ο κόσμος.

Απ οτι μας λέει το φιλαράκι kamenosentelws (αν και επίτηδες δεν μιλάει ξεκάθαρα) δύο είναι τα ενδεχόμενα:
α) περνάει καλά μαζί της, οπότε όλα καλά, κλείσιμο thread.
β) δεν περνάει καλά μαζί της. Το στοίχημα δίνει 1.01 ότι μέσα στην τετραετία θα την παντρευτεί. Ό,τι λέμε το λέμε τζάμπα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Δεν θέλω να πηγαίνω με άλλες. Δεν το κάνω με ευχαρίστηση και πάντα έχω τύψεις. Μαλακας είμαι ναι, απλά θα έλεγα πως δεν με νοιάζει, αν ίσχυε.
ειμαστε πολυγαμικα οντα τυπε.Τυψεις επειδη ακους το ενστικτο σου? και να σου πω και κατι αλλο επειδη ειπες οτι σε αγαπάει.Μπορει...οταν ομως το κανουν οι γυναικες δεν νιωθουν τυψεις.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.659
Like
1.543
Πόντοι
216
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);
Επειδή το σεξ είναι σημαντικό μια σχέση,δεν βλέπω φως στον ορίζοντα για την περίπτωση σας.

Από τη στιγμή που "εκπροσωπεί" ένα συγκεκριμένο στυλ στο ερωτικό κομμάτι,δεν έχει νόημα να προσπαθήσεις να την αλλάξεις ειδικά από τη στιγμή που το έχετε συζητήσει κιόλας.
Δεν έχει νόημα γιατί αφενός έτσι είναι ως άνθρωπος,αφετέρου δεν είναι σωστό να γίνει κάτι με το ζόρι.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Κατσε εκει που καθεσαι τυπε,το δυσκολο δεν ειναι να γαμησεις στις μερες μας, δυσκολο ειναι να βρεις ενα σωστο ανθρωπο για σχεση και οικογενεια.Ουτως η αλλως αργα η γρηγορα θα γερασετε και οι δυο και οι σεξουαλικες αναγκες θα πεσουν σε δευτερη μοιρα η θα σβησουν.Εκει παραμενει η συντροφικοτητα και το τι ανθρωπο εχεις διπλα σου.Να θυμασαι την παροιμια,οτι το πιο ωραιο μουνι που βλεπεις στο δρομο και σου πεφτουν τα σαλια,καποιος ηδη την εχει βαρεθει,επειδη τη γαμαει χρονια,του πρηζει τα παπαρια,ειναι μαλακισμενη,κτλ κτλ.
Ριχνε κανα πουτσιδι σε κανα βιζιτακι μια στο τοσο αν εχεις αναγκη,αλλα προσεχε μη σε παρει χαμπάρι.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Να συμπληρώσω παίχτη νηματοθετη ότι αυτό που αναφέρεις ως πρόβλημα στο σεξ στη σχέση σου για μένα δεν είναι πρόβλημα. Πρόβλημα στο σεξ είναι να είσαι παντρεμένος και να μη κάνεις σεξ επειδή η γυναίκα σου είναι μάνα πλέον και έχει χάσει το ρόλο της γυναίκας και ως αντρας πρέπει να βρεις μια λύση σε αυτό, η να απευθυνθείς στις πουτανες η να βρεις γκόμενα με ότι αυτό συνεπάγεται.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.837
Πόντοι
12.756
Το καταπληκτικο που θα συμβει στην περιπτωση σου ειναι οτι θα μεινεις σαν μαλάκας σε αυτη την σχεση και στο τελος θα στα φορεσει τα κέρατα αυτη :rockon::rockon::rockon:

Αλλα μην στεναχωριεσαι , εδω θα ειμαστε παλι εμεις να σε βοηθησουμε :coffee:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Κλαίει γυναίκα? οι γυναίκες κλαίνε και μπορεί απο μέσα τους να γελάνε ρε κοροιδαααααα...ααρε αν δεν την πατήσετε μερικοί μερικοί δε βάζετε μυαλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ είχα μια οπότε είχα δίκιο, έκλαιγε
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Το τέλειο... δεν υπαρχει φιλαρακι....
Δεν νομιζω κανενας μας εδω μεσα μεσα να το εχει βρει.....
Εσυ εχεις(το κοριτσι δηλαδι..) -οπως ειπες...- ομορφια... μορφωση...εχει κ λεφτουδακια....
και το χανουμε λιγο στο σεξ....που ΟΜΩΣ το προσπαθει.... με εσωρουχακια κλπ... Οπως ειπανε κ οι συναδελφοι.. στο χερι σου ειναι να την ξεκλειδωσεις για παραπανω πραγματακια..καυλιαρικα.... αν κ οπως σου ειπα πιο πριν... μετα τον γαμο ξεχνα τα αυτα...!!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.723
Πόντοι
456
Δηλαδή η γκόμενα είναι πλούσια και τα έχει με εσένα που είσαι φτωχός? Ε πες μας ότι μας λες παραμύθια τοσες μερες
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.659
Like
1.543
Πόντοι
216
Δηλαδή η γκόμενα είναι πλούσια και τα έχει με εσένα που είσαι φτωχός? Ε πες μας ότι μας λες παραμύθια τοσες μερες
Εκτός αν είναι άσχημος,οπότε εκεί θα τον πιστέψεις
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.051
Κριτικές
94
Like
46.345
Πόντοι
17.311
Για αρχή να πω πως δεν περίμενα να υπάρχει τόσο μεγάλη ανταπόκριση και τόσοι που έζησαν ή ζουν τα ίδια.

Θα προσπαθήσω να απαντήσω σε κάποια από όσα διάβασα.

Η κοπέλα έχει λεφτά, δεν με έχει ανάγκη. Οπότε δεν ειναι μαζί μου για αυτά, όπως δεν ισχύει και το αντίθετο.

Κωλο θέλει να δώσει, μου το έχει πει πολλές φορές, όμως κάθε φορά που βάζω δάχτυλο, μετά από λίγο πονάει (με λιπαντικο) και σταματάω.

Εσώρουχα φοράει τρομερα, δεν έχω παράπονο.

Δεν θέλω να πηγαίνω με άλλες. Δεν το κάνω με ευχαρίστηση και πάντα έχω τύψεις. Μαλακας είμαι ναι, απλά θα έλεγα πως δεν με νοιάζει, αν ίσχυε.

Μου έχει κάνει παράπονα πως κάνουμε λίγο σεξ. Αυτο έχει γίνει αρκετές φορές... Αυτό δείχνει πως γουστάρει. Το θέμα είναι πως της έχω πει πως θέλω απο την πλευρά της κάτι στην αρχή για να καυλωσω. Δεν παίρνει πρωτοβουλίες για πιπα πχ.

Έχει πάρει για μένα αντισυλληπτικα, ώστε να χυνω μέσα. Το γουστάρει και εκείνη.

Δεν θέλω να χωρισω καταβάθος. Με τις πρώην που γαμιομουν καλά, είχαμε αλλά θέματα... Οι περισσότερες είχαν ψυχολογικά (ολοι ξέρουμε πως οι γκομενες με ψυχολογικά κάνουν τοπ σεξ). Η συγκεκριμένη με βοηθάει σε πάρα πολλά, με κοιτάει στα μάτια και κλαίει κάποιες φορές και είμαι 100% σίγουρος πως με γουστάρει. Δεν υπάρχει ούτε 1% αμφιβολίας.
στην αρχή και στο πρώτο σου ποστ μας δειχνεις ότι έχει θέμα η κοπέλα, αλλά επειδή ξέρω ότι κανείς δε λέει τα πράγματα όπως είναι κανονικά και κρύβει πραγματακια, σημαντικά, γράφεις τώρα αυτό εδω... και βγαίνει ότι εχεις εσύ καθαρά πρόβλημα τελικά.
η κοπέλα φαίνεται διαμάντι, όπως λες και κάνει πράγματα για να σε ικανοποιήσει, απλά προφανώς θέλει καποια ανάλογη και πιο ιδιαιτερη καθοδήγηση, για τα πιο ιδιαίτερα γούστα σου.
η συμβουλή είναι μια.
το σεξ το βρίσκεις παντού, ακόμα και με 10 ευρώ, αλλά και το βελτιώνεις στην τελική όταν υπάρχει θέληση και κατανόηση μεταξύ σας
την πραγματική αγάπη δεν τη βρίσκεις οπουδήποτε και δεν τη βελτιωνεις με κανέναν τρόπο... όσα χρήματα διαθέσεις η' και αν έχεις.
αν θες λοιπόν μόνο σεξ και ανάλογες ταρζανιες, άσε την κοπέλα και κάνε το κέφι σου, χωρίς να παίζεις μαζί της.
αν θες σοβαρη σχέση και οικογένεια, μείνε αποκλειστικά με την κοπέλα και αναβάθμισε τη σχέση σας, κάνοντας τις ταρζανιες μαζί της.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);

Τύπε, σκέψου ότι συνήθως γίνεται διάκριση μεταξύ αυτού που λέμε "σεξουαλικό" από το "ερωτικό". Με βάση τα όσα λες, με τη συγκεκριμένη υπάρχει μια ερωτική σχέση. Είναι μια καλή περίπτωση, από την οποία αντλείς και συναισθηματική πληρότητα. Θετικότατο. Απλώς δεν τα βρίσκετε σε όλα στο σεξ.
Η γυναίκα αυτή δεν θα αλλάξει συμπεριφορά στο κρεβάτι. Το "γούτσου γούτσου" είναι στοιχείο του χαρακτήρα της. Κάπου εδώ προκύπτει ένα σεξουαλικό κενό για σένα. Για να το αναπληρώσεις, απλώς θα συνεχίσεις το αγοραίο σεξ. Μην ξεχνάς ότι δεν την απατάς, διότι δεν νιώθεις συναίσθημα με την τάνα. Απλώς ικανοποιείς τις ορμές σου. Αυτή την άποψη περί διάκρισης "σεξουαλικού" και "ερωτικού" εφαρμόζω και εγώ, και βρίσκω την ισοροπία μου. Από τη μία η σχέση και από την άλλη το αναγκαίο συμπλήρωμά της για σεξουαλική ποικιλία και ψυχική ισορροπία. :hi:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Εσύ που το πας τώρα για να καταλάβω δηλαδή :grin:
Θα σου πω πού το πάω.
Σε καμία περίπτωση, δεν το λέω για τον νηματοθέτη (δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο και εύχομαι να είναι καλά και ευτυχισμένος ό,τι κι αν κάνει) αλλά με αφορμή τον νηματοθέτη.

Πάντα, πρέπει να βλέπουμε και πίσω από τα λόγια και τις πράξεις κάποιου.

Π.χ. σου λέει η άλλη ότι θέλει να σου δώσει κώλο. Της βάζεις δάχτυλο με λιπαντικό. Πονάει. Σταματάει. Ξαναπροσπαθείτε την επόμενη φορά. Τα ίδια. Και στο τέλος, δε σου δίνει κώλο ποτέ. Τι συμπέρασμα βγάζεις; Ότι δε θέλει να σου δώσει κώλο. Είναι σαν να λες ότι θέλεις να μάθεις π.χ. ισπανικά. Πηγαίνεις στο πρώτο μάθημα, δεν ξαναπατάς και τα παρατάς. Ε, δεν ήθελες να μάθεις ισπανικά. Άλλο πράγμα ήθελες. Δεν έχω ακούσει καμία γυναίκα που να μην πόνεσε, που να μην φοβήθηκε, όταν άρχισε να δίνει κώλο. Προφανώς, ήθελαν να ευχαριστήσουν τον "σύντροφό" τους και για αυτό, υπέμειναν αυτό το "μαρτύριο" (γιατί στην αρχή τουλάχιστον, περί μαρτυρίου πρόκειται!)

Π.χ. σε κοιτάζει η γκόμενά σου και κλαίει. Γιατί κλαίει; Κάποια σκέψη κάνει και της προκαλείται κλάμα. Ποια είναι αυτή; Μήπως θέλει να σου πει κάτι και δεν μπορεί; Τι; Μήπως σε αγαπάει πολύ και φοβάται ότι σε χάνει; Γιατί; Μήπως σε μισεί; Σε απεχθάνεται; Μήπως της θυμίζεις έναν πρώην της που αγαπάει ακόμα; Της θυμίζεις τον πατέρα της που έχει πεθάνει; Εγώ, πάντως, δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια να κοιτάζει κάποιον στα μάτια και να κλαίει επειδή τον γουστάρει. Μου φαίνεται πολύ υπερβολικό. Εσένα;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Θα σου πω πού το πάω.
Σε καμία περίπτωση, δεν το λέω για τον νηματοθέτη (δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο και εύχομαι να είναι καλά και ευτυχισμένος ό,τι κι αν κάνει) αλλά με αφορμή τον νηματοθέτη.

Πάντα, πρέπει να βλέπουμε και πίσω από τα λόγια και τις πράξεις κάποιου.

Π.χ. σου λέει η άλλη ότι θέλει να σου δώσει κώλο. Της βάζεις δάχτυλο με λιπαντικό. Πονάει. Σταματάει. Ξαναπροσπαθείτε την επόμενη φορά. Τα ίδια. Και στο τέλος, δε σου δίνει κώλο ποτέ. Τι συμπέρασμα βγάζεις; Ότι δε θέλει να σου δώσει κώλο. Είναι σαν να λες ότι θέλεις να μάθεις π.χ. ισπανικά. Πηγαίνεις στο πρώτο μάθημα, δεν ξαναπατάς και τα παρατάς. Ε, δεν ήθελες να μάθεις ισπανικά. Άλλο πράγμα ήθελες. Δεν έχω ακούσει καμία γυναίκα που να μην πόνεσε, που να μην φοβήθηκε, όταν άρχισε να δίνει κώλο. Προφανώς, ήθελαν να ευχαριστήσουν τον "σύντροφό" τους και για αυτό, υπέμειναν αυτό το "μαρτύριο" (γιατί στην αρχή τουλάχιστον, περί μαρτυρίου πρόκειται!)

Π.χ. σε κοιτάζει η γκόμενά σου και κλαίει. Γιατί κλαίει; Κάποια σκέψη κάνει και της προκαλείται κλάμα. Ποια είναι αυτή; Μήπως θέλει να σου πει κάτι και δεν μπορεί; Τι; Μήπως σε αγαπάει πολύ και φοβάται ότι σε χάνει; Γιατί; Μήπως σε μισεί; Σε απεχθάνεται; Μήπως της θυμίζεις έναν πρώην της που αγαπάει ακόμα; Της θυμίζεις τον πατέρα της που έχει πεθάνει; Εγώ, πάντως, δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια να κοιτάζει κάποιον στα μάτια και να κλαίει επειδή τον γουστάρει. Μου φαίνεται πολύ υπερβολικό. Εσένα;
Ότι το κλάμα της γυναίκας το βλέπω βερεσε πλέον,ότι τα συναισθήματα τους είναι επιφανειακα και ότι ο νηματοθετης σκέφτεται συναισθήμικα.Αυτα....οδηγαω
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Ότι το κλάμα της γυναίκας το βλέπω βερεσε πλέον,ότι τα συναισθήματα τους είναι επιφανειακα και ότι ο βηματοδότης σκέφτεται συναισθήμικα.Αυτα....οδηγαω
Το καταλάβαμε ότι οδηγείς! Το νου σου.
 

poutanolagnos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
15
Πόντοι
0
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);
Ζητα βοηθεια απο σεξολογο, ειδικο, ειναι κριμα να χασεις εναν καλο ανθρωπο.
 
OP
OP
K

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
6
Έχω ήδη στείλει σε 2 ψυχολόγους ώστε να επιλέξω έναν και να ξεκινήσω συνεδρίες (κρυφά μιας και δεν θα ήθελα να το ξέρει).

Το πρόβλημα βρίσκεται ξεκάθαρα σε μένα, δεν ισχυρίστηκα πως εκείνη το έχει. Εγώ είχα συνηθίσει να γαμαω πουτανακια που γνώριζα στο tinder και να κάνω παρτουζες. Όχι πως είναι κακό, αλλά δεν σημαίνει πως θα τα έχω για πάντα αυτά.

Άκρη πιστεύω θα βρεθεί. Το γεγονός πως και εκείνη διαμαρτυρεται για μη συχνό σεξ, σημαίνει πως θέλει παραπάνω και άρα θα κάνει και άλλες προσπάθειες (μόνο ηλιθια δεν είναι, οπότε θα το καταλάβει).
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81

Έχω ήδη στείλει σε 2 ψυχολόγους ώστε να επιλέξω έναν και να ξεκινήσω συνεδρίες (κρυφά μιας και δεν θα ήθελα να το ξέρει).

Το πρόβλημα βρίσκεται ξεκάθαρα σε μένα, δεν ισχυρίστηκα πως εκείνη το έχει. Εγώ είχα συνηθίσει να γαμαω πουτανακια που γνώριζα στο tinder και να κάνω παρτουζες. Όχι πως είναι κακό, αλλά δεν σημαίνει πως θα τα έχω για πάντα αυτά.

Άκρη πιστεύω θα βρεθεί. Το γεγονός πως και εκείνη διαμαρτυρεται για μη συχνό σεξ, σημαίνει πως θέλει παραπάνω και άρα θα κάνει και άλλες προσπάθειες (μόνο ηλιθια δεν είναι, οπότε θα το καταλάβει).
Φίλε πολύ σημαντική ερώτηση.Οταν μπαίνεις στη συγκεκριμένη είσαι πέτρα ή ντεμί ή γίνεσαι στο τελείωμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom